Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Recenzja brokera Utrader


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Egzekutor

Egzekutor

  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

 • Boss
 • 4258 postów
Poradniki

UTrader to broker, który nie jest zbyt spopularyzowany na polskim rynku, ale jestem przekonany, że wkrótce to się zmieni. Polskie tłumaczenie strony, polska waluta konta, polskie wsparcie klienta a wkrótce przelewy do polskiego banku. Brzmi dobrze prawda?

 

UTrader to broker opcji binarnych działający od 2011 roku, należący do firmy Day Dream Investments Ltd, z siedzibą na Łotwie, która jest zarejestrowana na Seszelach. Broker nie jest regulowany natomiast jest w trakcie procesu regulacji (CySec). Czy brak regulacji jest złym sygnałem? Niekoniecznie, można być brokerem nieregulowanym a jednocześnie utrzymywać odpowiednie standardy obsługi klienta. Nie ma jednak ciała kontrolnego, do którego możemy się zwrócić w razie ewentualnych problemów z wpłatami/wypłatami.

 

Pełna recenzja:

 

http://www.eopcje.pl/utrader/


forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA | fundusz bezpieczeństwa z kwotą startową 10 BTC!
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |


#2
uTrader

uTrader

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 8 postów

Witam, jestem przedstawicielką uTrader. Jeśli ktokolwiek ma pytania odnośnie handlu z utrader, zapraszam na forum lub osobiscie na skype - mariak.utrader.


Użytkownik uTrader edytował ten post 25 maj 2015 - 09:19


#3
uTrader

uTrader

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 8 postów

Zapraszamy do promocji - AZ DO 5 RISK FREE TRADES i BONUSY do 200% !!! HANDLUJ BEZ RYZYKA#4
Eopcje

Eopcje

  Aktywny inwestor

 • Partner forum
 • 139 postów
 • LokalizacjaOpcje binarne
 • Grupy:Prywatna

Świąteczna promocja od Utrader:

 

http://www.eopcje.pl...omocja-utrader/


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.