Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieetyczny promotor "Kujawa"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Witajcie!

Na początku chciałbym zaznaczyć, że wszystkie wypowiedzi na forum włącznie z tą piszę jako pełnomocnik (czyt. reprezentant) firmy Mix Holding Ltd.

Adres znajduje się na tej stronie: https://mixholding.com/

Wracając do meritum. Chciałbym Wam przedstawić od dłuższego czasu już działającą w necie kukiełkę Pana P. którego opisałem w tym wątku:

http://www.hyipforum...tor-pietruszka/

Miałem przyjemność poprowadzić konwersację z jego współlokatorem ale podczas tej konwersacji potocznie mówiąc Pan K. "zapuścił żurawia". Dowiedziałem się o tym, ponieważ wysłał do mnie następującą wiadomość:

ls3S9cS.png

A tutaj załączam tekst który tak wzburzył tego osobnika:

JH8cZl0.png

Dwie ciekawostki:

1) Według Pana K. Traficmonsoon nie jest piramidą finansową (pieniądze biorą się z kosmosu), nie przedstawia rzetelnie projektu

2) Według Pana K udostępnianie nielegalnie zdobytego oprogramowania lub e-booków w zamkniętych grupach jest legalne

I takie same zarzuty jak w przypadku Pana P. 

Tworzy wokół promowanych biznesów/piramid sztuczne otoczki przez co w przyszłości ludzie mogą ucierpieć. Każdy inwestor powinien być ŚWIADOMYM inwestorem!

--------------------------------

Nowości:

aNJrdYz.png

Chciałbym jeszcze zobaczyć dowód tego, że obrażałem wszystkich tam na jego grupie :)

Użytkownik MrKB edytował ten post 25 maj 2015 - 22:35

• Felek lubi to

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4446 postów

Oo właśnie dowiedziałem się, że masz 'bana za zdradzanie naszych wałków' - szok :D

Wiedza co niektórych jest porażająca ;)

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

To on niby zdradza nasze wałki ;)

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

może chodzi o wałki które oni robią ...

tzn wciskają ciemnotę by ludzie bezmyślnie ładowali kasę a Ty pisząc prawdę odganiasz im ludzi więc zmniejszasz ich ewentualny zysk z wpłat ludzi odurzonych

• baro lubi to

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4446 postów

Kurcze jak ja to odczytałem... coś mi się obraz rozmazał ;) Faktycznie to on ;)

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2393 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Gwoli wyjaśnienia, użytkownik @kujawa nie dostał bana na HyipForum za zdradzanie wałków innych użytkowników, jak to na wklejonym screenie napisał, lecz za bezpodstawne wulgarne ataki na innych użytkowników. Mimo kilku ostrzeżeń, nadal bezpodstawnie atakował i w agresywny i wulgarny sposób się wypowiadał, więc ostatecznie został zbanowany. 

http://www.hyipforum...e-3#entry343586

• Bodeha lubi to

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4558 postów
Poradniki

A "Pietruszka" za posiadanie multikonta. Dowód:

PmcbrvM.png

Oskarzenia pod kierunkiem naszego forum są więc zwykłą złośliwością nie mającą nic wspólnego z rzeczywistością.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
BitArb Następca programu Sportarb. Arbitraż na kryptowalutach. PRE-LAUNCH
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11364 postów
Poradniki

Hm... Wygląda na to, że aby tym panom udało się napisać prawdę będziesz musiał mnie i @scamkillera dopuścić do spółki :)

A tak całkiem poważnie to oni są po części w kropce dlatego ciągle odwracają kota ogonem udając, że nie wiadomo o co chodzi...

Ja, i znakomita większość forumowiczów, nie promuję  tego czy innego programu lecz co najwyżej go prezentuję wskazując jak działa, czym jest i jakie wiążą się ryzyka z wejściem do programu opartego na schemacie Ponziego.

Oni, doskonale zdając sobie sprawę z tego jak program funkcjonuje i czym jest, wciskają ciemnotę o biznesach bez ryzyka (przepraszam, teraz już piszą, że ryzyko jest zawsze i wszędzie) czy też o tworzeniu całej Polski milionerów w rok (link).

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że sami promując ponziaki (dobrze wyważone ale jednak poziaki) zarzucają innym, że robią robią to samo nie udając, że nie widzą różnicy w ich opowiadaniu bajek a uczciwym wskazywaniu przez innych na charakter programu...

Oczywiście można się zastanawiać czy w ogóle etyczne jest samo uczestniczenie w ponziakach, nawet bez polecania i promowania ale to insza inszość. 

Z tym, że oni mają na to wytłumaczenie: oni promują biznes nie ponziaka :)

• baro lubi to

Praxis Boitech Control Finance @Emerex Me reaktywacja FexFund 

Peleton Botów na Telegramie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

a ja sie wypowiem w obronie pana K, bo o tyle o ile pietruszka faktycznie bardzo nieetycznie działą, to Kujawa nie jest jakimś tam diabłem wcielonym pod tym względem,

on promuje to na czym wie, że da się w danym momencie zarobić, program upadający odradza i ostrzega ludzi, czego nie było w przypadku piertuchy który jak już pisałem kiedyś zachęcał do inwestowania w padające AHP, 

z resztą jak sam Kujawa napisał w swojej gupie związanej z paidverts/mtv zeby nie patrzec na info i porady z grupy paidverts polska prowadzonej przez pietruche bo oni tam pv/mtv za bardzo idealizują :) 

tak więc moim zdaniem MRKB nie podałeś zadnych dowodow na jego nieetycznośc tylko screena jak cie wyzwał i cos co mu sie nie spodobało, a ten tekst pisałem z resztą ja sam:) więc wydaje mi się ze chcesz się odegrać za to, ze wyśmiewał i odradzał ludziom lucrelab i tyle:)

Sygnatura Niezgodna z Regulaminem

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Czy ja napisałem, że poleca upadające programy :)? Napisałem, że promuje nieetycznie czyt. nie mówi ludziom całej prawdy na temat promowanych programów. A to, że TraficMonsoon to piramida finansowa z palca sobie nie wyssałem ;)

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

no TM jest piramida to prawda, równie dobrze Ty tez jesteś nieetyczny bo masz i promujesz lucrelab, które też kiedyś swoje rezerwy pieniężne wyczerpie tak jak autosurfon i ktoś będzie stratny:) a nigdzie nie napisałeś, ze trzeba wejść na początku, bo ci co wejdą w pewnym krytycznym momencie będą stratni

promować można, ale z umiarem, a Kujawa ten umiar zna więc myślę, że taki temat nie ma większego sensu:)

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Wydaje mi się, że nie siedzisz kompletnie w temacie :) Dlaczego Autosurfon miał problemy już pisałem nie raz, nikt nie stracił. Druga sprawa to to, że pieniądze z LL inwestujemy w coś konkretnego a nie liczymy tylko na dopływ świeżej gotówki tak jak jest to w przypadku TM. To nas odróżnia od innych revsharów. Nie mam sobie nic do zarzucenia, robię wszystko co w mojej mocy żeby wszyscy byli "happy". A jeśli masz co do tego jakieś wątpliwości prześledź wszystkie wątki związane z moimi projektami. Jeśli dalej będziesz uważał, że działam nieetycznie załóż skargę.

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

@MrKB z "fanatykami" z zamkniętej grupy nie wygrasz ...

kujawa & pietruszka to kryształowe chłopaki, to Ty jesteś nieetyczny i się czepiasz tak wyśmienicie kryształowych osobistości :P

przy okazji twój sklep z dopalaczami rozwija się jak na dopalaczowym dopingu, ale kryształowy chłopak pietruszka swoim wciska ciemnotę  w postaci kawałków, że ll nie płaci :D

Użytkownik scooter edytował ten post 28 maj 2015 - 14:43

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2393 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

@senthinel, więc posłuchaj co pan K. mówił w tym filmiku:

- skąd biorą się pieniądze w programie? Wg niego TM zarabia na sprzedaży usług reklamowych (minuta 32:15) i porównuje to do działania sklepu warzywnego, który niby działa na tej samej zasadzie (!)

- mówi również że jest pewne na 100% że ludzie w programie zarobią (minuta 35:30). 

Każdy może sam ocenić czy takie przedstawianie programu jest etyczne czy nie. Wg mnie to nie jest etyczne.

• MrKB lubi to

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

polon to jest najzwyklejsze wciskanie ciemnoty i gusłów nieświadomym ludziom

etyczne to by było w słowach : słuchajcie to jest piramida, kesz bierze się z wpłat ludzi, wpłata&inwestycja wiąże się w każdej chwili z możliwością utraty kapitału, inwestuj jeśli już chcesz taką kwotę na którą stać cię oddać na ewentualną stratę i wtedy każdy wie że jest ryzyko i z czym wiąże się inwestycja ALE TEGO PRZECIEŻ NIE POWIE BO WTEDY ILOŚĆ OSÓB CO WPŁACI SPANIE O DOBRE 99%  a to niewymierne straty z prowizji dla niego

Użytkownik scooter edytował ten post 28 maj 2015 - 14:48

• baro lubi to

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

nie chce nikogo oskarzac o nieetycznośc, to tylko porównanie, bo wszyscy doskonale tu wiemy jak działają takie programy:)

czyli z założenia lucrelab nigdy nie padnie i będzie płacić do końca świata lub tak aby 100% użytkowników wyszło przynajmniej na zero? dajesz na to jakąś gwarancję? 

hehe warzywniak to nie słyszałem, no a tm faktycznie zarabia na paczkach problem w tym ze zarabia tylko od nowych użytkowników, a nie od tych którzy reinwestują:) a puki co wchodzi sporo nowych więc zarabia na nich, a co do stwierdzenia ze 100% zarobi to fakt nie do konca prawda, chociaż pewnie ci co wejdą w tym momencie zarobią:)

jednak do jednego wora z pietrucha bym go nie wrzucał:) 

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Tak z założenia LL ma nigdy nie paść i płacić do końca świata, ale wydaje mi się, że to nie temat od dyskusji na temat LL. Jeśli masz pytania na temat funkcjonowania tego programu zapraszam do odpowiedniego działu. Ten wątek tyczy się nieetycznej promocji Pana K. i jak to ładnie nakreślił @Polon można go wrzucić do jednego wora z pietruszką, koperkiem i innymi.. ;)

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

no wy macie swoje zdanie, ja mam swoje:) i nie jest to jakieś kółko wzajemnej adoracji czy coś w tym stylu, ale nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego ze taka wielka wojna jest miedzy tym forum, a piertucha i  Kujawą i pewnie jeszcze kilku by się znalazło:)  wiem już czemu obaj odradzają czytanie wszelkiej maści for:) 

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

*
Popularny

Bo na forach mówią prawdę :)? Zauważ, że prowadzimy sensowną dyskusje i żaden post nie został zmoderowany ani usunięty. Pietruszkowcy odradzają fora bo nie mają na nich żadnej władzy i nie mogą ukryć niewygodnych dla siebie wypowiedzi. Nie wiem o jaką wojnę Ci chodzi. Jestem zwykłym użytkownikiem, z tym że ja się nie boję i stać mnie na różne konfrontacje prawne. Nie walczę tylko z nieetycznymi promotorami ale także ze złodziejami. Proszę przed wypowiedzią na jakikolwiek temat zapoznaj się z nim szczegółowo,szczególnie jeśli chcesz wyciągać jakieś konkretniejsze wnioski.

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4558 postów
Poradniki

Ja tylko jeszcze dodam, że forum forum nie równe ;)

Rzeczywiście, na naszym forum wbrew pozorom swoboda wypowiedzi jest duża, wystarczy trzymać się kilku reguł związanych z elegancją i kulturą.

• ihyips, MrKB i BartoszBartosz lubią to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
BitArb Następca programu Sportarb. Arbitraż na kryptowalutach. PRE-LAUNCH
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.