Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieetyczny promotor "Kujawa"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 395 postów
  • Lokalizacjaoln

no to to ja wiem, ze oni tu się nie wypowiadają, bo by padało zbyt wiele niewygodnych pytań, a co do wojny to mam na myśli to, że na forum daje się wycisk im a oni na fejsie dają wycisk forom( przynajmniej temu) chociazby jak to mówił pietrucha "sadystyczny Peperonis" czy coś w tym stylu:)

Sygnatura Niezgodna z Regulaminem

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3688 postów
Poradniki

Czym innym jest z kimś ostro dyskutować na argumenty a czym innym jest blokować czyjeś wypowiedzi, które są niewygodne dla administracji danego portalu.

• ihyips i MrKB lubią to
Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

pietruszka i kujawa tutaj pisali ale popis ich wypowiedzi to nawet trudno skomentować

odpowiedź na argumenty innych to wyzwiska, epitety i poza tym żadnej merytorycznej dysputy

• rafik21 lubi to

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9881 postów
Poradniki

Dokładnie...

Co więcej Kujawa, w mojej ocenie, wpadał na te forum wyłącznie po to by dostać medal od @pietruszki a swój pierwszy post zaczął od tego, że pewnie dostanie bana po czym w niecenzuralny sposób zarzuca mnie i innemu koledze z forum, coś co nie jest żadną tajemnicą, mianowicie to, że korzystaliśmy w PV z botów klikających. Każdy z łatwością znajdzie na tym forum wątek z dyskusją na temat stosowania botów w tego typu programach i moje stanowisko z tym związane,  którym można się zgodzić lub nie ale nie ma najmniejszego powodu twierdzić, że to nasza dwójka doprowadziła PV/MTV na skraj upadku i wymusiła oba ostatnie swapy.

W drugim i ostatnim Jego poście na tym forum były już same wyzwiska i obrażanie... Ani jednego merytorycznego Cel osiągnięty. Ban otrzymany. Medal od @pietruszki za otrzymanie bana pewnie też. Fałszywa martyrologia rzekomej wojny z forum zbudowana...

Ja po części rozumiem, że można odbierać iskrzenie na linii nasze forum - pietruszkowi liderzy jako swego rodzaju wojnę. 

Tyle tylko, że wojna jest w istocie jednostronna. Prowadzona przez pietruszkowych ludzi na inwektywy...

Zresztą także przez tę grupę zafałszowywana. Zajrzyj do wątku TrafficMonsoon a z łatwością zauważysz, że @pietruszka vel @Hieronim nie chciał bądź nie potrafił  wykazać swoich twierdzeń. Niczego nie zmienia fakt, że ostatecznie potwierdziło się, że adminem jest Karol Scoville. Tak na marginesie 2/3 racji było po mojej stronie :) Jeden Admin potwierdzony a dwóch pozostałych do dziś nie ma. Podobnie jak maga promotorów z USA... Ale to insza inszość... 

Jak zwykle problem zaczął się, w chwili kiedy zaczęto, także tu na forum, promować ten program w oderwaniu od jego istoty działania i na podstawie NIEPOTWIERDZONYCH wówczas informacji. Tylko tyle i aż tyle...

Sam zaś @pietruszka przypiął sobie medal dyskryminowanego i pozbawianego głosu na Forum z wielką wstęgą choć zbanowany został za to czym tak się brzydzi i piętnuje: za multikonto i dyskusję z samym sobą... O groźbach pod moim adresem tylko wspomnę...

Ja po części rozumiem też, że można odbierać iskrzenie na lini @MrKB - @pietruszkowi liderzy jako zemstę...

Pytanie tylko kogo na kim...

Bo ja mam wrażenie, że to @pietruszka apriori uznał i ogłosił swoim wyznawcom, że LL to scam, Kamil to złodziej i oszust a wszystko dlatego, że Kamil rozpoczął wątek dotyczący @pietruszki

Wracając do głównego bohatera tego wątku.

Oczywiście jest różnica miedzy promowaniem programu na siłę do upadłego i odradzanie wchodzenia w projekt gdy coś zaczyna wokół niego śmierdzieć. Powiem nawet, że jest to duża różnica ale pod ciągle warunkiem, że promując program nie wciska się kitu. Dla tych bowiem, którzy weszli w PBbR (Pewny Biznes bez Ryzyka), który okaże ponziakiem bez zysku marna to pociecha, że ich lider już nie promuje PBbR... Marna...

• MrKB lubi to

728x90.gif

Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1520 postów

[...]

on promuje to na czym wie, że da się w danym momencie zarobić, program upadający odradza i ostrzega ludzi, czego nie było w przypadku piertuchy który jak już pisałem kiedyś zachęcał do inwestowania w padające AHP, 

[..]

Zdecydowanie nie mogę się zgodzić z tym stwierdzeniem. Miałem 'okazję' współpracować z panem K. przy programie Banners Broker. Pech chciał, że wszedłem początkiem roku 2013 a kto był w programie ten wie, że odzyskanie wkładu w BB byłoby nie możliwe po wejściu w tym okresie. Gdy w programie zaczynały się dziać cuda, to otrzymałem od niego propozycję odkupienia jego paneli po okazyjnej cenie. Oczywiście skorzystałem z tej oferty. Z tego co udało się mi wówczas dowiedzieć, to nie tylko mi sprzedał co miał wówczas a sam gotówkę wycofywał. Jak myślicie, dlaczego na jego stronie od tamtego czasu nic nie ma? Ponieważ już wówczas miał mnóstwo negatywnych komentarzy na swój temat. Przypuszczam, że jakby teraz odpalił na niej coś to byłoby podobnie w komentarzach. 

Ja lekcję odrobiłem i zdecydowanie omijam tą osobę szerokim łukiem. Teraz zmienił nieco image (zapuścił brodę), więc może nie wszyscy go od razu poznają ale po głosie i sposobie mrużenia oczu można szybko go rozpoznać ;-) Ja mówię stop takim osobom. 

Użytkownik PanInwestor edytował ten post 30 maj 2015 - 18:44

.

→  BLOG O ZARABIANIU I INWESTOWANIU PRZEZ INTERNET  ←

Od teraz również dostępna nowa, krótsza domena  → www.iwi.pl  |   BLOGOWE WYZWANIE #1 | Od 1.592 do 5.000 PLN na Opcjach Binarnych

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 395 postów
  • Lokalizacjaoln

hmm no skoro tak, to zwracam honor, nie wiedziałem, ja swoją przygodę z nim zacząłem dość niedawno i było jak pisałem, co do wcześniejszych zagrań, nie wiadomo mi o tym nic, ale piszcie dalej co i jak, bo z chęcią dowiem się więcej takich ciekawostek:) 

Sygnatura Niezgodna z Regulaminem

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Kujawa promuje nowy projekt "AdBrook" :) Dość niefortunnie wybrał, program stosunkowo krótko pochodzi.. ciekawe co na to jego poleceni kiedy padnie ;)

zQXJHDQ.png

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 3688 postów
Poradniki

To będziesz mógł ocenić dopiero jak padnie. Jeśli za tymi promotorami pójdą inwestorzy z dużym portfelem to tym samym mogą przedłużyć żywotność programu.

• tragos lubi to
Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

VinXin

VinXin

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 514 postów

Dzięki odświeżeniu tego tematu wpadł mi on w oko - z Kujawą jako takim nie miałem doczynienia,  widziałem jego (i paru innych osób) rozmowę na grupie AdBrook gdy ktoś podmienił baner na stronie etc. Jak się okazało zarówno Kujawa jak i parę innych osób doskonale znało osobę, która chciała namieszać przy programie. Samo to niezbyt dobrze o nim znaczy jako o kontrahencie/mentorze, skoro zna i utrzymuje kontakty z takimi osobami. Jeszcze jedno nazwisko kojarzy  mi się w tej rozmowie - Krystian Sołwik. Oprócz tego jeszcze z dwóch Polaków znało tego "hakera", ale nie jestem w stanie podać imion i nazwisk a nie chcę bazować na domysłach i spekulacjach

Przejrzałem właśnie grupę, żeby zamieścić screeny, ale wygląda na to, że posty zostały usunięte przez administratora - trudno się dziwić gdyż komentarz napisany został z konta "hakera".

Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć do interpretacji danych lub postów w dniach kolejnych bo jak wiadomo zdanie może się zmienić zależnie od wielu czynników. Używam konta jedynie na tym forum - konta z tą nazwą/podobną na innych stronach nie należą do mnie.

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3580 postów
Poradniki

Kujawa promuje nowy projekt "AdBrook" :) Dość niefortunnie wybrał, program stosunkowo krótko pochodzi.. ciekawe co na to jego poleceni kiedy padnie ;)

zQXJHDQ.png

Adbrook juz wg ciebie miał paść dawno temu, a tymczasem zatacza końcówkę drugiego cyklu 150% :) 

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

userek

userek

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Tu nie chodzi o to, co się promuje tylko w jaki sposób to robi i do jakich działań się ucieka - ot całokształt.

I pragnę zauważyć, że @MrKB wskazał, iż program pochodzi 'stosunkowo' krótko, więc nie łapmy się tutaj za słówka, bo chyba nie o to chodzi(bazuje na tym temacie, nie wiem czy coś gdzieś indziej pisał i nie bardzo mnie to interesuje, nie o to tutaj chodzi) :)

@Down

Żeby nie zaśmiecać wątku to mały edit.

Ja za to zauważyłem, że Ty zawsze musisz znaleźć jakieś nawiązanie i wtrącić gdzieś kilka słów o LL albo o MrKB, oczywiście  zawsze jako dogryzanie i tym podobne.

Ot taka sytuacja :)

Użytkownik userek edytował ten post 14 lipiec 2015 - 11:46

• MrKB i pamk22 lubią to

Kiedyś coś tu będzie...  :lol:

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3580 postów
Poradniki

Zauważyłem, że nieetycznym promotorem jest ten, co nie promuje Lucrelab ;) ot cała filozofia 

• April lubi to

5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2302 postów
Poradniki

Hmm... przyjąłeś bardzo wąskie kryteria. Na szczęście to że ktoś czegoś nie promuje, nie definiuje jednoznacznie że ten ktoś jest nieetyczny. Z prostego powodu: Raczej nie może być wyznacznikiem etyczności fakt że ktoś coś promuje, a czegoś innego nie promuje. Dopiero sposób promowania ma tu znaczenie.

ihyips

ihyips

Weteran

• Partner forum
  • 1036 postów

i znowu słowna pyskówka Alduviela. :D

Fremen

Fremen

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 208 postów

Zauważyłem, że nieetycznym promotorem jest ten, co nie promuje Lucrelab ;) ot cała filozofia 

Skąd taki wniosek?

To ewidentna prowokacja. Zaraz znów dostaniesz ostrzeżenie  :D

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Mam coś dla Aldka..

[---]

Tak jak pisze @userek, nie chodzi mi o to co promuje tylko jak to promuje.

Nawet trafny komentarz wyrażony nieregulaminowo narusza Regulamin :)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 14 lipiec 2015 - 12:47

• WskoczPodKoc i morawcik lubią to

MrKB otrzymał ostrzeżenie. Powód: Wulgaryzmy

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9881 postów
Poradniki

Z tego wniosek, że trzeba @pietruszkę i Rafała na nauki do promotorów LL wysłać a nie się krzywić...

Wiem, że nie masz w tym zakresie żadnej władzy, więc raczej ten koncept nie wypali ale zawsze można spróbować...

728x90.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3580 postów
Poradniki

Przecież to nie ja zacząłem nową pyskówkę słowną, na początku było że program nie pociągnie nawet jednego cyklu, potem że zaraz padnie, a teraz łączenie nieetyczności z Adbrookiem - rozmawiamy o nieetycznych metodach promocji przez Kujawe, a nie o programach które promuje dodając komentarze "Dość niefortunnie wybrał, program stosunkowo krótko pochodzi.. ciekawe co na to jego poleceni kiedy padnie  ;)"

• grubasek lubi to

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9881 postów
Poradniki

Chyba jednak troszeczkę naginasz rzeczywistość do swoich tez...
Ja nie zauważyłem łączenia nieetyczności z promowaniem adbrooka lecz wręcz przeciwnie... Zastanawiał się:

@MrKB 

Ja to odebrałem w ten sposób, że nieetyczność nie polega na promowaniu tego programu tylko na promowaniu wśród uczestników długoterminowego TM...

Nie wiem jak Kujawa promuje adbrooka więc nie odnosiłem się do tej wypowiedzi. 

PS. Dlatego trafną była odpowiedź @Egzekutora... Pożwiom uwidiom :)

728x90.gif

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 3688 postów
Poradniki

Alduviel, Adbrook jest tylko ostatnią częścią aktywności promotora i nie za to są Ci promotorzy oskarżani jeżeli śledzisz temat od początku. Natomiast to w co oni wchodzą czy nie wchodzą nie ma większego znaczenia, bo brak etyki oznacza, że głównie wchodzą w te programy co im przynoszą dochód a nie osobom, którym polecają. Dobry promotor powinien być jak przewodnik stada; nie jest więc tylko jedną z owiec a jego zadanie nie polega tylko na ich "strzyżeniu" a głównie na opiece przed "złymi wilkami". A tutaj przewodnik wypuszcza stado do lasu i każe szukać w nim szczęścia. Co jakiś czas las się tylko inaczej nazywa.

Forum Opis
Inwestycje Opis
HYIP (opis ryzyka) Opis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.