Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieetyczny promotor "Kujawa"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

glumber

glumber

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 351 postów

@MrKB

Widzę ze masz ogromny ból dolnych partii ciała jeśli chodzi o AdBrook. Wszędzie musisz podkreślić że program długo nie pochodzi lub jak sam to ująłeś "stosunkowo krótko", choć sam nie masz pojęcia jak długo będzie działał. 

Równie dobrze mogę napisać że twój program:

- "stosunkowo" długo wypłaca pieniądze.

- "stosunkowo" długo trzeba czekać na zwrot inwestycji.

- "stosunkowo" jest nieopłacalny. 

Jednak "stosunkowo" mnie twój program nie obchodzi więc nie pisze takich rzeczy przy każdej możliwej okazji. 

Co do samych "nieetycznych" promotorów. Nie śledzę ich profili wiec mogę odnieść się jedynie do tego co zostało zamieszczone w tym wątku. 

W skrócie chłopaki promują programy które opierają sie na modelu piramidy finansowej, jako realne biznesy na wiele lat, a wszyscy tutaj są wielce oburzeni. 

Jednak chciałbym zauważyć że to samo dzieje się również na tym forum. Oczywiście nie odnoszę sie do wszystkich użytkowników, bo jest tu wielu zdroworozsądkowych ludzi którzy trzeźwo patrzą na świat oraz na programy tutaj opisywane. Jednak jest grupka ludzi którzy piszą w wątku LL lub poza nim, że inwestycja w LL to inwestycja w "realny biznes", "program na lata" lub że niedługo LL będzie finansowym "perpetuum mobile" ( sam admin tak pisze ). Dodatkowo jak ognia unikają łączenia LL ze słowami takimi jak: ponzi, piramida czy hyip, a każdy kto ośmieli się coś takiego napisać od razu staje się hejterm, trollem lub sie na niczym nie zna.

W mojej ocenie jest to tak samo nieetyczne jak zachowanie panów których ten wątek dotyczy. 

Dlaczego ? Dlatego:

- program w żaden sposób nie wykazuje cech realnego biznesu. Opiera się o ten sam model co cała reszta programów. Śmiem twierdzić ze program nie ma nawet połowy pieniędzy na procesorach, aby pokryć wszystkie aktualne inwestycje.

- mówienie że to program na lata czy dekady również jest nieetyczne ponieważ admin może się zwinąć nawet jutro z częścią pieniędzy tak jak w każdym tego typu programie.

- "perpetuum mobile" heh ( smiechłem ). Nie ma możliwości stworzenia takiego programu i pisanie takich rzeczy może tworzyć błędne wyobrażenie dla ludzi którzy nie są zorientowani w temacie.

Mama zawsze mnie uczyła żebym nie brał cukierków i nie chodził z nieznajomymi ludźmi. To samo stosuje w przypadku moich pieniędzy czy inwestycji. Decyzje podejmuje na podstawie własnej oceny, jednak jeśli są ludzie którzy potrafią powierzyć swoje pieniądze bezpośrednio lub pośrednio osobom poznanym w internecie to już jest ich problem i my nic z tym faktem nie zrobimy. Pozwólmy ludziom popełniać błędy i się na nich uczyć, a roztrząsanie  i emocjonowanie się tutaj że ktoś promuje tak, a nie inaczej w mojej ocenie nie ma najmniejszego sensu. Oni będą promować tak dalej, a my będziemy wypisywać co raz to większe oburzenia. I tak w kółko...

• Alduviel i April lubią to

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

W skrócie chłopaki promują programy które opierają sie na modelu piramidy finansowej, jako realne biznesy na wiele lat, a wszyscy tutaj są wielce oburzeni. 

Jednak chciałbym zauważyć że to samo dzieje się również na tym forum.

Oczywiście, że katalog nieetycznych promotorów nie jest zamknięty. Ale czy to oznacza, że możemy temat uznać za nieistniejący? Skala tego co robią Ci chłopcy jest nieporównywalnie większa od tego, co spotkasz na forum, gdyż tutaj działa też moderacja i kontrola z naszej strony. Na pewne rzeczy nie pozwalamy.

Określanie siebie jako mentora czy guru do czegoś jednak zobowiązuje.

Dodatkowo jak ognia unikają łączenia LL ze słowami takimi jak: ponzi, piramida czy hyip

Mieszasz rolę promotora/mentora z rolą administratora. Trudno, aby administrator programu był obiektywny w kwestii swojego gniazda. On nie tylko może ale i powinien przedstawiać swój program w najlepszym świetle, inaczej działa na własną szkodę. Mentor już tego robić nie musi, bo jego rola jest inna, a opisałem ją powyżej, chyba, że jego intencje są jednokierunkowe (grabienie, ale nigdy od siebie tylko do siebie). Mnie również razi budowanie własnego wizerunku na krytyce konkurencji, ale moim zdaniem wynika to trochę z zawziętego charakteru MrkB niż czysto złych intencji. Dlatego MrKB moja rada, w mojej ocenie szkoda czasu na walkę z wiatrakami :) Rób swoje w sposób transparentny i profesjonalny i pokazuj owoce swojej pracy, a oceny projektów pozostaw nam - inwestorom. To najbardziej skuteczny sposób walki z konkurencją.

• MrKB i tragos lubią to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
Autobitcointrading Automatyczny system tradingu, ostatnie dni zapisu
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

glumber

glumber

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 351 postów

Oczywiście że odróżniam role mentora od administratora. Jednak czy jest jakaś różnica kiedy trefne auto wciśnie mi sprzedawca który dostaje tylko prowizje czy sam właściciel komisu samochodowego ? Moim zdaniem nie. 

Tworzenie wątku i zarzucanie komuś nieetycznego promowania programów będąc jednocześnie samemu administratorem podobnego programu to nie są jakieś szczyty, tylko to już są Himalaje hipokryzji.

A co do określania siebie mentorem czy guru. Ostatnio w Polsce na topie jest człowiek który określił się "Królem Albanii" ;) wiec nie przywiązywałbym większej wagi do tego kto jak sam się określa czy nazywa, bo na każdy tytuł ( nawet tytuł debila ) trzeba sobie zapracować.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11055 postów
Poradniki

Każdy forumowiwicz ma prawo na naszym forum otworzyć wątek. Jego tytuł i treść pierwszego postu determinują zakres tematyczny dyskusji prowadzonej w tym wątku.

W tym wątku nie dyskutujemy więc o kol. @MrKB, LL, TM, Adbrook tylko staramy się przedstawić i ocenić metody kolegi Kujawa.

Przyznasz, że bez względu na intencje, które przyświecały twórcy wątku dyskusja na ten temat jest prowadzona i przedstawiane są dowody na poparcie nieetyczności działania konkretnie tego promotora.

Czy Cię te dowody przekonują czy nie to inna sprawa.

Jeszcze inną sprawą jest to, że każdy może przedstawić tutaj inne zdanie i dowody na ich poparcie bądź też dokonać innej oceny przedstawionych tutaj dowodów.

Każdy z czytelników może wyciągnąć własne wnioski. Celem wątku nie jest bowiem uzgodnienie wspólnego stanowiska Forum wobec metod marketingowych Kujawy czy pietruszki...

Natomiast Twoje offtopowe wtręty nie mają kompletnie nic  wspólnego z dyskutowanym tutaj tematem.

Jaki bowiem związek z tematem tego wątku ma chociażby te Twoje stwierdzenie, zresztą bzdurne i kłamliwe:

Dodatkowo jak ognia unikają łączenia LL ze słowami takimi jak: ponzi, piramida czy hyip, a każdy kto ośmieli się coś takiego napisać od razu staje się hejterm, trollem lub sie na niczym nie zna.

Jaki to ma związek z metodami promocji Kujawy czy choćby z etyką promowania programów opartych na schemacie Ponziego?

IMHO, Żadnego...

No, może taki, że mniej lub bardziej świadomie kierują odciągają dyskusję od istoty dyskutowanego tematu.

Dlatego prosiłbym o trzymanie się tematu dyskusji a jeśli masz zastrzeżenia lub swoje uwagi do tego czy innego programu lub osoby to wypowiadaj się we właściwym wątku lub otwórz stosowny. Tutaj takie wypowiedzi będą traktowane za offtop.

Posłusznie melduję, tutaj jestem! I Protfolio I  Raporty: bieżący  29.04 - 24.04 - 23.04

WjKZ4uE.gif

KxUXPyI.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

glumber

glumber

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 351 postów

:offtopic:

To nie jest wątek o zasadności istnienia tegoż wątku, ani o Administratorach innych programów, ani o Ewie Kopacz. 

Użytkownik Polon edytował ten post 15 lipiec 2015 - 19:06

glumber otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2362 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Oj chyba będzie się działo... Zanim przeczytacie, to lepiej usiądźcie na krzesłach  :D

Aw74UdR.jpg

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Początek końca.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

szybciej ten biznes zniknie jak sie pojawi

chyba, ze członkom sekty wmówi, że to kolejny biznes bez ryzyka i bezmyślne baranki napompują mu portfele

rafik21

rafik21

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 910 postów
  • LokalizacjaMazowieckie

szkoda ze mnie zbanował na FB tam takie fajne klimaty panują w jego kółku wzajemnej adoracji , ale pewnego dnia nie wytrzymałem jak to pisał ochy i achy że zaczyna super hiper mega biznes i to tajemnica jest a tym biznesem okazał się Futurenet który już bagatela roczek istniał :D

TheAdsTeam  - u mnie rozbudowany kalkulator zarobków oraz profesjonlany Landing Page za free

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2265 postów

Niektórzy może pożyczkę z banku wezmą :D

inny

inny

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

@Egzekutor, nie koniecznie poczatek konca. Jakby nie bylo i nie patrzac na to jak promuje, to jednak troche w tym swiatku juz sie obraca. Wiedze na pewno posiada, kwestia tylko jak to wykorzysta.

Pozdrawiam.

Regulamin niezgodny z sygnatura :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11055 postów
Poradniki

Niby dlaczego miałby zadziałać inaczej niż do tej pory?

Coś na to wskazuje?

Posłusznie melduję, tutaj jestem! I Protfolio I  Raporty: bieżący  29.04 - 24.04 - 23.04

WjKZ4uE.gif

KxUXPyI.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

@Egzekutor, nie koniecznie poczatek konca. Jakby nie bylo i nie patrzac na to jak promuje, to jednak troche w tym swiatku juz sie obraca. Wiedze na pewno posiada, kwestia tylko jak to wykorzysta.

Pozdrawiam.

Nie napisalem, ze ten koniec bedzie szybki.Bazuje jednak na swoim doswiadczeniu. Kazdy, kto brał się za tego typu aktywność, źle kończył.

forum opis
inwestycje opis

inny

inny

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

@Egzekutor

Szanuje Twoje doswiadczenie, ale konce sa rozne albo "zginiesz marnie", albo "sory taki mamy klimat", lub "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc". W kazdym razie rozumiem o co Ci chodzi.

@pepe

Niby dlaczego mialby zadzialac tak samo jak do tej pory?. :)

Zupelnie nic, tak samo jak nic nie wskazuje, ze bedzie dzialal jak teraz. Na razie to wszystko "gdybanie".

Nikt z nas nie zna jego planow, ale nie mozna skreslac na starcie. Nalezy pamietac, ze mimo wszystko bedzie to przedsiewziecie firmowal swoja twarza, a nie jest anonimowa postacia.

Pozdrawiam.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2362 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Niby dlaczego mialby zadzialac tak samo jak do tej pory?. :)

Jego słowa:

"Otwarcie mówię, że za całym pomysłem i firmą stoję ja więc jak ktoś mnie obserwuje przez kilka lat to wie czego można się spodziewać "

• pepperoniss lubi to

inny

inny

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

@Polon, wszystko sie zgadza, ale zapewniam Cie, ze sa ludzie bez "wypranego mozgu", ktorzy mu ufaja i zarobili przy nim.

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

a co z tego ze coś planuje, byłem w wielu jego projektach i zarobiłem,,,,raz jedyny raz weszłem w inny LL...ponoć perpetum mobile ..i wyszło jak wyszło. Dlatego podoba mi się zwłaszcza jak admin wspaniałego permentum , padocha mobile LL wypowiada się na jego temat lub pietruszki

Użytkownik robert3 edytował ten post 24 wrzesień 2015 - 19:40

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Wymień choć jeden projekt który był tego człowieka i w którym byłeś :) Świetnie, że podobają Ci się moje wypowiedzi. Napewno nie jedną jeszcze przeczytasz.

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

z napisałem w jego projektach nie znaczy ze dosłownie były jego ...byłem w tym xco on promował...nie bierz wszystkiego tak dosłownie ..... ale z nim dawało sie zarobić zawsze a w twoch xhocby oficjalnych ktore sam robisz szkoda słow i pisania ...o fermentum mobilach

Użytkownik robert3 edytował ten post 24 wrzesień 2015 - 19:46

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Zależy kto w co kiedy wejdzie ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.