Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieetyczny promotor "Kujawa"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10782 postów
Poradniki

W stopce mam to w czym jestem. Nikogo do zapisu nie namawiam, nie zachęcam. Jak ktoś chce to się dopyta na PW i dostanie ode mnie rzetelną informację. Także o tym dlaczego ja zdecydowałem się wejść w program i jakie z tym wiążą się dla mnie ryzyka. Jeśli ktoś zechce się ze mną sądzić to się w sądzie spotkamy. To wolny kraj. Każdy może sądzić każdego za wszystko...

Gdy zapytam Cę czy Mercedes W203 to dobre auto to odpowiedzią na te pytanie będzie, że maluch to też samochód? Raczej nie.

Z innej beczki...

Na profilu Kujawy pojawiła się oferta pożyczki na adpacki... Dla jasności, nie on ją złożył...

4AWl7wG.png

Ciekaw jestem jednak czy ją usunie...

Posłusznie melduję, tutaj jestem!

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

jesli widzisz węzyk to pijany jesteś. ja robie kropki ty pierdoły piszesz. Toć napisałem ,że piramidę finansową mam s domu , eh,unikam kropek.A tak nawiasem nikt mi nic nie musi udowadniać,nie obawiaj się,a co do TM mam 40 refów..tylko 1 na minusie bo tak wybrał ...zadowolony,?

sorki za kropki

ps .,nie polecamy już nic bo grozi łamaniem rąk ,idę pod koc

ps ,peperonis, mam pytanie, nie masz nic do roboty, tylko obserwować czyjeś profile?

no i co ,że dodał to gość na jego profilu, usunie , nie usunie, ale co Cię to ?

wklej zaraz ze dodałem zdjęcie z dzieckiem ,nie do wiary..

Kazdy ma w stopce, i nikt nie zacheca,kazdy jest etyczny,jak widać

udało sie ,bez kropek

a najbardziej podoba mi się to..włoż w to , to super biznes,tylko uważaj bo to piramida, ale włoż, jak wtopisz to pamietaj, że Cię ostrzegałem, i to mam w stopce,więc mnie nie oskarżysz ,Bo przecież ja jestem etyczny

ale czy moje małżenstwo nie jest piramidą???

a fakt, w stopce mam przecież, jestem super tatą

a.ps, spodziewam sie jeszcze rozbioru moich zdan i naditerpretacji

bo ja nie mam stopki i używam kropek

Użytkownik robert3 edytował ten post 03 luty 2016 - 01:29

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10782 postów
Poradniki

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego nie w smak to jak gospodaruję swoim własnym czasem...

Mój czas i moja sprawa co z nim robię.

Szczególnie, że ktoś profil założył chyba po to by był on czytany i... komentowany...

Jeśli nie widzisz nic dziwnego w tym, że na profilu delikwenta, który usuwa wszelkie informacje związane ze swoją działalnością w Banners Broker pojawia się propozycja pożyczania kasy na adpacki w piramidzie finansowej oraz w tym, że zastanawiam się czy właściciel profilu zdecyduje się taką skandaliczną ofertę usunąć to nic na to nie poradzę... Możesz uznać to nawet za doskonały pomysł by na profllu aktywnego uczestnika wisiały wyłącznie takie oferty... Cóż. Kwestia gustu...

a najbardziej podoba mi się to..włoż w to , to super biznes,tylko uważaj bo to piramida, ale włoż, jak wtopisz to pamietaj, że Cię ostrzegałem, i to mam w stopce,więc mnie nie oskarżysz ,Bo przecież ja jestem etyczny

Widzisz, Łaskawco...

Ja jeszcze nigdy i nikomu nie powiedziałem by w jakikolwiek biznes włożył swoje pieniądze. Nie tylko w piramidę... W każdy nawet normalny biznes...

Jeżeli uważasz, że mówienie o programie polega na namawianiu z jednoczesnym ostrzeganiem to nasze podejścia są bardzo daleko od siebie oddalone...
Ja nie polecam i nie namawiam... Jedynie, jeśli ktoś  się o to mnie zapyta, dostarczam informacji, na podstawie których pytający może podjąć samodzielną decyzję...
Nie zmienia to jednak faktu, że nawet postawa, którą opisujesz jest znacznie bardziej etyczna od jawnego wciskania kitu bądź unikania odpowiedzi na proste pytania... Wszak nawet tak promowanym programie polecony ma pełną świadomość w co wchodzi. Takie promowanie stanie się nietyczne dopiero wtedy gdy będziesz namawiał będąc przekonanym, że polecony na pewno nie wyciągnie nic z programu a Ty jeszcze zarobisz na prowizjach...

Nie wiem czy Twoje małżeństwo jest piramidą. Ba nawet nie wiem czy powinienem ten fragment Twojego postu czytać bo zaraz zapytasz się mnie czy nie mam nic lepszego do roboty niż zajmować się Twoim małżeństwem... Wszak nic to, że sam o tym piszesz...
A tak na marginesie... Nie masz stopki na naszym forum :)

a.ps, spodziewam sie jeszcze rozbioru moich zdan i naditerpretacji

Jest na to bardzo prosty sposób...

Wystarczy wprost odpowiedzieć na proste pytanie... Wtedy nie a pola do nadinterpretacji...

Proste? Prawda?

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

i tym się róznimy..kropki ..a to  że ktoś wkleił na czyims profilu coś doszukujesz sie konspiracji...

wkleił..ot, tyle, sprawdź ile się znają

mało wązne

tak ,mam piramide w ,rowniez w małzenstwie.....

mało tego,mam dowody na to

nie zmienia to faktu ,że seks jest udany

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10782 postów
Poradniki

Ależ gdzie Ty widziałeś doszukiwanie się konspiracji? Wszak wyraźnie napisałem, że to nie Kujawa ofertę zamieścił...

Jak widać to raczej Ty nadinterpretowujesz...

728-en.gif

BO-728-EN.gif

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

to po o o tym piszesz w tym temacie...wszak to nie o nim

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10782 postów
Poradniki

O dziwo, znów chcesz dysponować moim własnym czasem...

Tym razem w drugim kierunku... 

Chcesz wiedzieć ile się znają... To któregoś z nich zapytaj... 

Mi to do niczego nie jest potrzebne...

Więc, wybacz, pytał nie będę...

to po o o tym piszesz w tym temacie...wszak to nie o nim

No wybacz... A w któym temacie mam pisać skoro temat dotyczy Kujawy a owa szokująca oferta została zamieszczona w jego profilu zaraz po tym jak łatkę hejterów przypiął wszystkim, którzy raczyli przypomnieć mu jego, niezbyt chlubną wszak, historię z Banners Broker?

728-en.gif

BO-728-EN.gif

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

ok...zaraz dodam oferte kredytu na twoim Forum..toć ono wasze

i nie ważne ze sie nie znamy

victordeleco2

victordeleco2

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 80 postów

Robert, aż oczy bolą jak się czyta Twoje wypowiedzi. Składnia zdania jest całkiem prosta jak chcesz mogę Ci dać parę wskazówek. Zaczyna się od dużej litery, kończy kropka, przecinek za wyrazem i tak dalej. 
PS. Dalej uważasz, że jesteś biznesmenem? Tak jak to nazywacie "ciężka praca" czyli usuwanie postów z grupy na FB i banowanie osób, które mają własne zdanie lub zadają proste pytania wprost. No i najtrudniejsze naganianie i przedstawienie programu takim jakim nie jest  czyli BEZ RYZYKA, MA PRODUKT, JEST NA LATA.
Pozdrawiam

Użytkownik victordeleco2 edytował ten post 03 luty 2016 - 02:03

• pamk22 i antwan99 lubią to

"Nie zrozumiesz profesjonalisty skoro samemu nim nie jesteś"

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10782 postów
Poradniki

To się będziesz musiał długo poczekać nie mam jeszcze swojego forum i w najbliższym czasie nie planuje wejścia w posiadanie takowego...

Jeśli chodzi o te forum. Zapraszam do złożenia zgodnej z Regulaminem oferty. Pamiętaj tylko, że możesz ją zamieścić wyłącznie w dziale Tarowisko, pod swoim nazwiskiem...

Po raz kolejny przypomnę, że wyraźnie napisałem, że oferta nie pochodzi od Kujawy.

Jak widzę Ty już sprawdziłeś, że panowie się nie znają...

Pytanie czy Kujawa uzna za stosowne usunięcie tej oferty czy też nie pozostaje otwarte. Jego profil, jego decyzje... Nic mi do tego czy usuwał będzie tylko wspomnienia swojego romansu z Banners Broker... 

Sam wystawia sobie tym świadectwo... 

Ja rozumiem, że taktyka ban za słowo, które nie jest zbieżne z oficjalną linią stwarza miraż jednomyślności, zgodności w ocenach...

LQkKaJL.png

Jednak to tylko miraż...

728-en.gif

BO-728-EN.gif

antwan99

antwan99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Pan Konop robi na mnie najazd nie wiadomo dlaczego ja z nim nie miałem zadnej styczności  napisałem prawde o banners broker  kujawie nastałku   pod moim postami odezwały sie 2 osoby pokrzywdzone  i Wator obrońca sitwy  sam pewnie na naiwniakach sie dorobił tak jak sitwa przeniosła sie do TM  jeszcze jedna sprawa Mister Kujawa do ostatnich dni banners broker  mówił ze nie jest piramidą a teraz  tchórze z sitwy sie boją prawdy  powiiny byc strony z ich wizerunkami   oni promowali banners broker  i dorobili sie na jeleniach   uwazaj na  oszustów

a daje liste hejterów co prawda to jest lista w wieksozsci ludzi  zadających nie wygodne pytania

A  wiecie co rozjuszyło kujawe jak w  jednym z postów napisałem ze gówna  z banners broker TM  nie wybieli  poza Nastałkiem po tym wszyscy mnie zablokowali

• turboonostrilvision lubi to

ponzisurfer

ponzisurfer

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 321 postów

*
Popularny

49d24e9072379.jpg

Użytkownik ponzisurfer edytował ten post 09 luty 2016 - 20:29

Dołączona grafika

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1621 postów

Ja zauważyłem pewną zależność na jego profilu a mianowicie gdy jakiś program chyli się ku upadkowi to nagle 'znika' on a nieprzyjemne komentarze usuwa. Ciekawe jak mu idzie promowanie nowego programu allin25 (ten program, którego nazwy nie chciał upublicznić) - bo odkąd usunął filmy z profilu to nic więcej na ten temat nie pisze.

antwan99

antwan99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

ma ktos pierwsze filmiki  mistera  kujawy   jak zachwalał TM  mozna byłoby je tutaj wrzucic i zrobic screena  z jego konta jak napisał ze Tm  go nie obchodzi  ludzie  tylko pytanie do administracji  czy zrobienie czegos takiego na forum  nie jest łamaniem prawa

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Podeślij screeny na PW to ja wrzucę w imieniu Mix Holding Ltd  :cool: Zapraszam na karaiby.

lewica1979

lewica1979

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 490 postów
Poradniki
A jaki jest cel w zamieszczeniu powyższego filmu?

728x90.gif

Pioter

Pioter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 565 postów
  • LokalizacjaMokotów

@lewica 1979

Ot choćby po to, by przypomnieć p. Kujawie, że nawet jak usunie z sieci swoje filmy ... to w sieci nic nie ginie. Ludzie moga scigać go za oszustwa. Wystarczy prostu backup.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.