Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

UWAGA OSZUSTWO! - Dziwny e-mail od PM

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Witam Szanowne Koleżeństwo,

ponieważ od pewnego czasu nie wierzę w Świętego Mikołaja, garbate aniołki, itp. proszę Was o konsultację w kwestii poniższego maila, którego dostałem z PM:

"Dear Perfect Money Member,

Congratulation your account is the winner of Perfect Money Bonus 5000$
The amount of 5000 USD has been deposited to your Perfect Money account.
Date: 21:34 05.06.15. Batch: 91418697.

Click here to activate your Bonus and complete the survey .
Congratulations.
****************************** ****************************** *********************

This is an automated email - Please do not reply.

This mailbox is not monitored and you will not receive a response.

To contact us, login to your PerfectMoney account and send us a message via Internal Mail.

****************************** ****************************** ***************** *****

© 2007-2015 SR & I. All rights reserved.

---

Jak widać, wynika z niego, że jeśli wypełnię jakąś tam ankietę, to wygrałem z $ z wypłatą na moje konto PM.

Jakoś nie wierzę w tego typu akcje, chociaż e-mail dedykowany był (teoretycznie) z adresu: Perfect Money <do-not-reply@perfectmoney.is>

Proszę Was o opinie, bo coś mi tutaj śmierdzi z daleka. 

Nie zamierzam, ani wypełniać żadnej pokręconej ankiety, ani logować się na konto, dopóki nie rostrzygnę tematu.

Mimo, że staram się pilnować swojego bezpieczeństwa (firewall'e na routerze, "antywiry" na kompie, itp.), to ostrożności nigdy za wiele.

Będę wdzięczny za info w temacie, a dla będących w podobnej sytuacji - przestroga, co by się za bardzo nie wyhylać z ankietami, itp. zachętami do załapania łatwej kasy.

Usuwam link coby nikogo nie korcił Twój bonus :)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 06 czerwiec 2015 - 22:49

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 653 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki

No tak 5000$ za ankiete, ja bym nie klikał na Twoim miejscu. Gdybyś kliknął to jakiś robak wyląduje na Twoim dysku i może być problem.

Ostatnio było tak w przypadku Poczty Polskiej, tutaj link do artykulu - http://www.bankier.p...ka-7257637.html

PS - Dlatego ja używam Linuxa i takie zagrożenia nie są grożne nawet gdybym to uruchomił :)

Użytkownik WskoczPodKoc edytował ten post 06 czerwiec 2015 - 22:33

• turboonostrilvision lubi to

jt4tSZz.png

Nowa forma projektu RobotikFX - inwestycja za pomocą Bitcoina.

Sprawdź już teraz na grupie na Facebooku : LINK DO GRUPY

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11039 postów
Poradniki

Śmierdzi ale po prostu sprawdź w szczegółach maila skąd faktycznie został nadany, bo adres wyświetlany łatwo sfałszować...

Nawet sprawdzać nie musisz. Zgłaszaj spam i wyłudzenie 

Link prowadzi do strony

perfectmoRey a nie

perfectmoNey.

Poświąteczny Remanent I Protfolio @pepperonissa I  Raport bieżący 

KxUXPyI.gif

Posłusznie melduję, tutaj jestem! Zatrudnij Robota do pracy! 

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 653 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki

No tak wszystko jasne, nie kliknąłem w link :) spam i po temacie :)

Ciekawe dlaczego akurat do Ciebie wysłali, bo chyba robisz duże operacje na PM prawda?

Może PM ma jakieś przecieki...

jt4tSZz.png

Nowa forma projektu RobotikFX - inwestycja za pomocą Bitcoina.

Sprawdź już teraz na grupie na Facebooku : LINK DO GRUPY

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11039 postów
Poradniki

O ile pamiętam w Regulaminie lub FAQ PM jest wyraźnie napisane, że zawsze zwracają się w swoich mailach do użytkowników z imienia i nazwiska i nigdy nie proszą o logowanie.

Ja do otwierania takich dziwnych linków używam pisakownicy http://www.sandboxie.com/

Dobra tania rzecz. Można też znaleźć darmowe :)

A wcześniej skanuję w https://www.virustotal.com/

Sam link jest czysty https://www.virustot...f6848/analysis/

KxUXPyI.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Serdeczne dzięki za info, zaraz zabieram się do roboty.

Przepraszam, że przy kopiowaniu nie wywaliłem od razu linka. Mea maxima culpa... 

Użytkownik ScamKiller edytował ten post 07 czerwiec 2015 - 10:15

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3108 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Mam dwa konta na PM jednak żadnych e-mail nie otrzymałem z tego wynika że jesteś "wybrany" do nagrody :rolleyes:

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

również miałem taki e-mail ale jako, że trafił do folderu spam a nie do folderu PM więc nie otwierając zrobiłem delete ze spam :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6706 postów

U mnie nie bylo takiego emaila, widac wybrani tylko to dostali. 

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Oszustwa ciąg dalszy. Taki oto e-mail dostałem na skrzynkę: "***************************************************************************************************************

Perfect Money Privacy Policy Update 

***************************************************************************************************************

We have Updated our Privacy Policy to include more information about how we collect and store your information, how we might use that information, how you can access your information or how to make a complaint.

The old Privacy Policy did not describe our operation and the company policies as transparently as possible, that is why the new Privacy Policy is now made public. 

As always, we take privacy very seriously.

You will be required to accept Perfect Money Privacy Policy changes.
Please read and agree to our new Privacy Policy to continue using Perfect Money."

---

Poniżej znajdował się jeszcze link (w domenie .com, któej PM od dawna już nie używa), który skrupulatnie tym razem usunąłem.

Mail adresowany był rzekomo z adresu do-not-reply@perfectmoney.is, ale z użyciem jakiegoś autorespondera, czyli de facto nie wiadomo z jakiego.

• slawek107 lubi to

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3108 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Otrzymałem ten sam e-mail. Trafił do kosza natychmiast!

• DominikJedrzejczak lubi to

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

I słusznie. Śmierdzi z daleka. Napisałem ku przestrodze, mam nadzieje, że ktoś w ten sposób uchroni się od kłopotów. ;)

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2362 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Dostałem niedawno e-maila podobnego do tego co ostatnio wkleił @ScamKiller, z tym że jest w nim napisane o blokadzie funkcji konta dopóki użytkownik nie zaakceptuje zmian w polityce prywatności i oczywiście podany link. Tym razem link w domenie:  perfectmoney.is 

Wchodząc na konto (ale oczywiście nie z podanego linka) nie zauważyłem żadnej blokady ani informacji. Ktoś coś wie na ten temat, bo wygląda mi to na taki trochę ulepszony w stosunku do poprzedniego wałek.

***************************************************************************************************************

Perfect Money Privacy Policy Update, Account has been Temporarily Locked 

We have Updated our Privacy Policy to include more information about how we collect and store your information, how we might use that information, how you can access your information or how to make a complaint.

The old Privacy Policy did not describe our operation and the company policies as transparently as possible, that is why the new Privacy Policy is now made public. 

Your account has been blocked for criminal activities (carding – selling or buying stolen credit cards). We do not tolerate such activities in our system. And break in our new Privacy Policy forcriminal activities.

You will be required to accept Perfect Money Privacy Policy changes.
Please read and agree to our new Privacy Policy to continue using Perfect Money.

Sincerely, Customer Support Manager
Andrew Lionel

miszigen

miszigen

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaWZU

Który Link do Pm jest prawdziwy bezpieczny?

30% miesięcznie  https://1s.is/@mikserr   https://apexinvestce...m/?ref=miszigen płaci od 2010 Roku !

DominikJedrzejczak

DominikJedrzejczak

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 174 postów
  • LokalizacjaDrzewica

Kiedyś buchnęli mi 700 dolców, od tamtego razu w ogóle już nie używam tego typu pseudo banków, procesorów płatniczych itd.

• turboonostrilvision lubi to

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6706 postów

Który Link do Pm jest prawdziwy bezpieczny?

Ten pochodzi z google z samej gory:

https://perfectmoney.is/login.html

nie maja juz https?

miszigen

miszigen

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaWZU

Ten pochodzi z google z samej gory:

https://perfectmoney.is/login.html

nie maja juz https?

dzięki a to prawda że przy odblokowaniu konta potrzebne są skany dowodu czy Rachunek za media czy to kolejne fake do wyludzenia danych?

30% miesięcznie  https://1s.is/@mikserr   https://apexinvestce...m/?ref=miszigen płaci od 2010 Roku !

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4444 postów
@miszigen nie chce dostać punktów za offtop... Poniżej masz link do forum gdzie jest to opisane:
http://www.hyipforum...logowac-pomocy/
  • miszigen lubi to

emkej86

emkej86

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

jak widać na każdym kroku trzeba uważać, dziwiło mnie dlaczego PM wysyła tak często PIN do potwierdzenia, teraz rozumiem :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11039 postów
Poradniki

Z bardzo prostego powodu.

Ze względów bezpieczeństwa.

Wysyła na Twój adres email gdy zmieniło się IP.

Przy stałym IP nie wysyła wcale...

• Majk31 lubi to

KxUXPyI.gif

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Dziwny e-mail od PM

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 06 czerwiec 2015 - 22:24

Źródło: Dziwny e-mail od PM

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.