Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

UWAGA OSZUSTWO! - Dziwny e-mail od PM


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
PanInwestor

PanInwestor

  Weteran

 • VIP
 • 1653 postów

Dalej działają w ten sam sposób. Właśnie otrzymałem maila ;-) Pytanie tylko skąd go mieli.#22
Inwestor990

Inwestor990

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 89 postów

Również dostałem dziwnego spreparowanego maila niby od perfect money:

 

IQtFqZh.png

 

nie klikajcie czasem w te linki jeśli również to dostaniecie, uważajcie na tego typu wiadomości. Gmail mi zakwalifikował to jako spam ale wy możecie to dostać w odebranych :)

 

Prawdopodobnie maile adresatów są pobierane z innych hyipów. Prawdziwym nadawcą jest https://hyipace.biz/


Użytkownik Inwestor990 edytował ten post 08 listopad 2015 - 12:02


#23
miszigen

miszigen

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 193 postów
 • LokalizacjaWZU

Ktoś coś takiego dostał na email od PM ? Dear Customers,[/size]
Recently, the Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) released proposed rules that would extend anti-money laundering (AML) requirements. After almost a year of wrangling, the EU Council and the European Parliament have finally reached an agreement on a new anti-money laundering law. After that, many countries in Europe, Asia, South America and Africa have signed the Anti-Money Laundering Directive (AMLD).
In the light of these events, after public discussion and consideration of the scope and impact of a range of options, we have decided to update our Anti-Money Laundering (AML) Policy.
Perfect Money views Money Laundering as a serious criminal offence, and as such, complies with regulatory requirements intended to forestall and prevent money laundering. These include:

 • verifying the identity of our exchangers, in addition requesting from them a compromise to verify the identity of their direct clients;
 • retaining transaction and identification records for a minimum period of five years;
 • training staff continuously in terms of anti-money laundering regulations;
 • appointing compliance officer responsible for monitoring and reporting any and all suspicious activities;
 • supervise and oversea that all transactions and information in the system is correct and complies with applicable laws.

To continue using Perfect Money, please click on the link below and confirm that you agree to our new Anti-Money Laundering Policy.
[---] Potencjalnie niebezpieczny link
Please note that Perfect Money under aforementioned laws has the right to refuse a transaction at any time should suspicion arise that it may be connected to money laundering or any other criminal activity. In addition, Perfect Money will be obliged to report this suspicious activity in order to comply with said regulations, and internationally accepted laws and customs which also prohibits Perfect Money from disclosing this information.
Regards,
Perfect Money Legal Department
© 2007-2016 SR & I. All rights reserved.


Użytkownik vojtec edytował ten post 11 luty 2017 - 21:42


#24
Warson

Warson

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 133 postów
 • LokalizacjaSosnowiec

Czy ktoś mi powie jak pozbyć się dręczących meili typu:

 

"The amount of 2.10 USD has been Joined to your Perfect Money account. Accounts: U23008943-U13911921. Memo: Shopping Cart Payment News website hours trustworthy real income "Join Now" https://forexop.biz/?ref=join Ref Commission 11%. Date: 20.04.17 16:24 . Batch: 172109289.


***************************************************************************************************************

This is an automated email - Please do not reply.

This mailbox is not monitored and you will not receive a response.

To contact us, login to your PerfectMoney account and send us a message via Internal Mail."

 

Ewentualnie jak usunać konto na PM ?


Skończył się Skyllex, padło wszystko... Jednak to Skyllex napędzał inne Hyipy i odwrotnie :P nie ma już nic...Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Dziwny e-mail od PM

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 06 czerwiec 2015 - 22:24

Źródło: Dziwny e-mail od PM

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.