Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Oskarżenia wobec forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

April

April

Bywalec

• Zbanowani
  • 49 postów
  • LokalizacjaK-K

Dosyć często przeglądając forum odnoszę wrażenie, że administracja i moderatorzy forum to straszni manipulanci. Teraz wychodzi na to, że aby lilion oznaczyć jako SCAM należy złożyć wniosek w odpowiednim dziale z odpowiednią argumentacją (kit z tym, że mnóstwo użytkowników skarży się, że czeka od miesięcy na grube pieniądze). W innych wątkach można znaleźć mnóstwo tematów gdy programy lądują w scamie bo:

- program nie spodobał się moderatorowi

- moderator nie otrzymał kasy w 24 h

- jeszcze przed startem moderator ma pewne podejrzenia

Kasa! - Panie i panowie! Przecież to był (jest) partner główny tego forum, więc nie można. Tak samo jak nie można się negatywnie odnieść do innych programów "wspieranych" przez forum lub "wspierających" forum. To tylko takie spostrzeżenia nowicjuszki. Wystarczy zapłacić a od razu tutaj wszystko się robię ładne piękne. Podobnie jak z opisem recyclix w money-monitor, który z tego co wiem należy do jednego z administratorów hyipforum. W opisie programu admin zaprasza ludzi do odwiedzin biura Recyclix w Warszawie. Sprzedajna banda - przecież wszyscy wiemy, że to wirtualne biuro za 49 zł/miesięcznie. No ale kasa...!

Ivaho - jeden z administratorów hyipforum.pl - zamknął swój własny kantorem i w tym samym czasie otworzył lilion (o czym sam wspomina w pierwszym poście dotyczącym Lilion) tak samo jest prowadzącym money-monitor. Wnioski wyciągamy sami. Ja już wyciągnęłam! Lilion nie trafi do scamu bo to własność administratora hyipforum.

Jeden wielki offtop, insynuacje i Twoje manipulacje. Wniosek dotyczy Lilion a nie innych programów i ich analiz. I nie ma mnóstwa programów które lądują w scamie przez widzimisię moderatorów. Jeżeli nie znasz faktów to proszę abyś się nie wypowiadała w kwestiach co do których nie posiadasz wiedzy. Gdybyś zechciała się zapoznać chociaż z tym postem, to byś wiedziała że Lilion nie jest partnerem forum, a jakiekolwiek partnerstwo nie gwarantuje niczego. Jeżeli już cokolwiek piszesz, to to zastanów się wpierw czy ma to pokrycie w faktach, czy może jest jedynie Twoimi przypuszczeniami i manipulacjami.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 07 czerwiec 2015 - 21:40

• antyhyip lubi to

Lubię to:  BTCJam.

April otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Pozwoliłem sobie na wydzielenie tego posta do oddzielnego tematu, gdyż odnosi się bezpośrednio do administracji forum, dlatego wymaga komentarza z naszej strony.

Teraz wychodzi na to, że aby lilion oznaczyć jako SCAM należy złożyć wniosek w odpowiednim dziale z odpowiednią argumentacją (kit z tym, że mnóstwo użytkowników skarży się, że czeka od miesięcy na grube pieniądze). W innych wątkach można znaleźć mnóstwo tematów gdy programy lądują w scamie bo:

- program nie spodobał się moderatorowi

- moderator nie otrzymał kasy w 24 h

- jeszcze przed startem moderator ma pewne podejrzenia

Na ten kantor od początku jego istnienia skarżyło się wiele osób. Czy to oznaczało, że wtedy kogoś oszukał? Nie, głównym powodem było błędne przeprowadzenie transakcji. Czasami wina leżała po stronie kantoru, ale nikt nie został oszukany. Trudno więc oczekiwać, że na kolejne komentarze niezadowolonych klientów forum będziemy reagować w sposób kategoryczny. Jeżeli ktoś oczekuje takiego trybu, to po to istnieje dział skarg. Znam też trochę właściciela kantoru i wiem, że nigdy problemy klientów nie wynikały z jego nieuczciwości, a prędzej z nieumiejętnej organizacji swojej pracy. Myślę, że jest tak tez i tym razem, choć niepokoi rzeczywiście brak aktywności przedstawicieli na forum.

Kasa! - Panie i panowie! Przecież to był (jest) partner główny tego forum, więc nie można. Tak samo jak nie można się negatywnie odnieść do innych programów "wspieranych" przez forum lub "wspierających" forum. To tylko takie spostrzeżenia nowicjuszki. Wystarczy zapłacić a od razu tutaj wszystko się robię ładne piękne. 

Za bycie partnerem forum się nie "płaci". Jest to więc po prostu wyssany z palca i wynikający z czystej złośliwości wniosek. Które programy są wspierane przez forum i co rozumiesz przez wspieranie? Chętnie też zobaczę wątek, w którym negatywne komentarze zgodne z regulaminem są blokowane czy kasowane. Proszę o link. 

Podobnie jak z opisem recyclix w money-monitor, który z tego co wiem należy do jednego z administratorów hyipforum. W opisie programu admin zaprasza ludzi do odwiedzin biura Recyclix w Warszawie. Sprzedajna banda - przecież wszyscy wiemy, że to wirtualne biuro za 49 zł/miesięcznie. No ale kasa...!

A skąd to wiesz? Bo jeśli Ty to wiesz a ja tego nie wiem, to jestem ciekaw dlaczego ja o tym nie wiem :) Bo jeśli jesteśmy administratorami recyclix, to chętnie się upomnę o swoje dywidenda. Nieladnie ustanawiać nas właścicielami bez naszej wiedzy!  :evil:

W opisie programu admin zaprasza ludzi do odwiedzin biura Recyclix w Warszawie. Sprzedajna banda - przecież wszyscy wiemy, że to wirtualne biuro za 49 zł/miesięcznie. No ale kasa...!

No przecież sam o tym napisałem w tym temacie, więc trochę dziwne postępowanie "właściciela" Recyclix, który ocenia biuro jako wirtualne :D

Ivaho - jeden z administratorów hyipforum.pl - zamknął swój własny kantorem i w tym samym czasie otworzył lilion (o czym sam wspomina w pierwszym poście dotyczącym Lilion) tak samo jest prowadzącym money-monitor. Wnioski wyciągamy sami. Ja już wyciągnęłam! Lilion nie trafi do scamu bo to własność administratora hyipforum.

Bzdura. Liliontrasfer istniał dużo wczesńiej zanim partnerstwo zostało zawiązane. Kantorek Ivaho zajmował się tylko sprzedażą walut. Skoro więc jedynym odbiorcą tych walut stał się lilion, to utrzymywanie kantorku nie miało dalszego sensu. Nigdzie też nie znalazłem informacji o tym, aby Ivaho otworzył kantor lilion. Trudno też otwierać kantor, który jest już otwarty :)

Zapewne chodzi o te słowa: 

Liliontransfer otrzymuje wyłączność na partnerstwo co oznacza zamknięcie partnerstwa z pozostałymi serwisami oraz zamknięcie mojego kantorka. Zapraszam wszystkich do korzystania i promowania naszego rodzimego serwisu, sam rowniez z niego korzystam.

"Nasz rodzimy" nie oznacza, że jesteśmy właścicielami serwisu, tylko oznacza wskazanie, że jest to serwis prowadzony przez naszego rodaka. Co również nie oznacza, że to "nasz" człowiek. ;)

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 07 czerwiec 2015 - 23:11

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
Autobitcointrading Automatyczny system tradingu, ostatnie dni zapisu
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Znam też trochę właściciela kantoru i wiem, że nigdy problemy klientów nie wynikały z jego nieuczciwości, a prędzej z nieumiejętnej organizacji swojej pracy. Myślę, że jest tak tez i tym razem, choć niepokoi rzeczywiście brak aktywności przedstawicieli na forum.

to jest tylko Twoje pobożne życzenie i zaklinanie rzeczywsistości

jak można nazwać człowieka uczciwym który nie odpowiada na wiadomości, znikł z support lillion, forum ( a na blogu pisze)

według ciebie każda osoba nie ma pieniędzy z własnej winy ? nie pieniędzy nie ma bo phoenix wpłaty przyjmuje a nie robi przelewów - nie bez powodu już co najmniej kilka osób zgłosiło sprawę do prokuratury i na policję bo każdego cierpliwość ma swoje granice a gdy czekają na swoje pieniądze a ich nie ma i phoenix milczy to zgłoszenie jest chyba jedyną drogą by odzyskać swoje pieniądze, może organom ścigania uda się nawiązać kontakt i porozmawiać z phoenix bo żadnej z poszkodowanych osób nie udało się od kilku miesięcy z nim porozmawiać ....

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Ty mowisz o tym co jest teraz, a ja o tym co bylo kiedys (przed wyjazdem Kamila z Polski). Od czasu wyjazdu nie mialem z nim kontaktu, wiec trudno mi cos wiecej powiedziec jaka jest przyczyna obecnej sytuacji. Wskazuje jednak, ze moje wczesniejsze doswiadczenia z tą osobą nie dają mi podstaw do podejrzewania tej osoby o celowe oszustwo, choc oczywiscie nie musisz tego brac pod uwage.

Jednakze okreslenie przyczyny nie ma az takiego znaczenia, w przypadku obecnego milczenia warto na pewno skorzystać z pomocy prawnej.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

chciałeś tematu w skargach to zaglądnij - rozwija się lista osób - mam nadzieję, że lillion zostanie w końcu oznaczony na SCAM bo tak powinno być już daaaawno

wiesz co było a nie jest nie pisze się w rejestr, świat i ludzie się zmieniają - fakty są takie, że nikt swoich pieniędzy po wpłacie na konto lillion przelewów waluty czy zwrotu już nie widzi

a ogólny support pisze o problemach technicznych, bugu i co tam jeszcze wymyślą - przekierują do phoenix i na tym kończy się wszystko

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

fakty są takie, że nikt swoich pieniędzy po wpłacie na konto lillion przelewów waluty czy zwrotu już nie widzi

Nikt?

A przed chwilą pisałeś o zaklinaniu rzeczywistości. Ehh...

forum opis
inwestycje opis

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

2 osoby dostały na x które niedostały

więc nie można mówić o tym że dostają bo grono "oszukanych" jest ogromne więc określenie zaklinanie rzeczywistości w mojej ocenie jest jak najbardziej na miejscu tym bardziej, że było to w kwietniu a mamy czerwiec gdzie w maju nikt się nie pochwalił, że dostał a wręcz przybyło osób co dokonały wpłat w maju i piszą jedynie o braku pieniędzy od lillion, ja sam czekam od kwietnia i dobrze, że chodź nie widziałem opisu w tytule tematu SCAM to na swoje szczęście przeczytałem ostatnie posty co uchroniło mnie przed utratą 2000 co by miało miejsce gdybym dokonał wpłaty do lillion tej kwoty

jedna osoba w moim temacie pisze, że czeka od stycznia więc już pół roku

Użytkownik scooter edytował ten post 08 czerwiec 2015 - 09:52

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Ja nie wyciagam wnioskow, tylko trzymam sie faktow. Nie mozemy powiedziec ze nikt. Nie wszyscy tez klienci LT sa aktywni na forum. Tak naprawde wiec nie wiemy wg jakiego klucza ktos jest a ktos nie jest splacany. Mozemy sie tylko domyslac.

forum opis
inwestycje opis

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

. Tak naprawde wiec nie wiemy wg jakiego klucza ktos jest a ktos nie jest splacany. Mozemy sie tylko domyslac.

selektywne wypłaty to domena SCAM, jednym przelewam kasę a innym nie - sam podajesz argument do oznaczenia tematu odpowiednim przedrostkiem przed dodaniem którego tak się wzbraniasz....

takie są fakty

coś co nie jest SCAM płaci wszystkim, a tego miejsce nie ma w lillion

dzisiaj specjelnie po przeczytaniu tematu przyszły na forum 2 poszkodowane osoby by napisać o tym w temacie w skargach

Użytkownik scooter edytował ten post 08 czerwiec 2015 - 09:56

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Forum to nie monitor. To po pierwsze. Po drugie scam to oszustwo. Nie kazda selektywna platnosc wynika z oszustwa.

forum opis
inwestycje opis

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

to wychodzi na to : "kolega" więc pomimo, że x osób nie ma kasy to nie oznaczamy scam no bo jakże tak temat znajomego na którego patrzymy przez pryzmat tego co było a nie tego co jest, niech ktoś kto nie czyta tematu nie widząc SCAM wpłaca dalej do lillion no bo wychodzi przecież na to, że wszystko gra no i brak pieniędzy od lillion to wina wpłacających po wyciągnięciu esencji z tego wpisu :

głównym powodem było błędne przeprowadzenie transakcji.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Wg Twojego rozumowania, kantor powinien być oznaczony jako scam 4 lata temu, bo ktoś napisał, że nie dostał wtedy pieniędzy już po pierwszym miesiącu istnienia wątku. 

Istnienie znajomości czy ich brak nie mają tutaj żadnego znaczenia. Nie wiem skąd takie insynuacje, czy gdzieś napisałem, że ma to znaczenie? Znaczenie ma doświadczenie wynikające z 4 letniej wspólpracy, którą oceniam pozytywnie i dlatego nie traktujemy tego serwisu podobnie jak to czynimy w przypadku np 1-dniowych hyipów. Wysłałeś skargę zgodnie z moim zaleceniem i czekaj na jej rozpatrzenie a nie szukasz dróg na skrót.

forum opis
inwestycje opis

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Wg Twojego rozumowania, kantor powinien być oznaczony jako scam 4 lata temu, bo ktoś napisał, że nie dostał wtedy pieniędzy już po pierwszym miesiącu istnienia wątku. 

Istnienie znajomości czy ich brak nie mają tutaj żadnego znaczenia. Nie wiem skąd takie insynuacje, czy gdzieś napisałem, że ma to znaczenie? Znaczenie ma doświadczenie wynikające z 4 letniej wspólpracy, którą oceniam pozytywnie  Wysłałeś skargę zgodnie z moim zaleceniem i czekaj na jej rozpatrzenie a nie szukasz dróg na skrót.

po prostu takie wyciągam wnioski z takiej a nie innej postawy i nie tylko ja wyciągam takie wnioski

pieniędzy nie ma 1"ktoś" tylko tych "ktosiów" jest dużo a to znacząca różnica, nie rozmawiamy o sytuacji sprzed 4 lat tylko o bieżącej z 2015 roku a nie 2011 bo miesiąc a kilka miesięcy u grona "ktosiów" robi ogromną różnicę

Nie szukam drogi na skróty, tylko ludzie od miesięcy nie mają pieniędzy i jak chłopu należy się ziemia tak tematowi lillion należy się przedrostek SCAM, ale coś mi mówi, że przez pryzmat przeszłości temat dalej się ciężko zapracowanego przedrostka nie otrzyma ....

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

tylko tych "ktosiów" jest dużo

To namów te osoby do zakladania swoich skarg, bo jak narazie widzę tylko jednego "ktosia".

forum opis
inwestycje opis

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

To namów te osoby do zakladania swoich skarg,

napisały w moim temacie to usunąłeś posty wymyślając by zakładali nowe tematy

dla mnie utopia i bzdura - jest jeden temat, to zgrupowane w nim wszystko, zakładanie kolejnych - no proszę bez przesady .....

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

Chcesz mieć burdel na własnym podwórku - Twoja sprawa. Pozwól jednak, że jako osoby odpowiedzialne za porzadek na tym forum sami będziemy ustalali reguły tego co wolno a co nie. A jak masz ochote dyskutować o konkretnej panującej zasadzie na tym forum i zaproponować własne rozwiązania to zapraszam do zalozenia nowego tematu w odpowiednim dziale. To nie jest temat o funkcjonowaniu i stosowaniu działu skarg.

forum opis
inwestycje opis

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1954 postów

Pozwól jednak, że jako osoby odpowiedzialne za porzadek na tym forum sami będziemy ustalali reguły tego co wolno a co nie.

Panu szanownemu się wymsknęło co dawno wszyscy wiedzieli, ale on zasłaniał się regulaminem. Regulamin jest o kant dupy! Co wolno a co nie określają tylko i wyłącznie administratorzy i tylko oni mogą mówić, że lilion jest scamem lub nie. Tym samym widzisz kolego @scooter, że zarówno Ty jak i ja jesteśmy kretyńskimi irogantami. Śmiemy twierdzić, że lilion jest oszustwem. Pamiętaj, że nie mamy do tego prawa bo admin tak mówi! Ma na to bardzo mocny argument, który brzmi NO BO TAK.

Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4409 postów
Poradniki

@antyhyip, kolejny raz mijasz się z prawdą. Nigdzie nie napisałem, że nie masz prawa wyrażac swojej opinii.

forum opis
inwestycje opis

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11055 postów
Poradniki

@antyhyip
Nie masz racji.
Nikt nikomu nie zabrania dokonywać swoich ocen. I wielu forumowiczów to czyni w wątku dyskusyjnym lillona.
Czym innym jest kwestia przeniesienia wątku do działu SCAM. Tutaj decyzję podejmuje Administracja forum. 
Jednak program nie staje się scamem z powodu przeniesienia programu do tego działu. 
Wbrew temu co Ci się wydaje dział ten nie jest działem w którym obwieszcza się światu, że ten czy inny program to na 100% scam, choć zwykle tak jest. To dział, w którym umieszcza programy, które za scam uważa. To prezentacja stanowiska Administracji.
Dlatego też konieczne jest przekonanie odpowiednimi skargami do uznania programu za scam.

W przypadku lilliona @Egzekutor dość jasno powiedział dlaczego samej dyskusji w wątku dyskusyjnym nie uznał za przekonywującą. 
Wszakże w tym wątku od początku jego istnienia 90% postów to skargi, zarzuty oszustwa, itd., itp.... Nigdy treść wątku nie była reprezentatywna do transakcji lilliona. Tu trafiała grupka niezadowolonych gdy tymczasem prawie wszystkie transakcje dopinały się bez problemów. CI drudzy userzy nawet nie wiedzieli o istnieniu tego wątku. Na forum trafiali tylko ci z problemami szukając pomocy...

Skoro twierdzisz lub twierdzicie, że lilion to oszustwo to przedstawicie Administratorowi dowody na swoje twierdzenie w taki sposób by mógł podjąć próbę wyjaśnienia sprawy i ewentualnej zmiany Jego oceny programu.

Z całym szacunkiem ale @scooter odmawiając przedstawienia dowodów

z całym szacunkiem do ciebie ale takie informacje podaję tylko na support lillion pisząc w swojej sprawie ani ten temat ani pw forum nie jest support lillion ....

uniemożliwił @Egzekutorowi dokonanie oceny zasadności swojej skargi.

Nikt nikomu nie broni uważać tego czy innego programu za scam ani tak go oceniać a nawet o tym pisać na forum. Jeśli jednak program ma znaleźć w odpowiednim dziale to tak oceniać musi ten program Administracja forum. Przedstawcie więc w odrębnych skargach swoje twierdzenia i dowody na ich poparcie i umożliwcie ich ocenę. Nie wymagajcie by Admin podejmował dokonywał swojej oceny wyłącznie dlatego, że @pepperoniss, @scooter, @antyhyip czy ktokolwiek inny tak program ocenia...

Co do Regulaminu. Zawsze możesz złożyć propozycję zmian w Regulaminie w odpowiednim dziale. Natomiast wydaje mi się, że z zaistniałej sytuacji wyciągnąłeś złe wnioski. Ani z zapisów Regulaminu ani z cytowanej przez Ciebie wypowiedzi @Egzekutora nie wynika bowiem to, że jesteście ignorantami i nie możecie wyrażać swojej opinii. Cytat dotyczy kwestii porządkowych, proceduralnych i porządku na forum nie kwestii merytorycznych.

Posłusznie melduję, tutaj jestem! I Protfolio I  Raporty: bieżący  29.04 - 24.04 - 23.04

WjKZ4uE.gif

KxUXPyI.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Z całym szacunkiem ale @scooter odmawiając przedstawienia dowodów

uniemożliwił @Egzekutorowi dokonanie oceny zasadności swojej skargi.

pepe z całym szacunkiem ja dowody zamieściłem ale egzegutor szuka kwadratowych byle tylko mieć dalej pretekst by temat koleżki nie został Broń Boże w scamach umieszczony.

Sam sobie wystawia świadectwo zrażając do siebie i forum ludzi i wybacz, ale prywatnych rzeczy osobom obcym i postronnym się nie podaje bo ktoś żąda ma takie widzimisię itp itd jestem człowiekiem starej daty :P ( nawet patrząc w dowód:P ale nie widzę żadnej zasadności podawania osobie postronnej jakim jest admin forum bo nie jest phoenix właściciel lillion prywatnych rzeczy i danych a odpowiednie screen z informacjami jakie powinny zostać zamieszczone zostały umieszczone w skardze a wymyślanie uzasadnienia, że nie podałem mu danych prywatnych to odrzuca skargę pozostawię bez komentarza bo nie ja sobie wystawiłem świadectwo tylko on sam i pokazał swoją stronniczość po stronie kolegi i pryzmatu, że coś kiedyś było, grało i działało więc skoro było a nie jest to tutaj dalej jest

chyba, że egzekutor to część lillion, support to wtedy zmienia postać rzeczy i żądanie takich rzeczy mówi samo za siebie, bo co mając moje dane nap do support w moim imieniu bez upoważnienia zapytać czy screen z email support nie jest fake ? czy może jednak ma kontakt z phoenix i jego osobiście zapyta ? a jeśli support to też egzekutor to wtedy zna sytuację a tutaj gra że wszystko z lillion ok - może to moje teorie spiskowe, ale takie nasuwają się wnioski

wywala posty osób piszących o swoich perypetiach z lillion podających dowody bo burdel według niego zgrupowanie wszystkich skarg w 1 temacie ale przykładowo 100 tematów każdego z osobna to już nie burdel ale porządek chodź ja mam zdanie, że burdel to właśnie opcja druga ( cenzura jak za komuny a to już przeżyłem, zasady reg są po to by je ustawiać pod siebie, co niewygodne lub niezgodne ze spojrzeniem ekipy to spam

zacytuję sam siebie....

Nie szukam drogi na skróty, tylko ludzie od miesięcy nie mają pieniędzy i jak chłopu należy się ziemia tak tematowi lillion należy się przedrostek SCAM, ale coś mi mówi, że przez pryzmat przeszłości temat dalej się ciężko zapracowanego przedrostka nie otrzyma ....

zawsze będzie jakieś ale i coś wyszukane by scam kolegi się w scamach w cale nie znalazł bo w lillion wszystko gra i działa  a ludzie na znajomka admina się uwzieli i taki sobie kaprys wymyślili by do scam ich dodać no bo przecież to wina ludzi, że od miesięcy swoich pieniędzy od lillion dziwnie zobaczyć nie mogą ....

Użytkownik scooter edytował ten post 09 czerwiec 2015 - 05:58

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.