Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Oskarżenia wobec forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

. To dział, w którym umieszcza programy, które za scam uważa. To prezentacja stanowiska Administracji.

stanowisko administracji już znamy :

- był uczciwy więc dalej jest chodź od marca go nie ma, ludzie pieniędzy nie mają

- patrzymy na jedną stronę medalu co było w przeszłości bo na to co jest w teraźniejszości już nie patrzymy bo przecież kolega, na wątek dyskusyjny nie patrzymy bo po co widzieć prawdę, bo udając że nie widzimy czarujemy zaklinając rzeczywistość bo tak nam dobrze w przypadku kolegi, na wnioski wymyślamy bzdury by je odrzucić, wprowadzamy cenzurę

- kolega więc jak to tak dodać koleżki temat do scam, przecież się jeszcze obrazi jak zobaczy gdy wróci

- bzdurnymi podstawami odrzucamy wnioski by  mieć czyste ręce i koleżka po powrocie nie obrazi się na nas bo nie dodaliśmy tematu do scam

wychodzi zasada kolesiostwa - jeśteśmy za nim pomimo, że sytuacja jest zupełnie inna i wymyślamy bzdury by utrzymać stan rzeczy by czasem nie obrazić czy urazić kolegi

Użytkownik scooter edytował ten post 09 czerwiec 2015 - 06:38

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4772 postów
Poradniki

scooter, zasady forum działają tutaj od lat, ale Ty chcesz pokazać, że nie będziesz się do nich stosować. Rejestrując się na forum sam się na nie zgodziłeś, więc do kogo masz pretensje? Nikomu to wcześniej nie przeszkadzało, oprócz Ciebie. Jezeli dla Ciebie jedyną alternatywa dla czasów PRLu jest anarchia, to masz rację. Na forum stosujemy cenzurę dla zasad anarchii. Wolność nie oznacza dowolności. Poza tym kolejny raz proszę, byś się nie wypowiadał w imieniu administracji. Jak chcesz podkreślić nasze stanowisko to proszę nas cytować a nie wyciągać dobrowolne wnioski i wkładać w nasze usta.

Nie chcesz nam pozwolić zweryfikować słuszności Twoich oskarżen to jest Twój wybór i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Ja na "słowo" Tobie wierzyć nie będę, a lilion nie pozwoli nam zweryfikować skargi bez Twoich danych. I jakoś nie widzę, aby ktoś oprócz jeden osoby, która nie potrafi udowodnić swoich racji kwapił się do wskazania podstaw swoich oskarżen. A podobno jest ich cała rzesza. 

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
ChainGroup Program który może się podobać. Recenzja ChainGroup
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

scooter, zasady forum działają tutaj od lat, ale Ty chcesz pokazać, że nie będziesz się do nich stosować. Rejestrując się na forum sam się na nie zgodziłeś, więc do kogo masz pretensje?

Nie chcesz nam pozwolić zweryfikować słuszności Twoich oskarżen to jest Twój wybór i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Ja na "słowo" Tobie wierzyć nie będę, a lilion nie pozwoli nam zweryfikować skargi bez Twoich danych. I jakoś nie widzę, aby ktoś oprócz jeden osoby, która nie potrafi udowodnić swoich racji kwapił się do wskazania podstaw swoich oskarżen. A podobno jest ich cała rzesza. 

regulamin regulaminem a administracja i tak swoje zasady stosuje wymyślanie bzdur itp itd

wybacz dowody dałem, jesteś osobą postronną swoich prywatnych danych podawał ci nie będę  bo jesteś adminem forum a nie osobą upoważnioną do dysponowania danymi prywatnymi , nie jesteś lillion, jego support ani phoenix by otrzymywać takie dane

dla administratora forum odpowiednie dowody zostały zamieszczone przez moją osobę, jak i przez jeszcze dwie inne których to posty wywaliłeś ....

temat którego nie chcecie widzieć http://www.hyipforum...wiczów/page-136 posty od 2707 jest pełno w nim dowodów i nie tylko moich ale lepiej udawać, że ich nie ma chodź są no bo wracamy do tematu stanowiska wobec kolegi

na tym też kończę swoje wypowiadanie się w temacie lillion gdyż jak widzę nie ma to najmniejszego sensu, wszystkie argumenty są olewane, stanowisko administracji jest znane i każdy kto ma wyciągnąć wnioski to zrobi i odpowiednią opinię sobie wyrobi

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1955 postów

Ciekawe 

Nie chcesz nam pozwolić zweryfikować słuszności Twoich oskarżen to jest Twój wybór i pretensje możesz mieć tylko do siebie. Ja na "słowo" Tobie wierzyć nie będę, a lilion nie pozwoli nam zweryfikować skargi bez Twoich danych.

Żeby nie było, że wkładam w usta admina czegoś o czym w rzeczywistości nie mówił to powyżej jest cytat. Wynika z niego jednoznacznie, że aby Hyipforum zweryfikowało oszustwo należy podać swoje dane osobowe, a admin sprawdzi u źródła sprawę. Bardzo to szczytny cel, ale pytam wobec tego czy tą zasadę stosujecie do wszystkich programów-potencjalnych scamów? Rozumiem, że przed przeniesieniem do scamu piszecie maile do danego programu - podajecie dane osobowe ludzi potencjalnie oszukanych i program Wam potwierdza "tak to prawda - tym ludziom nie zapłaciliśmy" i dopiero w takiej sytuacji program idzie do scamu. 

Jeżeli @egzekutor powiesz teraz, że mówię głupoty to od razu zadaję następne pytanie - dlaczego inne programy tak nie są sprawdzane, a lilion ma być?

I jeszcze coś do admina - skoro lilion nie jest oszustwem to najprościej zweryfikować to tak: dokonaj zakupu za 5 zł jakiejś waluty na lilion i zobacz co się stanie. Przecież to nie jest oszustwo, a to co robimy ze @scooterem to jedynie pomówienia, więc niczym nie ryzykujesz.

Widząc jednak kierunek w jakim idzie rozmowa niestety zapewne powiesz, że "wsiąknięcie" 5 zł to jeszcze żaden dowód oszustwa bo to tylko 5 zł. Wpłać w takim razie 5 tysięcy - powtarzam - niczym nie ryzykujesz! Przecież to nie scam.

• overlord25 lubi to
Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Widząc jednak kierunek w jakim idzie rozmowa niestety zapewne powiesz, że "wsiąknięcie" 5 zł to jeszcze żaden dowód oszustwa bo to tylko 5 zł. Wpłać w takim razie 5 tysięcy - powtarzam - niczym nie ryzykujesz! Przecież to nie scam.

kolega koledze wyśle pewnie pieniądze .... wtedy wyjdzie na to, że osób które od miesięcy nie mają środków od lillion to ich wina a dowody wszystkie to  fake

walka z wiatrakami dosłownie, jeśli by całe lillion znikło z on-line na offline na 3-4 miesiące może wtedy temat trafił do scam, a tak działa i przecież wszystko jest GIT

ups.... miałem się już nie wypowiadać ...

Jeżeli @egzekutor powiesz teraz, że mówię głupoty to od razu zadaję następne pytanie - dlaczego inne programy tak nie są sprawdzane, a lilion ma być?

tak stanowi regulamin forum który stanowi o wszystkim

a czego nie ma w regulaminie to już wolna amerykanka wedle uznania ekipy( można przecież skargę napisać która też zresztą zostanie rozpatrzona bądź odrzucona wedle kaprysu i zgodności lub niezgodności z nurtem - te skargi i ich rozpatrywanie to kpiny, ale to zasady a co poza to anarchia) no ale takie zasady są od lat i chodź nie ma zasad NIE pisanych jak się akceptuje regulamin to akceptując taki akceptuje się widać jednoznacznie zasady już niepisane ( chodź się ich nie zna bo skoro nie ma ich napisanych w regulaminie to nie powinno być żadnych niepisanych zasad skoro tak się ekipa trzyma pisanego regulaminu)

a z resztą anarchię siejemy bo wszystko co niezgodne z nurtem pisanym&niepisanym to ...

Użytkownik scooter edytował ten post 09 czerwiec 2015 - 08:13

• overlord25 lubi to

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3116 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Czytam tą konwersację z zaciekawieniem ponieważ dawno temu wypowiadałem się negatywnie na temat lilion bo takie miałem

podstawy. Za moje wypowiedzi dostałem bardzo szybko nagrodzony "bonusami" za trolowanie!

Chłopy szkoda klawiatury na temat lilion bo administracja stoi MUREM i nie pozwoli aby włos Karolowi czy jak mu 

tam spadł z głowy. Ciekawi mnie gdzie on za tą granicę wyjechał?

• overlord25 i April lubią to

koparki Hashflare 
kraniki bonusbitcoin moonbitc adBTC Bitfun

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4772 postów
Poradniki

Wynika z niego jednoznacznie, że aby Hyipforum zweryfikowało oszustwo należy podać swoje dane osobowe, a admin sprawdzi u źródła sprawę.

Juz napisalem, co trzeba zrobic. Nigdzie nie napisalem, ze trzeba podawac dane osobowe. Z cytatu tez to nie wynika. Znowu przeinaczasz rzeczywistosc.

pytam wobec tego czy tą zasadę stosujecie do wszystkich programów-potencjalnych scamów?

Stosujemy wobec osób oskarżonych o oszustwo. Zazwyczaj każdy daje dowody sam, nie trzeba o to prosić.
Przykład: http://www.hyipforum...słał-pieniędzy/

Ponadto, lilion jest serwisem zewnętrznym i transakcje są dokonywane poza forum. Nie możemy więc zweryfikować, że w ogóle ktos tam został oszukany bez przedstawienia dowodów. Gdyby to tak dzialalo, to wystarczy zalozyc kilka fake kont na forum aby zniszczyc kazdego uzytkownika i serwis na tym forum. Zasady o ktorych mówię mają na celu ochronę uczciwych uzytkowników, a jak każdy wie, w tym kraju panuje zasada domniemania niewinnosci

dlaczego inne programy tak nie są sprawdzane, a lilion ma być?

Bo wypłaty programow typu hyip są zazwyczaj monitorowane przez serwisy zewnętrzne, również przeze mnie. Lilion nie jest hyipem wiec nie ma "stalych wyplat". Program typu hyip nie ląduje do scamów na kazde zyczenie uzytkownikow. Bo po pierwsze, nie jestesmy monitorem a po drugie czasami uzytkownik np nie doczyta zasad programu. Zasady są więc całkiem podobne, chociaż dzięki regularności wypłat i niezaleznym monitorom oraz innym forom oznaczanienie programu jako scam jest dużo łatwiejsze.

I jeszcze coś do admina - skoro lilion nie jest oszustwem to najprościej zweryfikować to tak: dokonaj zakupu za 5 zł jakiejś waluty na lilion i zobacz co się stanie.

Po co, skoro istnieje system skarg. My nie jesteśmy monitorem tylko forum dyskusyjnym. System skarg wlaśnie po to istnieje, abyś mógł skorzystać za darmo z pomocy naszego forum przy danej transakcji. To jest nasz czas który deklarujemy poświęcić Tobie, żeby Ci pomóc, chociaż wcale nie musimy. Palcem nie chcesz ruszyć więc nie specjalnie mnie Twoje ujadanie wzrusza.

Oznaczenie jako scam ma znaczenie symboliczne, bo kazdy kto przeczyta ostatnie komentarze w temacie nie skorzysta z tego kantoru. Ja przynajmniej bym nie skorzystal, zwlaszcza, ze Lilion nie sklada wyjasnien jak to zazwyczaj robił.

a czego nie ma w regulaminie to już wolna amerykanka wedle uznania ekipy

Jeżeli nie podobają Ci się nasze zasady czy nasze forum poszukaj sobie innego, nikt Cie tu na siłę nie trzyma. Albo załóż własne i tam działaj wg swoich super-uniwersalnych regulaminów. Jak bedziesz mial ponad 10k uzytkownikow to pogadamy o tym jak prawidłowo zarządzać forum. Oczywiscie, całą pracę moderacyjną będziesz wykonywać za darmo. I będziesz robił wewnetrzne sledztwa dotyczące wszystkich tematów prezentowanych na forum. Powodzenia.

Masz też drogę prawną i tam dochodź swoich praw, my nie jesteśmy organem śledczym.

Czytam tą konwersację z zaciekawieniem ponieważ dawno temu wypowiadałem się negatywnie na temat lilion bo takie miałem

podstawy

Czy Twoja negatywna wypowiedz została usunięta? Czy zostałeś wtedy oszukany? Jeśli nie, to nie wykorzystuj sytuacji do "dokładania" administracji, bo jest to zwyczajnie niesprawiedliwe.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3116 postów

@Egzekutor nie "dokładam" tylko oceniam sytuację ze swojego doświadczenia. Oczywiście że moje wypowiedzi zostały usunięte

jedna jako offtop druga jako troll!

Zapraszam do lektury strony 127 i 128 tego wydarzenia

http://www.hyipforum...e-127?hl=lilion

Sprawa chyba dotyczyła kolegi @keeper z tego co sobie przypominam.

Jeśli chodzi o oszustwo ze strony LT to nie zostałem oszukany, ale obsługa z jaką się spotkałem

w tym "krajowym" biznesie który jako patrioci powinniśmy wspierać szybko mnie odstraszyła, a to może uchroniło 

mnie od strat które sygnalizują koledzy. 

koparki Hashflare 

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4772 postów
Poradniki

Czytam i widzę tam dalej Twoje negatywne wypowiedzi. Czym innym jest blokowanie wszystkich negatywnych wypowiedzi a czym innym blokowanie "uporczywego negatywnego nastawienia do tematu bez przedstawiania nowych dowodów czy argumentów.". Już Ci to wcześniej wyjaśniałem, nie wiem więc dlaczego akurat teraz do tego wracamy po roku czasu. Regulamin w tym względzie jest bardzo jasny.

forum opis
inwestycje opis

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2468 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

temat którego nie chcecie widzieć http://www.hyipforum...wiczów/page-136 posty od 2707 jest pełno w nim dowodów i nie tylko moich ale lepiej udawać, że ich nie ma chodź są no bo wracamy do tematu stanowiska wobec kolegi

2 osoby dostały na x które niedostały

więc nie można mówić o tym że dostają bo grono "oszukanych" jest ogromne więc określenie zaklinanie rzeczywistości w mojej ocenie jest jak najbardziej na miejscu tym bardziej, że było to w kwietniu a mamy czerwiec gdzie w maju nikt się nie pochwalił, że dostał a wręcz przybyło osób co dokonały wpłat w maju i piszą jedynie o braku pieniędzy od lillion, 

Troszkę wyolbrzymiasz i należy to sprostować.

Otóż pozwoliłem sobie zweryfikować to co piszesz i przejrzałem wszystkie do końca posty. Zrobiłem to jedynie dlatego, bo wiem, że nie każdemu czytelnikowi chciałoby się to sprawdzać, a więc mogliby przyjąć Twoje twierdzenia bez weryfikowania ich.

W przytoczonych postach w sumie 10 użytkowników pisze o problemach. Jednak w dalszej dyskusji 3 z nich opisuje że problem został rozwiązany. Czyli jest 7 osób. Czy to dużo, czy mało? Każdy niech oceni sam...

W ramach tych 10 użytkowników, w czerwcu przybyły raptem dwie osoby które w wątku opisały problem.  A ponieważ w zasadzie o problemach dyskutują w większości ci sami użytkownicy, to rzeczywiście po ilości postów można mieć wrażenie że tych osób jest masa, ale to nie ilość postów się liczy, a osoby.

Otóż nikt nie udaje że nie ma problemu. Przy okazji podam tutaj przykład który mi się przypomniał. Jeden z użytkowników na początku roku napisał posta o problemie z transakcją, a po 3 tygodniach ponownie pojawił się na forum i zgłosił tenże swój post do Administracji, pisząc:

Prosze o usuniecie mojego posta, gdyz sprawa zostala wyjasniona. Prosze rowniez o usniecie mojego konta z forum. 

Postu nie usunąłem. Nie muszę chyba dodawać że w wątku nie napisał o tym że problem został wyjaśniony. Ile jest/było takich użytkowników którzy wpadli na forum, napisali tylko o problemie i znikali nie pisząc o jego ewentualnym rozwiązaniu? A byli i tacy co robili multikonta i też pisali tylko o problemach... Przez takie zachowania dyskusja w wątku nie do końca odzwierciedla to co miało w rzeczywistości miejsce i w błędny sposób wyolbrzymia skalę problemu. Nie twierdzę że nie ma problemu, bo problem jest, natomiast nie tędy droga aby sztucznie wyolbrzymiać problem i na tej zasadzie przedstawiać Administrację forum jako tych "złych". 

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3116 postów

@Egzekutor dlaczego teraz? Otóż od tamtego czasu przestałem interesować się (obserwować) wątek związany z LT i

postanowiłem o nim zapomnieć bo zdrowie dla mnie ważniejsze. Jednak sprawy LT są w dalszym ciągu nieciekawe.

Dlaczego upierasz się przy obronie kantoru? Może daj komprimosową decyzję i umieść LT w dziale "zawieszone" a jak

kierownictwo LT będzie łaskawe to zdementuje całą sytuację i wszystko wróci do normy. 

@Polon wydaje się że nie chodzi o wyolbrzymianie problemu tylko o sposób postępowania (stroniczność) 

administracji forum. Moim zdaniem jest problem i trzeba jeśli jest taka możliwość a pewnie jest

próbować skontaktować się z @phoenix i niech wyjaśni sytuację jeśli tego nie będzie dla mnie sprawa

jest jasna przeniesienie do działu SCAM.

koparki Hashflare 

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4772 postów
Poradniki

Nie bronię, tylko szukam konkretnych podstaw. To że "coś się dzieje" to czuć, ale to trochę za mało, żeby kogoś nazywać oszustem.

Może daj komprimosową decyzję i umieść LT w dziale "zawieszone"

Myślę, że to jest dobry pomysł, później go rozważę.

forum opis
inwestycje opis

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Otóż nikt nie udaje że nie ma problemu. Przy okazji podam tutaj przykład który mi się przypomniał. Jeden z użytkowników na początku roku napisał posta o problemie z transakcją, a po 3 tygodniach ponownie pojawił się na forum i zgłosił tenże swój post do Administracji, pisząc:

Prosze o usuniecie mojego posta, gdyz sprawa zostala wyjasniona. Prosze rowniez o usniecie mojego konta z forum. 

Postu nie usunąłem. Nie muszę chyba dodawać że w wątku nie napisał o tym że problem został wyjaśniony. Ile jest/było takich użytkowników którzy wpadli na forum, napisali tylko o problemie i znikali nie pisząc o jego ewentualnym rozwiązaniu? A byli i tacy co robili multikonta i też pisali tylko o problemach... Przez takie zachowania dyskusja w wątku nie do końca odzwierciedla

różnica jest taka jak w przypadku teraz pisze w temacie o problemach grono użykowników którzy na forum są od kilkunastu miesięcy co najmniej i porównanie 3 tygodni a np ponad 3 miesięcy w przypadku alieksiej jest różnicą kolosalną nie uważasz czasami ?

jeśli nie scam to oznaczcie jakoś temat bo z wcześniejszych ewentualnych problemów które trwały tygodnie to teraz to już są w postaci kilku miesięcy

u mnie ponad 2 miesiące, z wpisu wkkis ( przepraszam jeśli przeinaczyłem nick) czekał miesiąc i osób poszkodowanych jest dużo ( w tym i grono stałych aktywnych forumowiczów a nie jednopostowców)

. To że "coś się dzieje" to czuć, ale to trochę za mało, żeby kogoś nazywać oszustem.

Myślę, że to jest dobry pomysł, później go rozważę.

skoro bronicie rękami i nogami uznania biznesu koleżki jako scam chodź zapracował na to ..... to moim zdaniem nie ma co tutaj rozważać tylko to zrobić - chodź w ten sposób coś się zrehabilitujecie w tej całej stronniczości i trzymania jednej strony - strony kolegi bo tak to wszystko wygląda

Atak personalny i pomówienie wymoderowano.

@Polon wydaje się że nie chodzi o wyolbrzymianie problemu tylko o sposób postępowania (stroniczność) 

administracji forum. Moim zdaniem jest problem i trzeba jeśli jest taka możliwość a pewnie jest

próbować skontaktować się z @phoenix i niech wyjaśni sytuację jeśli tego nie będzie dla mnie sprawa

jest jasna przeniesienie do działu SCAM.

kilka osób dzwoniło pod jeden numer  dostępny w sieci ( znaleźć można 5/6 wraz z niby adresem prywatnym) - odbiera jakiś dziadziu już zbulwersowany telefonami w sprawie phoenix, wizyt policji w jego poszukiwaniu bo osoby poszkodowane zgłosiły swoje sprawy

nie jest jego rodziną itp itd - to informacje pw od osoby która już zgłosiła albo będzie zgłaszać swoją sprawę

na ile prawdziwe nie wiem bo sam jeszcze nie korzystałem z listy dostępnych telefonów i nie dzwoniłem

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 09 czerwiec 2015 - 11:09

scooter otrzymał ostrzeżenie. Powód: Obrażanie lub atakowanie innych użytkowników

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4772 postów
Poradniki

Nie życzę sobie mówienia, że administracja robi coś po znajomości. To są bardzo mocne oskarżenia, które wymagają dowodów. Nie pozwolę więc na tego typu wpisy uderzające w dobre imię administracji forum. 

Bycie znajomym nie jest grzechem i nie oznacza automatycznego lepszego traktowania. Parę osób się już o tym przekonało. Proszę więc unikać tego typu bezpodstawnych ataków personalnych.

forum opis
inwestycje opis

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2468 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

P.S @ Polon - wracając do wczorajszej rozmowy ... czy teraz widzisz różnicę w sytuacji lilion ? pisałeś o kimś, że po 3 tyg dostał porównując tamta sytuację do obecnej a ja widzę, że wtedy nikt nigdzie nic nie zgłaszał a teraz każdy ma dość czekania kilkumiesięcznego i składa zawiadomienia do prokuratury&policji

Po pierwsze nigdzie nie porównywałem terminów wypłacania, wskazałem jedynie w swojej wypowiedzi że użytkownik wpadł na forum, zgłosił problem, ale nie raczył napisać później że problem został rozwiązany, a w zamian zgłosił o usunięcie swojego postu. 

Po drugie nie mogłeś zobaczyć że użytkownik coś zgłosił, bo zgłosił to za pomocą przycisku "zgłoś", a te informacje są dostępne tylko administracji forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.