Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

IQoption - iqoption.com

iqoption

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21
antyhyip

antyhyip

    Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

  • SuperVIP
  • 1951 postów

I co? Ugrał ktoś coś na tych binarkach? Ja lecę na binarkach tylko na kontach demo. Zasada jest ta sama u wszystkich brokerów więc nie ma się co zbytnio rozpisywać na ten temat. Nieważne czy robię analizę czy lecę na chybił-trafił to efekt zawsze jednakowy - w perspektywie czasu zawsze jest wtopa. Nie widzę różnicy czy klepiemy regularny forex czy bianarkę - tutaj i tutaj prawdopodobieństwo straty całego kapitału wynosi (przynajmniej u mnie) 100%


Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

#22
kusmider

kusmider

    Weteran

  • Premium
  • 1135 postów
  • LokalizacjaPolen

Jesteśmy akurat w wątku poświęconym IQOption, więc mogę się wypowiadać głównie na temat gry z tym brokerem. Wpłaciłem niewielki depozyt (w sumie ok. 40$) i ucząc się grania na opcjach, wtopiłem większość depozytu (75%), po czym powolutku - z wahaniami, rzecz jasna :D - zacząłem odrabiać straty. W tym momencie jestem na 50% całościowego depozytu. Oprócz nauki Price Action (ruchy cen), formacji, układów świec itp., uczę się "okiełznania" własnych ciągotek psychicznych (np. do "odkuwania się", "euforii" itp.) :P - po prostu stosuję pewne ograniczenia (np. 1 lub maks. dwa zagrania dziennie, niezależnie od rezultatu). Wskaźnikom coraz mniej ufam (może poza stochastic-iem). Konto demo z rzadka używam, wolę uczyć się na realnym koncie, z całym bogactwem przeżyć, hehe. ;)

 

(U innego z kolei brokera jestem jakieś 30% na plus względem depozytu, ale tam też uczę się gry)

 

Niedawno tak sobie pomyślałem, że gra na opcjach binarnych wymaga od nas jednak jakiejś dozy pokory...


TakefreeBitcoin - przyjemny kranik BTC z progresywnym zyskiem || MyCashBar - po prostu surfbar :)

AdsGreener - alternatywa dla Paidverts || CLIXSENSE - klasyka PTC, płaci od lat || MXWORLD - program ze znacznym potencjałem

TheAdsTeam - chyba najlepszy obecnie revshare, teraz już po polsku :) || Virtual Pub - rozbuduj swój pub i zyskaj satoshi :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.