Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Servaq - www.servaq.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Przedstawiam Wam polską firmę, która od 27 czerwca do 27 lipca jest w fazie prelaunch.

Piszę na szybko, bo to bardzo świeży temat.

CEO firmy jest Grzegorz Ciupek, który tak mówi o motywach powstania firmy:

"Głównym powodem stworzenia Servaq System była chęć udostępnienia każdemu możliwości budowy swojego biznesu w Internecie oraz zarabianiu na rekomendacji tej idei wśród swoich klientów."

Co firma mówi sama o sobie?:

Firma Servaq to przede wszystkim ludzie ją tworzący. Nasz zespół liczy kilkanaście osób. 
Zajmujemy się biznesem i przedsiębiorczością od ponad 13 lat. Nasz profesjonalny zespół IT posiada 10 letnie doświadczenie informatyczne.

Mamy również ponad 5 letnią praktykę związaną z systemami rekomendacii wielopoziomowej.

Teraz pora, aby wejść na poziom wyżej. Dołącz do nas i zróbmy to wspólnie!

Firma oferować będzie system wsparcia w biznesie, takie jak na grafice poniżej:

post-6318-0-25571200-1435910542_thumb.jp

Na sierpień, dla wszystkich aktywnych partnerów przewidziane są trzy bardzo wartościowe szkolenia/webinary:

05.08.2015 // 20:00*
#1 "W jaki sposób budować swój wizerunek w Internecie, aby przyciągnąć więcej klientów lub partnerów biznesowych" + nagranie (wartość 47 zł)
DOWIESZ SIĘ:

✔ Jak zostać ekspertem i być widzianym jako osoba, z którą warto współpracować

✔ Jak sprawić, aby ludzie sami chcieli w Tobą współpracować

✔ Jak zbudować swoją markę osobistą i dzięki temu sprzedawać więcej

12.08.2015 // 20:00*
#2 "Jak wykorzystać Internet do zautomatyzowania rozbudowy biznesu sieciowego" + nagranie (wartość 47 zł)
DOWIESZ SIĘ:

✔ Jak stworzyć własny automatyczny system rekrutacji

✔ Jak stworzyć automatyczny system opieki nad pozyskanymi partnerami lub klientami

✔ Jak automatyczny system edukacji może podnieść kwalifikacje partnerów oraz zwiększyć świadomość i zaangażowanie klientów

19.08.2015 // 20:00*
#3 "Jakich narzędzi używać do budowy systemu wsparcia biznesu w Internecie" + nagranie (wartość 47 zł)
DOWIESZ SIĘ:

✔ Jak za pomocą odpowiednich narzędzi online wznieść się na wyżyny biznesów rekomendacyjnych

✔ Jak dbać o swoje dobre publicity

✔ Co powinna spełnić Twoja autoprezentacja abyś został zapamietanym na zawsze

Ale co najlepsze, można już teraz dołączyć do firmy i mieć 100% prowizji za polecanie!!! Takie warunki obowiązują tylko do 27 lipca.

Aby móc uczestniczyć w tych szkoleniach, być jednym z pierwszych w systemie i co najważniejsze mieć możliwość uzyskania 100% prowizji z polecania w fazie prelaunch wystarczy zarejestrować się i wydać całe 7 zł (jedno piwo w barze  :))!!!!!!!

To zagwarantuje nam dostęp do wartościowej wiedzy a także umożliwi polecanie.

post-6318-0-70502300-1435911323_thumb.jp

Rejestracja to tylko 7 zł, czyli jedno piwo, za trzy szkolenia - to naprawdę bardzo dobra cena, tym bardziej, że można je odzyskać już po rejestracji pierwszego poleconego.

Czysty link do programu - www.servaq.pl

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 04 lipiec 2015 - 13:37
SPAM

baro otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Mały update. W szóstym dniu od startu rejestracji jest już 980 partnerów, wow!!!

A to info od CEO:

"Stan na 3 lipca, 22:38
Zbliżamy się do tysiąca partnerów. To absolutny rekord w historii jakichkolwiek Pre-Launch w naszym kraju.
To dopiero początek tego, co pokażemy do końca Pre-Launch nie wspominając już o planach następnych akcji, abyście mogli jeszcze efektywniej działać i budować swoje biznesy.
Zdradzę, że największą akcje planujemy w marcu 2016 roku.
A w tym roku jeszcze dwie, dzięki którym poziom efektywności i zarobków zaskoczy wielu przez odpowiedni system warsztatów jaki planujemy wdrożyć o czym przekonacie się niebawem."

Nie ma  na co czekać. 7 zł to nie majątek, a korzyści będą niewspółmiernie większe :)

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

A tak wygląda karta do wypłat, o której twórcy projektu powiedzą więcej w sierpniu.

Załączone pliki

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Kolejna świetna sprawa od servaq. Dla wszystkich aktywnych partnerów zapisanych w fazie prelaunch szkolenie warte 1490 zł ZA DARMO!!!!!

Szkolenie "Professional Internet Marketer".

Dostaniesz konkretne wskazówki jakich narzędzi używać, a co ważniejsze przeprowadzimy Cię krok po kroku do momentu, w którym Twoja wiedza będzie na tyle duża,
aby móc zacząć zarabiać w Internecie.

Gdzie i kiedy:

Warszawa 07.09.2015
Kraków 08.09.2015
Katowice 09.09.2015
Poznań 10.09.2015
Wrocław 11.09.2015

Wartość szkolenia - 1490 zł.
Dla zarejestrowanych, aktywnych partnerów będzie całkowicie za darmo!!!

Na każde miasto przewidzianych maksymalnie 100 uczestników.

Po rejestracji do programu i opłaceniu 7 zł, otrzymujemy zaproszenie na szkolenie. Szkolenie dla naszych partnerów fazy Pre Launch jest w pełni bezpłatne,
jednak to, co trzeba zrobić, aby zarezerwować swoje miejsce, to wpłacić zaliczkę w wysokości 47 zł, którą zwrócimy Ci po szkoleniu. Ma to na celu precyzyjne określenie ilości uczestników w danym mieście.

LeadNow

LeadNow

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów

Automatyzacja systemu MLM?

Przecież nie na tym polega MLM...

Ja tu widzę zwykłą kolejną piramidę a nie marketing sieciowy - bez prowizji od sprzedaży produktu/usługi, a opierającą się tylko na "wpisowych".

Ciekawi mnie jakość poradników - pewnie to samo, co w większości darmowych.

Przewidywany BOOM na marzec 2016... a teraz?

• Mahatma lubi to

DominikJedrzejczak

DominikJedrzejczak

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 174 postów
  • LokalizacjaDrzewica

Jak dla mnie to będzie świetna firma wspomagająca inne w pozyskiwaniu klienta.

Jak najbardziej jestem za!

livioonstyle

livioonstyle

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 6 postów

Servaq zapowiada się całkiem nie żle.,.

poverejay

poverejay

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Servaq jest świetny. Szybki kontakt. Szybko powstaje mój blog ekspercki. Niesamowite webinary i szkolenia oraz przysłowiowe - prowadzenie za rączkę. Jednym słowem - marketing staje się bliższy i bardziej zrozumiały. Umiejętność rekomendacji i polecania w dzisiejszym świecie jest na wagę złota. Extra.

RafalTwardowski

RafalTwardowski

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaZabrze

hmmm mlm oparty na udostępnianiu wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Powiem wam, że już skuteczność narzędzi  i całej tej automatyzacji od 2009-2012 roku kiedy się zaczął ten wielki boom na email marketing spadła dziś bardzo mocno o 80-90% ze względu na wysoką popularyzację i nagminne wykorzystywanie w sieci. Biznes uważam, ze nie jest zły ale nie jest też odkrywczy. Na pewno wspomoże wielu marketów z podpięciem pozostałych firm mlm. Trzeba też miec na uwadze, że na rynku bardzo prężnie rozwija się również usługa getall, która ma dobre narzędzia do budowy wspomniango biznesu o którym na webinarach mówią przedstawiciele firmy serwaq.

IreneuszFudro

IreneuszFudro

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPolska

Choć nie działą i nie używam ich narzędzi (mam INNE swoje sprawdzone i zaufane rozwiazania) to życze chłopaką jak najlepiej. Tym bardziej, że mieliśmy okazje spotkac sie na jednym z eventów które organizowałem.

Nie mniej jednak uważam, że robienie samego biznesu MLM "dla biznesu" z takim produktem to nie jest dobra droga i nie jest to prosta sprawa.

Dużo by tu opowiadac ale ja ma troche inne podejście do tego typu produktów 

Każdy jednak ma swoje sprawdone metody tak wieć szczerze samych sukcesów wszystkim partnerom

"Biznes w Internecie Za Rękę, Krok Po Kroku"
www.IreneuszFudro.pl

olekB

olekB

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 13 postów
A mnie zastanawia praktyczność tego rozwiązania - nie chce mi się liczyć, ile trzeba by zainwestować łącznie, żeby odnieść większe korzyści na tym programie, aczkolwiek marketing w sieci zaczyna się od właściwego projektu strony www. i o to powienien zadbać projektant strony, a później są specjaliści od SEO, również przy społecznościowych opłata za 1000 lajków często jest dość mała etc. - jakkolwiek płacisz za osiągi. Jak dla mnie MLM może być drogą, ale nie założeniem samym w sobie.

IreneuszFudro

IreneuszFudro

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPolska

A mnie zastanawia praktyczność tego rozwiązania - nie chce mi się liczyć, ile trzeba by zainwestować łącznie, żeby odnieść większe korzyści na tym programie, aczkolwiek marketing w sieci zaczyna się od właściwego projektu strony www. i o to powienien zadbać projektant strony, a później są specjaliści od SEO, również przy społecznościowych opłata za 1000 lajków często jest dość mała etc. - jakkolwiek płacisz za osiągi. Jak dla mnie MLM może być drogą, ale nie założeniem samym w sobie.

Nie wiem czym ty sie zajmujesz i jakie masz doświadczenie ale jak piszem ile trzeba by zainwestować by odnieśc korzyści na tym programie to raczej świadczy że nie masz pojęcia co to jest za projekt....

Zeby była jasnośc nie działa tam i nie ma w planach ale jako marketer internetowy wykorzystuję narzędzia internetowe każdego dnia.

Poza tym jeśli uważasz że dobrze jest kupić 1000 lajków bo jest tanio to chyba nie prowadziłeś swojego fanpage i nie wiesz co to jest skrypt Facebooka.

Oj dużo by pisac ale na 100% tak marketingu sie nie robie. Moje skromnie zdanie :) Ale rozumie że możesz mieć inne doświadczenie

"Biznes w Internecie Za Rękę, Krok Po Kroku"
www.IreneuszFudro.pl

Mahatma

Mahatma

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 622 postów

No dziś po wielu mailach wysłanych do servaq z prośbą o pomoc i wyjaśnienia dostałem oto maila który mnie poinformował że umowa ze mną została rozwiązana i że zostanie naliczona kara w wysokości sumy wszystkich miesięcznych abonamentów do końca umowy plus sprawa została skierowana do sądu. No tak agresywnej piramidy to dawno nie widziałem ale w sumie to Polska zero szacunku do klienta. Już się odzwyczaiłem troche wiec uważajcie ludzie zanim się zapiszecie bo wyjść się normalnie nie da bez adwokata. Po zadaniu pytania na grupie zostałem zablokowany w 3 minuty.

Bravo servaq

I to krok po kroku miało być a tu ryp w łeb i zero pomocy

Użytkownik Mahatma edytował ten post 07 czerwiec 2016 - 18:14

• PanInwestor lubi to

chwilowo nie polecam tylko licze ale nadal zarabiam

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1663 postów

#Mahatma, czy Twoja sprawa faktycznie miała koniec w sądzie?

.
iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej  www.inwestycjewinternecie.pl
zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

MattBK

MattBK

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Dołączam się do pytania. Chciałbym też dodać, że ta kara umowna która nalicza servaq jest niezgodna z art. 483 § 1 kodeksu cywilnego (niedozwolone jest ustalenie kary umownej za niewykonanie zobowiązania pieniężnego, np. opóźnienie w zapłacie). Więc ciekawe jak potoczyła się sprawa w sądzie.

No dziś po wielu mailach wysłanych do servaq z prośbą o pomoc i wyjaśnienia dostałem oto maila który mnie poinformował że umowa ze mną została rozwiązana i że zostanie naliczona kara w wysokości sumy wszystkich miesięcznych abonamentów do końca umowy plus sprawa została skierowana do sądu. No tak agresywnej piramidy to dawno nie widziałem ale w sumie to Polska zero szacunku do klienta. Już się odzwyczaiłem troche wiec uważajcie ludzie zanim się zapiszecie bo wyjść się normalnie nie da bez adwokata. Po zadaniu pytania na grupie zostałem zablokowany w 3 minuty.

Bravo servaq

I to krok po kroku miało być a tu ryp w łeb i zero pomocy

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1663 postów

Wiele osób ma ten sam problem: http://e-prawnik.pl/...em-z-umowa.html

.
iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej  www.inwestycjewinternecie.pl
zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11806 postów
Poradniki

@MattBK

Problem w tym, że sądy często tę sytuację interpretują w zgoła odmienny sposób. Tzn., że sądy dopuszczają możliwość zastrzeżenia kary umownej np. na wypadek odstąpienia od umowy z przyczyn leżących po drugiej stronie i jest to stanowisko sądów dość powszechne w orzecznictwie Sądu Najwyższego i sądów powszechnych.

Tak na marginesie, nawet przyjęcie, że w tej sprawie zastrzeżenie kary umownej dotyczyło wyłącznie świadczenia pieniężnego oznacza, że nie cała umowa lecz tylko ten zapis jest nieważny.

Co to oznacza w zakresie finansowaym?

Ano to, że nabywca usługi zawartej na czas określony zobowiązany jest do płacenia przez cały okres trwania umowy. Czyli, że druga strona i tak będzie mogła domagać się zapłaty wynagrodzenia za poszczególne miesiące gotowości do świadczenia usług, z tym że w terminach wymagalności a nie jednorazowo w formie kary umownej.

Szanowni Koledzy!

Jeśli zawieracie umowę na 12 - 24 miesiące to musicie mieć tego świadomość!

Większość zaś przypadków opisywanych na linkowanej stronie to właśnie kwestia tego, że user po kilku miesiącach dochodzi do wniosku, że produktu już nie chce, że nie spełnił jego oczekiwań.

I tu jest pies pogrzebany. Można było zawrzeć umowę na okresy miesięczne - a nie brać tańszą wersję abonamentową.

Warto też pamiętać, że niespełnienie oczekiwań lub utrata przydatności produktu dla potrzeb abonenta nie jest wystarczająca do odstąpienia od umowy.

Natomiast zupełnie inna sytuacja występuje gdy druga strona nie wywiązuje się ze swojej umowy. Tzn., nie wypełnia tych zobowiązań, które zobowiązała się świadczyć. M in. w zakresie pomocy.

Nie wiem o jaką pomoc prosił @Mahatma ale jeśli prosił o pomoc techniczną a druga strona rozwiązała z nim umowę odcinając dostęp do usługi to nie tylko, że nie mają oni podstaw do stosowania jakiejkolwiek kary umownej to wręcz roszczenie odszkodowawcze może leżeć po stronie kol. @Mahatma. Natomiast jeśli dążył w swej korespondencji do rozwiązania umowy to, niestety, nie wygląda to dobrze.

Od razu zaznaczam, że to co napisałem dotyczy obrotu profesjonalnego. Między przedsiębiorcami.

Z tym, że być uznanym za przedsiębiorce niekoniecznie trzeba mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą. Czym jest działalność gospodarcza mówi jasno art. 2 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

I, niestety, w wielu przypadkach da się wykazać, że użytkownik ich usług prowadził działalność gospodarczą w rozumieniu tego przepisu.

Natomiast w zakresie konsumenckim, czyli gdy usługobiorca jest konsumentem a nie osobą fizyczną to warto pamiętać, że nie można odstąpić od umowy o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Tak więc kwestią do rozstrzygnięcia  jest czy servaq tak zorganizowało proces sprzedaży, że te warunki wyłączające możliwość odstąpienia od umowy spełniło.

Inna też sprawa, że w większości przypadków i tak ta możliwość nie będzie tyczyła, gdyż większość "skarg" dotyczy chęci rezygnacji z usługi po kilku miesiącach korzystania z niej.

Marketing tej firmy jest rzeczywiście w mojej ocenie nachalny.

Niemniej jednak wydaje się, że nie narusza prawa. Zarówno w zakresie ochrony danych osobowych, jak i sprzedaży konsumenckiej.

I choć mi też nie podoba się łowienie jelonków na długoterminowe umowy odpowiednimi, acz jasnymi i jednoznacznymi, zapisami umownymi to w zdecydowanej większości przypadków to nabywcy usługi są sami sobie winni. Nie można bowiem akceptować podejścia, że ktoś zawiera umowę bez dogłębnego zapoznania się z jej treścią. W mojej ocenie na ochronę prawną nie zasługuje ten, kto zawarł umowę nie zapoznając się z jej treścią, choć miał ku temu możliwość, bowiem to oznacza, że zaakceptował w pełni przedstawione mu warunki umowy.

Ot tej zasady jest w mojej ocenie tylko jedno odstępstwo. 

Mianowicie zawarcie umowy pod wpływem istotnego błędu albo jakiegokolwiek błędu wywołanego podstępem.

Ten błąd lub podstępne wprowadzenie w błąd nie musi jednak pochodzić od usługodawcy. Może pochodzić od partnera firmy.

W takim jednak przypadku trzeba zgromadzić materiał dowodowy i od umowy odstąpić licząc się z tym, że druga strona nie uzna takiego odstąpienia i wystąpi do Sądu o zapłatę.

Wtedy w odpowiedzi na pozew (sprzeciwie do nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym lub zarzutach do nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym) koniecznie trzeba podnieść zarzut nieistnienia zobowiązania i jako dowód wskazać odstąpienie od umowy oraz dowody wskazujące na zawarcie umowy na skutek błędu lub podstępu.....

Nie wiem co robią reżimowe szkoły, ale mam wrażenie, że z pełną premedytacją nie uczą w nich tego, że podstawą stosunków cywilnych są nasze oświadczenia woli.

Zawierając umowę składamy takie jakie wynika z jej treści. 

Jeśli chcemy od umowy odstąpić albo ją wypowiedzieć to też zawsze musimy drugiej stronie takie oświadczenie złożyć.

To czy będzie ono skuteczne zależeć będzie od treści umowy oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Na koniec chciałbym dla konsumentów jeszcze wspomnieć o  pozasądowej drodze rozstrzygania sporów tzw. ODR/ADR .

Otóż przedsiębiorca nie ma obowiązku zgadzania się na takie rozstrzyganie sporów.

Jednak jeżeli rozpatrując reklamację nie poinformuje nas o tym, że nie wyraża zgodny na pozasądowe rozpatrzenie sporu dostajemy niejako w prezencie możliwość wiążącego rozstrzygnięcia sporu w ramach tej procedury. Np. poprzez PIH...

Jednak i tak proponuję uważne czytanie umów nim kliknie się w przycisk akceptujący zawarcie umowy.

Tak. Zawarcie umowy.

Przeraża mnie bowiem powszechne zaczynanie żali w necie od sformułowań typu: "nie zawierałem umowy", "niczego nie podpisywałem", "na nic się nie zgadzałem".

Ależ Ekspertyza! DasCoin! Wyżyny Logiki i Szczyt Elokwencji! Moc Konkretów!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.