Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Elektrownie wiatrowe - pasywny dochod (do 40% rocznie)


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
grubasek

grubasek

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 161 postów

Opłacalność Jest duża biorąc remonty silnika 100kM i inne rzeczy w roku jestem w stanie wygenerować zysk około 80.000zł


http://www.aardvark..../hho_scam.shtml

lepiej już zostań przy swoim cio-promotorze

#22
rednask

rednask

  Aktywny inwestor

 • CIO
 • PipPipPipPipPip
 • 129 postów
przestań trolować - nawet nie przeczytałeś a będziesz się wymądrzał gościu ma na bakier z matematyką i nawet nie przerobił żadnego eksperymentu a ty mu wierzysz - przelicz sobie P=U x I - to jest P=12v x 10A czyli P=120 W
Tak samo możesz sobie wyliczyć działający gen P=24v x 5A to P=120W a przekrój kabla może być o połowę mniejszy ale to nie forum elektryczne i nie trzeba się znać by wypisywać głupoty podając linki na którym opiera się swoje chore docinki . Za cytuje słowa pewnego doktora - nie chciej bym to skrócił bo wyjdą wulgaryzmy :)

"Logika nam wskazuje, że jeśli jakaś osoba leży do góry brzuchem i nic w życiu nie czyni, wówczas jej lenistwo NIE powinno generować nic użytecznego. Wszakże gdyby było inaczej, wówczas obijanie się, nieróbstwo, oraz leżenie do góry brzuchem byłoby najbardziej moralnym i najproduktywniejszym sposobem spędzania czasu. Rzeczywiste życie faktycznie też potwierdza tą logiczną prawidłowość. Wszakże z czyjegoś lenistwa i nieróbstwa nigdy nic użytecznego jeszcze nie powstało. Aby jednak tak mogło być, losami wszelkich spraw musi kierować jakaś nadrzędna inteligencja. Owa inteligencja musi bowiem się upewniać, że tylko włożenie konkretnej pracy i wysiłku przynosi użyteczne owoce. Dlatego owa "nadrzędna inteligencja" powoduje sekretnie i w sposób typowo nieodnotowywalny, że wszystko co jest pożytecznego i co moralnie będzie indukowało jakieś konkretne korzyści, musi poruszać się wzdłuż tzw. "linii największego oporu intelektualnego"
" (tj. poruszać się pod górę pola moralnego). Innymi słowy, owa "nadrzędna inteligencja" zmuszona jest sekretnie "organizować" zadziałanie owego "przekleństwa wynalazców"

Użytkownik rednask edytował ten post 14 listopad 2012 - 23:38


#23
blade

blade

  Aktywny inwestor

 • Stażysta
 • PipPipPipPipPip
 • 113 postów

Lepiej sie przerzuc na fotowoltaikę w zwiazku z nowa ustawa o OZE.


O tym tez myślałem i o małej zaporze na rzece, ale fotowoltaika u nas? Przy takim zachmurzeniu w naszej szerokości geograficznej... Nie znam szczegółów, nie przyglądałem się temu, ale to chyba nie temat więc dalej nie dywaguję.

GALERIA USŁUG - dochód z rachunków (promujemy poleconych - proszę o kontakt w celu rejestracji pod aktualnie promowane id) - Promo film - Prezentacja


7minut


#24
rednask

rednask

  Aktywny inwestor

 • CIO
 • PipPipPipPipPip
 • 129 postów
Ale ja wypowiem się jeszcze raz - gdyż przedyskutowałem to z znajomym z nadzoru i powiedział że wiatraki dają 40% swojej mocy w roku a max 60% wie o tym bo robił dopuszczenia wiatraków do działania ale jeśli mam taki pomysł to moim agregatem dopełnił bym zieloną energie by zyskać na zielonych papierach a to jeszcze raz tyle niż za sprzedaż tylko nadwyżek prądu .
Mówił też co robią wiatraki po swoim czasie użytkowania 10 lat i ile remontów potrzebują - kontrole, serwis itp a im starszy tym więcej roboty - ale czego w Polsce nie da się załatwić :)

Użytkownik rednask edytował ten post 17 listopad 2012 - 05:23


#25
marian4

marian4

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 3 postów

jaki musi być teren, żeby wogóle zacząćmyśleć o inwestycje w wiatraki?#26
pepperoniss

pepperoniss

  Strażnik regulaminu

 • Moderatorzy
 • 11485 postów
Poradniki

Wietrzny.


  Praxis Boitech Control Finance FexFund  

 

K98awXC.gif

 

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.


#27
nazgull

nazgull

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 316 postów
 • LokalizacjaCK

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać !

@pepe - mistrz ciętej riposty :D :D :D

...a @marian zostaje archeologiem roku ! po ponad 3 latach takie pytanie....


Użytkownik nazgull edytował ten post 27 styczeń 2016 - 21:44

 • pepperoniss i Pioter lubią to

#28
ewenement

ewenement

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 258 postów
 • LokalizacjaOpole

Tak z ciekawości, ktoś wie co się stało z programem :D?


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.