Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

banknoty kolekcjonerskie NBP


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
BJK

BJK

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 381 postów

Hej :)

 

Co sądzicie o banknotach kolekcjonerskich emitowanych przez NBP? Tutaj jest ich opis na stronie NBP.

 

 

Banknoty kolekcjonerskie, w związku z ich szczególnym charakterem, różnią się od banknotów obiegowych bogatszą symboliką wizerunków postaci i wydarzeń, kompozycją i szczegółami tematycznymi, a także parametrami technicznymi i graficznymi – liczbą i formą zastosowanych zabezpieczeń przed fałszerstwami, kolorystyką, wymiarami czy technikami druku.

Banknoty kolekcjonerskie, podobnie jak obiegowe, są produkowane na zamówienie NBP przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych SA w Warszawie.

 

 

na chwilę obecną wypuścili sześć sztuk, siódmy pojawi się w obiegu w sierpniu :) Osobiście uważam, że w przeciwieństwie do monet warto się zainteresować tymi numizmatami, bo relatywnie łatwo jest zebrać całą kolekcję i potem jedynie uzupełniać o nowe emisje. Nie od dzisiaj wiadomo, że kompletne kolekcje są dużo więcej warte niż pojedyńcze egzemplarze :)


Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR


#2
Grimmer

Grimmer

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 3 postów

Mam znajomego, który zbiera te monety. Z jednej strony wydatek jest dość niewielki, ale z drugiej nie mam pojęcia czy faktycznie jest to opłacalne, jeśli ktoś zamierza się wzbogacić. ;)#3
saeret

saeret

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów
 • Lokalizacjazakopane

Witam, już nie wiem gdzie pisać, wiec proszę o pomoc

Chciałam ostrzec przed OSZUSTEM, który rzekomo wystawia monetę , której nie wiadomo czy posiada, przelewa się pieniądze i nic, ani pieniędzy ani monety, a najgorsze że podaje sie pod innymi danymi że niby kobieta, podam tylko dane jakimi operuje Teresa S.(fałszywe) nie kupujcie od niego bo to zwykły oszust!!!!

Jego emaila z których na pewno pisze to

kuba_m7@op.pl

monetka@2.pl

NUMER KONTA KTÓRY PODAJĘ : (prosze to konto przesyłać dalej by poszło w świat że fałszywe konto)

Dane do przelewu:

BPH SA

10106000760000330000587811

Odbiorca:

Dotpay S.A.#4
Akidov

Akidov

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 345 postów
 • LokalizacjaKozienice

Swego czasy kupiłem 2 banknoty Kolekcjonerskie ,100-Rocznica Utworzenia Legionów Polskich w kwocie 141 za obydwa wraz z przesyłką, teraz mogę sprzedać za dużo więcej, banknoty są w oryginalnym opakowaniu, nie otwierane w zabezpieczonej foli NBP .Wiec i na tym też da się zarobić :)

 

BTC za Darmowy Kranik >> Freebitco Polska Giełda Kryptowalut >> BitBay Najbezpieczniejszy portfel zewnętrzny na krypto-waluty >> BTC DASH  ZCASH  ETH ETC >>  TREZOR BitClubNetwork Kopalnia kryptowalut >> BTC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.