Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Forum nie chodzi na mobilnej operze oraz TapaTalk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
Witam,
Jak w temacie, informacja jaką dostaje to

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at hyipforum.pl Port 80

Problem również występuje w aplikacji TapaTalk. Przy próbie wejścia z apki wyskakuje informacja

get_config Network error, please try again later.

Obecnie używam przeglądarki Dolphin ponieważ nie ma innego wyjścia. Czy tylko ja mam taki problem?

Użytkownik Harry edytował ten post 17 lipiec 2015 - 08:46

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Nie lubię TapaTalka ale z GC wchodzi wersja mobilna normalnie :)

• Harry lubi to

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
Te nie przepadam za TapaTalk. Używam głównie by dostawać powiadomienia. Czym jest GC, możesz podrzucić link? Chętnie sprawdzę, może akurat :-)

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Google Chrome ;) Też korzystałem z Dolphina ale się przesiadłem, GC okazał się dla mnie bardziej odpowiedni.

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
Myślałem, że program podobny do TapaTalk :-D
Niestety ale GC na androidzie to porażka. Telefon muli aż reset pomaga. Cóż, pozostaje korzystać z Dolphin na hyipforum.pl

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 615 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki
A ja korzystam z standardowej przeglądarki w Androidzie i wszystko śmiga :-)

logo-fx.png

Innowacyjna platforma inwestycyjna oparta o strukturę PAMM.

Statystyki : MyFXBook, InstaForex

Pekon

Pekon

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaCardiff
Ja rowniez uzywam GC i jest swietna na andku:) Jakos na dniach powinien przyjsc iphone 6 to dam znac jak dziala na safari

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4442 postów

Na Safari działa idealnie - praktycznie cały czas jestem online z Safari.

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2248 postów
Też używam GC

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
Wszystko fajnie ale ciekawy jestem osób używających opery czy TapaTalk.

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 615 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki
Za pomocą Opery mam taki sam błąd jak Ty. Problem tej przeglądarki polega na tym ze nie za dobrze formatuje strony. jest bardziej przeznaczona do statycznych stron i nie zbyt skomplikowanych a już można od razu zapomnieć o rzeczywistym działaniu skryptów.
  • Harry lubi to

logo-fx.png

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
Najzabawniejsze jest to, że inne forum o tym samym CMSie działa bez problemu. Wychodzi na to, że forum musi mieć zmodyfikowany kod tak bardzo by wynikały problemy.
Rozumiem opera ale żeby z TapaTalk nie móc się zalogować to tylko to mi przychodzi na myśl.
Trudno, w takim razie temat uznaję za wyczerpany ponieważ nic z tym nie zrobimy.
Dziękuję za odzew

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 615 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki

Wystarczy zainstalować inną przeglądarkę mobilną i używać jej do Hyipforum, przecież dużo ich jest i po problemie :)

logo-fx.png

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
W pierwszym poście napisałem, że używam Dolphin i tak będzie trzeba robić.

kusmider

kusmider

Weteran

• Premium
  • 1151 postów
  • LokalizacjaPolen

Czy używasz Opery Mini? Od jakiegoś czasu nie można wejść/zalogować się na to forum przez Operę Mini. To restrykcje nałożone przez administrację z uwagi na oszustów korzystających z OM, a których nie sposób było namierzyć). Ja korzystam z Opery Mobile i żadnych problemów nie uświadczam. :)

• Harry lubi to

TakefreeBitcoin - przyjemny kranik BTC z progresywnym zyskiem || MyCashBar - po prostu surfbar :)

TheLikeFund - całkiem zgrabny revshare || CLIXSENSE - klasyka PTC, płaci od lat || HASHFLARE - kopalnia BTC w chmurze

TheAdsTeam - chyba najlepszy obecnie revshare, teraz już po polsku :) || Virtual Pub - rozbuduj swój pub i zyskaj satoshi :)

Harry

Harry

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów

Zgadza się, próbowałem wejść na forum z Opera Mini. W takim razie wszystko jasne. Dzięki za informacje!

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.