Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Ankieta: przywrócenie AdClickXpress do programów placących

AdClickXpress

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: AdClickXpress (31 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za przywróceniem programu AdClickXpress do programów placących?

1. tak (23 głosów [74.19%] - Zobacz)

Procent z głosów: 74.19%

2. nie (8 głosów [25.81%] - Zobacz)

Procent z głosów: 25.81%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Ze względu na pewien wzrost stabilności działania programu ACX chciałem poznać opinię forumowiczów związana z przywróceniem programu do działu programów płacących. Proszę o głosowanie w ankiecie.

• slawek107 i overlord25 lubią to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA | fundusz bezpieczeństwa z kwotą startową 10 BTC!
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3106 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Bardzo dobra decyzja @Egzekutor. Widać że to forum jest dla forumowiczów. Myślę że ta praktyka zagości na dłużej i 

pozostałe płacące SCAM-y doczekają się takiego głosowania.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Sprowokowało mnie ostatnie referendum :D

Jakie programy masz na myśli?

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA | fundusz bezpieczeństwa z kwotą startową 10 BTC!

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3106 postów

hmm no może trochę mnie poniosło że domniemam że płacących Scamów jest dużo ale pewnie conieco by się znalazło

np AHP. Co jakiś czas przewijają się wiadomości że zapomniany program wypłaca ale na moim podwórku to nie miało miejsca.

Doceniam to że gdyby jednak pojawiły się kiedyś kontrowersje w innych programach to dajesz pod głosowanie taką wątpliwość.

A to duży plus dla tego forum bo użytkownicy mają pełne pole popisu czy SCAM to rzeczywiście SCAM.

Były już nie raz spekulacje że administracja tego forum wg własnego widzimisię umieszcza program w dziale SCAM

tutaj dajesz do zrozumienia że forum jest dla ludzi i każdy może wyrazić swoje TAK lub NIE.

Sama Twoja inicjatywa jest bardzo demokratyczna i trzymać tak dalej!!

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Nie jestem aż tak dużym zwolennikiem demokracji, ale w tym przypadku uważam, że Wasze zdanie ma duże znaczenie przy podjęciu decyzji. A że chciałem poznać opinie nie tylko tych, co najczęściej się wypowiadają na forum - stąd forma ankiety.

forum opis
inwestycje opis

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2261 postów
Głos oddany na tak...

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10849 postów
Poradniki

Sprowokowało mnie ostatnie referendum :D

Nie szkoda Ci 100.000.000 pln? :)

Choć porównanie trafione, jak zobaczyłem wątek ten wątek od razu pomyślałem, że wynik jest z góry przesądzony i pewnie tylko mój głos będzie na nie...

Hm... Ciekawe jak z frekwencją... Raczej wyniki nie będą wiążące :)

728x90.jpg

Posłusznie melduję, tutaj jestem! Zatrudnij Robota do pracy!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Nie szkoda Ci 100.000.000 pln?

Spoko, wrzucę w koszty :)

Jeśli przewaga jednej strony będzie znacząca to ankieta będzie wiążąca. Jakby w referendum nie było minimum frekwencji to zapewne byłaby ona znacznie wyższa, bo zmobilizowała by te osoby, które były pewne, że frekwencji 50% nie będzie. Sam bym pewnie poszedł.

pewnie tylko mój głos będzie na nie...

Głos moderatora równy 10, więc masz szanse ;)

forum opis
inwestycje opis

Sevran

Sevran

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 821 postów
  • LokalizacjaGdynia

Skoro mamy taką demokrację aby wyciągnąć program ze scamu to czemu nie działa ona w drugą stronę? Jeśli program nie płaci albo płaci co 10 osobie albo w kółku wymiguje się od płacenia jakimiś wymówkami itd. dać go na tacy użytkownikom i niech zdecydują czy program ma trafić do scamu czy może jeszcze dadzą mu szansę. Mówię to jako osoba postronna gdyż nie uczestniczyłem w ACX ani nie uczestniczę w żadnym wątpliwym programie, który moim zdaniem powinien się znaleźć w dziale scam. Taka luźna sugestia.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Dlatego, że kazdy przypadek jest indywidualny. ACX zaangażował bardzo duzą część forumowiczów, i wiem, że zdania są bardzo podzielone co do programu. Chciałem więc poznać opinię jak bardzo. Nie mam też na tyle obiektywnych przesłanek, aby sam decydować o takim ruchu.

Po drugie byłoby to zbyt pracochłonne. Musialbym codziennie tworzyć ankiety i jeszcze je odpowiednio interpretować.

Po trzecie, stworzyłoby to praktykę nadużyć. Nie zastanawiasz sie np dlaczego nie mozna dać minusowej karmy przy uzytkowniku a plusową można? Były kiedyś 2 opcje. Ale ktos kogos nie lubiał i zaczal tworzyc fake konta, aby kogos pognębić. Myślę, że podobnie byloby w przypadku tego typu ankiet (np w przypadku wojny pomiedzy lucrelabowcami a adbrookowcami).

• slawek107 lubi to
forum opis
inwestycje opis

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10849 postów
Poradniki

A tam zaraz demokrację :)

Głos moderatora równy 10, więc masz szanse ;)

Może demokrację ale z parytetem :)

Ja tam wolę rządy @Egzekutora niż forumowiczów...

728x90.jpg

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3106 postów

@pepe nie licz na podwyżkę @Egzekutor nie lubi walenizarzy :lol:

• overlord25 lubi to

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10849 postów
Poradniki

Nic nie poradzę, że nie lubię demokracji, oraz że się z Bossem zgadzam...

Przecież, bez względu na kondycję LL i AB co chwilę lądowałby w scmamie i z niego wychodził w wyniku kolejnych głosowań... A próba ograniczenia demokracji poczytywana byłaby za naruszenie Karty Praw Podstawowych Forumowicza. 

Ja już wolę by każdy mógł powiedzieć co myśli ale nie miał sformalizowanego wpływu na decyzję...

728x90.jpg

Sevran

Sevran

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 821 postów
  • LokalizacjaGdynia

Ja nie mówię aby dać użytkownikom całkowitą wolność wyboru. Wiem, że na forum panują różne wojenki np. LL i Adbrook jak już zostało wspomniane, w żadnym z tych programów nie uczestniczę i wydaje mi się, że jako osoba postronna moja opinia na ich temat może być "ciut" wiarygodniejsza. Mówię oczywiście o opinii na podstawie informacji jakie są na forum, bo jako, że nie uczestniczę w tych programach to nie rozgryzę ich od środka. Teraz czemu wiarygodniejsza? Ano temu, bo ani nie rzucam ochów i achów na temat tego w którym uczestniczę ani nie gnębię konkurencji, bo nie mam korzyści z żadnego z tych zachowań. Jeśli jednak są skrajne przykłady różnych programów, których wypłacalność, bądź jakiekolwiek działanie jest wątpliwe to użytkownicy mogą np. zgłosić prośbę do "władzy" forum o utworzenie ankiety i ocenę programu. Dla przykładu jeśli rzesza uczestników w jakimś programie czeka na wypłatę od miesiąca i się doczekać nie może to tacy uczestnicy mogą zapragnąć ankiety aby program trafił do działu scam. Nie może być tak, że na 100 osób jedna powie, że dostała wypłatę albo jej aktualnie nie zależy na wypłacie i program jest trzymany na siłę w normalnym dziale, a pozostałe 99 osób czuje się okradzionych.

Teraz wracając do waszej wojenki czemu niby bez względu na kondycję LL i AB lądowałyby w scamie? Przecież każdy ma swój mózg i nie wrzucamy do scamu programu, bo go "nie lubimy" i już. Każdy oddany głos musiałby być uargumentowany dlaczego tak, a nie inaczej. To, że ktoś wywróżył, że program padnie za tydzień nie może być powodem aby już teraz trafił do scamu. Aktualnie program płaci daje profity i działa. Jeśli za tydzień wróżba się spełni i program padnie i przestanie płacić to wtedy za tydzień trafi on do działu scam ale nie szybciej. Za to jeżeli w programie uczestnicy czekają od miesiąca na wypłaty albo admini programu zaczynają robić jakieś dziwne machloje to może być znak, że program jest wątpliwy i można go poddać ankiecie. Przecież jak widać na przykładzie ACX trafienie programu do działu scam nie musi się równać jego końcowi. Jeśli jakiś program udowodni, że się odbił od dna można ponownie zagłosować aby go wyciągnąć z działu scam.

Ponieważ i tak ktoś zaraz mnie przypisze do którejś ze stron w tej wojence to od razu sam wyrażę swoją opinię. Przypominam, że nie uczestniczę w żadnym z tych programów i jestem osobą postronną nie mającą żadnej korzyści aby naciągać swoje poglądy. W mojej opinii obserwatora uważam, że AB nie miałby prawa zostać poddany ankiecie trafienia do działu scam. Czemu? Prosta odpowiedź, bo płaci. Zwykły ponziak, który płaci nie ląduje w dziale scam. I nie zastanawiam się tutaj kiedy on padnie, bo padnie na pewno. Można się zastanawiać czy warto jeszcze w niego zainwestować w tak późnym okresie czy nie ale na dzień dzisiejszy płaci więc do scamu nie trafia.

Co do LL cóż tu sytuacja jest cięższa i tutaj pokusiłbym się o takową ankietę. Czemu? Czytając wątek LL wyczytałem, że wiele osób czeka na zlecone wypłaty prawie od miesiąca. Naliczenia zostały zmienione do prawie  0. W skrócie kondycja programu jest w opłakanym stanie i poza obietnicami ciągle odwlekanymi w czasie nic tam nie ma. Wyczytałem, że ten program nie trafi do działu scam, bo kilka osób w niego wierzy :) Uśmiałem się co nie miara, bo sory ale to jest biznes, a biznes to statystyki, wykresy i najważniejsze kasa na koncie. Wierzyć to sobie można w Boga albo istnienie yeti ;)

Może i za rok AB będzie już tylko wspomnieniem albo i nawet nikt już o nim nie będzie pamiętał (nawet nie może, a na pewno), a może LL odrodzi się jak feniks z popiołów i będzie liderem na rynku internetowego biznesu i zarobków. Jednak na dzień dzisiejszy jest jak jest.

Pewnie właśnie stworzyłem sobie wielu wrogów :P Oj bidny ja, będę tego żałował :P

Przypominam, że nie stoję po żadnej ze stron tego konfliktu a jedynie wyrażam swoją własną opinię jako obserwatora neutralnego. Przy okazji może by stworzyć oddzielny temat LL vs AB gdzie wojownicy mogliby dać upust swoim argumentom i teorią spiskowym, bo aktualnie wojna toczy się niepotrzebnie w wielu wątkach jednocześnie je zaśmiecając. Taka luźna sugestia :)

• Jack, overlord25 i VinXin lubią to

Brzydan

Brzydan

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 572 postów
  • LokalizacjaES

Każdy oddany głos musiałby być uargumentowany dlaczego tak, a nie inaczej

No to @Egzekutor mialby roboty. Nic by nie robil, tylko siedzial i czytal  ;)

Enjoy the silence ...

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Ta ankieta jest wynikiem tego, że obiektywna przesłanka, której powodem było przesunięcie ACX do działu scam, przestała istnieć. A tą przesłanką był fakt, ze resety były coraz częstsze a więc i możliwości zarabiania były bardzo ograniczone. To się w moim przekonaniu zmieniło, ale chciałem wiedzieć, czy inni myślą tak samo zanim podejmę decyzję.

wydaje mi się, że jako osoba postronna moja opinia na ich temat może być "ciut" wiarygodniejsza

Demokracja, to głosy osób działających głównie we własnym interesie. To że się uważasz za osobę postronną to i dobrze, tyle że nie jesteś jedyną osobą, która będzie oddawać głos w ankiecie. Chyba, że uwazasz, że wiekszosc forumiczów ma bardzo obiektywny i sprawiedliwy stosunek do każdej sprawy. W moim przekonaniu większość takich ankiet, referendum itp. powinno się odnosić tylko do określonej puli pytań, gdyż mało osób ma wolę działania w interesie całej społeczności forum. Ja wiem, że fajnie jest się czuć, że możesz o czymś decydować, ale w globalnym rachunku to się nie sprawdza. Do podejmowania pewnych decyzji konieczne jest nie tylko posiadanie odpowiedniej wiedzy ale i odpowiedni stosunek etyczny do sprawy. Naszym zadaniem jest stanie na straży obiektywności forum, i nie czuję, abym przy każdej decyzji potrzebował w tym pomocy forumowiczów. Choć może nie wszystkie moje decyzje są trafne i sprawiedliwe, dlatego cenię sobie głosy na tak/nie ale odpowiednio uargumentowane. I po to między innymi jest ten dział.

Dla przykładu jeśli rzesza uczestników w jakimś programie czeka na wypłatę od miesiąca i się doczekać nie może to tacy uczestnicy mogą zapragnąć ankiety aby program trafił do działu scam.

Przecież nie ma zakazu sugerowania stworzenia ankiety. Zawsze można było i będzie można to zrobić. Można nawet samemu stworzyć taką ankietę.

Wyczytałem, że ten program nie trafi do działu scam, bo kilka osób w niego wierzy

Jeżeli powołujesz się na moje słowa to proszę o cytat. Na pewno nie napisałem, że w przyszłości ten program nie trafi do działu scam. Obecnie bacznie obserwujemy rozwój sytuacji w tym programie i w zależności od jej dynamiki i charakteru będziemy podejmować decyzję.

forum opis
inwestycje opis

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Jestem za wyjęciem ACX z otchłani SCAM-czeluści. Powód: Od dłuższego czasu "daje radę", nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli sytuacja się powtórzy i przejdzie w stan permanentny, co by projekt wrócił tam skąd ma szansę wyleźć.

Na tle projektów w których brałem, bądź nadal jeszcze biorę udział, muszę przyznać, że gdybym w tym samym czasie, ten sam kapitał wrzucił do ACX zamiast gdzie indziej, to mimo lutowego restartu był bym w tej chwili (biorąc pod uwagę mój kapitał spekulacyjny, który krąży gdzieś po "necie") o kilka (tysięcy ;)) "kroków" do przodu. ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Sevran

Sevran

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 821 postów
  • LokalizacjaGdynia

Nie odwołuje się do Twoich słów jeśli chodzi o wiarę w program. Specjalnie nie podałem użytkowników z nazwy ani cytatów, bo nie to jest istotne i szczerze dokładnie nie pamiętam kto tak powiedział. Wiem, że kilka osób taką wiarę pokłada i broni projektu. Musiałbym przelecieć jeszcze raz kilka stron na forum aby móc te osoby wypisać z nazwy użytkownika ale nie zrobię tego, bo nie o to tutaj chodzi by coś komuś personalnie wytykać. Nie chce tutaj jakiejś kłótni rozpętać. Nie mówię też o przyszłości, a jedynie o stanie obecnym. Każdy projekt, który przestaje płacić albo zaczyna płacić wybiórczo albo robić inne machloje trafia do działu scam i nikt nie zastanawia się czy za rok projekt odżyje i ureguluje zaległości oraz zacznie wypłacać na bieżąco. Czemu tym razem jest inaczej? Jeśli ktoś wierzy, że kiedyś coś się zmieni to i tak uważam, że dany program powinien ten czas reaktywacji przeczekać w dziale scam, bo aktualnie jest zadłużony finansowo i nie jest w stanie spełniać obietnic jakie złożył. Jeśli kiedyś je spełni to wtedy właśnie się go wyciągnie z działu scam.

Z drugiej strony słowo "scam" jest bardzo mocne i negatywne co może być krzywdzące dla osób, które chciały dobrze ale nie do końca im wyszło i starają się to naprawić. Nie koniecznie mając zamiar wszystkich ograbić z kasy. Może warto pomyśleć nad czymś pomiędzy? Dział dla programów, które są "uczciwe" ale mają pewne kłopoty, które w przyszłości może miną, a admini tych programów nie zwijają interesu, a próbują wyjść na prostą. Taka luźna sugestia.

Wiem, że to wszystko dołożyłoby pracy. Nie twierdze, że nie. W mojej opinii takie coś miałoby pozytywny efekt. Kwestia tylko chęci zajęcia się czymś takim oraz oczywiście mocy przerobowych. Krok po kroczku nasze forum i nasza społeczność mogłaby też się rozwijać i rosnąć, a nóż kiedyś się okaże, że jak ktoś pomyśli "zarabianie przez internet" to każdy go skieruje na hyipforum i nikomu nawet nie wpadnie do głowy szukać informacji gdziekolwiek indziej :) Zawsze można też poszerzyć ekipę osób dbających o forum by odciążyć aktualną "władzę" :)

Jeszcze wracając do oddawania głosów i argumentacji. Wiem, że ludzie będą próbowali wykorzystywać takie ankiety by pogrążyć jakiś projekt typowo "po złości". Jednak jaki wtedy podadzą argument? Przecież to od razu będzie widać, że ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jedynie robi zamieszanie. Argumenty powinny być proste np. głosuję aby projekt trafił do działu scam, bo od miesiąca czekam na wypłatę, a admin nie odpisuje i unika mnie jak ognia. Argumentem nie może być np. ilość wypłat za szybko rośnie, a wpłat jest za mało i niedługo program przestanie wypłacać. No to jak przestanie to trafi do scamu i nie będzie do tego potrzebna ankieta, proste. Póki co płaci więc nie ma mowy o scamie. Statystyki mogą jedynie być ostrzeżeniem dla osób chcących zainwestować albo znakiem dla osób już siedzących w programie aby powoli wypłacać kapitał póki jeszcze program jest wypłacalny.

Co do ACX nie uczestniczyłem w nim (jakoś przegapiłem ten program) więc głosu oddawał nie będę jeśli jednak wróci on z działu scam i faktycznie okaże się, że program zmartwychwstał to może się nim zainteresuje gdyż taki efekt można osiągnąć tylko jeśli adminowi faktycznie zależy na prowadzeniu jakiegoś biznesu, a nie zwinięciu się z kasą użytkowników. Będę śledził temat.

Użytkownik Sevran edytował ten post 07 wrzesień 2015 - 20:59

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Temat dotyczy ankiety, a zrobił nam się mega wątek dyskusyjny...

Dla mnie temat (w kwestii" scam or not to scam...?)  jest dość prosty do roztrzygnięcia: jeśli program, bazując na mechanizmach w nim funkcjonujących (nawet jeśli nam się one nie podobają), realizuje swoje zobowiązania (a tak jest w omawianym projekcie), to nie jest dla mnie SCAM'em. Jeśli przestanie płacić, to jest powód, co by go wpakować do SCAM-zamrażarki.

Na razie płaci i to zecydowanie szybciej, niż kilka innych obecnych na forum, żyjących projektów.

Użytkownik ScamKiller edytował ten post 07 wrzesień 2015 - 22:09

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4258 postów
Poradniki

Każdy projekt, który przestaje płacić albo zaczyna płacić wybiórczo albo robić inne machloje trafia do działu scam i nikt nie zastanawia się czy za rok projekt odżyje i ureguluje zaległości oraz zacznie wypłacać na bieżąco.

Wyjaśniałem to już tutaj, proponuję więc przenieść się do tamtego tematu:
http://www.hyipforum...e-5#entry363458

Może warto pomyśleć nad czymś pomiędzy?

Jakbyś się rozejrzał po forum, to byś zauważył, że istnieje taki dział.

Jeszcze wracając do oddawania głosów i argumentacji. Wiem, że ludzie będą próbowali wykorzystywać takie ankiety by pogrążyć jakiś projekt typowo "po złości". Jednak jaki wtedy podadzą argument?

Swoje argumenty i opinie można wyrażać w wątku dyskusyjnym i to właśnie one są ważniejsze, niz jakies etykietki tematu.

forum opis
inwestycje opis

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AdClickXpress

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.