Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Ankieta: przywrócenie AdClickXpress do programów placących

AdClickXpress

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: AdClickXpress (31 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za przywróceniem programu AdClickXpress do programów placących?

1. tak (23 głosów [74.19%] - Zobacz)

Procent z głosów: 74.19%

2. nie (8 głosów [25.81%] - Zobacz)

Procent z głosów: 25.81%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Sevran

Sevran

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 821 postów
  • LokalizacjaGdynia

Tak czytałem już tamtego posta wcześniej i szczerze to najważniejsze co z niego wywnioskowałem to, że Administracja ma władzę absolutną na forum i nie ważne jak program by się nie zachowywał w stosunku do użytkowników i ilu by nie narzekało to póki administracja forum stoi po stronie wątpliwego projektu to nigdy on nie trafi do działu scam. Oczywiście nie mówię tutaj, że Administracja nie ma takiego prawa, bo ma i to w 100%. Wasza piaskownica, wasze zasady jak komuś się nie podoba może zabrać zabawki i iść gdzie indziej. W takim razie jedyne co pozostaje to liczyć na uczciwość, obiektywność, moralność i etykę naszej "władzy". Patrząc na Polski rząd to na żadną z tych cech nie można liczyć, może na hyipforum będzie lepiej :)

No tak jest dział zawieszonych programów i zamkniętych wiem o tym. Jednak akurat taki LL (sory, że akurat to daje za przykład ale ponieważ o nim głośno to pierwsze do głowy przychodzi, zapewne są też inne przykłady) nie jest ani zawieszony, ani zamknięty, ani scam, ani za bardzo nie płaci swoim użytkownikom, więc czym jest? Na moje oko nie kwalifikuje się do żadnego z działów jakie istnieją na forum.

Kurcze @Scamkiller ma rację trochę żeśmy @Egzekutor popłynęli z offtopem :P

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4729 postów
Poradniki

Nie widzę sensu, abym w tym wątku odpowiadał na Twoje uwagi czy komentarze dotyczące mojego posta w innym temacie.

Proszę więc jeszcze raz aby

przenieść się do tamtego tematu

bo bardzo odbiegasz od sensu tego tematu.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
CryptoSolutions Nowy Fundusz Bezpieczeństwa ($2000)
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

Sevran

Sevran

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 821 postów
  • LokalizacjaGdynia

Nie ma takiej potrzeby. Nie mam żadnych wątpliwości ani dodatkowych pytań co do tamtego posta i panujących tu zasad. Wszystko jest jasne i klarowne. Ja już milknę, a wy możecie wrócić do głównego wątku czyli ACX. Oby się ACX powiodło i dawni oraz może i nowi użytkownicy zarobili trochę bonusowej kaski :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

Hm...

Jeno nikt z Administracji projektu nie zabrania nikomu zarabiać na programie z działu scam ani też tracić kasy w programach, których tam nie ma.

Najmniej istotna jest etykieta. Ważniejsza jest NIESKRĘPOWANA dyskusja w wątku dyskusyjnym.

M. in. dlatego jestem przeciw odscamieniu ACX, choć nieźle ostatnimi czasy na nim zarabiam. Sam jednak określa ten temat jako przeznaczony dla wyjątkowo odważnych (nierostropnych?) inwestorów...

W tym zakresie nie zgadzam się też ze @Scamkillerem by kwestie scamy traktować niejako mechanicznie. 

Forum to nie monitor a potencjalni inwestorzy powinni przede wszystkim kierować sę własną oceną, być może wyrobioną dzięki dyskusji w wątku a nie jego otagowaniem...

Osobiście też nie miałbym nic przeciwko likwidacji działu scam jako takiego i pójście drogą MMG z przerzucaniem  wątków do działu nieaktywnych ale...

aktywność dalej może być sztucznie utrzymywana...

Mi odpowiada obecne podejście Administracji, że umieszczenie w dziale scam nie tyle oznacza obiektywną ocenę projektu co właśnie ocenę subiektywną - niekoniecznie zgodną z oceną dyskutantów czy nawet forumowej większości...

trinity3.me płaci nieprzerwanie od kwietnia...

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4729 postów
Poradniki

@Sevran, mnie się wydaje, że jednak nie do końca zrozumiałeś mój post. Bo w swojej wypowiedzi przemycasz dziwne wnioski.

najważniejsze co z niego wywnioskowałem to, że Administracja ma władzę absolutną na forum

A znasz forum, gdzie administracja nie ma władzy absolutnej? Taka rola administracji na forum, tak jak i Twoja w na własnym podwórku. Nie wiem dlaczego akurat po moim poście doszedłeś do tak prostego wniosku.

nie ważne jak program by się nie zachowywał w stosunku do użytkowników i ilu by nie narzekało to póki administracja forum stoi po stronie wątpliwego projektu to nigdy on nie trafi do działu scam.

Przemycasz w swoim wnioskowaniu błędne rozumowanie, zastanawiam się tylko, czy robisz to celowo czy też po prostu nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nigdzie nie napisałem, że nie ważne jest jak się zachowuje program w stosunku do użytkowników, albo ile osób narzeka na program, skąd więc taki wniosek? Czy to, że uważasz się za osobę obiektywną oznacza, że jeśli mamy inne zdanie i inną interpretację co do zachowania programu, to jest to wyznacznikiem naszych złych intencji? Nie napisałem też, że administracja stoi po jakieś stronie. Proszę więc, abyś nie przypisywał mi rozumowania, które nie było moją intencją. Napisałem, że administracja stoi na straży obiektywności, a to oznacza, że stara się ważyć swoje decyzje w stosunku do danej sytuacji. Ty proponujesz, żeby tę rolę administracyjną przejęły wnioskowane ankiety z głosami użytkowników odpowiednio uzasadnione. Ja nie uważam tego za dobry pomysł, a dlaczego to już napisałem. Wszelkie kolejne wnioski, komentarze, konkluzje i pytania proszę jednak kierować w odpowiednim temacie, szczególnie jeśli chodzi o inne programy. Chyba, że już się teraz dobrze zrozumieliśmy.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów

..Jeno nikt z Administracji projektu nie zabrania nikomu zarabiać na programie z działu scam ani też tracić kasy w programach, których tam nie ma.

Najmniej istotna jest etykieta. Ważniejsza jest NIESKRĘPOWANA dyskusja w wątku dyskusyjnym.

M. in. dlatego jestem przeciw odscamieniu ACX, choć nieźle ostatnimi czasy na nim zarabiam. Sam jednak określa ten temat jako przeznaczony dla wyjątkowo odważnych (nierostropnych?) inwestorów...

@peppe, przyznasz chyba, że jednym z czynników dla których ktoś w ogóle decyduje się umieszczać wpisy na forum jest czynnik marketingowy. Siła wpisów w tym kontekście, w wątku otagowanym jako SCAM jest praktycznie zerowa. Nieskrępowana dyskusja w wątku w takim przypadku jest trochę bez sensu, bo 99% ewentualnych uczestników dyskusji nawet nie ma zamiaru jej podejmować. W wątku udzielają się ci, którzy są przekonani do programu, którzy w nim zarabiają, reszta nawet nie próbuje polemiki, bo szybko może spotkać się z reakcją: -  "o co ci chodzi, przecież to SCAM?!".

Wiem, że obiektywne przedstawienie programu jako SCAM lub nie-SCAM jest praktycznie niemożliwe. Zawsze znajdzie się ktoś, kto w SCAMIE zarabia i taki co nie zarabia w programie z mainstreamu. Jednak jakieś kryteria należałoby ustalić. Albo też zrezygnować z arbitralnego podchodzenia do lokowania programów w odpowiednich działach.

Piszesz, że: "nieźle ostatnimi czasy na nim zarabiam."....

To jak to jest, zarabiasz sam w programie, który wg ciebie  jest niewiarygodny i jako SCAM winno się go omijać szerokim łukiem?

Dlaczego więc wciąż w nim jesteś i w dodatku jak sam piszesz, nieźle w nim zarabiasz? Co to za dychotomia?

Kiedy wg ciebie program miałby pozbyć się łatki SCAM?

Już pisałem o tym wcześniej, nie bardzo zależy mi na tym, aby ACX był znów w głównym nurcie forum. Tym bardziej, że fetysz "nieskrępowanej dyskusji" powoduje, że nawet wątki programów długo działających i rzetelnie płacących, pełne są "nieskrępowanych" niczym wpisów o rychłym upadku, złodziejskim charakterze programów ponzie, podstępnych posunięć admina itd itp. Przez to upadł wątek (mój) o Helixie, wątek MAP ledwo zipie, a inne, dotyczące długoterminowe hyipy też nie mają lekko. Natomiast stosunkowo lekko ma pewien polski projekt, który mimo adoracji moderatorów Hyipforum, mimo całkiem przyzwoitej liczby userów, dokonał wolty i z płacącego stał się płacącym rzadko, pomijając fakt, że moje konto w tym programie nagle zostało zresetowane do zera. Szczęściem, byłem tam zaangażowany symbolicznie. 

To wszystko powoduje, że "poprawność polityczna" Hyipforum staje się ciężkostrawna. Bo jak tu cieszyć się z naliczeń w jakimś programie, jak tu cieszyć się z wypłat, skoro z każdej strony atakuje nas informacja, ze nasz zysk to czyjaś strata, że nasz dochód odejmuje innym jedzenie od ust i  w sumie, to jesteśmy wspólnikami w wielkim złodziejstwie..

Takie coś dotyczy programów ponzie (hyipów), w przypadku analogicznej sytuacji w opcjach binarnych, nikt się nie zająknie, że działa to identycznie, tylko w zwielokrotnionej skali.

Wracając do SCAMU ACX, pomijając jego wcześniejsze wcielenia (gdzie zarobiłem naprawdę przyzwoite pieniądze, rozliczone z Urzędem Skarbowym wg jego złodziejskich warunków), od marca  tego roku dokonałem w programie ponad 140 wypłat, z miesiąca na miesiąc coraz wyższych (szkoda, że nie mogę dołączyć załączników, nie mam uprawnień). Ile jest takich programów w głównym nurcie forum? Ile jest programów, które utrzymują ciągłość przez kilka lat,  adaptując wciąż nowe rozwiązania? Jakie więc są kryteria na forum lokujące niektóre programy w SCAMACH, lub też inaczej, jak odważnym inwestorem trzeba być aby móc zarabiać w programie, który:

- nie wymaga do zarabiania pozyskiwania referali

- nie wymaga dużego wkładu początkowego

- oferuje do wypłat 4 procesory

- ma całodobowy czat supportowy

- ma ponad 2,000,000 userów

- ma ranking Alexa, który nawet nie śni się innym hyipowym adminom

- ma wielodrożny system zarabiania, uwzględniający inne opcje niż jedynie naliczenia z paczek reklamowych

- ma konkretny plan na czas, gdy zobowiązania przekroczą możliwości  (rosnące DSC, w skrajnej potrzebie restart))

- ma znakomicie rozwiązany system wsparcia marketingowego

- daje możliwość skutecznej promocji naszych innych biznesów

Mało? Mógłbym jeszcze coś dopisać, ale po co? Czy to kogokolwiek przekona? SCAM to SCAM i kropka.

Sevran

Sevran

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 821 postów
  • LokalizacjaGdynia

@Sevran, mnie się wydaje, że jednak nie do końca zrozumiałeś mój post. Bo w swojej wypowiedzi przemycasz dziwne wnioski.

A znasz forum, gdzie administracja nie ma władzy absolutnej? Taka rola administracji na forum, tak jak i Twoja w na własnym podwórku. Nie wiem dlaczego akurat po moim poście doszedłeś do tak prostego wniosku.

Przemycasz w swoim wnioskowaniu błędne rozumowanie, zastanawiam się tylko, czy robisz to celowo czy też po prostu nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nigdzie nie napisałem, że nie ważne jest jak się zachowuje program w stosunku do użytkowników, albo ile osób narzeka na program, skąd więc taki wniosek? Czy to, że uważasz się za osobę obiektywną oznacza, że jeśli mamy inne zdanie i inną interpretację co do zachowania programu, to jest to wyznacznikiem naszych złych intencji? Nie napisałem też, że administracja stoi po jakieś stronie. Proszę więc, abyś nie przypisywał mi rozumowania, które nie było moją intencją. Napisałem, że administracja stoi na straży obiektywności, a to oznacza, że stara się ważyć swoje decyzje w stosunku do danej sytuacji. Ty proponujesz, żeby tę rolę administracyjną przejęły wnioskowane ankiety z głosami użytkowników odpowiednio uzasadnione. Ja nie uważam tego za dobry pomysł, a dlaczego to już napisałem. Wszelkie kolejne wnioski, komentarze, konkluzje i pytania proszę jednak kierować w odpowiednim temacie, szczególnie jeśli chodzi o inne programy. Chyba, że już się teraz dobrze zrozumieliśmy.

Jak już powiedziałem za pierwszym razem "Nie mam żadnych wątpliwości ani dodatkowych pytań co do tamtego posta i panujących tu zasad."

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2287 postów

Do kiedy referendum będzie trwać?

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4729 postów
Poradniki

Nie mogę powiedzieć, bo jest cisza referendalna :P

Mysle, ze to kwestia jeszcze 1-2 dni.

forum opis
inwestycje opis

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

Ja, subiektywnie opowiadałbym się za nie niepodejmowaniem żadnych działań co do statusu programu do czasu uzyskania większości ponad 50% za którąś z opcji przy frekwencji ponad 50% Forumowiczów.. :)

Dlaczego?

Bo jestem na nie :)

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

Kiedy wg ciebie program miałby pozbyć się łatki SCAM?

Mggł zanim trafił do tego działu...
Teraz wcale nie musi pozbywać się łatki, NA KTÓRĄ SŁUSZNIE ZASŁUŻYŁ...

To tak jakby notoryczny admin-scamer otworzył nowy program, który fajnie płaci... Też mamy usuwać informację, że admin to scamer, bo teraz jego pogram płaci?
Ta łatka to tylko informacja. Zresztą nie najistotniejsza...

To wszystko powoduje, że "poprawność polityczna" Hyipforum staje się ciężkostrawna.

Ależ na forum nie ma żadnej poprawności politycznej...
Nie bardzo rozumiem w jakim celu wtrącasz takie insynuacje, bo tak akurat ten wtręt odbieram...
Czy nie możesz wyrazić swojego zdania?
Czy musisz się zgadzać z @Egzekutorem, @glumbrem, mną czy @Aldiuvelem lub kimkolwiek innym?
Ktoś narzuca Ci poglądy i karze za inne?

Bo jak tu cieszyć się z naliczeń w jakimś programie, jak tu cieszyć się z wypłat, skoro z każdej strony atakuje nas informacja, ze nasz zysk to czyjaś strata, że nasz dochód odejmuje innym jedzenie od ust i  w sumie, to jesteśmy wspólnikami w wielkim złodziejstwie..

I po co te dramatyzowanie?...
To, że programy oparte są na schemacie Ponziego to jest fakt i nie widzę żadnego powodu by o tym nie przypominać szczególnie wtedy, gdy ktoś inny próbuję ten fakt ukryć albo,co gorsza, świadomie wprowadzać co do tego faktu w błąd...

Jeśli Kowalski nie promuje programu jako Pewnego Biznesu Bez Ryzyka tylko otwarcie mówi skąd się biorą pieniądze to niby dlaczego miałby tracić radość zarabiania na ponziaku? A jeśli bajki gada i okrada biedne, nieświadome wdowy i sieroty to czemu mu o tym nie przypominać?

BlWTYW7.png

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4729 postów
Poradniki

Program został przywrócony. Miejmy nadzieje, ze zagosci na dłużej w dziale płacących.

forum opis
inwestycje opis

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: AdClickXpress

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.