Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

PAMM Oxford - Pozycje Banków


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
cfiszan

cfiszan

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 79 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Pamm dopiero co ruszył, zlecenia otwierane są na podstawie pozycji dużych graczy, na podstawie zleceń 19 banków. Największa zaleta to SL i TP, który jest zawsze. Wyniki z ostatnich dwóch lat to 24010 pipsów na plus (przy inwestycji 1000$ i stałym wolumenie to +240,10% zysku). Jedne miesiące są lepsze inne gorsze, jednak średnio miesięcznie wychodzi około 10%. Dołączając do pamm naśladujemy największych uczestników rynku. Minimalna kwota inwestycji 1000$

 

link do pamm:

 

https://v2pamm.hotfo...nagerID=1061276


Użytkownik Egzekutor edytował ten post 13 październik 2015 - 16:44
cfiszan otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

#2
cfiszan

cfiszan

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 79 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Po kilkumiesięcznych testach pozycje banków to nie strategia dla mnie, zbyt długi termin i brak wykorzystania potencjału kapitału. Takie trochę kręcenie się w kółko w jednym miejscu, mimo, że system daje zarobić na przestrzeni ostatnich lat to jest to za mało w stosunku do ryzyka. Pamm do końca września zostanie zamknięty. #3
topr

topr

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 17 postów
 • LokalizacjaWorld

Czy używasz jakiegoś EA swojej konstrukcji czy tak z manuala jadziesz#4
cfiszan

cfiszan

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 79 postów
 • LokalizacjaWarszawa
Pisałam ze nie stosuje już tego systemu. Nie jest on dla mnie wystarczająco dochodowy. Bardziej kręcił się wokół zera niż zarabiał, a ja bardziej skupiam się na systemach, które przy minimalnym ryzyku dadzą mi maksymalny wzrost kapitału. Handluje zarówno manualnie jak i z użyciem EA. Jeśli chodzi o EA to są to gotowe EA dostępne bezpłatnie w sieci. Nie ma cudownych EA czy super działających systemów, bardziej chodzi o znalezienie przewagi matematycznej i wykorzystanie jej na swoją korzyść.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.