Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

TRex4eX - PAMM - oferta specjalna dla forumowiczów

FXGM forex pamm social trading etoro zulutrade binary options opcje binarne robot forex broker ecn

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Po kilku latach przerwy wróciłem do tematu, który przyprowadził mnie kiedyś na hyipforum.pl... ;)

Za namową kilku osób, które od początku 'FX-reinkarnacji' są wtajemniczone w moją obecność na rynku i bieżące wyniki, postanowiłem wystosować ofertę specjalną, dedykowaną do użytkowników hyipforum.pl.

Podstawowe założenia projektu:

1/ Oferta skierowana jest w pierwszej kolejności do aktywnych i zaangażowanych w życie forum userów, którzy mają minimum miesięczny staż i conajmniej 100 postów*

2/ W tej chwili saldo na rachunku wynosi ponad 23.300 EURO (do wglądu na życzenie każdego potencjalnego, spełniającego ww. kryteria inwestora), nie jest to zatem projekt nastawiony na dorabianie się i ryzykowanie cudzym kapitałem, a raczej odwrotnie: Istotą pomysłu jest wspólne działanie na wymagającym rynku, dla osiągnięcia zysku niemożliwego do osiągnięcia samodzielnie przez którąkolwiek ze stron.

3/ Ze względu na konieczność rozliczania samodzielnie przeze mnie całości przedsięwzięcia w cyklach miesięcznych, nie ukrywam, że zależało by mi zdecydowanie na mniejszej ilości inwestorów z większym kapitałem (np. 5 osób x 10 tys. EURO), niż odwrotnie (np. 50 osób x 1 tys. EURO), stąd następująca propozycja podziału wypracowanych, comiesięcznych zysków (wyrażonych w postaci przyrostu salda/balansu na przestrzeni od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca):

Kwota inwestycji (EURO)  -> podział zysku w % inwestor/trader

- 500 - 999                        -> 50/50

- 1000 - 2499                    -> 60/40  

- 2500 - 4999                    -> 70/30

- 5000 - 9999                    -> 80/20

- 10000 - 49999                -> 90/10

- pow. 50000                     -> 100/0

Ktoś może trzeźwo od razu zapytać, to co... przy najwyższym progu nie zarabiasz wcale na takiej współpracy...???

Bazując, zgodnie z tym, co pisałem wcześniej, na własnym kapitale, oraz biorąc pod uwagę to, że istotą przedsięwzięcia jest wspólne czerpanie korzyści, ma to sens.

W sposób bezpośredni wygląda na to, że nie, ale ze względu na wielkość konta, skorzystam na obniżonych opłatach typu 'spread' / 'rollover', na transakcjach zawieranych na wspólnym, czyli też własnym kapitale. ;)

4/ Przyjmowanie zapisów/depozytów na kolejny okres (miesiąc) będzie odbywać się w ostatnim tygodniu okresu poprzedzającego.

5/ Podział zysków będzie ustalany w bardzo prosty sposób, mianowicie, na początku każdego miesiąca/okresu rozliczeniowego, kapitał opłacony przez każdego z uczestników zostanie określony jako konkretny % w całej puli kapitału. Nietrudno się domyślić, że dokładnie proporcjonalny do tego będzie jego udział w zysku, podzielony między inwestora/tradera, zgodnie z pkt. 3.

6/ Zyski obligatoryjnie będą wypłacane wszystkim uczestnikom, maksymalnie w ciągu 5. dni roboczych po zamknięciu i podliczeniu okresu poprzedniego. Mniejsze kwoty, o ile będę dysponował wolnymi środkami  i nie będzie konieczne naruszanie salda rachunku FX, postaram się realizować zdecydowanie szybciej. 

7/ Nie ma (przynajmniej na tym etapie) możliwości reinwestycji.

8/ Na życzenie użytkownika możliwe jest wycofanie całości kapitału, łącznie z wypracowanym zyskiem, jednak nie wcześniej niż po 30. dniach od rozpoczęcia inwestycji. Czas realizacji: maksymalnie w ciągu 5. dni roboczych po zamknięciu i podliczeniu okresu poprzedniego.

9/ Formy składania depozytu: przelew bankowy PLN/EURO.

10/ Banki: mBank/Alior/PKO-Inteligo.

11/ Przy zdeklarowanych wpłatach na poziomie min. 10 tys. EURO, jestem skłonny spotkać się osobiście w dowolnym, wcześniej umówionym miejscu w RP.

12/ Aktualne statystyki: TRex4 - Dziennik Tradera (link w sygnaturze).

13/ Dyskusja nt. dziennika: Trex4eX - Dziennik Tradera - komentarze (link w sygnaturze).

14/ Jeśli projekt spotka się z odpowiednim zainteresowaniem, okaże się zyskowny dla stron, zgromadzi w puli odpowiednią kwotę (min. 100 tys. EURO), to w dalszej, w tej chwili kompletnie nieokreślonej perspektywie, możliwe jest powołanie celowej spółki offshore i rozwinięcie przedsięwzięcia na wzór chociażby http://5gulden.com/

Zapraszam do dyskusji nt. projektu.

Proszę piszcie, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy, niezależnie od tego, czy w pierwszym momencie Waszym zdaniem ma to sens, czy nie.

Będę wdzięczny za dosłownie każdy, nawet najbardziej 'odjechany' pomysł.

Wielokrotnie obserwowałem, jak z niepozornych pierwotnie idei rodziły się wielkie rzeczy.

Niezależnie od tego, co wspólnie uda nam się stworzyć, z pewnością nie będzie to czas stracony...

... a liczę po cichu, że w gronie tak różnorodnych osobowości jakie są na tym forum, wywiąże się 'mega' ciekawa dyskusja i nawet nie chcę się ograniczać, i myśleć w jakim kierunku nas zaprowadzi... ;)

Czekam na Wasze komentarze i sugestie...

* W wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, możliwe jest odstąpienie o jednego z ww. kryteriów

Nazwa brokera - FXGM

waluta - EURO

styl gry - manual

system - mieszany

Użytkownik Robertpl edytował ten post 30 grudzień 2015 - 00:05

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

ImBack

ImBack

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaDoncaster

Wprawdzie nie jestem zainteresowany inwestycja ,ale moze napisz cos o stylu swojej  gry. np czy grasz Intra czy raczej scalping lub longi. jakie SL stawiasz jakie ratio, jaki % kapitalu stawiasz na ryzyko ? Z dziennika ciezko sie rozeznac ,nie sa to screny z MT4 ,wiec  dla mnie to czarna magia to co tam jest i pewnie nie tylko dla mnie.

Nie wszyscy inwestorzy musza sie znac na danym produkcie  :)

Wazne tez by bylo jak dlugo grasz ? jakie masz wyniki ? jakis dowod na podparcie swoich slow np z myfxbook. 

deboo3

deboo3

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaLeszno
Wedlug mnie ten projekt ma przyszlosc i jestem nim bardzo zainteredowany. A co do pytan to nastepujaco
1. Jako ze jest brak mozliwosci reinwestycji to czy bd mozna np co miesiac zwiekszac swoj kapital?
2. Moze odkladac np z 2-3% rocent z zysku glownego na osobne subkonto na ktorym odkladane bylyby piekiadze na ewentualna strate?
3. Wraz z rozwojem projektu wg mnie dobrze byloby zaangazowac nastepnego tradera, ktory bylby wybrany np na podstawie eliminacji ktore trwalyby miesiac lub dwa. Graliby oni na kontach demo a zadecydowalby wynik po owym miesiacu.
4. Od kiedy bd mozna wplacac pieniadze:)

banding

banding

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Ciekawy temat jestem zainteresowany moze rozwin ten temat troche wiecej

A jakas gwarancja bo nikt nie wplaci 5000€ na slowo

Eldorado

Eldorado

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Według mnie jak ktoś ma za dużo pieniędzy może się podzielić. Jestem przekonany że każdy straci prędzej czy później.

Tak kończy się zabawa w trading  prędzej czy później.

Spekulacja jest nie potrzebna zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy.  Czas wszystko zweryfikuje że mam rację :-)

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Obserwuję dziennik jak i ofertę :) Trzymam kciuki przyjacielu!

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3101 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Z mojego skromnego doświadczenia w "takich" projektach to jestem na NIE.

Dużo przemawia na TAK Twoja dobra i uczciwa obecność na forum.

Jednak to za mało abym powierzył Tobie większą sumę na "granie" forex.

Scenariusz podejżewam będzie jak przedstawił @Eldorado.

Oczywiście kibicuję.

Zastanawia mnie zawsze jedna rzecz jeśli obracasz już "swoim" kapitałem rzędu 20k eur

to po jaki grzyb potrzebny jest "balast" inwestorów? Rozumię większy kapitał lepsze warunki u brokera

ale co będzie jak dobra passa się skończy? Bez "balastu" masz sprawę jasną a tak??

Powodzenia życzę wszystkim co zainwestują. :)

Użytkownik slawek107 edytował ten post 28 październik 2015 - 13:52

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów

Pojedynczy inwestor będzie mógł ustawić sobie jakieś SL ?

Nie prościej było by skorzystać z którejś platformy oferującej pamm

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Wątek był przez jakiś czas niedostępny, dla mnie także, dlatego wybaczcie, że dopiero teraz odpisuję.

Po kolei...

Zasadniczo moja aktywność dotycząca samej gry i jej otoczki będzie skupiać się w trzech skojarzonych ze sobą wątkach, każdy z nich rozpoczyna się od prefiksu/nick'a TRex4eX.

1/ TRex4eX - Dziennik Tradera: tutaj będą pojawiać się sprawozdania z bieżącej gry. Z braku czasu nie będą tutaj pojawiały się szczegółowe analizy. Nie ma zamiaru ani teraz ani nigdy uchodzić za jakiegoś porąbanego mentora, to mami ludzi super technikami, które działają tylko u niego, naciągać ludzi na kasę, żeby kupowali moje eBook'i, szkolenia, itp.

Tutaj nie postujemy, nie pytamy, nie komentujemy. Ten wątek jest w 100% tylko i wyłącznie dla mnie. Amen.

2/ TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze: w tym wątku komentujemy wszystkie kwestie dotyczące zawartości wątku powyższego, czyli samej gry i mojej obecności na rynku, tego co się dzieje na koncie, itd. 

Hyde Park  - pytaj, o co tylko chcesz.

3/ TRex4eX - PAMM: W tym wątku rozmawiamy tylko i wyłącznie o projekcie 'PAMM', nie rozmawiamy o doświadczeniu tradera, technikach, bieżących zagraniach, nie komentujemy zdarzeń z wątku-dziennika, itp.

---

edit. @ImBack: proszę zerknij do wątku-komentarzy, znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania. jeśli jeszcze coś chcesz wiedzieć, proszę pisz, w zależności od materii, we właściwym wątku, co by nam się bałagan nie robił.

Czasu mam mało na pisanie, to i na porządku mi zależy wyjątkowo.

@deboo3: '1. Jako ze jest brak mozliwosci reinwestycji to czy bd mozna np co miesiac zwiekszac swoj kapital?' - cykle inwestycyjne i rozliczeniowe: od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca, czyli możliwość wejścia z kolejnym depozytem co miesiąc.

'2. Moze odkladac np z 2-3% rocent z zysku glownego na osobne subkonto na ktorym odkladane bylyby piekiadze na ewentualna strate?' - mechanizm, o którym piszesz ma zapewnić odpowiednia strategia, czyli właściwy wolumen transakcji danego dnia - dyscyplina zaangażowanego kapitału, TP na rozsądnym poziomie, dyscyplina finansowa - pilnowanie marginesów bezpieczeństwa.

Ewentualne straty (okres rozliczeniowy / miesiąc), tzn. jeśli taka sytuacja mimo wszystko by miała miejsce, też dzielona jest proporcjonalnie do wniesionego wkładu. Czyli najbardziej obciąża mnie samego, co dla pozostałej części grupy jest dodatkową gwarancją, że będę pilnował dyscypliny podwójnie uważnie.

'3. Wraz z rozwojem projektu wg mnie dobrze byloby zaangazowac nastepnego tradera, ktory bylby wybrany np na podstawie eliminacji ktore trwalyby miesiac lub dwa. Graliby oni na kontach demo a zadecydowalby wynik po owym miesiacu.' - w miarę rozwoju projektu i wzrostu wartości konta, a ściślej rzecz biorąc złożonego depozytu, spadają opłaty transakcyjne, otwierają się możliwości inwestycyjne niedostępne przy małych kontach, w związku z tym można generować podobne zyski jak wcześniej, będąc obarczonym mniejszym ryzykiem, a to znaczy, że dopóki mnie nie dopadnie Alzheimer z Parkinsonem do spółki, to nie potrzebujemy dodatkowego tradera.

Możliwe jest jednak ewoluowanie projektu w formę bardziej zorganizowaną, np. hyip, rev share, lub projekt na wzór przytoczonego wcześniej 5Gulden.com, bo ten akurat jest najbliższy temu, o czym tutaj rozmawiamy.

Jeśli przebijemy saldo/balance 100k EURO, to z pewnością będzie dobry moment na zmianę formy organizacyjnej.

W tej chwili najważniejsze jest ogarnięcie pierwszych (już obiecanych ;)) depozytów + zamknięcie pierwszego wspólnego miesiąca 'in profit'.

Nie mam ambicji ani zamiaru, żeby rozhulać kiedykolwiek program do rozmiaru x tysięcy userów, bo niby po co.

Ideałem było by dla mnie zorganizowanie grupy (docelowo, wiem, że nie stanie się to ani dziś ani jutro) ok. 100 osób, gdzie każdy wniesie średnio ok. 10k EURO, to w sumie da nam w puli min. 1 MLN EURO. 

Przy takim wolumenie i mechanizmach wpisanych w konto u każdego praktycznie brokera, zrobić ok. 10% miesięcznie to jest naprawdędostępny poziom, a mam nadzieję, że bedzie lepiej ;)

U kilku brokerów, gdzie warunki są naprawdę dobre, różnice nie są szalone, a każdy chwali swoje akcentując jedno, a skrzętnie nie mówiąc o innych rzeczach, stąd moje przekonanie, że ww. prognoza jest możliwa do realizacji.

'4. Od kiedy bd mozna wplacac pieniadze:) ' - projekt miał pierwotnie startować od 2.11, kilka osób dało mi już znać, że są w stanie dołączyć do projektu, ale nie wcześniej niż pod koniec przyszłego tygodnia. Ja z kolei 5/6 wylatuję na tydzień do Rzymu (może coś wytarguję w Watykanie na rzecz projektu ;)), stąd koncepcja, żeby wydłużyć 'prelaunch' do 11.11 br., a gdy już będę z powrotem, to ustalimy konkretną datę.

Mogli byśmy 12.11 dopiąć kwestie depozytów i transferu na konto brokerskie i 13.11 był by oficjalnie pierwszym dniem PAMMM.

Po wpłacie wszystkich 'depo' określimy precyzyjnie balance, który będzie punktem wyjścia i bazą (100%), od której będzie liczony zysk na koniec miesiąca 11.2015.

To jet dobry moment, żeby jasno i precyzyjnie przedstawić jak przypuszczalnie/teoretycznie może wyglądać zysk poszczególnych userów. 

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 29 październik 2015 - 17:27

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

ihyips

ihyips

Weteran

• Partner forum
  • 1036 postów

Wygląda obiecująco.

Mam jedno pytanie.

Czy nie lepiej byłoby skorzystać z którejś platformy oferującej PAMM?

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Odpowiedzi ciąg dalszy...

Dokończę wątek algorytmu wyliczenia i podziału zysków.

1/ Ustalamy godzinę '0', czyli dzień startu projektu. saldo na dzień startu wynosi 50k. EURO.

Struktura udziałów wygląda następująco:

1/ Mój kapitał wynosi 20k  - 40% puli

2/ Inwestor 1.- 10k - 20% puli

3/ Inwestor 2 - 5k - 10% puli

4/ Inwestor 3. 2,5k  - 5% puli

5/ Inwestorzy 4-13 - 1k / osobę - 2% puli / na osobę

6/ Inwestorzy 14-19 - 500 EURO / osobę - 1% puli na osobę

Zyski wyniósł 20% w okresie rozliczeniowym, tj. 10k EURO i przy podziale  wyglądają następująco:

1/ Mój zysk: 4k EURO,

2/ Inwestor 1:  2k EURO - 10% = 1800 EURO,

3/ Inwestor 2: 1k EURO - 20% - 800 EURO,

4/ Inwestor 3: 500 - 30% - 350 EURO,

5/ Inwestorzy 4 - 13: 200 EURO - 40% = 120 EURO,

6/ Inwestorzy 14-19: 100 EURO - 50% = 50 EURO. 

Konstrukcja założona jest na współpracę z nieduża grupą osób z większym kapitałem.

Proszę o uwagi/sugestie, co o tym sądzicie. bo do tej pory nikt jeszcze nie podjął tego tematu?

Czy biorąc pod uwagę, że osoba z większym kapitałem, ponosi jednocześnie większe ryzyko i tym samym jest uprawniona do większych profitów?

---

edit. @banding: 'A jakas gwarancja bo nikt nie wplaci 5000€ na slowo'  i tu Cię zaskoczę, bo już mam wstępnie ustalone depozyty na ok. 8-10k EURO.

W stosownym czasie sami się o tym przekonacie po bieżących statystykach i bieżącym saldzie na rachunku ;)

Nie mam zamiaru się nigdzie 'tajniaczyć' i chować w 'krzaki', ale gwarancji żadnej dać nikomu nie mogę, tak jak po wpłacie kasy na konto brokera i samodzielnej grze, żaden broker Ci nie obieca, że na pewno zarobisz, a jeśli stracisz, to Ci odda depozyt.

W tej sytuacji nie wiem, co mógłbym komuś zapewnić/zagwarantować...? Masz jakiś konkretny pomysł?

---

edit. 'Według mnie jak ktoś ma za dużo pieniędzy może się podzielić. Jestem przekonany że każdy straci prędzej czy później.

Tak kończy się zabawa w trading  prędzej czy później.

Spekulacja jest nie potrzebna zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy.  Czas wszystko zweryfikuje że mam rację :-)' - i tutaj ośmielę się z Kolegą nie zgodzić. Znam osobiście kilku traderów, które żyją z FX i jest to ich wyłączne źródło utrzymania.

Tego typu przykłady motywują mnie do pracy i powiększania kompetencji. 

---

edit. @MrKB: dzięki za życzliwe słowa. ;)

---

edit. @slawek107: 'Zastanawia mnie zawsze jedna rzecz jeśli obracasz już "swoim" kapitałem rzędu 20k eur

to po jaki grzyb potrzebny jest "balast" inwestorów? Rozumię większy kapitał lepsze warunki u brokera' - dokładnie o to mi właśnie chodzi.

Piszę nie tylko do Kolegi, ale do wszystkich czytających. 

Dzienny zysk nie jest moim zdaniem tak ważny, jak bezpieczeństwo poruszania się po rynku. Istotą inicjatywy jest zwiększenie bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników.

Zobaczcie sami, nawet jeśli będzie kiepski miesiąc i zysk będzie na poziomie 1%, to i tak będzie to więcej niż lokata w banku, czy obligacje skarbowe, a po jakimś czasie może część z dzisiejszych uczestników przedsięwzięcia zechce pójść samodzielnie drogą FX i za x lat będzie działać samodzielnie, a dzisiejszy dywagacje będą dla tej osoby miłym wspomnieniem.

'ale co będzie jak dobra passa się skończy? Bez "balastu" masz sprawę jasną a tak??' - Ani teraz ani nigdy, nikt nie usłysz z moich ust zapewnienia, że zarobimy tyle a tyle %, bo to jest niemożliwe.

Mogę jedynie obiecać, że chroniąc swój, a przy okazji Twój kapitał, będę poruszał się na rynku najlepiej jak tylko potrafię.

Jeśli pojawią się pozycje stratne, to one w dalszym ciągu najbardziej uderzą po kieszeni... mnie samego.

Widzisz/Widzicie proste przełożenie i motywację do ochrony kapitału?

Ani teraz, ani nigdy, ani Ciebie, ani kogokolwiek innego nie będę namawiał do wejścia w te projekt.

Myśl i założenie było takie, żeby zrobić razem coś, co da nam wszystkim w skali roku zdecydowanie lepszy profit, niż proste i nie wymagające szczególnej wiedzy instrumenty inwestycyjne, a docelowo uczynią tych, co jeszcze nimi nie są, fanami dźwigni i % składanego.

A gdzie masz lepsze połączenie oby tych rzeczy niż na FX?

Jestem entuzjastycznie nastawiony i mam nadzieję, że jeszcze nieraz spotkamy się w tym, tudzież innym wątku skojarzonym z tematem.

---

@manitugg: 'Pojedynczy inwestor będzie mógł ustawić sobie jakieś SL ?' - nie, proces inwestycyjny od początku do końca leży po stronie tradera.

'Nie prościej było by skorzystać z którejś platformy oferującej pamm' - jeśli ktoś ma takie życzenie, może tak zrobić, niestety mój obecny broker (FXGM) nie oferuje takiej możliwości.

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 29 październik 2015 - 20:22

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

@ImBack: 'Odeslales mnie do czytania ,wiec to zrobilem' - odesłałem i znowu odeślę, bo Twoje pytania dotyczą tradingu a nie PAMM, tak jak pisałęm wcześniej tutaj dyskutujemy o PAMM i jego założeniach, a potem ewentualnych rozliczeniach, a nie o stylu gry, jej efektach itp., czy teraz jasno się wyraziłem?

Po to są trzy wątki, żeby był porządek, a nie dlatego, że mi coś ciężkiego na łeb spadło.

Mam mało czasu na pisanie, dlatego zależy mi na uporządkowanej dyskusji, a nie biciu piany.

Zatem.... odpowiadam na Twoje pytania tam gdzie trzeba, czyli tutaj.

Proszę uszanuj to jak poukładałem tematy i nie rób zamieszania.

Dla przypomnienia:

'1/ TRex4eX - Dziennik Tradera: tutaj będą pojawiać się sprawozdania z bieżącej gry. Z braku czasu nie będą tutaj pojawiały się szczegółowe analizy. Nie ma zamiaru ani teraz ani nigdy uchodzić za jakiegoś porąbanego mentora, to mami ludzi super technikami, które działają tylko u niego, naciągać ludzi na kasę, żeby kupowali moje eBook'i, szkolenia, itp.

Tutaj nie postujemy, nie pytamy, nie komentujemy. Ten wątek jest w 100% tylko i wyłącznie dla mnie. Amen.

2/ TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze: w tym wątku komentujemy wszystkie kwestie dotyczące zawartości wątku powyższego, czyli samej gry i mojej obecności na rynku, tego co się dzieje na koncie, itd. 

Hyde Park  - pytaj, o co tylko chcesz.

3/ TRex4eX - PAMM: W tym wątku rozmawiamy tylko i wyłącznie o projekcie 'PAMM', nie rozmawiamy o doświadczeniu tradera, technikach, bieżących zagraniach, nie komentujemy zdarzeń z wątku-dziennika, itp.'

Czy to jest jasne?

' @ImBack: proszę zerknij do wątku-komentarzy, znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania. jeśli jeszcze coś chcesz wiedzieć, proszę pisz, w zależności od materii, we właściwym wątku, co by nam się bałagan nie robił.

Tutaj masz odpowiedzi, jeśli nadal czegoś Ci brak, pytaj, ale nie TUTAJ. Pliizzzzz...

Czasu mam mało na pisanie, to i na porządku mi zależy wyjątkowo.' - prosiłem Cię o zachowanie 'higieny' forum. ;)

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 30 październik 2015 - 08:44

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4163 postów
Poradniki

Przeniosłem post @ImBack aby pomóc w porządku :)

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Nowość, mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
50EX Intuicyjnie zrobiony program z instant wypłatami
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Dzięki. Odpowiedzi już napisane, zatem jest 'correct'.

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Począwszy od 5. listopada, kiedy do projektu dołączyły pierwsze osoby, dzień po dniu, w zaciszu rozmów w ramach PW/Skype/FB/tel. kom., konkretyzowała się grupa w ramach PAMM.

Pora podsumować wszystko i od jutra, kiedy to dodane będą ostatnie w tym miesiącu depozyty, zaczynamy pełne, kompletne statystyki w ramach projektu.

Jeśli ewentualnie ktoś jeszcze jest 'przyczajony', to jutro jest ostatni dzień na dołączenie do grupy.

Ze względu na porę i zmęczenie, wybaczcie, ale dziś muszę poprzestać na tym.

Obiecuję, że jutro wszystko będzie prosto i klarownie przedstawione. 

----

edit. Jeśli macie jakieś sugestie odnośnie przekazywania informacji, czy ma sens, np. powołanie Skype-czatu, dedykowanej grupy na FB, lub cokolwiek innego w tym stylu, to będę wdzięczny za sugestie.

Najchętniej nie w wątku, ale jako wiadomość bezpośrednio do mnie. ;)

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 17 listopad 2015 - 00:00

brtkn3

brtkn3

Inwestor

• Premium
  • 85 postów
  • LokalizacjaPomorze

Fajnie, że projekt ruszył. Z racji tego, że zarabianie on-line poznałem nie tak dawno, pozostanę póki co tym 'przyczajonym', choć bardzo zainteresowanym.

Także trzymam za słowo 'od jutra, kiedy to dodane będą ostatnie w tym miesiącu depozyty, zaczynamy pełne, kompletne statystyki w ramach projektu.'

Powodzenia!

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3101 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Czy oferta "dołączenia" będzie otwarta? Czy jutro a raczej dzisiaj zamykasz grono inwestorów?

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Szybkie podsumowanie, bo pora późna.

Po dofinansowaniu w dniu dzisiejszym saldo na rachunku wygląda następująco:

Załączony plik  fx_20151117_balance.png   3,56 KB   7 Ilość pobrań

To nie jest jakiś głupi żarcik, tylko fakty. ;)

Jak widać akcja crowdfundingowa się udała, a jeśli zamknę listopad nawet z niewielkim, ale z zyskiem, to mam wstępnie przyobiecane kolejne ok. 10k EURO na start kolejnego etapu, czyli na pierwszego grudnia.

Zakładając optymistycznie (bo niby jak ma zakładać ;)), że bieżący miesiąc uda się zamknąć 'in profit': Proszę zainteresowanych o odpowiednio wczesne dogranie ze ze mną detali (przekazanie depozytów najdalej 30.11 br.)

Teraz zatem do roboty, co by nie zawieść Waszego zaufania. ;)

----

Jutro przekażę pełne info na temat tego ile osób i z jakim kapitałem zaangażowało się w projekt.

Dziś już 'padam na twarz'.

Proszę pamiętajcie, że służę na życzenie pełnym wglądem w konto, każdej osobie zaangażowanej kapitałowo w temat.

----

Ostatnie info na dziś: dostaję sporo pytań różnej natury. Proszę Was uprzejmie miejcie cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi.

Te będę starał się umieszczać wieczorem, kiedy w mniejszym stopniu będę zaangażowany na FX i w sprawy firmowe.

Na większość pytań powtarzających się, lub dotyczących całego przedsięwzięcia i jego detali będę odpowiadał we właściwych wątkach.

Proszę miejcie na uwadze, że póki co, to całe przedsięwzięcie, to jest czymś w rodzaju zyskownej (zrobię wszystko, żeby tak było) 'forex adventure', a nie 'etatu'.

Jeśli depozyt + profity wynikające z jego zarządzaniem nie przekroczą odpowiedniego poziomu, to muszę dzielić czas między współzarządzanie firmą i pracę z FX. 

Biorę jednak poważnie pod uwagę, że jeśli mój poziom kompetencji w relacji z rynkiem FX i zyski z tego wynikające będą zadowalające, to potraktuję temat jako zajęcie pierwszoplanowe, a może nawet jedyne.

----

Pora na podsumowanie akcji 'crowdfundingowej'.

Zgodnie z ustaleniami w ramach rozmów poczynionych od początku listopada br. lista jest tajna, czyli nie podaję nigdzie ani personaliów, ani forumowych nicków osób zaangażowanych, tym bardziej, że grupa już w tym momencie wykracza poza ramy tego forum.

Osoby zasilające projekt kapitałem zewnętrznym będą nazywane Akcjonariuszami, a każde 500 euro to będzie jedna akcja, zwana umownie TRex.

Zatem po kolei: 

Akcjonariusz 01 - 3k euro (6 TRex'ów) - data startu 4.11 br

Akcjonariusz 02 - 2k euro (4 Trex'y) - data startu 5.11 br.

Akcjonariusz 03 - 4k  euro (8 TRex,ów) - data startu 16.11 br.

Akcjonariusz 04 - 2k euro (4 Trex'y) - data startu 16.11 br.

Akcjonariusz 05 - 2,5k euro (5 Trex'ów) - data startu 16.11 br.

Akcjonariusz 06 - 1k euro (2 Trex'y) - data startu 16.11 br.

Akcjonariusz 07 - 6k euro (12 TRex'ów) - data startu 17.11 br

Akcjonariusz 08 - 2k euro (4 TRex'y) - data startu 17.11 br.

Akcjonariusz 09 - 2,5k euro (2 TRex'ów) - data startu 17.11 br.

W sumie w wyniku wezwania do akcji udało się zgromadzić 25k euro i rachunek się znacznie rozwinął.

----

Teraz pozostaje mi jeszcze do wyliczenia bieżący zysk i ustalenie ile to będzie 'per capita'.

Mam dla Was pewną miłą niespodziankę, ale o tym jutro. ;)

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 19 listopad 2015 - 00:16

• prosik i Karolak lubią to

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

A propos obiecanej niespodzianki: podział zysku po zamknięciu pierwszego okresu rozliczeniowego, tj. miesiąca listopada 2015, będzie korzystniejszy niż wynika to ze standardowej oferty (vide post założycielski wątku), a konkretnie, w podziękowaniu za zaufanie, wszystkich listopadowych inwestorów przesuwam o poziom wyżej.

W praktyce będzie to wyglądało następująco:

- 500 - 999                        -> 60/40

- 1000 - 2499                    -> 50/30  

- 2500 - 4999                    -> 80/20

- 5000 - 9999                    -> 90/10

- 10000 - 49999                -> 100/0

- pow. 50000                     -> w bieżącym okresie rozliczeniowym takowy się nie trafił. ;)

Proszę potratujcie to jako ukłon w Waszą stronę i zachętę do popularyzacji wątków 'Trex4eX...' nie tylko na forum, ale i w kręgach osób poszukujących okazji inwestycyjnych..

Weekend niebawem, rynek śpi przez x godzin, postaram się przekazać Wam w tym czasie plany na najbliższy czas, które w relacji z obecną 'grupą crowdfundingową' (on- i offline'ową) zaczynają się 'docierać'.

Do jutra zatem. ;)

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 20 listopad 2015 - 00:36

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

Za tydzień kończy się pierwszy wspólny okres rozliczeniowy, pora zatem na sprawozdanie i nakreślenie działań na najbliższe dni.

1/ okres od 6 - 16 listopada - podsumowany i rozliczony.

2/ okres od 17 - 22 listopada - podsumowany

3/ objęcie udziałów na m-c grudzień 2015 możliwe do 30. listopada włącznie.

4/ okres od 23 - 30 listopada - podsumowanie i rozliczenie z udziałowcami najdalej do 6. grudnia.

Na miesiąc grudzień 2015 udział w zyskach będzie wyglądał następująco:

- 500 - 999                        -> 60/40

- 1000 - 2499                    -> 70/30  

- 2500 - 4999                    -> 80/20

- 5000 - 9999                    -> 90/10

- 10000 - 49999                -> 100/0

- pow. 50000                     -> do negocjacji.

Czyli utrzymana zostaje promocja z miesiąca bieżącego.

----

W mijającym tygodniu otrzymałem 'x' zaytań o program partnerski.

W oparciu o rozmowy z osobami zainteresowanymi powstała następująca koncepcja: Ponieważ projekt nie jest HYIP-em, a realnym, choć równie ryzykownym jak HYIP przedsięwzięciem, nie ma budżetu na sponsorowanie monitorów, opłacanie 'grubych' promotorów, czy reklamę zewnętrzną.

Nie jest obliczony na 'oskubanie' kogokolwiek, a na kolektywne działanie dla wspólnego dobra.

W związku z tym program partnerski może opiera się jedynie na funduszach, które sam wypracuje.

Idea jest prosta: 

1/ Program partnerski będzie dostępny tylko i wyłącznie dla osób zaangażowanych kapitałowo w projekt.

2/ Kapitał osób zarekomendowanych będzie sumowany wraz z kapitałem Udziałowca/Rekomendującego i będzie przesuwał go w górę, w jego osobistym udziale w zysku.

3/ Program partnerski rusza od dzisiaj, czyli od 22.11 br.

Przykład:

Twój osobisty udział w projekcie wynosi 1000 EURO, co daje (według oferty standardowej) udział w zysku na poziomie 60/40.

W pierwszym miesiącu zarekomendowane przez Ciebie osoby zaangażowały się w wysokości 5k EURO. 

W ten sposób Twój udział w zysku (na kapitale osobiście zaangażowanym) wynosi nie 70., a 90%.

Jeśli w kolejnym miesiącu do projektu dołączy 'x' osób z kapitałem 10k EURO (w sumie 15k EURO), to Twój udział w zysku wyniesie 100%.

Czyli wypracowany zysk do wypłaty będzie liczony dla Ciebie nadal od kwoty 1k EURO, ale tak jakbyś fizycznie dokonał depozytu na 15k EURO.

Taka forma nie nadszarpnie kondycji projektu, ponieważ w najbardziej rozbudowanej wersji, do Udziałowców trafi 100% faktycznie wypracowanego zysku.

Ma sens?

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 22 listopad 2015 - 23:27

• lewica1979 i Karolak lubią to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: FXGM, forex, pamm, social trading, etoro, zulutrade, binary options, opcje binarne, robot forex, broker ecn

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: TRex4eX - PAMM - oferta specjalna dla forumowiczów

przez TRex4eX w Młody Bogaty Rentier ;), na 18 listopad 2015 - 01:15

Źródło: TRex4eX - PAMM - oferta specjalna dla forumowiczów

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.