Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

BitGold-platforma obrotu złotem

złoto inwestowanie w złoto Inwestuj w złoto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów

Dawno  temu przedstawiałem na forum program Bullion Vault (http://www.hyipforum...westuj-w-złoto/), który był jakąś alternatywą dla klasycznego gromadzenia własnych aktywów w złocie. Niczym innym nie jest program BitGold, który posiada wszystkie zalety poprzednika a jednocześnie daje zupełnie nowe możliwości.

Zacznijmy od początku. Bitgold to program przeznaczony przede wszystkim dla goldbugów, umożliwia systematyczne gromadzenie złota, nie zmuszając jednocześnie usera do dokonywania systematycznych wpłat (zakupów złota) a oferując (bez przymusu) różnorodne możliwości powiększania swoich zasobów złota, za niemal dowolne kwoty.

Sama rejestracja w programie daje nam mały bonus w postaci 0.025g złota, co może nie powala na kolana, ale i tak jest przyjemnym bonusem.

Złoto możemy kupować w różnych lokalizacjach. Do wyboru są skarbczyki (vaults) w następujących miejscach:

-Toronto

- Nowy Jork

- Londyn

- Zurich

- Dubaj

- Hong Kong

- Singapur

Zakupów dokonujemy za pośrednictwem:

- przelewu bankowego

- karty Visa (debit)

- karty kredytowej (przechodzą także karty wirualne Visa i MC)

- bitcoin (do niedawna można było dokonywać zakupów poprzez BTC na wszystkie skarbczyki, niestety ta możliwość została ograniczona jedynie do Dubaju)

/pozostałe opcje zakupów są niedostępne dla Polaków, więc nawet o nich nie piszę/

Zakupów dokonujemy poprzez dostępną w dashboardzie (panelu głównym) opcję Deposit, kliknięcie w ten przycisk prowadzi nas jak po sznurku do ostatecznego złożenia depozytu. Depozyt zostaje zatwierdzony w ciągu max 48h, tuż po złożeniu widnieje w dashboardzie jako "Pending"

Dashboard,  w części dotyczącej skarbczyków może wyglądać np. tak:

2hAoZb.png

Mamy tu przegląd naszych aktywów wraz z bieżącymi zmianami.

Dashboard oferuje także przegląd ostatnich transakcji, ale nie będę teraz o tym pisał.

Od wspomnianego na wstępie Bullion Vault, BitGold różni się jednak zasadniczo w kontekście wykorzystania zgromadzonego złota (kapitału). Otóż, gromadząc sobie kolejne gramy złota, w razie potrzeby, wcale nie musimy zlecać wypłaty w postaci sztabek. To oczywiście jest możliwe, można to robić po zgromadzeniu minimum 10g złota w którymś z naszych aktywnych skarbczyków (sam zleciłem już wypłatę w postaci jednej 10g sztabki i czekam na realizację zlecenia). Można jednak zamienić posiadane złoto na żywą gotówkę, wypłacaną na przedpłaconą kartę MC. Kartę dostajemy za darmo, po krótkich procedurach weryfikacji tożsamości. Ł

Jack

Jack

Weteran

• Forumowicz
  • 1740 postów

1. Czy w adresie strony jest przekreslone https?

2.Zarejestrowałem się z Twojego linku... po rejestracji nie widzę żadnego bonusu. Kiedy ten bonus otrzymujemy?

Użytkownik Jack edytował ten post 29 październik 2015 - 21:48

• deboo3 lubi to

D'AlienGames - 8 płacących faucetów z naliczeniami od 15  do ... (różnie to jest) satoshi co 5-10 minut + Jackpoty  # BonusBitcoin płacący kranik # CryptoMonitor  - naliczenia 15-75 satoshi co 30 minut w zależności od kursu BTC # BtcClicks - stary ale jary - płaci do dnia dzisiejszego # GetYourBitco WorldOfBitco - sprawdzone wypłacalne kraniki 

r00ts

r00ts

Weteran

• Forumowicz
  • 1218 postów

Prawdopodobnie wtedy jak zrobisz pierwszy depozyt.

"Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted."

DK

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

Depozyt nie ma nic do bonusu. Bonus prędzej czy później pojawi się, Bitgold nie jest sprinterem w tym względzie. Nie wierzę jednak, aby ktoś rejestrował się w programie jedynie z powodu mikrego bonusu. Jest wiele innych czynników, powodujących, że udział w programie daje wiele korzyści.

Z pewnością, jednym z takich czynników jest możliwość przelewania środków pomiędzy użytkownikami w czasie rzeczywistym i bez kosztów, wystarczy użyć funkcji Send Payment (zakładka z poziomu dashboardu) aby środki znalazły się na koncie odbiorcy tuż po kliknięciu w klawisz Send Payment, oczywiście po uprzednim wpisaniu adresu e-mail odbiorcy i kwoty przelewu. W dashboardzie może wyglądać to tak:

k2vaep.png

Pierwsza pozycja pokazuje, że przelanie kwoty $3 odbyło się bez przeszkód, u odbiorcy ta kwota pojawiła się jako  0.082g Gold (0.082g złota)

Dziś jednak chciałbym, abyśmy przyjrzeli się programowi afiliacyjnemu BitGolda, czyli czymś co internetowe tygrysy marketingowe lubią najbardziej. To jeden z najbardziej atrakcyjnych programów z którymi zetknąłem się ostatnio i warto poświęcić chwilę aby się z nim zapoznać.

BitGold podchodzi do spraw promocji bardzo poważnie. Aby zostać pełnoprawnym uczestnikiem programu afiliacyjnego należy najpierw zarejestrować się w nim i zweryfikować. Rejestrujemy się na stronie: http://affiliates.bitgold.com/

Gdy już przejdziemy wszystkie procedury, dostajemy dostęp do naszej własnej strony marketingowej. To strona wykorzystująca taki sam skrypt jak wiele marketingowych networków, rozbudowana ale też czytelna i łatwa w użyciu. Po pierwszym zalogowaniu widzimy coś takiego:

FAiqYn.png

Listwa z lewej strony daje nam dostęp do wszystkich funkcji. Nas najbardziej interesuje zakładka Offers, która po kliknięciu pokazuje nam aktualne oferty:

O13a4w.png

Od razu uprzedzę, że pierwsza z ofert - Account SignUp (ID18) jest już praktycznie nieaktualna, dziś ostatni dzień jej ważności, zostaje zastąpiona przez ofertę First Time Depositor  Offer (ID 23). Po kliknięciu w nazwę oferty zostajemy przeniesieni na jej podstronę:

iSKg4I.png

nzRGMT.png

2cnrla.png

To cała strona. Mamy tu wszystkie narzędzia do promowania programu: nasz link (Your Tracking Link) do strony przechwytującej, oraz spory zestaw banerów (Creatives), kierujących do naszego linka referencyjnego. Do tego oczywiście opis promocji, a ta wydaje się być bardzo atrakcyjna dla promotorów.

Premie dla promotorów, którzy sprawią, że ktoś dokona rejestracji w programie:

$25    / 1-25 (nowych userów)
$30    / 26 – 100 (nowych userów)
$35    / 100+ (nowych userów)

Liczby w pierwszej kolumny, to stawki "za głowę", jednak, żeby nie było tak wspaniale, to są to stawki maksymalne, a same stawki są zależne od wyników uzyskanych w poprzednich miesiącach. Są więc niejako stawkami docelowymi.

Aby zachęcić do uczestnictwa w programie, BitGold oferuje również mocny program motywacyjny dla nowych użytkowników. Jeśli nowy użytkownik dokona depozytu w ciągu 10 minut od rejestracji, dostanie 5% bonus (dopisywany do salda konta), wartość bonusu nie może jednak przekroczyć $100.

Nasze (ewentualne) zarobki w programie afiliacyjnym, mogą być wypłacane (na saldo konta) po uzyskaniu minimum, które wg zapowiedzi wynosi $100 CAD.

Ta oferta jest ważna od 1XI.

r00ts

r00ts

Weteran

• Forumowicz
  • 1218 postów

Odnośnie bonusu to faktycznie trzeba cierpliwie poczekać a dowiedziałem się tego po skrupulatnej lekturze oferty. Tym niemniej, zaraz po rejestracji jest oferta złożenia depozytu, od którego serwis oferuje właśnie taką wysokość bonusu i tym się kierowałem pisząc poprzedni post.

"Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted."

DK

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

No tak, ty pisałeś o "nowym" bonusie, ja odnosiłem się do "starego". A to dwie różne sprawy. Ale przyznaję, że z racji nowej oferty, twój wpis jest "prawdziwszy".

czecho79

czecho79

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Lokalizacjapolska

spam + offtop

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 03 listopad 2015 - 17:32

czecho79 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

Bitgold wprowadził nowe udogodnienia dla użytkowników. Można teraz "przelewać"  środki pomiędzy własnymi skarbczykami (fee 1%). Funkcja przydatna przede wszystkim dla tych, którzy chcą skonsolidować środki w jednym miejscu. Niestety niedostępna dla skarbczyka Dubaj, który jako jedyny może być zasilany za pomocą BTC.

Właśnie w "Dubaju" zaordynowałem wypłatę w postaci rzeczywistego złota. Po 10 dniach złoto dotarło do mnie za pośrednictwem kuriera. To 10g złota kostka (8.04mm x 8.04mm x 8.04mm), zapakowana w plastik:

DY8wB6.jpg

Pierwszy raz spotykam się z taką formą złota.

Oczywiście, zrobiłem to raczej dla testu programu niż z rzeczywistej potrzeby zdobycia złota w ten sposób. Nie będę ukrywał, że choć cena za kruszec była "normalna", to całkowity koszt był sporo wyższy z powodu wysokiej opłaty za przesyłkę ($66). Nie opłaca się sprowadzać złota w tak niewielkich ilościach. Przy czterech takich kostkach (40g) sprawa byłaby dużo bardziej ekonomiczna. No, ale test i tak wypadł pozytywnie. Chciałem złota, to mam złoto, wiedziałem od początku jakie będą koszty całkowite.

Jednocześnie informuję, że karta MC Bitgold działa bez zastrzeżeń. Zasilanie karty środkami ze skarbczyków jest szybkie a wypłaty gotówki w bankomacie pezproblemowe.

• Thor lubi to

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Obserwuję BitGold zdecydowanie wcześniej niż pojawił się na forum i ciekaw byłem, co z tego pomysłu wyniknie.

Myślę, że to już jest odpowiednia pora, żeby przemyśleć temat bardziej konkretnie.

Do rzeczy.

Kombinuję od pewnego czasu nad rozwiązaniem, które ma służyć jako podstawowa forma rozliczeń w projekcie typu hyip/rev share, albo inaczej: szukam wygodnej i taniej alternatywy wobec 'badziewnych', drogich, irytujących, a chwilami złodziejskich (bezpodstawna blokada kont łącznie ze środkami na nich zgromadzonymi) procesorów, typu PayPal, Payza, STP.

Niewykluczone, że BitGold spełni moje oczekiwania.

Pierwszy etap (zasilenie rachunku): Z tego, co udało mi się zrozumieć, to konto można zasilić via 'bank wire', credit/debit card, BTC. Inne formy na tę chwilę nie są mi niezbędne, zatem tutaj jest wszystko ok.

Czy wiadomo w jakim tempie pieniądze znajdują się na koncie użytkownika w poszczególnych przypadkach?

To dla mnie dość istotne.

Drugi etap (transfer P2P): Pieniądze denominowane na złoto, między użytkownikami można przesłać bez problemu.

Domyślam się, że tego typu transakcje odbywają się instant?

Niebagatelna dla mnie jest też kwestia opłat za tego typu operacje.

Ponieważ planowane przedsięwzięcie, to żadna hyipo-ściema, tylko w 100% legalny biznes oparty na FX, zależy mi na tym, żeby operacje były możliwie jak najszybsze i jak najtańsze. ;)

Póki co, opłat za tego typu operacje nadal nie ma?

Jeśli tak, to kolejny pozytyw dla tego projektu w kontekście tego, co zamierzam.

Załóżmy że przesłany pieniądz wyrażony w złocie wylądował na koncie odbiorcy (programu hyip/rev share).

Trzeci etap (wycofanie środków): Teraz środki znajdujące się na rachunku powinny znaleźć się, np. u brokera FX.

Wypłata środków następuje na kartę BitGold PrePaid, BankWire, BTC.

Czy zmieniło się coś pod tym względem? Doszły jakieś nowe formy?

Przewidują może wprowadzenie wypłat na karty własne użytkownika? 

Karta BitGold instant, a jak się mają sprawy w pozostałych przypadkach?

Wiadomo coś więcej?

Kolejna kwestia: Czy karta BitGold jest denominowana obligatoryjnie, np. w USD, czy też istnieje możliwość wyboru waluty.

Nie ukrywam, że zależało by mi na EURO, co by nie ponosić w przyszłości kosztów przeliczenia USD/EURO.

I ostatnia (w tej chwili ;)) sprawa: Na screen'ach widzę salda wyrażone w $. Czy to wartości w dolarach CAD, czy USD?

W innym miejscu z kolei widzę wartości wyrażone w PLN.

Proszę uprzejmie o wyjaśnienie, o co chodzi, bo się lekko 'zakręciłem'... ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

-Wypłata środków następuje na kartę BitGold PrePaid, BankWire,   (BTC wkrótce).

-opłat za przesyłanie środków między użytkownikami nie ma, operacja w trybie instant

-...W innym miejscu z kolei widzę wartości wyrażone w PLN...,  saldo może być wyrażone w dowolnej walucie. Na górze strony jest przełącznik, który powoduje wyświetlanie aktywów w niemal każdej walucie. Sama strona może być również wyświetlana po polsku, niestety ze wszelkimi niedogodnościami automatycznego tłumacza.

-...Czy karta BitGold jest denominowana obligatoryjnie, np. w USD...,  wydaje mi się, że tak, nie pamiętam abym miał jakiś wybór w kwestii wyboru waluty karty.

Użytkownik cynus1 edytował ten post 15 listopad 2015 - 15:22

• TRex4eX lubi to

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

@cynus1: Serdeczne dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Na razie odpuszczam temat, ale będę się nadal przyglądał. 

Jeśli pojawią się jakieś istotne wiadomości, to będę wdzięczny za info z pierwszej reki. ;)

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

deboo3

deboo3

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaLeszno
Wita. Cos ten temat troche ucichl? Czy ktos jeszcze tam inwestuje i moglby podzielic sie informacjami?

gebo

gebo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 49 postów

Mam rozumieć, że inwestujemy w złoto, kupujemy coś co nie dostajemy, nie trzymamy u siebie w sejfie a wirtualnie mamy jak bitcoiny. Jak uzbieramy więcej to możemy wypłacić. To minus programu jak i duże koszty transportu. Pewnie jak ktoś będzie chciał więcej włożyć kasy to wpierw sprawdzi program, jego wypłacalność. Większość inwestujących w złoto lubi mieć je jednak pod ręką. Wtedy można spieniężyć kiedy się chce.

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • 1633 postów

Bzdury wypisujesz. Jestem ciekaw, jak chciałbyś "mieć" złoto kupione np. za $5? Kilka zeskrobanych ze sztabki płatków? BitGold daje ci możliwość inwestowania niewielkich kwot w złoto, jednakże nie będzie ci darmowo przesyłać fizycznego złota, bo nagle wydałeś np. $10. Sam musisz ocenić kiedy warto sprowadzić "fizyka" do domu, a kiedy lepiej wypłacić kasę.

BitGold nie jest dla wszystkich. To nie temat na szybką spekulację. To raczej dla tych, którzy odróżniają "pieniądz" od "waluty".

jOzTUY.png

Powyższy screen ilustruje nam opłacalność inwestycji w złoto, w odniesieniu do pierwszych pięciu miesięcy roku, choć oczywiście nie jest to ostateczna wykładnia, czynników warunkujących nasz zysk/stratę jest dużo więcej.

A teraz moje własne uwagi w temacie BitGold.

Moje pierwsze konto BitGold zostało zbanowane. Wina leżała po mojej stronie, gdyż byłem chciwy myśląc jednocześnie, że jestem sprytny.

BitGold dawał możliwość depozytu za pośrednictwem kart kredytowych. Odkryłem, że uwzględnia w rozliczeniach  karty podarunkowe (Gift Cards) Visa i MC. Kupiłem więc kilkadziesiąt Gift Cards Visa i MC za pośrednictwem localbitcoins.com  

Ci, którzy "siedzą" w temacie, wiedzą, że kartę o nominale $100 można tam kupić za $60-$70.

Tak robiłem i moje konto w BitGold wzrastało szybko i bez bólu. Liczyłem zyski. Niestety, nagle dostałem prośbę o przedstawienie dowodów (front side of card) na posiadanie tylu kart kredytowych. Podałem jedynie numery kart... i po pewnym czasie zostałem poproszony o wypłacenie zgromadzonych środków w związku z rychłym zamknięciem (mojego) konta. Cała operacja odbyła się bezboleśnie,  pieniądze miałem na koncie w ciągu 3-4 dni, a konto zostało zamknięte.

Otworzyłem więc w BitGold  całkiem nowe konto, na którym jestem już  "grzeczny" i nie wychylam się w kwestii niestandardowych zachowań. Inwestuję (dotychczas) wyłącznie za pomocą BTC na skarbczyk Dubaj.

Thor

Thor

Aktywny inwestor

• VIP
  • 224 postów
  • LokalizacjaValhalla

Wita. Cos ten temat troche ucichl? Czy ktos jeszcze tam inwestuje i moglby podzielic sie informacjami?

owszem złoto na TAK....

Duty free zone

wawera

wawera

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaZabrze

Ostatnio dość dużo i długo zastanawiałam się nad BitGold. Teraz pytanie, czy bonus nadal działa? 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: złoto, inwestowanie w złoto, Inwestuj w złoto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.