Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] Inwestycja w kopalnie BTC - udziały w firmie - Sponsor opłaca 500$ za każde 100zł

sponsor sponsoring kopalnie BTC miner górnicy 500$

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki

Jestem już śpiący, więc odpiszę po krótce. Dla upewnienia się, zapytałem mojego upline o te opłacenie 500$. 500$ - tak jak myślałem i pisałem - jest opłacane bez względu na strukturę poleconych. To Ty zapracowałeś na nich, poświęciłeś czas na wytłumaczenie im programu a także jesteś ich "przewodnikiem". Inwestor nie ma nic do pieniędzy zarobionych z poleconych. Nie wątpię, że na samej górze jest konto sponsora, ale na pewno nie będzie tu zaglądać zbyt często. Jego to nie interesuje i pewnie kilka tysięcy $ w tą czy w tą nie robi mu różnicy. Ryzykuje i to jest fakt. Możliwe, że te 100zł to między innymi lekkie zabezpieczenie jak ktoś zwieje i nie dotrzyma umowy, On mniej straci. Jak już pisałem - za kilka dni napiszę, czy moje konto w RAB zostało opłacone, jednak jestem pewny, że tak się stanie. Jeśli chodzi o program - jestem opanowany i potrafię jeszcze trzeźwo myśleć :P Każdy program ma wady - ten np., że zależy w większości od kursu BTC. Jednak teraz już prawie jestem wyłączony, więc nawet nie wiem, czy zdania, które tworzę są poprawne i czy da się je odczytać :D Miałem coś jeszcze napisać, ale już nie pamiętam co :) O Panu Kazimierzu napisałem ci jeszcze na PW. Jeśl chodzi o Sponsora - jeśli ma jakieś korzyści z tego, najprawdopodobniej nie będą one większe od strat. 

Ja już lecę. Przepraszam za tak krótką i zlaną w jedno wypowiedzieć, ale jestem bardzo śpiący. 

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki
Dowiedziałem się ci będzie jeśli ktoś nie wywiąże się z umowy - nastąpi windykacja. To taka krótka informacja.

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

dzygitek

dzygitek

Weteran

• Premium
  • 1507 postów
  • Lokalizacjawarminsko-mazurskie

windykacja a w jaki  sposob?

AdPackPro - ROI 125% MERCHANTSHARES - Od 0.25% do 2.25% Dziennie ROI 150%

VinXin

VinXin

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 514 postów

Dla upewnienia się, zapytałem mojego upline o te opłacenie 500$. 500$ - tak jak myślałem i pisałem - jest opłacane bez względu na strukturę poleconych. To Ty zapracowałeś na nich, poświęciłeś czas na wytłumaczenie im programu a także jesteś ich "przewodnikiem". Inwestor nie ma nic do pieniędzy zarobionych z poleconych. Nie wątpię, że na samej górze jest konto sponsora, ale na pewno nie będzie tu zaglądać zbyt często. Jego to nie interesuje i pewnie kilka tysięcy $ w tą czy w tą nie robi mu różnicy.

W tak rozbudowanej strukturze Sponsor będzie liczył swoje zyski nie w tysiącach dolarów, ale w dziesiątkach tysięcy - będzie na znakomitym plusie tak czy inaczej - popatrz na system prowizji.

Dowiedziałem się ci będzie jeśli ktoś nie wywiąże się z umowy - nastąpi windykacja. To taka krótka informacja.

Hmmm czyli ta umowa słowna nie wygląda już tak niewinnie. W związku z windykacją w momencie niewywiązania się z umowy mam parę pytań o to :

- w jaki sposób nastąpi windykacja
- w jaki sposób potwierdzą, że jesteś kim jesteś a nie podszywasz się pod kogoś
- czy w takim razie zostaje spisana jakakolwiek umowa między Tobą a Sponsorem, a jeżeli tak to jak ona brzmi
- czy niewywiązanie się z umowy w Twoim przypadku obejmuje także moment gdy program BitClubNetwork upadnie w międzyczasie i nie wypracujesz tych 500$, które musisz oddać, tak więc różnicę będziesz musiał pokryć z własnej kieszeni - czy o fakcie upadku jest jakaś klauzula

PS. Na pw odpowiem trochę później - brak czasu.

Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć do interpretacji danych lub postów w dniach kolejnych bo jak wiadomo zdanie może się zmienić zależnie od wielu czynników. Używam konta jedynie na tym forum - konta z tą nazwą/podobną na innych stronach nie należą do mnie.

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki

Jakaś zewnętrzna firma ją przeprowadza.
Oo, mój wcześniejszych post jest do wcześniejszego postu, ale napisaliśmy niemal w tym samym momencie. Cóż, odpowiem na tyle na ile wiem, jednak w razie potrzeby, odpowie mi pewien Lider.
Windykacja nastąpi poprzez zewnętrzną firmę po wykryciu takiego oszustwa.
W jaki sposób potwierdza ze Ty o Ty? Dostęp do komputera, e-mail, konto bankowe, Facebook, IP.
Umowy pisemnej spisanej nie będzie. Zasady są znane i wysyłka pieniędzy = ich akceptacja. Jednak zasady są proste - dajesz kasę, sponsor opłaca, Ty oddajesz to co opłacil Ci sponsor w momencie gdy program Ci zwróci te pieniądze. Proste - 99$ i wartość udziałów.
Gdy program upadnie, nie musisz nic oddawać.

Więcej info napisze później, bo aktualnie wchodzę na teren cmentarza. Czyli niedługo odpisze.

Użytkownik TRUPIOBLADY edytował ten post 31 październik 2015 - 23:00

Tomala1991

Tomala1991

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 337 postów

Czyli trzeba oddać 599 $, na początku pisałeś że 500 $ ... 

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki
Tak, taka informację dostałem od upline na początku. Potem dowiedziałem się co innego. Nie miałem możliwości zedytowania pierwszego postu, bo jest tylko 24h na edycję. Jak coś to możesz napisać mi na PW. Nie ma problemu z oddaniem kasy. Po prostu napisz, a Organizator wykona zwrot pieniędzy na konto i wpisze Cię z listy opłacanych osób. Jednak to nie zmienia faktu, że uśredniony czas w jaki zdołasz oddać kasę to 300 dni. Tomala1991 to mam wypisać Cię z listy i zwrócić kasę czy nie robi Ci to różnicy?
I nie 500, a tyle za ile kupisz udziały. Jak 500zł dasz to sponsor funduje Ci konto za 2599$ i tyle musisz oddać.

Tomala1991

Tomala1991

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 337 postów

Nie, spoko. Tak od razu chciałbyś mnie wywalić :P

Po prostu myślałem że nie będzie trzeba oddawać tych 99 $. Ale OK.

Pakiety w BitClub Network wyglądają następująco: 

Załączony plik  pule.jpg   98,93 KB   0 Ilość pobrań

Mógłbyś się dowiedzieć które pakiety byłby kupione za te 2599 $ bo z tego co wiem można mieć kilka i więcej tych samych pakietów więc mogą być różne konfiguracje.

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki
Tak, własnie się dowiem. Ciekawi mnie czy trzeba mieć 1 plan aby kupić 2. Postaram się dowiedzieć i dam znać.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2362 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Windykacja nastąpi poprzez zewnętrzną firmę po wykryciu takiego oszustwa.

Jakiego oszustwa? Przecież sam piszesz że żadnej podpisywanej umowy między stronami nie będzie. Więc na jakiej podstawie? Na podstawie tego że ktoś się nie wywiązał z umowy której nie było?

W jaki sposób potwierdza ze Ty o Ty? Dostęp do komputera, e-mail, konto bankowe, Facebook, IP.

W mojej ocenie zidentyfikowanie osoby na podstawie podanych tutaj przykładów może nie być pewne i jednoznaczne, że chodzi o jedną konkretną osobę.

Umowy pisemnej spisanej nie będzie. Zasady są znane i wysyłka pieniędzy = ich akceptacja. 

(...)
Gdy program upadnie, nie musisz nic oddawać.

Niestety zasady nie są w pełni znane, z tej przyczyny że organizatorzy oficjalnie ich nie udostępnili i nie podpisali się pod nimi. Zasady są tylko pozornie znane i przedstawiane przez Ciebie, czyli przez pośrednika. Przez kilkadziesiąt godzin od momentu rozpoczęcia tego wątku nikt nie wiedział że organizatorzy przewidują windykację. Pytam się zatem, ile innych elementów może nie być znanych, lub z czasem mogą zostać wprowadzone bez wiedzy uczestników, którzy mogą się bardzo zdziwić. Ja lubię zasady opisane punkt po punkcie, szczegółowo, bez niedomówień i niejasności i wydane oficjalnie przez organizatorów, a nie w formie że jeden drugiemu coś powie, drugi przekaże trzeciemu, i taka poczta pantoflowa. A później okazuje się że zasady są inne niż na początku było powiedziane.

I następna ważna rzecz. Upadek programu. Piszesz że w takiej sytuacji nic nie trzeba oddawać. No właśnie, tylko pytanie jak organizatorzy mogą zinterpretować kiedy program upadł, a jak uczestnik może to zinterpretować. Jest wielce prawdopodobne, że zarówno organizatorzy jak i uczestnik będą pilnować swoich interesów i interpretacja upadku programu może się między nimi bardzo różnić. I tu wracamy do braku oficjalnych zasad, wobec braku których nie wiadomo w jakich przypadkach organizatorzy są w stanie stwierdzić że program upadł i uczestnik nie musi nic zwracać. Nie wiadomo tego. Skąd uczestnik ma mieć pewność że organizatorzy nie będą chcieli uznać upadku programu tylko dlatego, że uczestnik nie musiałby wtedy nic zwracać. 

Dlatego wg mnie ważne jest szczegółowe określenie zasad. 

• Brzydan i VinXin lubią to

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki
To tak. Nigdy nie było żadnych problemów jeśli chodzi o łamanie zasad. Sponsor jest bardzo wyrozumiały jednak nie lubi kretaczy i naciągaczy. Zasady są proste. Każdy wie kiedy program upadł. Sponsor nie jest osobą która nie wywiązuje się z umowy i wie ze to On głównie ryzykuje. Nie będzie czegoś takiego, że program upadnie a on będzie mówić że działa. W historii wielu programów i tysięcy opłaconych kont nie było takich problemów o jakich piszecie. Nie ma też podpisywanej umowy. Jest ona zawarta bardziej ustnie (czy w tym wypadku pisemnie?). Nie znam się na prawie i czy to się zalicza do umowy pisemnej czy ustnej czy jakiej. Sponsor jest wyrozumiały i zapewne windykacji nie będzie potrzeba bo nigdy takiej nie było, jednak jeśli ktoś będzie kretaczem to taka zapewne nastąpi. Wielu z Was nie wierzy w dobre intencje. Ja w nie wierzę. Dlaczego? Bo sam nie raz pomagam innym. Nie chodzi tylko o dawanie pieniędzy ale też zbieranie dla nich pieniędzy. Mam w tym ukryte intencje? Nie... Dawajac cała kasę jaka mam w portfelu nie liczę na nic.

Tak więc umowa jakaś jest.

Jeśli chodzi o identyfikację - nie oszukujmy się, trudno by nie było.

Idąc takim tokiem myślenia mogę wejść do każdego wątku z programem i zacząć pytać, czy czasami Admin nie je dzisiaj królika w sosie grzybowym za pieniądze ludzi. Po odpowiedzi ze chyba nie, mogę napisać czy ma jakieś dowody. W końcu dojdę do momentu czy czasami admin nie je na kolacje kanapek z marmolada za nasze pieniądze i ciągnąć te dyskusje bez końca.

Szczerze nie rozumiem Waszych pytań. A co jeśli ktoś z użytkowników umrze? Jeszcze tego pytania nie było. Co jeśli Admin programu umrze? Te pytania możecie ciągnąć bez końca. Nie rozumiem celu. Zarzucacie Sponsorowi na starcie oszustwo i naciąganie? Jeśli ktoś podaje Wam sznur abyście wyszli ze studni to powiecie, że nie bo może jak będziecie u góry to go przetnie. Jeszcze mnie nie zapytaliscie czy czasami ja nie jestem sponsorem i nie ukradnę pieniędzy. Czemu? Przecież mnie nie znacie. Może ja za tym stoję i mam 400 innych kont na FB i odpisuje ludziom na kilkanaście wiadomości na raz? Opanujcie się, serio. Zasady są proste. Nie ma żadnych haczyków a Sponsor nie chce Was wy*uchać na kasę. Ja rozumiem wątpliwości i pytania, ale bez przesady!

Właśnie dostalem wiadomość na GG:"wiesz dlaczego tak pytają? bo na tym siwecie a szczegolnie w tym panstwie nie spotyka sie taki ofert... nikt nie wierzy w ludzi którzy ' bezineterownie' chca pomoc innym" Chodzi o te pytania. Ja wierzę w bezinteresownosc bo jak dla mnie jest to normalne. Jeśli Wy żyjecie tylko dla kasy i nie kierujecie się czasami bezinteresownoscia to jest mi przykro. Nie wiem czy nie posłuchać innych i przestać odpowiadać na takie pytania. Możecie to ciągnąć wieczność i taka jest prawda. A może pomyślcie raz, że są osoby które chcą pomóc innym? Pewnie nie wierzycie, co? Rozumiem wiele, ale żeby po "elicie" tego forum? Nie spodziewalbym się ze pomoc to coś na tym forum obcego i nieznanego...

dzygitek

dzygitek

Weteran

• Premium
  • 1507 postów
  • Lokalizacjawarminsko-mazurskie

Hmm rowniez wierze w pomoc bezinteresowna... bo ona wraca podwojona... Ale w tym swiecie hyip to zadkosc...

Tutaj staram sie byc ostrozny., ale nie raz daje sie naciac na dobre slowka jak to sie mowi... Ale jesli nie ufac ludzia to komu...? 

Zycie jest krotkie i trzeba z niego korzystac.

U mnie kazdy zasluguje na zaufanie, tylko ze to zalezy od tej osoby czy je utrzyma  czy straci...

Takie moje gadu gadu..

AdPackPro - ROI 125% MERCHANTSHARES - Od 0.25% do 2.25% Dziennie ROI 150%

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki

Ja w to, że wróci podwojona nie wierzę. Nawet nie wierzę, że wróci. Chyba, że na starość dobra informacją będzie ze mam tylko Alzheimera i raka... Jak pomagam to wiem, że komuś ta pomoc się przyda. To jest dla mnie motywacją. Jednak chamstwem się brzydzę i dla osób które są chamskie - chamstwa nie odmówię. No cóż. Jak osioł iść nie chce to choćbyś mu największe smakołyki dał, przy swoim będzie trzymać. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to pytajcie, ale na niektóre to do Wróżbity Macieja odsyłam.
Później zapodam kilka wiadomości od Inwestora. Kilkanaście minut i będę mieć dostęp do laptopa.
Później zapodam kilka wiadomości od Inwestora. Kilkanaście minut i będę mieć dostęp do laptopa.

Dobra, więc to są wypowiedzi na kilka moich pytań.

- [*nie pamiętam pytania*] - to są moje pieniądze, ale żeby pozyskać większe kwoty muszę pytać zarządu o zgodę, inaczej to wszystkie pieniądze bym w ten sposób rozporządził

-[kim jest ten zarząd?] - zarząd moich spółek, to oni rozporządzają pieniędzmi

-[czemu Pan to robi?] - Wiem jakie życie potrafi być ciężkie, a nie lubie rozdawać pieniędzy tylko wolę dać wędkę; jeżeli już ktoś poświęca te 100 zł na zmianę życia to wydaje mi się być odpowiednią osobą

- [Poprzez "wiem, jakie życie potrafi być ciężke" masz na myśli swoją historię, tak?] - Owszem, sam do wszystkiego dochodziłem ciężką pracą, ale wiem, że nie każdemu może się to udać, dlatego też chciałbym wam pomóc

- [Wiele osób nie wierzy w Pana dobre intencje] - Jeżeli jestem w stanie komuś pomóc to po prostu to robię, dla mnie powinna to byś normalna rzecz bo osobiście nie potrzebuję takiej ilości pieniędzy, a wiem, że inni z nich zrobią pożytek

- [Rozumiem. Czy ktoś Pana uczciwość może potwierdzić? W tych czasach mało kto jest uczciwy, a tym bardziej mało kto oddaje innym.] - Proszę wybaczyć, ale gdybym miał odpisywać na każdą taką wiadomość to życia bym nie miał, otrzymuję tego typu przynajmniej kilkanaście dziennie, a tak na marginesie to wydaje mi się, że co najmniej 500 osób z różnych programów jest w stanie potwierdzić; ufam głównie jednej osobie w całej grupie (Piotr Turczyński) i jej powierzam zajmowanie się całością i ona o wszystkim decyduje, a ja jedynie opłacam; W większości serwisów nawet nie znam zasady ich działania więc ciężko mi odpowiadać na pytania

To była rozmowa (oczywiście nie cała, a jedynie jej cząstka) z Inwestorem. Mam nadzieję, że dla niektórych sytuacja zrobi się bardziej przejrzysta.

Użytkownik TRUPIOBLADY edytował ten post 31 październik 2015 - 18:45

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2362 postów
Poradniki

Nie powinieneś się dziwić że padają różne pytania. Różnych podobnych ofert w sieci jest mnóstwo. I również są do tego wykorzystywane hasła które mają zachęcić ludzi. I teraz gdyby każdy wierzył w to co czyta i korzystał z ofert, to ludzie by całe majątki tracili, gdyż znaczna większość z tych ofert to oszustwa. I to one są przyczyną tego że ludzie dopytują i wyrażają wątpliwości na przykład tutaj. Gdyby każda oferta była uczciwa, to nie byłoby problemu. Problem jest, jak wyłuskać te uczciwe oferty. Ty twierdzisz że ta inwestycja jest w pełni uczciwa, i masz do tego prawo, ale powinieneś dać prawo innym do wyrażania swoich wątpliwości. Gdyby nikt nie wyrażał wątpliwości i nie zadawał czasami trudnych pytań i akceptował każdą ofertę jaka się pojawi, nie tylko tu na forum, to to już trąci o naiwność i skutkuje niemal pewną stratą pieniędzy. 

Właśnie dostalem wiadomość na GG:"wiesz dlaczego tak pytają? bo na tym siwecie a szczegolnie w tym panstwie nie spotyka sie taki ofert... nikt nie wierzy w ludzi którzy ' bezineterownie' chca pomoc innym" Chodzi o te pytania. Ja wierzę w bezinteresownosc bo jak dla mnie jest to normalne. Jeśli Wy żyjecie tylko dla kasy i nie kierujecie się czasami bezinteresownoscia to jest mi przykro. Nie wiem czy nie posłuchać innych i przestać odpowiadać na takie pytania. Możecie to ciągnąć wieczność i taka jest prawda. A może pomyślcie raz, że są osoby które chcą pomóc innym? Pewnie nie wierzycie, co? Rozumiem wiele, ale żeby po "elicie" tego forum? Nie spodziewalbym się ze pomoc to coś na tym forum obcego i nieznanego...

Mnie też jest przykro że w niesprawiedliwy sposób oceniasz użytkowników forum, w tym jak mniemam - mnie.

Czym innym jest jeśli ja chcę być bezinteresowny, a czym innym jest moja wiara w to że ktoś może być bezinteresowny.

Nie powinieneś uzależniać tego, czy ktoś jest bezinteresowny tylko poprzez pryzmat tego, że wierzy w bezinteresowność innych. Bo jaka jest różnica we własnej bezinteresowność kogoś, jeśli ten ktoś wierzy lub nie wierzy w bezinteresowność kogoś innego? Nie ma żadnej różnicy. Nie powinno się zatem tego od siebie uzależniać, bo w konsekwencji doszlibyśmy do absurdu że tylko osoby wierzące w bezinteresowność innych, mogą same być bezinteresowne, co jednoznacznie takie stwierdzenie krzywdziłoby te osoby. 

Po drugie, źle i niesprawiedliwie oceniasz forum. Nie powinieneś się spodziewać że każdy przyklaśnie na każdą zaprezentowaną ofertę i jej od razu zaufa. Czym innym jest wzajemna pomoc, która wg mnie na tym forum stoi na wysokim poziomie, a czym innym naiwność i wiara w każdą prezentowaną ofertę. Na całe szczęście ludzie posiadają mniejszy lub większy poziom nieufności. Gdyby jej nie mieli, to wylądowaliby w przytułku. I nie mam tu na myśli akurat tej inwestycji, ale ogólny tego obraz. Można pomagać innym i jednocześnie można być nieufnym do różnych przedsięwzięć, zwłaszcza takich, gdzie trzeba zainwestować pieniądze. To się absolutnie nie wyklucza, powiem więcej, wg mnie takie cechy są wręcz pożądane. 

• VinXin lubi to

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki

Dobrze. Nie mam nic przeciwko pytaniom i wątpliwościom, jednak niektóre pytania uważam za narzucanie mi, że jestem oszustem. Każdy z Was może poczekać do momentu aż zostaną opłacone konta RevAdBurst - ma się to stać na początku listopada o ile wszystkie czynniki na to pozwolą. Tak więc liczę na to, że w ciągu kilku dni będę znał już odpowiedź. A tymczasem - od znajomego dostałem, że już myślą nad kolejną inwestycją. Ja tutaj napiszę jak przebiegła opłata kont Payza (bo tutaj przelewają pieniądze na procesor i każdy kupuje paczki sam). Aktualnie jest robiona druga lista 200 osób. 

Pierwsza lista chętnych 200 osób była wymogiem, aby móc przedstawić projekt na spotkaniu zarządu, w tym głównego Sponsora i wspólników firmy. Na nim, po analizach itp. podjęto decyzję o sfinansowaniu programu.

Teraz została otworzona lista tych 200 osób. Nie wiadomo czy będzie tworzona kolejna, ale jeśli będzie duże zainteresowanie to jest to bardzo możliwe (jednak nie na pewno). Tak więc jest to - chyba - bardzo dobra wiadomość dla osób chcących wejść po potwierdzeniu opłacenia kont w RAB. Przypomnę również o możliwości wpłaty większej niż 500zł - na drugie konto, np. na żonę. Nie wiem czym jest spowodowany limit 500zł na konto, ale cóż. Jeśli tak zadecydować Sponsor - trzeba się do tego dostosować.

Użytkownik TRUPIOBLADY edytował ten post 31 październik 2015 - 23:01

VinXin

VinXin

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 514 postów

To tak. Nigdy nie było żadnych problemów jeśli chodzi o łamanie zasad. Sponsor jest bardzo wyrozumiały jednak nie lubi kretaczy i naciągaczy. Zasady są proste. Każdy wie kiedy program upadł. Sponsor nie jest osobą która nie wywiązuje się z umowy i wie ze to On głównie ryzykuje. Nie będzie czegoś takiego, że program upadnie a on będzie mówić że działa. W historii wielu programów i tysięcy opłaconych kont nie było takich problemów o jakich piszecie. Nie ma też podpisywanej umowy. Jest ona zawarta bardziej ustnie (czy w tym wypadku pisemnie?). Nie znam się na prawie i czy to się zalicza do umowy pisemnej czy ustnej czy jakiej. Sponsor jest wyrozumiały i zapewne windykacji nie będzie potrzeba bo nigdy takiej nie było, jednak jeśli ktoś będzie kretaczem to taka zapewne nastąpi. Wielu z Was nie wierzy w dobre intencje. Ja w nie wierzę. Dlaczego? Bo sam nie raz pomagam innym. Nie chodzi tylko o dawanie pieniędzy ale też zbieranie dla nich pieniędzy. Mam w tym ukryte intencje? Nie... Dawajac cała kasę jaka mam w portfelu nie liczę na nic.

Sęk w tym, że jeżeli do tego wszystkiego dochodzi windykacja - Sponsor NIC nie ryzykuje. Kryty jest z każdej strony. Ponadto jeżeli mówią, że w grę wchodzi windykacja zawierana jest umowa w znaczeniu prawnym - osobiście wolałbym ją mieć na piśmie. Nie można kierować się tylko wiarą w czyjeś słowa - toć ludzie z kultu Pietruszkowego też nic nigdy nie słyszą o zbanowanych i usuwanych ludziach lub usłyszą, że osoba co się na nich skarży to jakiś oszukujący kiedyś kontrahent ;) Pieniądze i dobre intencje nie idą w parze - "dobrymi intencjami" jest wybrukowane piekło.

Zarzucacie Sponsorowi na starcie oszustwo i naciąganie? Jeśli ktoś podaje Wam sznur abyście wyszli ze studni to powiecie, że nie bo może jak będziecie u góry to go przetnie. Jeszcze mnie nie zapytaliscie czy czasami ja nie jestem sponsorem i nie ukradnę pieniędzy. Czemu? Przecież mnie nie znacie. Może ja za tym stoję i mam 400 innych kont na FB i odpisuje ludziom na kilkanaście wiadomości na raz? Opanujcie się, serio. Zasady są proste. Nie ma żadnych haczyków a Sponsor nie chce Was wy*uchać na kasę. Ja rozumiem wątpliwości i pytania, ale bez przesady!

Stwierdzamy, że kieruje się własnym zyskiem - co potwierdza to co powiedziałeś o jego Radzie i starannym wybieraniu programów które sponsoruje. Pytamy jedynie o ważne rzeczy i nie schodzimy z tematu. Sęk w tym, że zasady nie są proste - co rusz wyskakują nowe fakty, a teraz pojawił się fakt windykacji.

Powiem tak - czemu powołujesz się wciąż na to co mówią inni? Może ja zaczne powoływać się na grono moich znajomych, moje kontakty i ich zdanie na ten temat? Większość osób z którymi rozmawiasz to stricte osoby, które DORABIAJĄ sobie w sieci, a z biznesem na większą skalę nie mają doczynienia. A większym biznesem jest sponsorowanie tylu osób tym bardziej, że na wejściu Sponsor ma już zysk, potem mu oddajecie to co pożyczył (lub jest zabezpieczony windykacją). Nie ma tutaj żadnego ryzyka ze strony Sponsora - żadnego.

Jeżeli tak jak mówisz zakładalibyśmy, że to oszust od początku powiedziałbym tak :

- dostaje od Was 100 zł i zgadzacie się na windykację w wysokości 500$+, którą może egzekwować na niejasnych warunkach, więc zapewne nawet jak program padnie i tak to zrobi , bo przecież liczy się zysk
- nie mając zapisanej umowy gdy w grę wchodzi windykacja narażacie się na duuuuże nieprzyjemności i napewno to wykorzystają
- wszystko to pic na wodę - oni dostają po 100 zł, wiele informacji do ich bazy danych jak i Waszą zgodę na windykację bez sprecyzowanych na piśmie warunków

Różni się to od tego co my mówimy?

Uwierz mi, że osobiście wypowiadam się z zasada ograniczonego zaufania - wszystko na wiarę i słowa biorą jedynie ludzie naiwni i fanatycy. Jeżeli w grę wchodzi windykacja, umowa powinna zostać zawarta na piśmie - to tak jakbyś brał kredyt w banku bez spisania umowy. Najlepsze jest to, że oni mają wszystkie Twoje dane a Ty nie wiesz o nich nic.

Oczywiście życzę Wam jak najlepiej - jednak ten sponsoring z każdym kolejnym postem ukazuje nowe fakty i coraz dziwniej to wygląda.

Na wierze nikt nigdy nie zyskał (no może oprócz kapłanów :D). Świat interesów jest twardy i nie mając z tego zysku nikt by tego nie robił - tym bardziej, że jeżeli jest tak jak mówi Sponsor, że zarząd jego spółek się tym zajmuje - są to koszty i nie należy to do ich głównych interesów. A czas takich ludzi jest dużo warty - wszystko jest szyte dość grubymi nićmi co zauważysz odrazu jeżeli obracasz się w tym świecie.

Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć do interpretacji danych lub postów w dniach kolejnych bo jak wiadomo zdanie może się zmienić zależnie od wielu czynników. Używam konta jedynie na tym forum - konta z tą nazwą/podobną na innych stronach nie należą do mnie.

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki

Wiesz, wg Ciebie wychodzą nowe rzeczy na jaw. Jednak - w żadnym programie wcześniej nikt nie miał nic do tego. Nie było jeszcze jakichś problemów z tym związanych i każdy był zadowolony. Zauważyłem pewną rzecz. Jeśli chodzi o sprawy biznesowe - są trzy grupy ludzi:
1. działają i kontaktują się na FB

2. działają na forum

3. działają tu i tu

Grupa sponsorowana działa niemal tylko w 1 grupie - na FB. Może dlatego tak mało osób na forum o tym słyszało. Dziwne... No to mam nadzieję, że wprowadzę coś nowego tutaj :)

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2362 postów
Poradniki

Cóż, odpowiem na tyle na ile wiem, jednak w razie potrzeby, odpowie mi pewien Lider.

Czy jest możliwość udostępnienia informacji kto jest tym Liderem?

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1767 postów
Poradniki

Jest kilka Liderów. Ja się zgłaszam głównie do Justyny - Justyny Dubel (to Ona jest "wrogiem" Mr. Króla Chajkowskiego - nie wiem czy nawet nie miała mieć z nim sprawy sądowej za oczernianie Jej). Są także inni Liderzy, jest ich paru. Organizatorem jest Wojciech Górniak - to do niego idą pieniądze. Każda osoba, która wpłaciła, trafia do grupy na FB sponsoringu. Jeszcze był kiedyś sponsoring w profits25.

Każda osoba mająca wyższe stanowisko jest na FB. Autentyczne profile, autentyczni ludzie.

Może jeszcze podam oficjalną wiadomość od Sponsora sprzed dwóch dni:

"Doszły mnie słuchy, że trochę morale spadają.

Bądźcie ludzie cierpliwi, zyski na prawdę są tego warte.
Czas opłat delikatnie się przeciąga, ale nie jest to niestety z mojej winy, do 06/11/2015 powinni już zostać opłaceni liderzy, a do 13/11/2015 reszta kont.
Liderów jest oczywiście mniej więc szybko zostaną opłaceni, a reszty kont trochę się nazbierało więc potrwa kilka dni opłacanie wszystkiego.
Także nie martwcie się, każdy z Was jest dla mnie priorytetem."

Dodam kolejną ważną informację dla osób, które już się u mnie zapisały, a także dla zainteresowanych.

Rozpisanie wykupu pakietów:
1. 1×100zł = 500$
2. 2×100zł = 2×500$
3. 3×100zł = 1×500$ i 1×1000$
4. 4×100zł= 2×500$ i 1x1000$
5. 5×100zł= 1×500$ i 2×1000$

Przepraszam, że taka duża czcionka, ale jest to bardzo ważne. Są to pakiety w zależności ile kto wpłaci. 

Użytkownik TRUPIOBLADY edytował ten post 31 październik 2015 - 21:38

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11052 postów
Poradniki

@TRUPIOBLADY

IMHO, nie ma co się obruszać na pytania i wątpliwości związane z tą ofertą...

Ona po prostu śmierdzi na odległość. I trzeba to jasno powiedzieć.

3/4 z tego co piszesz jest kompletnie niewiarygodne.

W samym projekcie nie mamy w zasadzie żadnych konkretów poza zbieraniem realnej kasy od ludzi w zamian za obietnicę przyszłych zysków...

Nie obrażaj się ale to typowy schemat typowego oszustwa: Za małą opłatą dostaniesz wielkie zyski...

Mamy spółki widmo, widmowe zarządy spółek widmo, kompletnie anonimowi organizatorzy przedsięwzięcia... Do tego adres BTC, który nie wiadomo do kogo należy i w zasadzie każdy może chwalić się i Twierdzić, że jest jego...

Całe przedsięwzięcie oparte na marketingu szeptanym z uwiarygodnieniem rzekomym sponsoringiem w jakiś tam programach...

Przedsięwzięcie kompletnie oderwane od rzeczywistości...

To prawda, że można zawrzeć umowę ustną i nie ma potrzeby zawierania jej na piśmie.

Tyle tylko, że nie da się zawrzeć umowy nie wiadomo z kim i nie wiadomo na jakich warunkach...

Wbrew temu co Twierdzisz mail, IP , konto na facebooku czy skypie to za mało do wykazania kto zawarł umowę i kompletnie za mało by wykazać jej treść.

Pomijam już fakt, że uzyskanie informacji o IP jest w zasadzie nie możliwe w legalny sposób....

Heh... Windykacja... Czego i przez kogo? Nie przypuszczam by jakakolwiek firma windykacyjna przyjęła zlecenie windykacji nie wynikających z pisemnej umowy kwot, zawartych pomiędzy nieokreślonymi stronami na nieokreślonych warunkach....

Warto też pamiętać, że chcąc dochodzić roszczenia w sądzie należy wskazać stronę pozwaną. Z imienia i nazwiska, z konkretnym adresem a nie mail czy IP...

Skoro firma legalna, zarząd legalny, umowa ponoć jasna i precyzyjna to w czym problem by tę umowę zawrzeć w normalny cywilizowany sposób... Na piśmie...

Odpowiedź nasuwa się sama... 

Cały pic w owych 100 zł, do zapłacenia tak naprawdę nie wiadomo komu... 200 * 100 = 20.000 zł...  200 * 500 = 100.000 zł...

A tłumaczenie:

-[czemu Pan to robi?] - Wiem jakie życie potrafi być ciężkie, a nie lubie rozdawać pieniędzy tylko wolę dać wędkę; jeżeli już ktoś poświęca te 100 zł na zmianę życia to wydaje mi się być odpowiednią osobą

Kompletnie niewiarygodne...

Protfolio I  Raporty: bieżący  29.04 - 24.04 - 23.04

KxUXPyI.gif

Posłusznie melduję, tutaj jestem!  

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sponsor, sponsoring, kopalnie, BTC, miner, górnicy, 500$

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.