Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Propozycje uporządkowania wątku TrafficMonsoon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

jutub

jutub

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 447 postów

Proponuję wątek TM podzielić na co najmniej dwie części. (nie jest to chyba takie trudne, skoro można tworzyć "pod"fora)

Kilka (naście?) stron wcześniej proponowałem administracji i moderatorom stworzenie swoistego FAQ / podstawowych informacji w formie np. wyskakującego okienka, jakiejś treści do przeczytania i kliknięcia - przeczytałem (a czy zrozumiałem to już inna kwestia) dotyczącego TM- bez żadnego odzewu. 

Wątek jest ZAŚMIECONY przez nowe osoby i piewców oraz przez starszych bywalców. Misja jaką wypełniają @pep @Vix jest wg mnie nie tylko pożyteczna, ale i niezbędna. Co nie zmienia faktu że wątek jest ZAŚMIECONY, nieprzejrzysty i wręcz nieczytelny.

Do rzeczy: w związku z brakiem reakcji na moją poprzednią prośbę, proponuję co innego - tak jak wspomniałem w pierwszym zdaniu:

Wątek główny - zasadniczy (nr 1) - będzie dotyczył wyłącznie spraw stricte TM, w tym technicznych. Pytanie - odpowiedź, przedstawienie doświadczeń w danym zakresie w TM. Np o możliwości zmiany procesora, o pomoc przy ustaleniu kampanii reklamowej, o rozwiązanie "sporu", o bany, zawieszenia, klikanie ptc, itp itd.

Wątek poboczny - ale nadal ważny (nr 2) - będzie dotyczył opinii o programie, kondycji programu (niezależnie od tego czy mowa o aktywnych paczkach, czy użytkownikach, czy aktywnych użytkownikach, czy o tym co administrator przedstawił na spotkaniu takim siakim i owakim, o stanie rezerw, co rozumiemy pod pojęciem rezerwa, o nieetycznych promotorach, dlaczego ja wiem lepiej niż ty, czy i w jakich aspektach TM jest piramidą finansową, czy BMW reklamuje się via TM, dowody, pseudo dowody twierdzeń itp itd.)

Do wątku pobocznego admini i moderatorzy będą przenosili posty nowych osób dotyczące zagadnień typu: ile program pociągnie? jaka jest kondycja programu i czy warto wchodzić. 

Jeżeli post dotyczył będzie n kwestii z czego n-1 dotyczyły będą spraw stricte związanych z TM / technicznych / programu to ta część pozostanie w wątku głównym reszta przejdzie do pobocznego - Wierzę, że jest to możliwe do osiągnięcia.

Rozważcie tę propozycję. Ciężko jest przebrnąć od strony około 95.

Powtórzę też kilka faktów dotyczących TM, albo przekleję link o posta http://www.hyipforum...oncom/?p=377691

Będę GRAŁ W GRĘ !! - realne BTC --> opis/ poradnik

faucet: freebitco.in (klik co godzinę)

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

cynus1

cynus1

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1633 postów

No to teraz znajdź chętnych na prowadzenie wydzielonych wątków. Łatwo zgłaszać coś, w czym będzie uczestniczyć się  jedynie z doskoku. Jeżeli uważasz, że rozdzielenie wątków jest potrzebne, zacznij nowy wątek. Zobaczysz, jaki jest odzew użytkowników forum i czy rzeczywiście warto było angażować się w takie przedsięwzięcie.

A to jest wg mnie zupełnie bezsensowne:

...Wątek jest ZAŚMIECONY przez nowe osoby i piewców oraz przez starszych bywalców...

No to kto ma się wypowiadać aby nie zaśmiecać wątku?

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2355 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

@jutub, odnalazłem w wątku TM Twoją poprzednią propozycję, cytuję:

Zwracam się z propozycją do moderatorów "i wyżej" odnośnie tego wątku:

Zróbcie wyskakujące okienko FAQ (jeżeli ktoś chce czytać ten wątek) [albo jakiś inny myk wymagający kliknięcia "tak zapoznałem się" lub coś podobnego]

hyipforum faq w obszarze tego wątku nie będzie oczywiście kopią FAQ ze strony programu, a zbiorem odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania tu na forum. Przykłady:

czy warto Waszym zdaniem TERAZ/JESZCZE wchodzić w program?

czy TM jest piramidą finansową?

Ile jeszcze pociągnie itd. 

(do wyboru do koloru) 

Każdy użytkownik forum będzie musiał kliknąć, że się z tym zapoznał, a jak nie to ostrzeżenie, albo publiczne biczowanie lub chłosta... 

Zapobiegnie to cyklicznej dyskusji na ten same temat, co jakieś + 5 stron wątku.. 

Dziękuję za uwagę 

EDIT: pisząc ten post nie było drugiego postu nowego kolegi Akarsenal10 kierowanego w odpowiedzi do @Mahatma. Co tylko dodatkowo potwierdza potrzebę (konieczność?) wprowadzenia takiego "dodatku". CO z tego i KTO będzie chciał to zrozumieć lub przyjąć do wiadomości to przyjmie. 

Pomijając kwestię, czy takie wyskakujące okienko byłoby technicznie wykonalne, to wydaje mi się że takie FAQ mogłoby wręcz wzbudzić lawinę pytań i zamieszanie w wątku TM, o to dlaczego odpowiedzi w FAQ są takie a nie inne, i kto decydował o umieszczeniu takich, a nie innych odpowiedzi. Moglibyśmy więc mieć w wątku TM dyskusję o FAQ zamiast o TM. Bo przecież ktoś musiałby umieścić tam jakieś odpowiedzi, a ponieważ w wątku ścierają się różne opinie, to zapewne znaleźliby się oponenci wersji przedstawionej w FAQ.

Proponuję wątek TM podzielić na co najmniej dwie części. (nie jest to chyba takie trudne, skoro można tworzyć "pod"fora)

Jeśli masz na myśli  aby przeszukać 120 stron wątku i porozdzielać posty na dwie części, to wiązałoby się to z wielodniowym siedzeniem w wątku, analizowaniem prawie 2400 postów i segregowaniem ich, co jest niewykonalne i ponadto zaburzyłoby wątek ze względu na wyciąganie postów z kontekstu dotychczasowej dyskusji.

Do wątku pobocznego admini i moderatorzy będą przenosili posty nowych osób dotyczące zagadnień typu: ile program pociągnie? jaka jest kondycja programu i czy warto wchodzić. 

Jeżeli post dotyczył będzie n kwestii z czego n-1 dotyczyły będą spraw stricte związanych z TM / technicznych / programu to ta część pozostanie w wątku głównym reszta przejdzie do pobocznego - Wierzę, że jest to możliwe do osiągnięcia.

A czemu miałyby być przenoszone tylko posty nowych osób?

Ponadto, jeśli mielibyśmy wszystkie posty nie na temat przenosić, to po pierwsze sprawiłoby to pewnie sporo dodatkowej roboty, a po drugie użytkownicy pisaliby gdzie popadnie, bo i tak by wiedzieli że moderatorzy posprzątają bałagan. 

A już kolejna propozycja, aby dzielić post na dwa posty, jeśli zawierałby dwie części tematyczne pasujące do dwóch różnych wątków - to już naprawdę chcesz abyśmy cały swój czas przebywania na forum skupili na pilnowaniu wątku TM? Zresztą co do tego ostatniego - to jest możliwość przeniesienia całego postu, a nie podzielenia go na kilka postów.

jutub

jutub

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 447 postów

@cynus1 "No to teraz znajdź chętnych na prowadzenie wydzielonych wątków."

moderatorzy są od tego. @pep i tak sporo czasu spędza nad tym wątkiem

"No to kto ma się wypowiadać aby nie zaśmiecać wątku?"

Każdy kto ma pytanie inne niż "ile program jeszcze pociągnie" oraz pozostałe tego typu które na szybko wpisałem w propozycji wątku 2.

"Zobaczysz, jaki jest odzew użytkowników forum i czy rzeczywiście warto było angażować się w takie przedsięwzięcie."

Niestety pewnie mały... A jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii? czy podoba Ci się ostatnich ~30 stron wątku TM?

@Polon

"to wydaje mi się że takie FAQ mogłoby wręcz wzbudzić lawinę pytań i zamieszanie w wątku TM, o to dlaczego odpowiedzi w FAQ są takie a nie inne, "

nieważne. Ważne żeby był porządek.

"i kto decydował o umieszczeniu takich,"

Wy tj ekipa hyip forum ustalicie dokładnie jak to ma wyglądać. 

Jeżeli udało się założyć n wątków dotyczących ACX, FeonPay itd to czemu nie ma się udać z TM?

"Jeśli masz na myśli  aby przeszukać 120 stron wątku i porozdzielać posty na dwie części"

.To tylko luźny pomysł. Możemy (możecie) podzielić wątek "od teraz" / "od jutra" / od 65 strony wątku robiąc po 10 postów dziennie... jeden pies. 

"A czemu miałyby być przenoszone tylko posty nowych osób?"

..to skrót myślowy. @pep / @Vin raczej nie zadadzą takiego pytania

"A już kolejna propozycja, aby dzielić post na dwa posty, jeśli zawierałby dwie części tematyczne pasujące do dwóch różnych wątków - to już naprawdę chcesz abyśmy cały swój czas przebywania na forum skupili na pilnowaniu wątku TM? Zresztą co do tego ostatniego - to jest możliwość przeniesienia całego postu, a nie podzielenia go na kilka postów."

oj tam oj tam

Powtarzam to tylko propozycja - łapiecie chyba jednak jej ideę. 

Wracając jednak do tego co poruszył @cynus1 - a mianowicie zainteresowania tym co zaproponowałem - dajmy sobie 48h i zobaczymy co na to inni. Brak odzewu/ minimalne zainteresowanie = wątek do kosza i status quo.

pozdrawiam

ps pisałem na szybko więc sry za literówki i błędy

Użytkownik jutub edytował ten post 25 listopad 2015 - 16:25

Będę GRAŁ W GRĘ !! - realne BTC --> opis/ poradnik

faucet: freebitco.in (klik co godzinę)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10849 postów
Poradniki

Nie widzę potrzeby wydzielania odrębnego folderu dla TM odrębnego folderu. Wątek nie odbiega anie obszernością ani skomplikowanością od innych wątków na forum,

O ile pamiętam osobnych, niepłatnych, subfor na forum ze względu na monstrualność rozmiarów i olbrzymie zainteresowanie tylko dwa projekty ACX i MTV/PV. Myślę, że wątku TM nie ma co do tych programów porównywać. O ile pamiętam pozostałe foldery programów są folderami płatnymi.

Rozumiem intencję ale rozdzielenie na 2 lub kilka tematów stosunkowo niewielkiego wątku spowoduje tylko to, że moderatorą przybędzie dodatkowej, niepotrzebnej pracy moderatorskiej, gdyż konieczne będzie oceniania nie tylko czy dany post dotyczy tematyki TM ale też czy mieści się w zakresie danego  zakresu wątku.

728x90.jpg

Posłusznie melduję, tutaj jestem! Zatrudnij Robota do pracy!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.