Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Aktualnie najlepsze inwestycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Jakie inwestycje obecnie proponujecie? Co jest najbardziej bezpieczne, o ile można mówić o bezpiecznych inwestycjach pojawiających się na tym forum :)

Podzielcie się swoimi typami. Dobrze by było z uzasadnieniem dlaczego wybraliście ten a nie inny program.

Użytkownik baro edytował ten post 23 styczeń 2016 - 19:20

Lemur

Lemur

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów

Polecam Poker Automatics. Dochody może nie najwyższe ale za to stabilne, od 12% do 24% miesięcznie w zależności od zainwestowanej kwoty.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 30 styczeń 2016 - 14:49

Lemur otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

kromek85

kromek85

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Ja natomiast proponuje TrafficMonsoon - nr 1 jesli chodzi o strony dostarczajace ruch w internecie. Jestem bardzo zadowolony, swietna opcja pasywnego dochodu. Oczywiscie tez trzeba troche wysilku wlozyc, aby moc mowic o konkretnych kwotach :)

Zasiu

Zasiu

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

[---]
Ja natomiast zapraszam do poczytania najnowszych wątków na tym forum o Traffic Monsoon

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 30 styczeń 2016 - 14:52

Zasiu otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

adamos

adamos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaPOMORSKIE

Ze swojej strony polecam Disign Partner, czyli inwestycja w ekrany LED-owe, wątek na tym forum ma ponad 150 stron, inwestować można już od kilku lat, zarabiać można od 6% na 30 dni do 20 % na 103 dni. 

Rejuvenate

Rejuvenate

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1847 postów
  • LokalizacjaPolska
warto zaznaczyć że w Disign trzeba zainwestować minimum 5000zł, i do tych procentów trzeba odjąć podatek ;)

jeśli mamy trochę mniej do zainwestowania to warto się pokusić o bardziej ryzykowne ale też bardziej dochodowe programy, takie jak:

- Poker Automatics - od 12% do 24% co 30 dni

- Recyclix - 14% co 5 tygodni

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 postów
  • LokalizacjaWarszawa

właśnie zastanawiam się nad poker automatics, ale to już istnieje bardzo długo i to mnie niepokoi...

adamos

adamos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaPOMORSKIE

jeszcze ewentualnie jest program Helix, tylko nie jestem obeznany w temacie czy jest on perspektywiczny jeszcze na dłuższą metę.

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2240 postów
Pożyczki społecznościowe na stronie finansowo. Można mieć te 10% miesięcznie albo i więcej tylko trzeba pożyczać tym co oddadzą...

ziemniak94

ziemniak94

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 159 postów

Pożyczki społecznościowe na stronie finansowo. Można mieć te 10% miesięcznie albo i więcej tylko trzeba pożyczać tym co oddadzą...

No i kokos.pl , moim zdaniem nawet lepiej wyglada

Nowy revshare! Coś wielkiego - ClickDelivery -> Program znanego marketera i promotora TM i MPA - Ilyas Noukaila.

20160502014004.gif?1462153204

gonzo00

gonzo00

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg

Odnośnie pożyczek społecznościowych to ja polecam CapitalClub. Inwestuję tam już jakiś czas i zysk jest. Nie spotkałem się jeszcze z problemem spłaty rat, co na Kokosie podobno zdarza się notorycznie, choć trzeba po prostu być rozważnym komu tej pożyczki się udziela. Na Kokosie jest sporo ludzi, którzy znaleźli się pod kreską i nie wszyscy, biorąc tę pożyczkę, mają możliwość ją potem spłacić. W Capitalu pożyczki biorą firmy, co uspokaja mnie na tyle, że według mnie ich obrót jest w stanie zapewnić regularną spłatę zadłużenia. Oprocentowanie jest wysokie, co przy zainwestowaniu kilku, kilkunastu tysięcy daje całkiem ładną kwotę :) Pożyczki społecznościowe oceniam jak najbardziej na plus, kwestia tego, żeby dobrze dobrać pożyczkobiorcę.

DominikaS

DominikaS

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaKraków

tak czytam i... która z tych inwestycji przepraszam jest "najbardziej bezpieczna?" Bo przynajmniej połowa to łud szczęścia, albo coś co zakrawa o piramidę.

Jeśli chcesz bezpiecznie to homebroker albo lokata, a jeśli chcesz zyskownie to raczej nie będzie to bezpiecznie.

Użytkownik DominikaS edytował ten post 18 luty 2016 - 12:11

siela

siela

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Tak jak pisze  "Dominikas" , większość programów proponowanych tutaj to zawsze jest ryzyko utraty pieniędzy ale tez i zarobienia. Każdy program który jest na forum prezentowany zawsze jest szczegółowo opisany.Na forum czytałem kiedyś poradnik inwestowania.. tam jest ładnie napisane : Inwestujesz takie pieniądze które nie są przeznaczone na jedzenie,dzieci,żonę, opłaty i przez które nie zrobisz sobie krzywdy bo straciłeś :). Trzeba pamiętać że programy które dają w jeden dzień 120% zysku albo 200 % to samo mówi przez siebie że to szybki zysk. Wyżej są proponowane programy które już działają np: pokeram, faktycznie działa długo jest to pewnie PONZI aleee ma mały % zwrotu i dzięki temu pewnie jeszcze żyje. Nikt tu Tobie nie napisze że program/programy to 100% bezpieczne i śmiało wpłacaj duże tysiące.  Jestem świeży na forum ale jednego sie nauczyłem , czytam zawsze dokładnie opis programu i posty pod nim :) Szczególnie zwracam uwagę na wypowiedzi doświadczonych ludzi na ty forum i wtedy analizuje czy wchodzić. Pamiętaj że nigdy nie musisz inwestować całej kasy która masz na koncie :) Małymi kroczkami a do celu  a praktyka nauczy Ciebie więcej i nie ma co sie napalać na duży zysk. Dużo czytaj na forum , przeglądaj proponowane programy i wypowiedzi ludzi. To dużo daje :)

Pozdrawiam

• slawek107 lubi to

gonzo00

gonzo00

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg

Najbardziej bezpieczne są te najmniej oprocentowane np., czyli lokaty między innymi. To co wiąże się z dużym ryzykiem zawsze daje możliwość większego zysku. Coś za coś niestety. I tak jak mówi @siela - inwestować należy taką kwotę, której ewentualna utrata nie wpędzi Cię w poważne problemy finansowe, a najlepiej w żadne. Co najwyżej będzie Ci szkoda, że jej część lub całość przepadła, ale nie zrujnujesz sobie przez to życia :P Także trzeba z głową. Ja inwestując w pożyczki, o czym już wyżej wspominałem wychodzę na tym całkiem dobrze i mam nadzieję, że nie napotkam problemów w postaci nieuczciwych pożyczkobiorców. Mam swoje sprawdzone miejsce, w którym ich znajduję i wierzę że będzie ok. Lokaty mnie właśnie nie interesowały, bo są bardzo słabo oprocentowane, mimo że ich niewątpliwą zaletą jest bezpieczeństwo. Cóż: no risk, no fun :D Albo raczej w tym przypadku: no risk, no money :)

hunter07

hunter07

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

zapraszam do nowego programu :) współpracuję z adminem

http://www.hyipforum...i-wwwtadsolcom/

$$ FOR SELL NA PRIV :)

dariklon

dariklon

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 87 postów

Jeśli jesteś zainteresowany stawką około 20% w skali roku, ale za to 100% pewności to można spokojnie poprzez jakiś dobry program partnerski zakładać lokaty w bankach. Dostępne są lokaty bez zakładania kont np IdeaBank, GetinOnline z tym że ten drugi ostatnio ma duże problemy i nie wiadomo czy nie padnie. Minimalne inwestycje to z reguły 1000 zł. Z banku dostaniemy jakieś tam odsetki ale przy takim wkładzie to grosze, ale za to prowizje z PP są znacznie większe co razem daje już fajny zysk. Robiąc to na kilka osób (żona, mąż, matka, babcia itp) jest całkiem niezły zarobek. Osobiście sam tak troszkę zarobiłem i to bez większego wysiłku. W podobny sposób można trochę zarobić na braniu pożyczek, jest wiele firm udzielających pierwszej za darmo (bierzesz-spłacasz), zarabiasz na prowizjach. Co do programu partnerskiego więcej informacji mogę udzielić na priv.   

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 468 postów

Lub też można zainwestować w akcje Sky Way, obecnie za marne centy a pod koniec roku setki % droższe.

SOLIDNE  ZARABIANIE  OD  ZARAZ  -    www.zarabianieodzaraz.pl.tl  oraz  http://zarabianieodz...site.com/janusz

adamos

adamos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaPOMORSKIE

coś więcej powiesz o tych akcjach? :)

shadyx

shadyx

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1191 postów
  • LokalizacjaRybnik

https://skyway.capital/

chodzi pewnie o to. Wygląda całkiem ciekawie, ale czy na pewno kilka tysięcy %?

COMPOUND.FUND - ZNANY ADMIN /PAIDVERTS,MTV/, PASYWNY ZAROBEK, ROI 400%

OBECNIE MÓJ #1 :)

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1323 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Wypadłem trochę z obiegu, ale czy każdy dobry program musi być pisany cyrylicą?

@Shadyx ten admin z compound fund to Joe czy mi się tylko wydaje...

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Aktualnie najlepsze inwestycje

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 30 marzec 2016 - 10:49

Źródło: Aktualnie najlepsze inwestycje

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

dk1984

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.