Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Aktualnie najlepsze inwestycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1663 postów

Tak - to ex admin Jo z PV/MTV :-)

.
iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet / dawniej  www.inwestycjewinternecie.pl
zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet / dawniej → www.zarabianiewinternecie.pl

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1627 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

No to z rok do półtora podziała... :)

Fundu855

Fundu855

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

Witam :) Bardzo proszę o udział w ankiecie dotyczącej inwestycji. Ankieta zostanie wykorzystana do napisania pracy magisterskiej, więc liczę na Państwa udział.

Z góry dziękuje!

http://www.ankietka....westycyjne.html

DominikaS

DominikaS

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaKraków

możesz zmienić na język angielski :D

shadyx

shadyx

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1195 postów
  • LokalizacjaRybnik

@housemaster

Ile podziała to wie sam Joel. Póki co chyba dla siebie potrafi zarobić skoro program hula i przyniósł ROI ok 250% w 3 miesiące

COMPOUND.FUND - ZNANY ADMIN /PAIDVERTS,MTV/, PASYWNY ZAROBEK, ROI 400%

OBECNIE MÓJ #1 :)

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1627 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

@shadyx

Wygląda na to, ze podziała długo i będzie wypłacalny. W ciągu tygodnia mam „uczciwe” 20% w plecy :)

bogema

bogema

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów

:offtopic:

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 13 marzec 2016 - 18:03

bogema otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

shadyx

shadyx

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1195 postów
  • LokalizacjaRybnik

@housemaster, spokojnie :) Ja już tyle $$ miałem czasami z konta ucinanych, że chciałem wkład wycofać. Opłaciło mi się w późniejszym czasie, jak Jo ładował po 10-12%

COMPOUND.FUND - ZNANY ADMIN /PAIDVERTS,MTV/, PASYWNY ZAROBEK, ROI 400%

OBECNIE MÓJ #1 :)

netkeeper

netkeeper

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
Najlepszą inwestycją będzie inwestycja w siebie i nauka np.: jakiegoś języka programowania, a następnie można znaleźć pracę po dwóch latach za 5-10 k netto miesięcznie. A tak to dodatkowo grać na forex na zwycięskich formacjach.

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 postów

"inwestuj w siebie" :), "zostań informatykiem albo menadżerem " :)

Sam wymyśliłeś te złote myśli ?:)

Kolego powiem za siebie. Ja mam fajną prace i życie. A tutaj bawię się wieczorami.

Pewne programy prawie "pewne" dają mi sporo radości $ a inne sporo wrażeń :)

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

DominikaS

DominikaS

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaKraków

Programowanie owszem, fajna dziedzina i można dużo zarobić ale to nie jest dla każdego. Próbowałam się uczyć na studiach i bardzo mi to szło powoli, ciężko było cokolwiek zrozumieć.

Hermes

Hermes

Weteran

• Premium
  • 1298 postów
Poradniki

Programowanie nie jest dla każdego. Kto chce zostać programistą dla kasy - nie ma szans w tej branży. Trzeba robić w życiu to, co się lubi.

Koniec offtopu. A inwestycje - forum jest obszerne, ja mam ostatnio 3 ulubione hyipy i mam porozrzucane środki między nimi.

Użytkownik Hermes edytował ten post 18 marzec 2016 - 10:39

supergromm

supergromm

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaLodzkie

Witam dla mnie jak na razie pewne inwestycje i szybkie wypłaty  to [spam] tylko 2 plany inwestycyjne.

1. 5% naliczany każdego dnia przez 31 dni roboczych co daje nam około 43 dni co nam daje 155% czyli 55% czystego zysku
2. 112% przez okres 10 dni kalendarzowych czyli 12% czystego zarobku po 10 dniach

Uważam że pierwsza opcja jest najlepsza z której korzystam.

Program osobiście przetestowałem i nadal z niego korzystam wypłaty szybkie u mnie do 10 minut  na konto Payza

Super sprawa by pomnożyć swój kapitał

Oprócz tego programu, testuję jeszcze inne programy o których dam znać co i jak

Załączony plik  a1.png   239,84 KB   1 Ilość pobrań

Załączony plik  a2.png   228,74 KB   0 Ilość pobrań

Załączony plik  a3.png   7,9 KB   0 Ilość pobrań

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 28 marzec 2016 - 12:55

supergromm otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Riltanon

Riltanon

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Ja używam HashOcean. :) Kopalnia BTC w chmurze. Na start macie darmowe 15KH/s ale jeżeli w ciągu 30 dni nic nie wpłacicie 15KH/s znika. 15 KH/s daje nam zysk 0.00011 BTC na dzień czyli na miesiąc: 30 x 0.00011. Ja obecnie posiadam 67 KH/s co daje 0.00049 BTC na dzień, czyli 0.20$. Wypłaty można zlecać manualnie lub ustawić na automat min. 0.005 btc. Serwis istnieje od ponad 2 lat.
Jeśli postanowimy zrezygnować z serwisu możemy liczyć na 100% zwrotu inwestycji. Aby dowiedzieć się więcej polecam zajrzeć w FAQ na stronie, wszystko jest fajnie napisane a ja nie chce was wprowadzać w błąd. Dowód wypłaty: [---] . [spam]

W dodatku po kupieniu 700 KH/s (albo więcej, nie pamiętam dokładnie) Ma się 1 Unit i wtedy podobno mozna uzyskac kartę graficzną AMD (ATI) Radeon R9 280X Gigabyte WindForce (GV-R928XOC-3GD). Wygląda na prawdziwe ale ciekawe w jakim stanie ta karta

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 20 marzec 2016 - 19:50

Riltanon otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie wypłaty w błędnym dziale

hunter07

hunter07

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

gdzie obecnie jest najlepszy procent w banku ? getin ?

$$ FOR SELL NA PRIV :)

tomkos

tomkos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Jak oceniacie Likesxl oraz Amazing5?

amberus

amberus

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 566 postów

Dobre i jak widać  trwałe. Więcej optymizmu mam do LikesXL, jednak to coś zrobionego inaczej i ma inne podstawy. Nie mniej jak sami nieraz widzimy ciężko w tym temacie wyrokować.  W/g mnie to zawsze jest opcja tylko dodatkowego zarabiania. Tam gdzie chcemy budować swój biznes na lata to musimy szukać gdzie indziej. Firm opartych na produkcie namacalnym który z natury rzeczy będzie trwał. Dla mnie obecnie to Lchardon. Pojawiło się sporo nowości i dobrych informacji a to daje już nadzieję na dłuższe spokojne zarabianie.

Zarabiaj na tradingu kryptowalut z realną firmą - 

Inwestuj oraz się ucz z najlepszymi -  www.expassetbiznes.com

Inne ciekawe  -  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/  

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11790 postów
Poradniki

Też przypuszczam, że z tych 2 programów to raczej LikesXL jest bardziej interesującym. No i pod rozwagę dodam nowe odkrycie Alduviela czyli m4t.

Ależ Ekspertyza! DasCoin! Wyżyny Logiki i Szczyt Elokwencji! Moc Konkretów!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Melaleuca

Melaleuca

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaKatowice

Witam

czy może ktoś napisać coś o więcej o Poker CapitalClub. Jakieś doświadczenia, rady?

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Też przypuszczam, że z tych 2 programów to raczej LikesXL jest bardziej interesującym. No i pod rozwagę dodam nowe odkrycie Alduviela czyli m4t.

możesz podać linka na forum do tego programu m4t?

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Aktualnie najlepsze inwestycje

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 30 marzec 2016 - 10:49

Źródło: Aktualnie najlepsze inwestycje

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.