Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Aktualnie najlepsze inwestycje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11055 postów
Poradniki

Służę: http://www.hyipforum...et-–-wwwm4tnet/

Gdy forumowa wyszukiwarka nie działa proponuję szukać w googlach z frazą m4t site:hyipforum.pl

Czasami tak jest łatwiej :)

Posłusznie melduję, tutaj jestem! I Protfolio I  Raporty: bieżący  29.04 - 24.04 - 23.04

WjKZ4uE.gif

KxUXPyI.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

@netkeeper: 'Najlepszą inwestycją będzie inwestycja w siebie i nauka (...) A tak to dodatkowo grać na forex na zwycięskich formacjach' - Trafiłem tu trochę przypadkowo, ale jeśli już...

Zgadzam się w kwestii:

1. inwestycja w siebie - tego Ci nikt nie odbierze. Trochę jak w reklamie z Kondratem... ;)

2. Inwestycja w biznes... własny biznes. Mniej pewna inwestycja (szczególnie w naszej rzeczywistości, kiedy byle urzędniczy 'szmondak' może rozłożyć firmę na 'łopaty' - vide casus Pana Romana Kluski), ale z kolei bardziej pewna niż w hyiposferze.

Między innymi dlatego po części wchłonęła mnie z powrotem offline'owa 'czarna dziura'.

3. FX też jest dobrym rozwiązaniem, o ile masz świadomość ryzyka i podejdziesz do tematu profesjonalnie.

Jeśli masz działać po 'partyzancku', to lepiej wcale.

Z kolei z projektów, które powyżej opisywaliście, choć sam w nich nie działam, ale mam jakąś orientację, to zdecydowanie wskazał bym LikesXL. Ten jawi mi się, choć to dla mnie zwykły hyip, jako najlepiej ogarnięty program ostatnich miesięcy w dziedzinie RS.

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 30 marzec 2016 - 10:48

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

gonzo00

gonzo00

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg

Witam

czy może ktoś napisać coś o więcej o Poker CapitalClub. Jakieś doświadczenia, rady?

Chodzi Ci o pożyczki społecznościowe na CapitalClub, czy o co innego? Bo słowo "poker" sprawiło, że zwątpiłem co dokładnie miałeś na myśli :P

Theler

Theler

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 9 postów
  • LokalizacjaWorldWide

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum ;)

Co do inewstycji to kryptowaluty wydają się być pewną i bezpieczną inwestycją. Przy okazji bardzo dochodową. Np. Ethereum (ETH) dwa tygodnie tegmu kosztowało $12, miesiąc termu $14, a dzisiaj $7. Ale czy to jest dobra okazja do inwestycji? :)

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3108 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

@Theler masz chyba na myśli, że to dobry czas na zakup ETH? Osobiście nie siedzę w ETH a krypto są 

dochodową formą zarobku ale bardzo ryzykowną.

skybetix

skybetix

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów

Poza ETH jest jeszcze parę coinów, w które warto zainwestować, np. Expanse. Stworzony na bazie ETH, mały cap i cena bardzo niska:

https://bitcointalk....ic=1173722.2960

Arko22

Arko22

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów

Uważam ze Amazing5 bardzo fajnie daje rade ;)

Mitts

Mitts

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

[---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post 26 kwiecień 2016 - 11:43

Mitts otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

pomiatacz

pomiatacz

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
Poradniki

od siebie polecam mxrevshare, dobre naliczenia, duże prowizje

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1550 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Najlepszą inwestycją jest chyba inwestowanie w reklamowanie byle czego co daje prowizję na FB :P

cryptobanner.png468x60.gif

Refki za free: więcej na temat / lina do programu 

Arczi89

Arczi89

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

[---] spam
Wchodzisz na link , zakładasz konto,inwestujesz kwotę która cie interesuje,jest widoczny kalkulator inwestycyjny. Po 2 miesiącach wyciągasz 200%. Sprawdzona strona i pewna. Ja na tym juz sie dorobiłem ogromnych pieniędzy.
Pozdrawiam

Użytkownik Polon edytował ten post 26 lipiec 2016 - 12:31

Arczi89 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1643 postów
Pokaż screeny :-)

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Na tą chwilę to albo recyclix albo e-dinar ew. MXR

Reszta to same krótkoterminowe hyipy.

christx

christx

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaPolice

Sprawdzone inwestowanie w moim przypadku to... BUTY! Niektórzy pomyślą co ja napisałem, ale że jakiś błąd czy literówka lecz nie, BUTY- Adidas X Yeezy, buty przehajpowane osobą Kanye Westa za które najgorliwsi fani są w stanie zapłacić... no właśnie AŻ DO 400% POCZĄTKOWEJ WARTOŚĆI! W dniu dropu kosztują w granicach 180€ do 350€ zależne od modelu, ale już 1 dzień po wartość iść wynosi 800€ do nawet 1200€! Jest taki gość co kupił 100 par więc przeliczając minimalnie po 800€ za parę a płacąc 350€ za parę rachunek jest prosty :) poniżej daje link do wywiadu z nim, a drugi do ebaya z tymi butami, może ktos sie zainteresuje jak ja :D

http://hypebeast.com...t-750-interview

http://www.ebay.pl/s...st 750&_sacat=0

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów

faktycznie drogie ! brzydkie przy tym jak noc listopadowa

• christx lubi to

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

christx

christx

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • LokalizacjaPolice

manitugg, brzydzkie jak noc listopadowa :D ale czego to ludzie nie kupia, dla nich wazne jest ze ktos slawny w tym sie przeszedl 

michals007

michals007

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

spam

Użytkownik Polon edytował ten post 29 lipiec 2016 - 07:57

michals007 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

loryn22258

loryn22258

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 474 postów

Moim zdaniem najlepsze i sprawdzone 2 programy typu bux z niskim zwrotem i po części pasywnym to : scarlet-clicks i GPTPlanet tego samego Admina wypłacalne od kilku lat bez problemowo . Przymierzam się do ponownego wejścia w BuxVertise ale brak mi motywacji i strategii . Pozdrawiam :)

Nowiutki bux - Bezpłatna aktualizacja do konta Golden 30 dni : http://myclix.us/?ref=loryn222

Sprdaxt

Sprdaxt

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

konieczne jest inwestowanie w siebie, w edukacji, w wiedzy.

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów

edukację, w wiedzę :)

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Aktualnie najlepsze inwestycje

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 30 marzec 2016 - 10:49

Źródło: Aktualnie najlepsze inwestycje

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.