Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Plus 500 i jego obecny stan.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Metaforyczny

Metaforyczny

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów

Jakieś 5 lat temu udało mi się wypłacić 3 tyś. Natomiast jakieś 3 lata temu cofnęli moją wypłatę i nie udało mi się jej wypłacić. Skończyło się na tym, że to co chciałem wypłacić przegrałem i ostatecznie wyzerowałem rachunek..

DanielVennep

DanielVennep

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaNederlands

Czesc, tak jak obiecalem zalaczam screena z wyplaty. w piatek zlecilem a we wtorek byla na koncie. Pozdr

http://imgur.com/a/0Oddw

Lankos

Lankos

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 144 postów

Ja osobiście kiedyś korzystałem z usług tego brokera, miałem problem gdy ze 100 zł zrobilem koło 200 i chciałem wyplacic, ale nie wiem jak to dziala w tej chwili, to bylo kilka lat temu

Zielaslfc

Zielaslfc

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
Mam pytanie. Zarejestrowałem się na plus500 ale nie podałem mojego prawdziwego adresu zamieszkani ze względu na to ze chciałem sprawdzić jak wyglada funkcjonowanie plus500. Dostałem jakis bonus 100 zł. Niestety straciłem i wymagają od mnie wpłaty 160 zł zeby wyrównać stan bonusu.. Nie weryfikowałem mojego konta i danych. Co powinienem zrobić?

Czy muszę dokonać wpłaty czy olać? Miał juz ktos podobna sytuacje? Sa jakies konsekwencje?

Użytkownik Zielaslfc edytował ten post 24 styczeń 2017 - 22:53

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 394 postów
  • Lokalizacjanieznana

A pozostałe dane podałeś prawidłowe? Jeżeli nie robiłeś weryfikacji dowodem albo przelewów ze swojego konta to raczej możesz spać spokojnie, nikt nie udowodni, że Ty to Ty :)

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

Domel32

Domel32

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 37 postów

@Zielaslfc, będziesz musiał wyjechać do Meksyku ;) .

A tak serio to otrzymałeś wezwanie do wpłaty, bo zaliczyłeś Margin Call.

FAQ - Plus500

Klienci nie mogą stracić więcej niż środki, które posiadają na swoim koncie. Funkcja wezwania do uzupełnienia depozytu obowiązkowego (Margin Call) ma na celu zapobiec powstaniu ujemnego salda na Twoim koncie. Niezależnie od tego, może wystąpić tymczasowa sytuacja, gdy saldo osiągnie stan ujemny, np. aby zachować Twoje otwarte pozycje w trakcie oczekiwania na wpłatę środków lub bezpośrednio przed zamknięciem tychże pozycji.

• Montezuma lubi to

ziomopl

ziomopl

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

Witam czy kotoś może wypłacał oststnio u nich pieniadze i czy jeśli konto zostanie zweryfikowane to czy wypłata może być wypłacona na inne konto niż moje osobiste pytam bo mam problem z komornikiem i mi zajmuję konto a ze 110 zloty pbonusu w 3 tygodnie zrobilem 2200 zł i zastanawiam się czy mi je wypłacą na inne konto czy wogle wypłacą.

Pozdrawiam.

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 394 postów
  • Lokalizacjanieznana

Mogę się mylić, ale przelew na konto bankowe inne niż Twoje nie wchodzi w rachubę. Nie chcę sugerować tutaj jakiegoś "zatajania" dochodów, ale zawsze możesz wypłacić na Skrill.

A czy wypłacą? Jeżeli spełniłeś wszystkie warunki promocji, a broker jest uczciwy to pewnie tak...

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

fantismo

fantismo

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaUK
ja gralem jakis czas temu na plus 500 i owszem weryfikacja sie ciagnela wiekami ale jak juz zostalem zweryfikowany to szlo wszystko bez problemow, z bonusowego £20 w ciągu 2 tyg zrobilem 250 i nie bylo zadnych problemow, co prawda wyplata zabiera te 24 do 48h ale nie miałem z nimi jakis problemow. Plus500 ogolnie jest na czarnej liscie w krajowym rejestrze brokerow ale to z innych powodow niz scam

Ksiegowy

Ksiegowy

Skuteczny Inwestor

• SuperVIP
  • 220 postów
  • LokalizacjaWielka Brytania

@fantismo moglbys napisac cos wiecej o tych powodach?

Naprawde ciezko o naprawde dobra opinie nt. tego brokera a mimo to ma sie bardzo dobrze a jego czestotliwosc reklam na youtube az irytuje :)

KOPANIE KRYPTO - Bardzo dobra alternatywa dla tych, którzy nie mają własnego sprzętu. Rabat 3% do każdego zamówienia z tym kodem - ISxahK

TRADING VIEW - Z tych narzędzi korzystam przy tradingu i nie wyobrażam sobie innych. Wersja darmowa i płatna.

IQ OPTION - Moim zdaniem najlepsza platforma do Opcji Binarnych dla początkujących. Minimalny depozyt 10 USD. Minimalna stawka 1 USD.

BLOGOBIZNESIE.COM - Mój raczkujący, nowy projekt. Praktycza wiedza dla osób z zacięciem przedsiębiorcy i inwestora.

fantismo

fantismo

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • LokalizacjaUK
moze te powody juz nie sa tak aktualne bo nie grałem tam od kilku miesiecy ale wielu uzytkownikow skarzylo sie na zbyt wolna synchroznizacje ich wskaznikow z globalnymi kursami przez co duze grono tracilo zyski, do tego podobno manipulacja kursami w celu zwiekszenia zysku samego brokera, mysle ze jak poszukasz dobrze u wujka google to znajdziesz wiecej szczegolow, ja w nich az tak sie nie zaglebialem bo mialem pozytywne relacje z plus500

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.