Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

MinerGate - https://minergate.com/

programy do wydobywania altcointów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

TeamFactory

TeamFactory

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaNetherlands

Siemanko, 

Korzystam od kilku dni z programu do wydobywania kryptowalut - tych mniej popularnych. 

Długo się zastanawiałem czy jest sens wydobywania praktycznie nic nie wartych coinów.

Doszedłem do wniosku, że zapasów nie zaszkodzi zrobić. 

Niektóre altcoiny są nic nie warte i wydobywać można je w tysiącach sztuk.

W MinerGate są też takie, w których ceny wahają się koło 2USD. 

Program pobieramy na dowolny komputer, można dopasować go do własnych potrzeb, na maksymalnych ustawieniach komputer muli i pobiera więcej prądu.

Opcja SMART Miner automatycznie wybiera najbardziej opłacalną walutę. 

Możliwość przetestowania komputera czy będzie nadawał się do wydobycia.

Oczywiście program partnerski - prowizja wypłacana na podstawie wielkości zespołu.

>10 osób = 30% prowizji od wydobycia przez naszego poleconego.

10-30 osób = 50%

+30 osób = 75% 

Myślę, że warto przetestować i zrobić zapasy. W linku poniżej znajdziesz listę kryptowalut i wykresy.

http://coinmarketcap.com/currencies/

Link: https://minergate.com/

Ref link: https://minergate.co...5a03f9dd58f4dc6

Wykres Monero - w 90 dni wzrost z 0.50 USD do 1.50USD 

monero1.jpg

Użytkownik TeamFactory edytował ten post 28 marzec 2016 - 23:08

• Montezuma lubi to

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Wszedłem z refka  :afro: Jak już komputer chodzi to niech coś powbija.

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3111 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Wszedłem na próbę. Myślę że autor rozwinie trochę temat. Coś mi wiesza się ten program :mellow:

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3408 postów

mi muliło laptopa , mimo że mam procesor i7

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

Zmień ilość używanych wątków (CPU CORES) na taką ilość, abyś mogła swobodnie używać laptopa do innych celów a reszta pójdzie na kopanie - zawsze coś tam ukopie :-)

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3408 postów

też tak myślałem , zobaczę jeszcze co z tego będzie :)

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3111 postów

U mnie tak to wygląda http://scr.hu/36y0/dao6u  jakieś sugestie? Szczerze to nie ogarniam kompletnie ale wczuwam się.

Pytanie gdzie się wypłaca te XMR?

Użytkownik slawek107 edytował ten post 29 marzec 2016 - 17:31

Rejuvenate

Rejuvenate

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1935 postów
  • LokalizacjaPolska
Da się też kopać bez sciągania programu... ale to chyba mało opłacalne...

Wydaje mi się, że można te wydobyte waluty sprzedać od razu na stronie za BTC.

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3408 postów

ja zaczynam użytkować , a że sporo korzystam z laptopa , zobaczymy ile się ukopie w dłuższym okresie

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3111 postów

Jakby jeszcze ktoś powiedział w jaki sposób można to uczynić byłbym wdzięczny.

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3408 postów

ja mam ustawione na smart miner , i zmniejszyłem trochę użycie CPU żeby nie muliło za bardzo 

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3111 postów

Jak wejdziemy w zakładkę "calculator" na dole tabelki jest podlinkowany "changely" i przenosi nas do kantoru gdzie można 

kryptowaluty wymienić, jednak trzeba utworzyć konto. Ni sprawdzałem jaki jest efekt końcowy.

Rejuvenate

Rejuvenate

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1935 postów
  • LokalizacjaPolska
Mi jeszcze nie potwierdziło żadnych walut więc póki co nie mogę nic sprzedać ;)

Laptop na którym jestem do piątku dostał 160 pkt. Więc za wiele nie nakopię...

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3111 postów

Jakich punktów? Gdzie to sprawdzić?

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3408 postów

http://scr.hu/93zv/q9fnn

sprawdz na benchmarku

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3111 postów

Ok sprawdziłem wyszło tak: http://scr.hu/36y0/q3jvi

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3408 postów

bardzo ładnie , nakopiesz sporo :D

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3111 postów

Dałem maxa teraz CPU 8 , GPU 4 ale przy niższych wartościach pokazuje tą samą wartość H/s a więc niewiem czy to dobrze podkręciłem.

http://scr.hu/36y0/wsr4g

Użytkownik slawek107 edytował ten post 29 marzec 2016 - 19:27

TeamFactory

TeamFactory

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaNetherlands

Zgadza się, wydobyte coinsy można sprzedać poprzez https://changelly.com/

Osobiście jeszcze nie testowałem wymiany poprzez ten portal - w każdym razie, wykopane teraz coinsy lepiej kisić kilka miesięcy i liczyć, że kurs podskoczy, tak jak w przypadku większości kryptowalut.

Jak wspomniał kolega wyżej, jest możliwość wydobywania bezpośrednio poprzez stronę po zalogowaniu się, ale w mojej opinii lepiej pobrać program na kompa i dowolnie ustawić. 

Mamy coś takiego jak niepotwierdzony balans, po chwili wydobywania automatycznie przeskakuje do potwierdzonego i jest gotowe do wypłaty - prowizje przy wypłacie są różne w zależności od coina.

Z tego co widzę, żeby wypłacić coinsy, trzeba stworzyć osobny portfel do każdej kryptowaluty.

Nie wiele mogę dodać, nadal testuje program - w 3 dni spokojnego wydobywania na moim koncie:

1200 BCN, 30 XDN , 3 QCN, 1 FCN

Bytecoiny wydobywają się bardzo szybko, bo jest ich duuużo więcej w obiegu, niż np. Bitcoinów - gdy za jakiś czas, trudność wydobycia wzrośnie, wzrośnie i cena.

Mój plan ? - postaram się uzbierać chociaż 200,000 BCN, gdyby kiedyś cena podskoczyła chociaż do 0,10$ to 20,000$ w kieszeni.

ps. INF8 - Infinium-8 to martwa już kryptowaluta - takie informacje znalazłem na forum - nie warto wydobywać!

Użytkownik TeamFactory edytował ten post 29 marzec 2016 - 19:42

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1670 postów

Mój plan ? - postaram się uzbierać chociaż 200,000 BCN, gdyby kiedyś cena podskoczyła chociaż do 0,10$ to 20,000$ w kieszeni.

Namówiłeś mnie, a co mi tam, nic do stracenia nie mam jak i tak komp chodzi :D

0318d34706e59.gif

Genesis-mining - zacznij kopanie kryptowalut, a przy składaniu zamówienia otrzymasz 3% rabatu z tym kodem promocyjnym: 1MF0Pr

65d7fb427abd3.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.