Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

MinerGate - https://minergate.com/

programy do wydobywania altcointów

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#181
Magisterek

Magisterek

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 6 postów
Mam nadzieję że nie robię odkopu, ale czas żebym i ja - "powiedział co wiedział".

Jeśli korzystacie z laptopa, zapomnijcie o serwisie, chyba że jesteście gotów by za wykopanie przysłowiowych dwóch groszy płacić życiem laptopa... po prostu, nawet jeśli Wy tego nie odczuwacie to uwierzcie że on to odczuje...
Co do pc stacjonarnego, bez koparki to w zależności od tego jak kto lubi traktować swój sprzęt.

Co do serwisu, dawno nie zaglądałem, jeśli z tą prowizją XMR nic nie zmienili to nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ musimy mieć dwu krotność minimum, a połowę zabierze nam opłata.
Osobiście kiedyś, kiedy sam to testowałem - wypłaciłem dla testu kilka tysięcy BCN, i jakieś śladowe ilości ETH i ETC.


[---]

Zalogowałem się na stronie, 8 miesięcy temu byłem tam ostatnio a do tego czasu żeby nie być gołosłownym, nakopałem się mniej więcej tylu...
http://imgur.com/SIJZo4P

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 23 maj 2017 - 20:58


#182
Rejuvenate

Rejuvenate

  Weteran

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1895 postów
 • LokalizacjaPolska
Ja tam się dziś zalogowałem i z tego co widzę to kurs BCN poszedł nieźle w górę... na portfel wysłałem kiedyś paręnaście tysięcy BCN i w programie mam 6 000 BCN co razem daje mi paręset złotych :)

Popatrzcie tam po swoich kontach i portfelach, może jakieś zaskórniaki też znajdziecie :)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.