Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Wyszukiwanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 644 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki
Miałem i ja nie raz taki problem. Chciałem np wyszukać coś (co jest na forum) a przerzucało mnie gdzieś indziej, strona główna chyba. Może to wina zabezpieczenia antyfloodowego ?

logo-fx.png- Zapraszam od obserwacji i dyskusji.

Innowacyjna platforma inwestycyjna oparta o strukturę PAMM.

Statystyki : MyFXBook, InstaForex

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3101 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Jakby więcej użytkowników się chciało wypowiedzieć w tej sprawie mielibyśmy jakiś "obraz"

tej sytuacji z wyszukiwarką. Dla mnie ona działa "dziwnie" i w przypadku "przerzutu" mam wielkie obawy

czy aby napewno takiego programu niema. Co stwarza poczucie niepewności przy tworzeniu jak i zasięgnięciu

opini o interesującym mnie programie.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10743 postów
Poradniki

@Pepperoniss była taka sytuacja za "dubel" i użytkownik tłumaczył się dokładnie tym o czym piszę

cofnij się do początku tej dyskusji @Polon wrzucił link do tej skargi.

Mam jednak wrażenie, że w tamtej skardze był zupełnie inny przypadek... :)

Wspólna Inwstycja w Elite Earners Club Posłusznie melduję!

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2347 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Ja nie doświadczyłem problemów które opisuje slawek107, że nie można wyszukać programu, a za chwilę można.

Co do przerzucania strony gdy nie znajduje danego słowa, to przerzuca na stronę na której widnieje m.in. duży napis: 

The page you are looking for cannot be found.

Co dla mnie oznacza, że strona z wyrazem który wpisałem do wyszukiwarki nie istnieje na forum. Więc dla mnie jest to jasny komunikat, że na forum nie ma np. strony z danym programem. Oczywiście można by się zastanawiać, czy komunikat nie powinien być napisany po polsku, niemniej podejrzewam że mimo wszystko jest on zrozumiały dla większości użytkowników.

Peppe, dodam jeszcze że wyszukiwarka nie przerzuca na jakąś obcą stronę, ale na stronę forumową.

Użytkownik Polon edytował ten post 16 kwiecień 2016 - 18:46

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3101 postów

@Polon ale ja miałem taki przypadek sorry ale dowodu niemam bo nie filmowałem ekranu musisz mi uwierzyć na słowo.

Szukałem wtedy benopush i miałem przerzut i po kilku próbach wyszukiwarka znalazła program na forum.

Niemam przecież żadnego interesu w tym żeby przeinaczać coś z czym się spotkałem. Chcę poinformować

i szukam wyjaśnienia tej sytuacji. 

@Pepperoniss w tamtym przypadku skargowym użytkownik powoływał się że przed założeniem

tematu sprawdzał w wyszukiwarce program ale go przerzucało i stwierdził że tego programu niema i założył temat

co okazało się dublem i został ukarany jednak @Egzekutor cofnął punkty ze względu na wyjątkowy charakter zaistniałej sytuacji.

Czyli już wtedy była "świadomość" że wyszukiwarka działa niepoprawnie.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2347 postów
Poradniki

@slawek107, jest jeszcze jedna możliwość, która czasami i mnie się zdarza. A mianowicie, kiedy źle wpiszę nazwę programu do wyszukiwarki. Czasami wystarczy pomylić się o jedną literę i już nie wyszuka. A nazwy programów są czasami długie i nieco skomplikowane. 

Szukałem wtedy benopush i miałem przerzut i po kilku próbach wyszukiwarka znalazła program na forum.

Np.  gdybyś wpisał w wyszukiwarkę nazwę tego programu tak jak tu napisałeś (benopush) to nie wyszukało wątku z tym programem (tylko ten wątek o wyszukiwaniu wyszukało bo tu padł ten wyraz).

Użytkownik Polon edytował ten post 16 kwiecień 2016 - 18:53

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10743 postów
Poradniki

Sławku, ja się z Tobą zgadzam, że jeśli można coś poprawić to należy to zrobić. Natomiast specyfiką standardowej wyszukiwarki jest to, że fraza musi być, o ile pamiętam, czteroliterowa. I w tamtym przypadku raczej w tym kierunku szły nasze rozważania gdyż fraza skarżącego była właśnie zbyt krótka.

Teraz, po Twoim poście, problem wygląda na bardziej ogólny i najpewniej dotyczy "wyrzucania" poza forum w przypadku nie znalezienia przez wyszukiwarkę frazy na naszym forum.

I poczekajmy na rozwiązanie, lub jego brak :), przez Admina.

Chyba wszystkim nam zależy by narzędzia forum działały jak najlepiej... Dobrze więc, że zwróciłeś uwagę na ten feler.

Tak na marginesie @Polon też potwierdza takie działanie wyszukiwarki forumowej. Więc temat do rozwiązania niewątpliwie jest...

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2347 postów
Poradniki

Potwierdzam, że przerzuca na tamtą stronę, ale dla mnie nie stanowi to problemu, bo komunikat o nieznalezieniu strony z szukaną frazą jest tam zawarty  :)

Użytkownik Polon edytował ten post 16 kwiecień 2016 - 19:32

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3101 postów

@Pepperoniss, tak chodziło o to chyba że zbyt krótka nazwa była wpisywana przez skarżącego.

Co nie czyni wyszukiwarki "niewinnej" że przy wpisaniu zbyt krótkiej nazwy o tym nie poinformowała tylko przerzuciła 

na nic nie mówiącą stronę prawda?

Prawidłowo wg mnie wyszukiwarka powinna poinformować co źle zrobiłem bądź dać jasną odpowiedź czy szukana 

fraza została znaleziona czy też nie.

Pozostaje nam się chwilowo z tym pogodzić i oczekiwać informacji od szefostwa forum.

Dziękuję za udział i wskazówki.

@Polon ale przerzuciło na stronę że takiej frazy niema ale po kilku próbach wyszukiwarka znajdowała program

którego wcześniej nie "widziała" (miałem taki przypadek) Dla mnie wyszukiwarka nie jest jednoznaczna w swoich 

działaniach.

Użytkownik slawek107 edytował ten post 16 kwiecień 2016 - 19:01

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4163 postów
Poradniki

Jeśli szukałeś benopush to rzeczywiście mogłeś mieć problem z wyszukaniem, ale jeśli szukałeś beonpush to wyniki już powinieneś mieć bezproblemowe.

Wyłączyłem też podpowiadacz w razie braku wyników wyszukiwania, gdyż jest on w języku angielskim. Teraz po wpisaniu wybranej frazy zobaczysz po prostu tekst: Brak wyników dla xxx

• slawek107 lubi to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Nowość, mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
50EX Intuicyjnie zrobiony program z instant wypłatami
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3101 postów

Może literówka mi się wkradła i raz szukałem beonpush a raz benopush, ale teraz próbowałem dla sprawdzenia

wyszukiwarki "begopush" i wyszukiwarka działa tak jak powinna :) http://scr.hu/36y0/59409

Przerzuty już nie następują :)  Dziękuję i mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość dodać do "obserwowanych"

działu "najnowsze tematy"? Nie ukrywam że chciałbym byc powiadamiany mailowo o pojawieniu sie nowego tematu na forum.

Jest tam miejsce na ok 5 tematów które znikają kiedy pojawi się kolejny "świeży temat" a nie zawsze mam możliwość

śledzenia i szukania co nowego na forum się pojawiło.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10743 postów
Poradniki
Przypuszczam, że subskrybować najnowszych tematów się nie da bo to nie jest dział forum.
Ale możesz obserwować tematy pojawiające się w folderach lub subfolderach włączając w wybranym folderze "obserwuj forum".

728-en.gif

BO-728-EN.gif

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3101 postów

Tak można obserwować ale to bym musiał wszystko obserwować :wacko:

Interesują mnie "nowości" pojawiające się na forum a ewentualną klasyfikację danego tematu pozostawiłbym

sobie dla własnej oceny. 

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4163 postów
Poradniki

Tak jak Peppe napisał, jak chcesz dostawać powiadomienia o wszystkich tematach, to musisz subskrybować wszystkie foldery/podfoldery na forum.

Po to jest to podzielone, aby odrzucić tę tematykę folderów, która nas nie interesuje.

Jednym przyciskiem możesz obserwować wszystkie posty, ale nie wszystkie tematy.

forum opis
inwestycje opis
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3101 postów

Może kiedyś administracja forum zrobi taką możliwość obserwacji "nowych tematów".

Pamiętam jak chwilowo ta zakładka zniknęła z forum i jakie było "poruszenie" jego brakiem.

Dużo osób interesuje się co nowego pojawiło się na forum a taka opcja "obserwuj" byłaby

napewno dużym ułatwieniem i pewnie cieszyłaby sie dużym zainteresowaniem.

Egzekutor

Egzekutor

• Boss
  • 4163 postów
Poradniki

Zniknęła tabela z nowymi tematami a nie przycisk obserwacji nowych tematów. Tabela ta już jest, a możliwości obserwacji tematów jednym przyciskiem nigdy nie było i nie pamiętam, aby na jakimś innym forum taka możliwość była. Zawsze subskrybuje się foldery/subfoldery bo prawie się nie zdarza, aby interesowało nas wszystko.

forum opis
inwestycje opis

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3101 postów

No właśnie o tą tabelę chodzi. Ona jest bardzo popularna i fajnie jakby można było ją subskrybować.

Nie zawsze to co nas teraz nie interesuje nie będzie interesować w przyszłości.

Ludzie zmieniają swoje działania inwestycyjne a podpowiedzi płynące z tabelki "najnowsze tematy"

napewno mają na to wpływ.

Lubię być na bierząco nawet w tym co mnie nie interesuje.

Obecnie albo obserwuję WSZYSTKO albo śledzę tabelkę non stop.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.