Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Szukam inwestorów w EA działającego na rynku FX

ea forex robot inwestycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Witam,

od czterech miesięcy należę do grupy testującej EA (bota handlującego na rynku forex), której liderem jest pewien wieloletni trader, zafascynowany klasyczną analizą techniczną i automatyzacją handlu, ponieważ wyklucza to silne ludzkie słabości jak emocje strachu czy chciwości, które prowadzą dalej do nie trzymania się założeń, overtradingu etc. Jako że sam chcę szybko zwiększyć kapitał w obrocie, wyciągnąć wkład i odcinać kupony, oraz oczywiście ograniczyć ryzyko wychodzę z ofertą inwestycyjną do użytkowników Hyipforum.

Nasza grupa

Należę do grupy od czterech miesięcy, jednak przez pierwszy głównie się przyglądałem obracając drobną sumą. Same roboty testowane są od 6 miesięcy a mózgiem operacji jest rozpoznawany i szanowany w środowisku wieloletni trader, bazujący swój handel w dużej mierze na falach elliota, poziomach fibonacciego itp, krótko mówiąc analizie technicznej. Automatyzacją zajmuje się zatrudniany programista, który nie ma związku z rynkiem FX. Grupę buduje w tej chwili ponad 30 osób, część z nas jest bardziej aktywna i wspólnie próbujemy ulepszać robota.

Więcej o EA

Robot wykorzystuje cztery autorskie wskaźniki opierające się na analizie technicznej i buduje siatkę zleceń na wykresie M1 EUR/USD (w zależności od wersji do maksymalnie 11 lub 20 zleceń), zwiększając przy tym pozycje tak, by odrabiać pomyłkę w wyborze kierunku większymi pozycjami w miejscu potencjalnej korekty. Sam mam w tej chwili działające trzy wersje robotów odpalone na VPS, każdy z nich robi ponadprzeciętny zysk. Ryzyko które przyjmuje robot to maksymalny Drawdown 36% kapitału (siatka zamyka się albo profitem albo DD), w razie gdyby została otwarta  siatka zleceń w maksymalnej ilości a rynek poszedł w złą stronę i nie zawrócił (jest spory bufor). Ryzyko to jest jednak niwelowane przez dywersyfikację na kilka EA o różnych poziomach ryzyka, bonus handlowy od brokera, a ja ubezpieczam częściowo w swojej ofercie kapitał Inwestora.

Broker

Broker z którego korzystamy (i zmiana nie wchodzi w gre, na pewno nie w tej chwili) to RoboForex. Jest to broker oferujący różne rodzaje kont, my do handlu wykorzystujemy konta pro-cent oraz fix-cent wyrażane w centach US, dzięki czemu możemy otwierać mniejsze pozycje. Roboforex oferuje też serwer VPS oraz bonus od depozytu. Niektórym może zapalić się lampka, słusznie, te rodzaje kont opierają się na modelu Market Maker i lubią płatać figle (broker zarabia kiedy klient traci). Znamy sposoby żeby się przed tym bronić (w niektórych przypadkach) i nie będzie to problemem Inwestora. 

Oferta dla Inwestorów

Oferta którą do Was kieruję opiera się na jednym z robotów o zbilansowanym ryzyku, a test robota z ostatniego piątku (NFP w USA 38k, prognozy ok. 160k co wywołało duży chaos, ogromną zmienność i gigantyczne spready na rynku), który EA przetrwał bez większych problemów sprawił, że postanowiłem pozyskać kapitał obcy już teraz. Sam zamierzam dywersyfikować kapitał pomiędzy kilka EA, jednak my skupimy się na wersji Kacper. Będzie się na nim znajdował minimalnie kapitał w wysokości pozyskanych tutaj środków (+bonus). Tak prezentowały się testy robota na 2015 rok, robione jeszcze przed startem testów na realnych kontach:

Załączony plik  12512811_1227918863902077_3312967875523931903_n.jpg   73,84 KB   5 Ilość pobrań

Trzymiesięczna historia mojego robota przedstawia statement poniżej. Te duże spadki to wypłaty, natomiast ostatni duży wzrost to moja pomyłka, gdyż wpłaciłem depozyt na niewłaściwe konto ;) Robot w ciągu trzech miesięcy zarobił blisko 25% bez reinwestycji (ten EA zwiększa pozycję co 200$)

Załączony plik  kacper 3 months.png   32,56 KB   6 Ilość pobrań

Konto Myfxbook:

https://www.myfxbook...-kacper/1656769

Chcę póki co przede wszystkim zbudować zaufanie, jednak musi to być kapitał, który będzie miał dla mnie i dla Was jakiś sens, dlatego chcę współpracować z kilkoma osobami, które wpłacą stosunkowo nieduże pieniądze. Myślę, że pakiety po 100$, maksymalnie 10 pakietów będą najlepszym rozwiązaniem na początek.

Depozyt mrożony będzie na 8 tygodni (wypłata zysków to kwestia do dogadania) i ubezpieczam pierwszy DrawDown na 40% (tzn. w razie DD oddaję 40% straconej kasy). Jeśli podczas okresu inwestycji pojawi się drugi, trzeci itd DD (co mało prawdopodobne :) ), ubezpieczony jest tylko ten pierwszy (dla pakietu za 100$ były to DD na 36$, z czego ja oddaję 14,40$). Istnieje możliwość wycofania środków po czterech tygodniach, jednak wtedy ubezpieczenie nie obowiązuje.

Jak liczony będzie zysk?

Jak wspomniałem wcześniej, RoboForex oferuje bonus handlowy, my wykorzystujemy 50% dodatkowych środków od depozytu. Znaczy to, że jeśli wpłacę na swoje konto 1000$, do dyspozycji będę miał 1500$. Te 500$ bonusu to właśnie mój zysk, a dokładniej zysk wypracowany przez te dodatkowe środki, dodatkowo bonus odblokowuje się po obrocie. To jednak mój profit, Was jak się domyślam interesuje coś innego. Zysk inwestora liczony będzie na podstawie jego rzeczywistego kapitału oraz procentowego zysku z całkowitego kapitału. Znaczy to tyle, że jeśli robot zarobi 15$ z kapitału 1500$ (z bonusem) to zarobił 1%, dla inwestora jest to 1% x 100$ = 1$. Jeszcze bardziej rozjaśni to tabelka poniżej, można też zorientować się w potencjalnych zyskach, Inwestora dotyczy kolumna % kapitału łącznie, który kształtuje się na poziomie około 10% w 4 tygodnie.

Załączony plik  kacper.png   37,02 KB   3 Ilość pobrań

Zapraszam do dyskusji, wszelkie pytania czy sugestie mile widziane,

pozdrawiam :)

Użytkownik beler edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 17:36

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ze względu na brak zainteresowania publikuję historię innego konta, na którym testuję aktualnie wersję zarabiająca najszybciej, siatka to maksymalnie 11 zleceń jednak zarabia zdecydowanie szybciej niż przedstawiana wcześniej wersja. Oferta dla inwestorów jest elastyczna i jestem gotów negocjować, to co zaprezentowałem wyżej to jedynie propozycja. Całość jest zdecydowanie ograniczona czasowo, gdyż chciałem szybko zwiększyć kapitał, a jeśli nie uda mi się szybko znaleźć osób do współpracy zwyczajnie poczekam aż "się zarobi". Chcąc zacząć negocjacje, mogę zaproponować umówienie się na stały procent zysku (w skali 4 tygodni), DrawDawn ubezpieczany w 50%, jako podstawę przyjęcia DD bierzemy stabilną wersję EA przedstawioną w pierwszym poście. Wiem, że Myfxbook konta powyżej wygląda dziwnie, sam nie wiem dlaczego ale sam zysk jest widoczny, pod uwagę bralibyśmy tygodniowe statementy z platformy MT4. Poniżej link do konta z inną wersją bota:

https://www.myfxbook...ardcore/1663960

Edit

Tutaj Myfxbook też wygląda dziwnie, widać jedynie ostatni tydzień. Szczerze mówiąc nie korzystałem wcześniej z myfxbook, zawsze wystarczała mi platforma MT4 i statementy. Poniżej wrzucam statement z tego konta od drugiego tygodnia maja do dziś. Niestety bez wykresu ale robiłem to na VPSie i nie miałem czasu żeby się z tym męczyć. Najważniejsze jest widoczne :)

Załączony plik  Untitled.png   26,21 KB   3 Ilość pobrań

Użytkownik beler edytował ten post 11 czerwiec 2016 - 11:26

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• SuperVIP
  • 1953 postów

Nikt nie chce podjąć dyskusji, a temat wydaje się ciekawy, pod warunkiem, że będzie w miarę przyzwoity w dłuższym okresie czasu. Powtarzalność metody to podstawa. Jak to wygląda po kolejnym tygodniu?

Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Prezentuje statement ze stabilnej wersji bota z ostatniego tygodnia. EA zarobiło netto 9.40$ z łącznego kapitału 600$ czyli 1,57%. Tak jak mówię mój kapitał jest zdywersyfikowany na kilka robotów, więc zysk z całkowitego kapitału prezentuje się jeszcze lepiej. Moja propozycja to 10% zysku w skali czterech tygodni (stały), reszta pozostaje tak jak była. Więcej nie zaproponuję :) 
Załączony plik  Untitledkacper.png   25,64 KB   3 Ilość pobrań

Pozdrawiam

Edit

Znów niestety nie ma wykresu, ale to chyba mało istotne. Dodam jeszcze coś od siebie jeśli chodzi o długoterminowość projektu. Takie roboty niemal zawsze przestają działać, prędzej czy później. Rzecz polega jednak na tym, że te roboty to nie jest coś kupionego za 100$ na ebayu, tylko autorski projekt grupy traderów, w tym jeden "prawdziwy magik" ;) 
Grupę tworzy ok. 30 osób i w ciągu 6 miesięcy został zaliczony jeden DD (nie licząc wersji Hardcore, gdzie większość nas zaliczyła SL na ostatnim odczycie NFP) i okazało się, że to błąd brokera (błąd hehe :P ), a kasa została zwrócona. Póki co robot działa świetnie i moim celem jest zarobienie jak najwięcej nim to się zmieni i to samo proponuję ewentualnym inwestorom ;)

Dodam jeszcze, że biorąc pod uwagę, że w ciągu cyklu inwestycyjnego (8 tygodni), EA zaliczy drawdown, który jest przeze mnie ubezpieczany w 50%, inwestor i tak powinien wyjść na plus. Przy zainwestowany 100$ w ciągu 8 tygodni inwestor dostanie 20$ odsetek. Ewentualny drawdown to-36$ z czego ja oddaję 18$. 20$ zysku minus 18$ straty to dla inwestora wciąż 2$ profitu ;) (To jednak zależy od tego, kiedy trafi się DD i jakie zasady przyjmiemy, przed ewentualną inwestycją rozpiszę dokładnie jak to będzie wyglądać dla różnych scenariuszy, żebyśmy się później nie zastanawiali).

Użytkownik beler edytował ten post 12 czerwiec 2016 - 10:50

antyhyip

antyhyip

• SuperVIP
  • 1953 postów
Wiecej niz 10% miesiecznie nawet nie oczekuje. Jestem wstepnie zainteresowany wejsciem testowym za 100$. Czy ten broker ma opcje wplaty przez Skrill?

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Tak, wszystko odbywałoby się właśnie przez Skrill bo sam korzystam z tego procesora. Zapraszam serdecznie do współpracy, początek inwestycji musi odbyć się w weekend, gdyż po pierwsze cykl to pełne 8 tygodni, a po drugie nie wpłacam/wypłacam środków w ciągu pracy EA. 

Dla podsumowania, oferuję 10% miesięcznie (zysk może być wypłacany co tydzień, 2,5%, kwestia do dogadania). Ubezpieczam pierwszy DD na 50%, a to czy zaliczyliśmy DD czy nie będzie oceniane na podstawie stabilnej wersji robota. Cykl to 8 tygodni, istnieje możliwość wyciągnięcia depo wcześniej ale wtedy nie obowiązuje ubezpieczenie. Co weekend będę publikował wyniki EA (na pewno stabilnej wersji, być może będę też prezentował resztę).
Pozdrawiam ;)

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3095 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Jak się ogarnę ze wszystkim to może w następnym tygodniu (weekend) dołączę ze skromną "stówką".

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

!! Ostateczna Oferta dla Inwestorów !!

Witajcie i wybaczcie, że moja oferta nie jest od początku klarowna i jasna. Oferta dla inwestorów przedstawiona poniżej jest aktualna do piątku (17.06) do godziny 10:00, kiedy to potencjalny inwestor powinien podjąć decyzję. W razie chęci uczestniczenia w projekcie, wpłata na moje konto Skrill powinna wpłynąć do niedzieli (19.06) godzina 20:00. Przepraszam, że nie czekam do końca piątkowej sesji, ale wyjeżdżam na weekend i mogę być nieosiągalny. Jeżeli w tych terminach nie pojawią się chętni do inwestycji, być może przedstawię inna propozycję.

• Pakiety po 100$
  • Maksymalna pula to 10 pakietów (1000$ łącznie)
  • Cykl trwa 8 tygodni i na taki okres mrożony jest depozyt (istnieje możliwość wcześniejszej wypłaty)
  • Zysk inwestora będzie określany na podstawie zysku od kapitału łącznie (stabilna wersja EA), tak jak było to pisane w pierwszym poście
  • Dodaję od siebie minimum w postaci 2% tygodniowo, jeśli robot zarobi mniej, do inwestora trafi 2%/tydzień, czyli minimum 8% w ciągu 20 dni roboczych
  • Rozliczenia cotygodniowe. W weekend publikuję statement z ostatniego tygodnia handlowego, na którego podstawie wyliczamy procent zysku netto. Wartość ta mnożona jest przez kapitał inwestora i wypłacana w ciągu następnego tygodnia handlowego (min. 2%)
  • Jeżeli robot zaliczy DrawDown w ciągu tygodnia (co widoczne będzie na statemencie oraz myfxbook), strata będzie odliczana od kapitału inwestora (liczona jako analogicznie jako procent straty od całości kapitału z tygodnia, pod uwagę będzie brany też oczywiście wypracowany w tym czasie przez EA zysk)
  • Ubezpieczam ewentualną stratę w 50%, to znaczy że oddaję połowę straconej podczas DD straty (18$ na pakiet).. Zwrot odbywa się wraz z odblokowaniem depozytu, jednak nie obowiązuje jeśli inwestor zdecyduje się na wypłacenie środków przed końcem cyklu i dotyczy jedynie pierwszego DD

Od dziś do piątku będę prezentował aktualne wyniki robota, na którym będzie opierać się zysk/strata inwestora. Dla ogarnięcia w kupę tematu, przypominam backtesty robota przed rozpoczęciem handlu na realnych środkach (okres 02.01.2015-30.12.2015):

12512811_1227918863902077_3312967875523931903_n.jpg

Wyniki mojego robota z ostatnich trzech miesięcy (bez ostatniego tygodnia, który skończył się na +1,57%) w formie statementu:
kacper 3 months.png

oraz w formie tabelki z excela (inwestora dotyczy % kapitału łącznie):
kacper.png

Wyniki z poniedziałku 13.06 to +3.27$ z kapitału 600$ co stanowi +0.545%
Załączony plik  dd.png   4,71 KB   1 Ilość pobrań
co widoczne jest także na koncie myfxbook: https://www.myfxbook...-kacper/1656769

Pozdrawiam ;)

Użytkownik beler edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 00:43

antyhyip

antyhyip

• SuperVIP
  • 1953 postów
Widzisz poruszyles bardzo ważną kwestię. Napisałeś "wpłata na moje konto Skrill powinna wpłynąć..."
Od początku byłem świecie przekonany że oferta obowiązuje w ramach konta PAMM, a nie "wpłata na Twoje konto".
Drogi kolego, takich ofert było już wiele zatem w tym momencie nie jestem już zainteresowany, a wręcz przestrzegam forumowiczów przed wchodzeniem w taki układ!
Przedstawiasz ofertę bardzo ładnie, prezentujesz wykresy itp. ale takie fakty bardzo łatwo spreparowac. Jeżeli będzie to funkcjonowało jako PAMM - wchodzę! W innym wypadku szukaj poklasku gdzie indziej bo mam nadzieję, że tutaj po moim wpisie na taką ofertę nikt się nie nabierze.
  • slawek107, Kropek i xavix87 lubią to

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3095 postów

@beler co się tak Tobie spieszy z tymi wpłatami? Piszesz żeby wpłacać bo jedziesz na urlop, niewiem jak reszta forumowiczów

ale dla mnie to bardzo źle wygląda. I z moją inwestycją sie wstrzymuję. Sprawa wpłat na "prywatnego" skrill też jest 

arcypodejżana. Nie chcę wróżyć ale przerabiałem tutaj już takie inwestycje i skończyło się to fatalnie.

Będę się przyglądał i obym sie mylił.

• turboonostrilvision lubi to

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Uwagi przyjęte, pisałem o tym, że inwestycja opiera się na zaufaniu od początku. Nie postawię konta PAMM i nie będę się tu rozwijał dlaczego, może niektórzy się domyślają. Śpieszy mi się dlatego, że chociażby ten bot (https://www.myfxbook...ardcore/1663960) robi mi taki zysk, że za parę tygodni, te 1000$ będzie mi zwyczajnie zbędne. Chciałem jak najszybciej zminimalizować własne ryzyko, które ma się zakończyć tym, że w obrocie nie będzie nawet jednego mojego centa. Widziałem, że na forum były relizowane podobne projekty (np. przez TreX4eX, przepraszam jeśli mylę nick), sam mam już jakiś staż na forum, więc myślałem że to może tak działać. Jeśli się nie uda, trudno, nie należę raczej do typu desperata :) Jeśli ktoś zainteresowany jest z Wrocławia albo chce tu przyjechać to zapraszam, mogę pokazać jak to wszystko działa :) Oferta się nie zmieniła.

P.S. Nikogo nie zdziwiło, że to ma być konto PAMM, a ja mam zarabiać na bonusie od depozytu? :) Moim zdaniem sprawa była jasna od początku.

P.S. 2 Jeśli Panowie nie chcecie tak ryzykować, to można się złożyć na pakiet. Ja wystartuję chociażby z jednym pakietem, ale mniej niż 100$ nie wezmę, gdyż mi się to zwyczajnie nie opłaca. Jedna sprawa, to że nie będę się bawił wobsługiwanie tego wszystkiego dla 10$, a po drugie robot zwiększa pozycję co 200$, więc i tak będę musiał dorzucić od siebie, żeby to miało sens :)

P.S. 3 O koncie PAMM będę ewentualnie myślał w momencie, kiedy sam będę miał ostateczną wartość depozytu opartego wyłącznie na zyskach, obstawiam, że za parę miesięcy, ale to jeszcze żadna decyzja i jak wiemy różnie to się może potoczyć 

Pozdrawiam

Użytkownik beler edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 08:41

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3095 postów

Czyli za 3-4 tygodnie inwestorzy zewnętrzni nie będą Tobie potrzebni? Dlaczego zakładasz że 1000$?

Nie przekreślam Twojej oferty ale jest ona jak dla mnie za bardzo oparta na "zaufaniu".

Dla mnie niestety "zaufanie" to za mało aby przystąpić do forex-robota i wpłacać na prywatne konto skrill.

antyhyip

antyhyip

• SuperVIP
  • 1953 postów

za parę tygodni, te 1000$ będzie mi zwyczajnie zbędne. Chciałem jak najszybciej zminimalizować własne ryzyko, które ma się zakończyć tym, że w obrocie nie będzie nawet jednego mojego centa. 

Czyli jasno dajesz do zrozumienia, że pieniądze wpłacone od ludzi miałeś zamiar przeznaczyć na zmniejszenie własnego ryzyka. W razie wtopy powiesz inwestorowi, że się nie udało, a sam własny wkład nadal będziesz miał w kieszeni. To jedna opcja, którą zakładam.

Druga opcja - znacznie bardziej harcorowa - nie ma żadnego robota, zwijasz kasę, jedziesz na wakacje, upadnie biuro podróży i nie będziesz mógł wrócić do kraju. Tudzież dreamliner się zepsuje lub w ramach walki z terroryzmem Skrill zablokuje konto - znamy wszystkie te bajeczki. 

Twoja oferta opiera się albo na opcji pierwszej, albo na drugiej - nie widzę w tej chwili innej opcji.

Uwagi przyjęte, pisałem o tym, że inwestycja opiera się na zaufaniu od początku. Nie postawię konta PAMM i nie będę się tu rozwijał dlaczego, może niektórzy się domyślają. 

No i kolejna niewiadoma... Dlaczego mam się domyślać? Otóż domyślam się - patrz wyżej - opcja pierwsza lub druga. 

sam mam już jakiś staż na forum, więc myślałem że to może tak działać. 

Ja też mam jakiś staż na forum i mając jakąś propozycję nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby ludzie wpłacali mi pieniądze na moje prywatne konta (nieważne czy bankowe czy skrill). Poza tym robienie sobie stażu celowo pod późniejsze oszustwo nie jest niczym nowym. Admini hyipów często rejestrują domeny na kilka lat do przodu po to by wyskoczyć nagle jak Filip z konopi by ogłosić światu, że jego super biznes inwestycyjny bez ryzyka istnieje już 10 lat. Tak samo można zrobić ze stażem na forum - tego w Twoim przypadku nie przesądzam, ale wykluczyć tego nie można.

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

@Slawek107 Jeżeli współpraca z inwestorami będzie szła dobrze, to chętnie będę z nimi pracował dalej, natomiast nie będę szukał inwestorów miesiącami, zależy mi na tym, by było to jak najszybciej, gdyż to mi się opłaca, chyba nic w tym złego? Max 1000$ to zabezpieczenie dla mnie, biorę pod uwagę różne scenariusze i tak na przykład, co jeśli padnie broker? Przestanie wypłacać kasę? 1000$ to jeszcze nie koniec świata, ale nie chciałbym zostać z długiem na 10 000$ :) 

@AntyHyip Nie będę odpowiadał na pierwsze pytanie, bo szczerze mówiąc nie mam na to siły. Opisałem dokładnie na czym zarabiam w pierwszym poście i jest to jedynie bonus od środków, które od Was pozyskam. Dokładniej jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE zysk z bonusu, którego nie da się wypłacić (da się po obrocie, sporym), do tego ryzykuje, że w czasie DD będę musiał oddać 18% wniesionej kasy. Screen z serwera VPS zrobiony przed chwilą:
Załączony plik  gfdgfdfgd.png   493,22 KB   0 Ilość pobrań

PAMM nie będę otwierał, dlatego że nie chcę by dużo osób handlowało w ten sam sposób, to chyba oczywiste, że i Broker i ewentualnie grubasy mogą to zauważyć a mój robot przestanie działać. To moje ostateczne zdanie i proszę mnie nie przekonywać.

Ja rozumiem, że także zakładacie różne scenariusze, doskonale to rozumiem, jednak nikogo nie przymuszam do współpracy. Sam nie mam nic do ukrycia, całkiem poważnie zapraszam do Wrocławia, w tym tygodniu jestem dostępny w czwartek, mogę dokładnie pokazać jak wszystko działa, pokazać pełne historie konta etc :)

Edit

Zapomniałem tylko odnieść się do jednej kwestii @Antyhyip, oczywiście, że robię to dla ograniczenia ryzyka i zwiększenia zysków. Ktoś pomyślał, że to charytatywna akcja? :)Próbowałem to zoptymalizować tak, żeby opłacało się inwestorowi, ale nie będę brał na siebie całego ryzyka, to chyba jasne

Użytkownik beler edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 09:45

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Przemyslalem to sobie i macie rację, tak duży pośpiech nie jest potrzebny dlatego ostateczny termin na decyzje to następny piątek (polnoc) i do tego czasu będę publikował codzienne statementy.
Nie będzie kolejnych ofert, gdyż jeśli bot będzie działał to nie będę już tak "pqnicznie" szukał kapitału obcego, natomiast jeśli przestanie działać to nie będę miał co zaoferować.
Osoby, które się zdecydują zapraszam oczywiście do długoterminowej współpracy, jednak na pewno w jakiś sposób ograniczonej czasowo, gdyż nie będę wiecznie potrzebował kapitału obcego, myślę że to zrozumiałe.
Pozdrawiam

Użytkownik beler edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 13:24

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1723 postów
Poradniki
Rozumiem, że jeśli ktoś chciałby wpłacić większą sumę samemu, możliwa jest do podpisania umowa - spotkanie osobiste z własnym dojazdem? Czy byłby to problem?

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

SUtm40w.gif

antyhyip

antyhyip

• SuperVIP
  • 1953 postów

@trupioblady kolega powiedział, że wyjeżdża na urlop, a urlopy mają do siebie to, że biura podróży lubią bankrutować. Co da Tobie umowa? Mało to umów z Amber-Goldem ludzie podpisali? Nawet umowa z państwem może być bezwartościowa - taką umową jest chociażby kupno obligacji skarbu państwa. Możesz zapytać dziadków czy czasem w szufladzie nie mają obligacji sprzed wojny. Mają wartość jedynie sentymentalną. Umowa w dzisiejszych czasach nie daje kompletnie nic.

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1723 postów
Poradniki
Głównie chodzi mi o spotkanie sam na sam.

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

SUtm40w.gif

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Oficjalnie wykluczam Antyhyip z ewentualnej inwestycji, nie przeczytałem nawet tego co napisałeś, wystarczyło mi pierwsze zdanie, ja nie stoję pod ścianą, tylko szukam osób do współpracy, która ma być miła, nie będę rozmawiał z każdym kto rzuca hajsem, możesz się już zająć swoimi sprawami.
Nie jadę na urlop tylko na weekend do Amsterdamu, wracam w niedziele wieczorem. Nie pracuje na etacie i nie znam słowa "urlop". Jak mniemam tez o tym marzysz wiec powodzenia!

@trypioblady tak jak pisalem, zapraszam do Wrocławia, możemy negocjować face to face, jeśli umowa uwzględni moje warunki to czemu nie
Pozdrawwiam

antyhyip

antyhyip

• SuperVIP
  • 1953 postów

Oficjalnie wykluczam Antyhyip z ewentualnej inwestycji

trollowanie

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 15 czerwiec 2016 - 11:05

antyhyip otrzymał ostrzeżenie. Powód: Trollowanie

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inne, ea, forex, robot, inwestycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.