Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Szukam inwestorów w EA działającego na rynku FX

ea forex robot inwestycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Kolego, widzę że emocje Cię ponoszą, nie interesuje Cię inwestycja to po co w ogóle tu się udzielać? Z całym szacunkiem ale odnoszę wrażenie, że jesteś strasznie sfrustrowany i komentujesz coś o czym nie masz pojęcia. Nie jestem tu po to by tłumaczyć Ci jak działa rynek forex (bo widzę, że nie ogarniasz), a należy inwestować w to co się rozumiesz. Taka dobra rada na przyszłość.

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3214 postów

to znaczy że jeśli nie znam się na forexie to nie mogę u ciebie zainwestować? :(

• turboonostrilvision lubi to

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Hehe no dobrze byłoby zrozumieć jak to wszystko działa, Forex to szeroki temat, precyzowac w 100% działania bota nie będę (bo równie dobrze mógłbym go tu udostepnic), ale podstawowe zasady działania dobrze znać. Do tego dokładnie rozumieć na czym zarabiam ja, na czym zarabia inwestor, na czym zarabia broker etc To chyba oczywiste, że powinieneś wiedzieć w co wrzucasz pieniądze :)

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3214 postów

niby tak , ale możliwe że część ludzi interesuje tylko zysk z inwestycji ,  bez zbędnego wgryzania się w detale. Dla mnie ważne jest czy zarabiam , zresztą bardzo możliwe że i tak trudno byłoby mi ogarnąć temat w krótkim czasie , więc sam rozumiesz.Gdybyś chciał mnie oszukać to nawet moja wiedza o forexie by nie pomogła :)  

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Jasne, że tak, każdy inwestuje jak uważa, ale kolega Antyhyip nie był w stanie nawet przeczytać ze zrozumiem tego co napisałem, cały czas dopytujac o rzeczy, o których pisałem wcześniej, a z takimi ludźmi nie chce pracowac.
Ja jestem otwartym człowiekiem, chętnie opowiem tak o sobie jak i inwestycji w cztery oczy, ale z drugiej strony również oczekuje przyjaznej, otwartej i szczerej współpracy. Natomiast jeśli ktoś zachowuje się jak cham, nie będę udawał, że nic się nie dzieje.
Juz więcej nie wypowiadam się na ten temat i tak zrobił się niezły spam.
Po 23 wkleję statement z dzisiejszej sesji

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• SuperVIP
  • 1951 postów
Kolega tworca tematu bardzo dokładnie sprecyzowal jakiego pokroju ludzi szuka i bardzo dobrze. Mnie nie chce jako inwestora pomimo że jasno dałem do zrozumienia że i tak nim bie będę.
Natomiast kto może inwestować? Ktoś kto zna się na forexie a przynajmniej na jwgo podstawach.
Podobnie jak konto w banku mogą mieć ludzie znający podstawy bankowości. Podobnie jak oglądać telewizję mogą znający podstawy fizyki i zasad przesyłu fal elektromagnetycznych. Samochodem mogą jeździć tylko znający się minimalnie na mechanice samochodowej.
Ja natomiast jestem wykluczony ponieważ wiem co to jest PAMM i że kolega broni się od tego jak może. A jak nie ma PAMMu to znaczy że ja jestem sfrustrowany. Nie wiem czy kolega w ogóle czyta to co pisze ale dokladnie takie wnioski wyciagam z tych wypowiedzi.

Użytkownik antyhyip edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 16:34

Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Ostatni raz i błagam juz tu nic nie pisz.
PAMM nie zakładam i tyle, nie wiem co się tak doczepiles, oferta nie dotyczy konta PAMM i nie rozumiem czemu w ogóle wyskakujesz z tym tematem.
Inwestowac, śpiewać czy oglądać telewizję mogą wszyscy, to wolny kraj. Ja nie zainwestowalbym zlotowki nie rozumiejąc na jakiej zasadzie ma być liczony mój zysk, czy jak zarabia osoba u której inwestuje. Ty rób ze swoją kasa co chcesz, jak dla mnie możesz podążać przez całe życie na slepo, nie rozumiejąc co robisz ale nie zwiastuje Ci w takim wypadku wielu sukcesów. Ja traktuje inwestowanie i rynek finansowy całkiem poważnie i wolę współpracować z poważnymi ludźmi, niż uzerac się z narzekaczami jak Ty. Powodzenia.

Dodam jeszcze, że mam gdzieś Twoje 100$, przestań to traktować jakbyś zastawial całe swoje życie. Na swoim "urlopie" wydam w weekend zdecydowanie więcej.

Użytkownik beler edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 17:12

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Tylko dlaczego ma nie pisać?

Twoja propozycja w istocie niczym nie różni się od setek programów zalegających obecnie w dziale SCAM, które to w zamian za wpłatę jakiś tam pieniędzy na konto Admina programu obiecały grę przez doświadczonych ludzi* / boty * na forexie i dzielenie się z inwestorami potencjalnymi zyskami...

Ani w tych programach ani u Ciebie nie widać tych doświadczonych ludzi* / botów*, za to widać, też podobnie do owych zescamionych już programów śliczne wykresy, zapewnienia o profesjonalizmie i... nakłanianie do jak najszybszego wejścia w projekt. Oczywiście nikt nikogo do niczego nie zmusza...

Krótko mówiąc nie widzę nic nadzwyczajnego w tym, że w gruncie rzeczy oferta anonimowego admina inwestycji w grę przy pomocy wirtualnych botów podlega ocenie na tym forum jak każdy inny hyip.

* niepotrzebne skreślić

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 17:50

728x90.gif

Wspólna Inwstycja w Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Oczywiście ze tak, właśnie dlatego wyszedłem do Was z taką inicjatywa, znam to forum od dłuższego czasu, wiem ze panuje tu mocno sceptyczny nastrój, ale wiem też w co inwestuje cie. Wrzucać kasę w hyipy i ponziaki, pomyślałem ze zaryzykujecie tez tutaj, nie widzę różnicy. Skoro przychodzi do Was Kamil z Krakowa i ladujecie tysiące dolarów to czemu tutaj jest taki problem?
Cały czas powtarzam, zapraszam do Wrocławia, Zobaczysz roboty pracujące na to, statementy i zlecenia prosto z moich kont w roboforex odpalonych na serwerze VPS. Nie przyjedziesz to się nie dowiesz, możecie sobie spekulować przed kompem, ale jak traktujesz to poważnie, to pojedz i sprawdź.
Mam szczera nadzieje, ze uda mi się spotkać z kolega @Trupioblady, zobaczy jak to działa i jestem przekonany że sprawi to na nim wrażenie. Sam dużo chętniej będę współpracował z jedną osobą zamiast 10, będzie zdecydowanie prościej. Liczę ze tak bedzie i za jakiś czas będziemy mogli się tu pochwalić udana współpraca.
Jeszcze jeśli chodzi o moje fejkowe wykresy, mniej obeznanym osobom wyjaśnię jak dziaja myfxbook.com
Konto w MT4 podpisane jest do konta w myfxbook.com, i stamtąd wyniki są streamowane na portal. Podałem Wam linki do dwóch kont, z dwoma różnymi botaami, nie mam możliwości ingerowania w te wyniki, chyba nie wszyscy są tego świadomi.

Wyniki które zamierzam publikować do następnego piątku, można równie dobrze podglądać na koncie myfxbook.com

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Właśnie nie widzę tu jakiegoś specjalnego problemu.

To raczej Ty oburzyłeś się na komentarze kol. @antyhyip, który wskazywał potencjalne ryzyka związane ze skorzystaniem z Twojej propozycji i jednocześnie wskazywał na inne rozwiązanie, które mogłoby zniwelować ryzyko związane z przekazaniem Tobie środków na inwestycje.

Przypuszczam też, że, o ile nie znajdą się jakieś poważne dowody niweczące aprioryczne zaufanie do Ciebie, to znajdą się na tym forum osoby gotowe zaryzykować współpracę z Tobą.

Nie przeceniałbym jednak znaczenia osobistych spotkań w tym zakresie na ocenę Twojej wiarygodności. 

Przede wszystkim, jak przypuszczam, dla zaryzykowania 100$ - 1000$ niewiele osób zechce poświęcić czas na podróż, z której w zasadzie nic istotnego nie będzie mogło wyniknąć.

To nie problem w tym, że czytelnicy nie wiedzą jak działa myfxbook lecz w tym, że podanie przez Ciebie linków nie dowodzi anie tego, że to konta obsługiwane przez boty ani, że konta te należą do Ciebie. Na marginesie oba wykresy nie są zweryfikowane :)

• cfiszan lubi to

728x90.gif

Wspólna Inwstycja w Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

No nie są, jak mówiłem wcześniej do tej pory nie korzystałem z myfxbook, weryfikacja to nie problem, tak jak udowodnienie ze konta należą do mnie, kol. Trupioblady zaoferował spotkanie, do którego mam nadzieje dojdzie, wiec jak widać można. Nie będę tu juz próbował niczego udawadniac, jeśli ktoś chce zainwestować, spotkać się lub ma pytanie dot. Inwestycji to zapraszam serdecznie, jeśli natomiast ktoś chce mnie oskarżać o oszustwo niech sobie odpuści, wszystko chyba zostało juz powiedziane w tym temacie a przynajmniej taka mam nadzieje.
Jeśli rzeczywiście to ja zaatakowalem Antyhyip to przepraszam, sam poczułem się zaatakowany, jeśli niesłusznie to zwracam honor. Zwyczajnie nie lubię być traktowany jak dzieciak szukający frajerów, jest tu ktoś komu by to nie przeszkodziło?
Swoją drogą czy ok.10% miesiecznie nie jest warta wycieczki do Wrocławia? Ryanair z modliła kosztuje 19 zł, nie mówiąc o tym, że Wrocław to super miasto i warto zobaczy :)

Wyniki za dzisiejszy dzień (14.06) to +5.58$ z kapitału 600$ co stanowi 0.93%, wynik jest także widoczny na koncie myfxbook, które zweryfikuję w niedzielę (nie wiem jak to wygląda, ale wole poczekać na przerwę w działaniu rynku):

hehehe.jpg

https://www.myfxbook...-kacper/1656769

Użytkownik beler edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 22:11

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3698 postów
Poradniki

Pomimo, iż temat nie jest klasycznym PAMMem, to postanowiłem go tutaj przenieść, gdyż odnosi się do podobnych założeń tyle że realizowanych manualnie.

Tylko dlaczego ma nie pisać?

Pisanie, że oferta jest scamem tylko dlatego, że mi się nie podoba? Bez przesady, tutaj autor tematu ma rację, że spotkał się z wyjątkowo mocnym "trollingiem". Jeżeli komuś dana oferta się nie podoba wystarczy ją sobie odpuścić.

Twoja propozycja w istocie niczym nie różni się od setek programów zalegających obecnie w dziale SCAM

Oferuje trochę więcej, osobiste spotkanie i naoczną możliwość pokazania jak działa system oraz link bezpośredni do konta tradingowego podłączonego do konta REAL. To już sporo. Ja proponuję jeszcze weryfikację systemu przez hyipforum.

To, że podobne oferty czy programy wylądowały w dziale scam nie może powodować tego, że każdemu nowemu tematowi będziemy przyszywać łatkę "scam". Jestem zwolennikiem zasady "tabula rasa", gdyż tylko ona powoduje, że jesteśmy w stanie wychwycić 1 na 1000 programów, który scamem się nie okaże. A właśnie dla takich programów czy ofert jest to forum.

Natomiast wracając do meritum, uważam że 3 miesięczny okres testów na koncie live to znacząco za krótki okres testów i ryzyko inwestycji jest wysokie. Jeżeli jeszcze do tego nie są założone automatyczne poziomy SL to ryzyko rośnie diametralnie. Żaden robot nie zastąpi człowieka, który posiada jeszcze coś takiego jak intuicję. Chociaż z drugiej strony poziom inwestycji jest na tyle niski, że może ktoś się skusi.

• beler lubi to
Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
Money-Monitor Monitor programów inwestycyjnych
HYIP (opis ryzyka) Opis
BitJack Totalna świeżynka, godzinne naliczenia
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego
Xabo ROI do 150% od inwestycji

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dziękuję Egzekutor, moje odczucia były bardzo zbliżone do Twoich. Doskonale rozumiem, że ktoś ma pytania, wątpliwości, jest nieufny i bez problemu udzielam odpowiedzi, jednak Antyhyip zwyczajnie mnie atakował, tak to widziałem. 
Robot posiada poziomy SL, buduje siatkę pozycji szukając potencjalnych korekt, gdzie zwiększa pozycję i wykorzystuje grid, Zamykanie siatki także odbywa się w zaplanowany sposób, tak, że w razie zamknięcia całej siatki (max pozycji), kiedy kierunek ceny jest inny niż pozycji, EA zamyka pozycje choćby na minimalnym zysku (trailing stop), co pozwala otwierać kolejne pozycje (ilość pozycji w siatce spada) i wybronić całą siatkę. Sam miałem już dwukrotnie taką sytuację, jednak działo się to na innych niż prezentowana wersja robota, ta póki co nie miała jeszcze żadnych większych zawirowań. Jestem świadomy, że 3 miesiące testów to nie aż tak dużo i otwarcie o tym, mówię. Inwestycja wiąże się z ryzykiem, chyba nikogo tutaj nie muszę uświadamiać :)

Grupa cały czas działa, robimy backtesty EA z różnym parametrami, wprowadzamy zmiany, testujemy na realnych kontach i staramy się poprawiać robota. To nie jest EA postawione raz i zostawione samemu sobie, jeśli ten robot przestanie działać, będziemy pracować nad kolejnym ;)

Użytkownik beler edytował ten post 16 czerwiec 2016 - 10:51

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dzisiejszy (15.06) wynik EA to 0.92$ z kapitału 600$ czyli 0.15%. Wynik dość słaby, ale zdecydowałem się wyłączyć robota na dzisiejszy odczyt stóp procentowych z USA oraz posiedzenie FED spodziewając się ekstremalnie dużej zmienności, właściwie się nie pomyliłem :) Do dziś w tym tygodniu robot zarobił już 1.63%, przed nami jeszcze dwa dni handlowe. Wynik widoczny także na koncie myfxbook: https://www.myfxbook...-kacper/1656769

Untitled.png

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Żeby trochę rozjaśnić jeszcze jak działają poziomy SL w robocie (bo chyba nie wyczerpałem tematu), każda pozycja w siatce ma postawiony trailing stop, więc wypadku poprawnej decyzji co do kierunku na pewno zamyka się z zyskiem. Liczy się wynik całej siatki, więc większe pozycje w korekcie są stanie wyciągnąć całość na plus. Jedyna sytuacja, w której EA może zamknąć się na SL -36% to taka, kiedy cała siatka jest juz wykorzystana (otwarta maksymalna ilość pozycji) a rynek nie zawróci (jak wspominałem wcześniej jest spory bufor). Do tego dochodzi inteligentne zamykanie pozycji, o którym wspomniałem wyżej. Pełną siatkę miałem już wielokrotnie (na Kacprze, EA które oferuję chyba się nie zdarzyło, choć nie śledzę tego 24/7), dwukrotnie sytuacja była dość poważna, raz siatka zamykała się niemal cały tydzień handlowy, ale wyszło na plus  ;) Tutaj jeszcze raz screen, który wrzucałem dla kol. Antyhyip, na którym widać SLe  :)

gfdgfdfgd.png

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Wynik EA w czwartek 16.06 wyniósł +5.30$ z kapitału 600$ czyli +0.88%

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław
Wynik EA w piątek 17.06 wyniósł +4.57$ czyli +0.76%. Wynik za cały tydzień to +19.66$, ci stanowi 3.27% kapitału (600$)

xavix87

xavix87

Aktywny inwestor

• Premium
  • 283 postów

Krotko w tym siedziesz, to tak jak, ja bym zaproponowal komus inwestycje w surebety, niby sie nie da przegrac i zysk pewny dla kazdego, ale jeden blad swiezaka i modlitwa do Boga co robic.

Mysle, ze masz dobre intencje, chcesz zarobic majac wiecej kapitalu, dajac czesc zysku, ale ja w ofercie nie widze wykresow i zarobkow, chocby centowych z dlugiego okresu czasu a za taki uwazam przynajmniej minimum rok, zeby brac pieniadze od innych.

Wystartował nowy program 157%, tego samego admina który prowadził Adstimer (działał i płacił 3-4 miesiące)

Zapisz się 157%

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Prawdę mówiąc taką ofertę mógłbym równie dobrze wystawić bez testowania w realu, nawet jednego dnia. To czy ktoś zainwestuje czy nie to jego indywidualna sprawa, każdy odpowiada za swoje pieniądze. Surebetów nie znam, ale domyślam się, że chodzi o bukmacherkę? Kompletnie nie znam tematu, ale domyślam się, że można grać strategicznie i opierając się na statystyce, czyli podobnie jak w FX. Nie mój klimat, nie mój temat, proponuję założyć własny wątek. Sam siedzę w Forex zdecydowanie dłużej niż 3 miesiące, a nad botem pracuje więcej niż tylko moja głowa.

Pozdrawiam

Użytkownik beler edytował ten post 19 czerwiec 2016 - 18:21

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3214 postów

im dłużej tym lepsze wyniki, zarówno w kwestii surebetów które gram parę lat , jak również podejrzewam w kwestiii forex , życzę powodzenia w dalszej pracy , nikt nie jest mistrzem od razu. Doświadczenie robi swoje.

Użytkownik karocris edytował ten post 19 czerwiec 2016 - 20:48

• beler lubi to

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Inne, ea, forex, robot, inwestycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.