Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Reklama wykupiona do dnia 27 listopada 2014
Zdjęcie

Kredyty-Chwilówki KCH 5% - system partner

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

tim999

tim999

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów
Wypłaty u mnie przebiegają szybko i bez żadnych problemów a i cesji dawno już nie podpisywałem. Ostatnio nawet poznikały mi czerwone prostokąty.

www.szkla.com/220899 - polecam

wymiana PayPal - bank - 8% prowizji - kontakt PW

Alexessss

Alexessss

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
Cesja w końcu zrealizowana,pierwszy raz od dłuuuuuuugiego okresu czasu nie mam ani żadnej cesji ani windykacji w toku  :D

w00tt

w00tt

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 postów
ja za to mam teraz 6 czerwonych okienek przedział 15-40 dni :)

Alexessss

Alexessss

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
Wypłata zgodnie z terminem dzisiaj przyszła,więc  O0

d5ymek

d5ymek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
Witam.

Dowiedziałem się ostatnio o posrednictwie inwestycyjnym jako formie inwestowania. Mam pytanie o co chodzi z cesją. Czy to jakas umowa zbycia długu firmie windykacyjnej ? I o co chodzi z darowizną ? Czy idąc do oddziału mogę zaczac uczestniczyć w programie czy dopiero bede zapisany na jakas liste oczekujacych (chodzi mi o KCH) ? I czy jest jakies FAQ na ten temat ? Pozdrawiam

Bary

Bary

Doświadczony inwestor

• Zbanowani
  • 338 postów
Cesja nastepuje po 90 dniach od niespłaconej pożyczki. Jest to odkupienie długu przez firmę. Oznacza to, że firma bierze na siebie dług pożyczkobiorcy. Darowizna jest to 360 zł, które wpłacasz na rzecz klubu sportowego aby przystapić wcześniej do programu. Lista oczekujących jest długa i umowę można podpisać tylko przez Jarosława Skapczyka. Dlatego nie dowiesz się zbyt wiele w oddziałach.

marcur

marcur

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
Fakt, kontakt z przedstawicielami KCh jest ostatnio bardzo utrudniony. Sa "zalatani". Inwestujac u nich wez pod uwage, ze zysk oscyluje w chwili obecnej w okolicy 2-4  % od wplaconej kwoty nie wglebiajac sie w "cesje" i inne wykorzystanie calosci kwoty. Cesje maja znaczenie o tyle, ze trzeba osobiscie udawac sie do oddzialow KCh aby podpisac taki kwitek. Plusem jest mozliwosc obserwacji tego co dzieje sie z Twoimi pieniedzmi (choc w ostatnim czasie jest to bardzo frustrujace ;) Plusem jest tez staz firmy, ilosc oddzialow oraz to, ze wywiazuja sie na razie ze zobowiazan bez najmniejszych problemow. Minusem "darowizna", kolejka,  oraz ciagle malejace zarobki inwestorow pamietajacych "dobre czasy"  i fakt, ze wykorzystuja okolo 60-70% kapitalu jaki u nich zainwestujesz. Ogolnie inwestycja nie powala na kolana , ale na pewno powinna znalezc sie w portfelu wraz z innymi , korzystniejszymi, aby zdywersyfikowac ryzyko.

w00tt

w00tt

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 postów
u mnie nigdy nie zeszło poniżej 3,5% , najwięcej ile miałem to pond 5% .. średnio oscyluje w granicy 4% .. :) więc nie wiem skąd opinie o 2% .. może w sytuacji gdy mamy zainwestowane 3000 zł z czego 2000zł w windykacjach .. to by wyjaśniało niski procent zwrotu ..

marcur

marcur

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
To, ze u Ciebie nie bylo nie znaczy, ze tak nie jest. Ja za ostatni miesiac mialem okolo 2,5%. Jesli od tego odlicze podatek to mizernie. Moze to zalezy od kwoty ? Jaka masz kwote ?  Mialem tam ponad 50k i ciagle ok.15k lezalo odlogiem. Teraz czesc wycofalem i wyglada to nieco lepiej procentowo. Kolega ma ponad 130k i wyglada to podobnie, w granicach do 3%.
Najwiecej ile udalo sie osiagnac okolo 1,5 roku temu to bylo 7,8 % :) dlatego moge troche ponarzekac ;)

Alexessss

Alexessss

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
Coś ode mnie,ja chwilowo mam 5k, oprocentowanie w styczniu 4,2 % w grudniu 2,9 % w listopadzie 2,7%.

w00tt

w00tt

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 postów
marcur , mam ponad 19k, do konca marca bedzie 20k

bazz`

bazz`

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów
u mnie to aktualnie wyglada tak jak na ponizszym zdjeciu , zrobilem sobie maly test srednio co dwa dni udzilaly mi sie pozyczki , wycofalem spora czesc wkladu bo w kch dobijalem do niecale 4% z calosci .....minus podatek a do tego niesplacone kredyty ....., wklad wycofalem 11 dni temu i od tego czasu udzielila mi sie tylko jedna mala pozyczka ..moje wnioski: maja jakis limit ustalony na konto azeby wiecej  niz 70% sie nie udzielalo , widze te sama tendencje na 3 kontach w mojej rodzinie do tego jak dolozymy osoby ktore nie splacaja kredyty( realnieokolo8% ludzi nie splaca kredyty) natumiast tu widac ze procent jest o duzo wiekszyu mnie srednio 25% wyszlo przez czas jaki inwestuje a to zamrozona kasa , a czasami cesja... ....i powoli wycofujemy wklady i przenosimy na inne inwestycje
[tt] oh my god .... [/tt] :

marcur

marcur

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
Dokladnie tak to dziala. Zawsze, bez wzgledu na ilosc zainwestowanych pieniedzy , program steruje kolejka tak, ze 25-30% kapitalu pozostaje niezainwestowane. Jednoczesnie ciagle istnieje mozliwosc powiekszenia kapitalu i sa przyjmowani nowi inwestorzy. To nie jest przypadek. Nawet zwiekszanie limitu powoduje, ze kwota jaka nie jest inwestowana stale rosnie. To musi miec jakis cel. Kiedys dzialalo to calkiem inaczej. Pomyslcie jak wielka kasa pozostaje do dyspozycji KCh w kazdej chwili ? Nie jestem w stanie uwierzyc, ze firma, ktora dziala dosyc sprawnie nie robi tego celowo. To mnie troche do nich zniecheca i powoduje przesuniecia kapitalu w inne miejsca. Niestety tak to bywa, kiedy firmy poczuja sie "pewniej" i wiedza, ze nie zabraknie im inwestorow (kolejka) zmieniaja zasady gry, na nie zawsze czyste.

Sharlih

Sharlih

Aktywny inwestor

• Idea-T
  • 101 postów
Dla mnie ich polityka jest całkowicie jasna, pewnie ze lepiej mieć więcej inwestorów niż mniej skoro dla nic ich to nie kosztuje. Oczywiście mi jako inwestorowi sprawa się zdecydowanie mniej podoba i wolę wybierać alternatywne oferty.

powodzenia w inwestycjach

marcur

marcur

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 382 postów
Oczywiscie. Ale czy jasne jest dla Ciebie to, ze kapital inwestorow nie jest wykorzystany calkowicie ? Chyba latwiej i korzystniej zmienic program tak aby inwestowal , powiedzmy 95% gotowki niz dokladac inwestorow albo pozwalac na zwiekszanie kapitalu. Jaki jest sens aby gotowka nie byla obracana ? Skoro sa nowi inwestorzy a nic sie nie zmiania na niekorzysc , to znaczy, ze jest popyt na gotowke . To jest celowe dzialanie firmy. Tylko co do tego mam zarzuty.
Powiem tak - nie lubie kiedy wydaje mi sie, ze ktos robi mnie w balona. Oczywiscie to tylko moje odczucie.

w00tt

w00tt

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 604 postów
zwyczajnie jako firma myślą o swoich zyskach a nie o zyskach dla inwestorów i wydaje mi się to w pewnym stopniu zrozumiałe hehe .. nie jednego zadowoli procent jaki dają :) . w stosunku do ryzyka które podejmujemy :) ..

Bushido

Bushido

Aktywny inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaUK/LDN
3/4 wpłaconego kapitału pracuje na nasze 5% ( w tych 3/4 często zbierają się kolejne cesje), a 1/4 leży wolna..... prawdopodobnie firma wie co zrobić z tą 1/4 wszystkich inwestorów i gdzie je ulokować skoro wciaż dochodzą nowi inwestorzy.... ja miałem już prawie 28k na swoim KCH i nigdy nie pracowało więcej niż 20k... ponadto miałem około 6 cesji, które trwały średnio po 2 miesiące.... po wypłacie sporej cześci środków (co przy obecnych procedurach trwa około 4-5 dni) okazało się, że 5 z 6 cesji były fikcyjne.... środki zablokowane.... no ale firm od chwilówek coraz więcej, branża się rozwija.... jest wojna są ofiary :-) inwestorzy idą na 2 plan

Alexessss

Alexessss

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów
Cóż jak tak dalej pójdzie to KCH samo w sobie na dłuższą metę stanie się ofiarą,dlatego że mimo marki inwestorzy coraz odważniej wyprowadzają środki i przeznaczają na inwestycję za pośrednictwem innych opcji w wyniku obniżenia się standardów w porównaniu do sytuacji jaka miała miejsce w ubiegłym roku np.

bazz`

bazz`

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 372 postów

3/4 wpłaconego kapitału pracuje na nasze 5% ( w tych 3/4 często zbierają się kolejne cesje), a 1/4 leży wolna..... prawdopodobnie firma wie co zrobić z tą 1/4 wszystkich inwestorów i gdzie je ulokować skoro wciaż dochodzą nowi inwestorzy.... ja miałem już prawie 28k na swoim KCH i nigdy nie pracowało więcej niż 20k... ponadto miałem około 6 cesji, które trwały średnio po 2 miesiące.... po wypłacie sporej cześci środków (co przy obecnych procedurach trwa około 4-5 dni) okazało się, że 5 z 6 cesji były fikcyjne.... środki zablokowane.... no ale firm od chwilówek coraz więcej, branża się rozwija.... jest wojna są ofiary :-) inwestorzy idą na 2 plan

a skad Wiesz ze te cesje byly fikcyjne??
[tt] oh my god .... [/tt] :

Alexessss

Alexessss

Doświadczony inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

okazało się, że 5 z 6 cesji były fikcyjne.... środki zablokowane....

Na jakiej podstawie stwierdzasz że cesje były fikcyjne...? Po podpisaniu cesji wypłata środków to ok. tygodnia więc nie dziw się że od razu nie przelano ci środków na konto - oczywiście o ile o to chodziło. Jeśli nie proszę, sprecyzuj.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)