Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Skarga na użytkownika @pepperoniss za złamanie regulaminu forum.

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 01 wrzesień 2016 - 11:33

Zgadzam się, że lepiej takie sprawy załatwiać na PW.

Jeśli Peppe i Sławek byli w zmowie, to wtedy można uznać takie działanie za spam. Na to jednak dowodów nie ma.

Proponuję aby pepperoniss sam siebie ukarał, skoro poczuwa się do winy.

:evil:

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2248 postów

@slawek chciał być zarejestrowany pod @pepperoniss, ale miał z tym problem https://zapodaj.net/...ab8f8c6d049.jpg

@pepperoniss przyszedł mu z pomocą i podał w swoim poście swoją nazwę użytkownika i numery, żeby @sławek mógł sobie zmienić upline admina na upline @pepperoniss :) https://zapodaj.net/...d4f30245002.jpg

Proszę ukarać użytkownika @pepperoniss za spam :)

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1723 postów
Poradniki

Szczerze nie rozumiem problemu oraz dlaczego miałby być to spam.
@slawek107 chciał się zarejestrować pod @pepperonissem ale jakiś błąd spowodował, iż dostał komunikat, że jest pod adminem. @pepperoniss po prostu przyszedł z pomocą. Okazało się to jedynie małym problemem, a @slawek107 jest jednak pod @pepperonissem.

Naprawdę nie rozumiem czemu miałby być to spam... Błąd w działaniu programu lub po prostu jakieś małe opóźnienie, które było trzeba rozwikłać. Dodatkowo w swoim poście zawarł również inne informacje.

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

SUtm40w.gif

jonek2k3

jonek2k3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 386 postów
  • LokalizacjaAnglia

uzytkownik poprosil o pomoc i ta zostala mu udzielona. gdzie tu spam?

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Powiem tak, jestem forumowiczem który jeżeli rejestruje się do programu to pierwsze co robi próbuje

być poleconym założyciela wątku bo to jest fair wg mnie.

Tutaj było tak samo ale niewiem co było przyczyną że trafiłem do admina.

Resztę wiecie sami. Czy to spam ze strony @pepperoniss? Otrzymałem pomoc o którą prosiłem.

@overlord25 to chyba jakaś niechęć, złość na @pepperoniss tutaj się wylała.

Prawo do skargi ma każdy ale ja w tym wypadku stoję po stronie @pepperoniss.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

Ja też stoję po stronie @pepperonissa ale skarżący może mieć rację i zaskarżony post może być poczytany za spam lub choćby offtopic:)

Uczciwie mówiąc, jako moderator, zdarzało mi się za podobne teksty karać ostrzeżeniem...

Faktycznie, treść z postu powinna pójść na PW...

odpowiedź do wątku faktycznie niewiele wnosiła a moja odpowiedź w watku mogła, i chyba powinna, być bardziej ogólna - że w takiej sytuacji należy podać ID lub pełną nazwę usera w Telegramie...

Za zdarzenie przepraszam a @Bossa proszę o łagodny wymiar kary :)

PS. Nie odbieram skargi jako wylania złości. Raczej jako wytyk, że wbrew prawu (Regulaminowi) nawet jego stróżowi zdarza się zadziałać... :)

• overlord25 i boppo lubią to

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3882 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Zgadzam się, że lepiej takie sprawy załatwiać na PW.

Jeśli Peppe i Sławek byli w zmowie, to wtedy można uznać takie działanie za spam. Na to jednak dowodów nie ma.

Proponuję aby pepperoniss sam siebie ukarał, skoro poczuwa się do winy.

:evil:

• overlord25 lubi to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
investment dragons mój obecny faworyt, szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, szczegółowa recenzja
chattie cukierkowy program oparty o czat, szczegółowa recenzja
zinc7 mocno reklamujący się na forum, 7% dziennie
sumwex 8-12% dziennie, wysokie roi
passiveloan zarejestrowany w usa. szczegółowa recenzja
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
autobitcointrading automatyczny handel na rynku kryptowalut (bitcoin)
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.
decentralized inv. program oparty o bot telegram. automatyczne wypłaty

Motherator

Motherator

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów

samochłosta? :D

Captaii

Captaii

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 501 postów

No pepciu, nie wymigasz się, czekamy na uroczyste samobiczowanie   :evil:

Albo nie, lepiej - oddaj nam, wszystkim userom aktywnym na forum w ciągu ostatniego tygodnia 30% swoich dwumiesięcznych zarobkow ze wszystkich hyipow i revshare. Podzielone po rowno na każdego usera (aktywnego w ciagu tygodnia). Niczym prowizja od reffow w My24hour. To bedzie najlepsza kara  :cheesy:

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1723 postów
Poradniki

@Captaii A jak w ciągu tych 2 miesięcy więcej stracił niż zyskał to my musimy mu oddać te pieniądze :D?

A tak całkiem poważnie to ta sprawa mnie bawi :v

@pepe to jak, poleci 10% :D? Z drugiej strony może w głębi czuje się niewinny.
Nie chcę nic mówić, ale ja czasami dostaję "pouczenie" - ostrzeżenie bez procentów. Wydaje mi się, że taka kara jest wystarczająca ze względu na małą szkodliwość społeczną przewinienia @pepe :D

Tylko nie karaj (nie wiem czy takie słowo istnieje) siebie za mocno - żeby 100% nie poleciało, bo nie chciałbym Cię widzieć w grupie "zbanowani"  :lol:

Użytkownik MrRabbit edytował ten post 01 wrzesień 2016 - 18:04

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

SUtm40w.gif

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

@pepe to jak, poleci 10% :D

Moderatorzy nie dostają punktów ostrzeżeń...

Raczej Boss w razie draki nakłada pokutę :)

Tym razem wyznaczenie pokuty scedował na mnie :)

Z drugiej strony może w głębi czuje się niewinny.

To nie o to do końca chodzi...

Podanie danych do rejestracji w wątku zwykle stanowi spam. Tutaj akurat były to dane uzupełniające mój legalny reflin z pierwszego postu. Gdyby podobny tekst wstawiła do wątku inna osoba niż autor wniosku jako mod uznałbym to za spam i odpowiednio nagrodził. Autora wątku z prawem do zamieszczenia reflinka nie karałbym.

Jednak możliwa jest inna interpretacja Regulaminu i tyle... Nie chcę wywoływać dyskusji czy moderatorowi można więcej. Wolę traktować to, że wręcz przeciwnie - mod może mniej jako user :)

A co do pokuty...

Pewnie poczynię jakiś poradnik, mam nadzieje, że pożyteczny.

Niestety nie mogę obiecać kiedy, bo w sobotę wybieram się na miesiąc, półtora w Góry Izerskie i Bóg jeden wie jak tam będzie z netem, choć zaopatrzyłem się w karty chyba wszystkich polskich i dwu czeskich operatorów komórkowych :)

Nad tematyką też dopiero podumam... Może skrobnę coś o hyipach na szlakach rowerowych :) Albo przewodnik po izerskich knajpkach... :)

720x90-en.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

inny

inny

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

Co do pokuty...naturalnie, jezeli bylaby taka mozliwosc, to poprosilbym o poradnik dotyczacy "dowodu negatywnego".

Ps. milego odpoczynku i daj spokoj z netem, szkoda czasu.

Regulamin niezgodny z sygnatura :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

Zamiast poradnika we wnioskowanym zakresie - lektura do samokształcenia :) (LINK)

A co do netu i wypoczynku to sęk w tym, że jadę popracować w troszkę przyjemniejszych okolicznościach przyrody. Więc jeśli karty nie załapią będę zmuszony zaprzyjaźnić się z zydlem w kafejce w domu zdrojowym z dostępem do netu :)

720x90-en.gif

jaman

jaman

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

:offtopic:

Użytkownik Polon edytował ten post 05 wrzesień 2016 - 09:30

• slawek107 lubi to

jaman otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

A co do pokuty...

Pewnie poczynię jakiś poradnik, mam nadzieje, że pożyteczny.

Niestety nie mogę obiecać kiedy, bo w sobotę wybieram się na miesiąc, półtora w Góry Izerskie i Bóg jeden wie jak tam będzie z netem, choć zaopatrzyłem się w karty chyba wszystkich polskich i dwu czeskich operatorów komórkowych :)

Nad tematyką też dopiero podumam... Może skrobnę coś o hyipach na szlakach rowerowych :) Albo przewodnik po izerskich knajpkach... :)

Heh... Aż się nie spodziewałem, że temat poradnika przez góry okaże się związany z...

Internetowymi kartami gsm, którymi tasowałem przepłacając za mizerny transfer aż znalazłem rozwiązanie, którym z Wami się tutaj podzielę (LINK)

720x90-en.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.