Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Skarga na użytkownika @scooter za notoryczne obrażanie i atakowanie forumowiczów

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 09 wrzesień 2016 - 09:21

Mam takie same odczucie. Dlatego zawieszam możliwość pisania postów dla konta @scooter na okres 30 dni celem przemyślenia czym jest agresja słowna i jak jej unikać. 

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• Zbanowani
  • 3583 postów
Poradniki

Nie pierwszy raz, to recydywista

http://www.hyipforum...rga-na-scooter/

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Zgadzam się z Tobą @scooter, że nie ma 100% zabezpieczenia przed multikontami, ale każde konto podlega regulaminowi. Co Ci da więc nowe konto jeśli nie potrafisz powstrzymać się przed agresywnym językiem wobec innych użytkowników? Każde będzie zawieszane/banowane. Albo więc policzysz do 10 zanim kolejny raz wykażesz się agresją słowną albo nastąpi skutek o którym wspomniałem. Wybór należy do Ciebie.

Jeżeli chcesz zachować to konto, to proszę o publiczną obietnicę, że zaprzestaniesz używania wobec innych użytkowników słów typu "idiota", "pajac" czy innych wyrażeń uznanych powszechnie za obraźliwe. 

CO do tematu Obiecuję, że powstrzymam swoje jak to nazwał pepe "niewyparzone paluszki" .

Powtórzę jeszcze raz, że poradników na pewno nie będę pisał z powodów wymienionych kilkukrotnie w tym temacie

@loryn w przeciwieństwie do ludzi którzy są jakże wielkimi fanami Twoich wypocin których to globalnie adminem się określasz to w szkole posiadłem umiejętność liczenia, a to że posiadam tą umiejętność i z liczenia wychodzi co wychodzi i piszę  to już Ciebie Atakuję ???

Weź się człowieku nie błaźnij proszę cię bardzo. Temat jest do dyskusji, nie chcesz mieć negatywnych opinii jakże prawdziwych ekonomicznie podpartych wyliczeniami to nie zakładaj tematu, pozostanie towarzystwo samouwielbienia w samych twoich stronach, zresztą niezbyt liczne które będzie ci tylko słodzić bo jak widać krytyki jakże prawdziwej liczbowej bardzo nie lubisz

Bez odbioru

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2351 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

CO do tematu Obiecuję, że powstrzymam swoje jak to nazwał pepe "niewyparzone paluszki" .

Powtórzę jeszcze raz, że poradników na pewno nie będę pisał z powodów wymienionych kilkukrotnie w tym temacie

Ja tylko napiszę, że to nie jest sklep spożywczy, abyś sobie dowolnie wybierał produkty w postaci kar, które Ci pasują, albo nie pasują, bo to jest co najmniej nieeleganckie, że nie dość że obrażałeś i atakowałeś użytkowników, to jeszcze wybrzydzasz, które potencjalne kary możesz spełnić, a które z góry sobie odrzucasz, jak jakieś marnej jakości produkty w sklepie: "ten może być, a tamten mi nie pasuje"

Jeśli tak ma wyglądać rozwiązanie tej skargi, jak powyżej, to powiem szczerze, że jestem rozczarowany, ale nie mnie decydować. Jest to moje prywatne zdanie jako użytkownika i autora skargi i nie będę wnioskował o jakiekolwiek zmiany w tym zakresie. Co miałem w tej materii do napisania, to napisałem wcześniej. 

Wypadałoby chociaż przeprosić za swoje zachowanie. Minimum kultury osobistej, nawet z własnej nieprzymuszonej woli... ale o tym nawet nikt nie powinien przypominać, to powinno wyjść od Ciebie samego...

Użytkownik Polon edytował ten post 08 wrzesień 2016 - 21:57

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

Ja tylko napiszę, że to nie jest sklep spożywczy, abyś sobie dowolnie wybierał produkty w postaci kar, które Ci pasują, albo nie pasują, bo to jest co najmniej nieeleganckie, że nie dość że obrażałeś i atakowałeś użytkowników, to jeszcze wybrzydzasz, które potencjalne kary możesz spełnić, a które z góry sobie odrzucasz, jak jakieś marnej jakości produkty w sklepie: "ten może być, a tamten mi nie pasuje"

Nie chcę cię obrażać ale kary to Pani w przedszkolu daje, to nie przedszkole wymyśliłeś sobie jakieś poradniki a ja powiedziałem wyraźnie, że nie i NIE i NIE znaczy NiE

Nie będę swojej wiedzy oddawał za darmo a czy Tobie to się podoba czy nie to już Twój prywatny problem bo ja poradnika żadnego za darmo nie napiszę 

Darken

Darken

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Nie chcę cię obrażać ale kary to Pani w przedszkolu daje

Jest coś takiego jak obowiązujący regulamin. Za nie przestrzeganie go są właśnie kary w postaci ostrzeżeń/"odpoczynku". Jednak chyba powinieneś się dopytać swojej przedszkolanki co i jak.

scooter

scooter

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Lokalizacjaxxx

. Jednak chyba powinieneś się dopytać swojej przedszkolanki co i jak.

Przedszkolanka to dziewczynka chodząca do przedszkola, a chłopiec to przedszkolak, natomiast Pani to nauczycielka.

Nie chodziłem do przedszkola a wiem takie podstawowe rzeczy, Niestety w mojej ocenie Polon ciałem może dorosły a umysłem zatrzymał się na etapie wcześniejszym albo ma jakąś traumę z dzieciństwa i teraz odbija sobie "karami" na forum, wymyśla bzdety a te jego "kary" i reszta mnie nawet nie wzrusza, nie chce mi się screen robić tych jegoż kar u mnie w profilu nawet tego nie czytam z automatu klikam "zapoznałem się" i tyle na bzdety szkoda sobie głowę zawracać a POradnika Pisał nie będę a że on sobie coś wymyślił to niech sam pisze jak się tak mu bardzo nudzi

Ja również nie marnuję czasu na czytanie takich pierdół jak regulamin na zwykłym forum więc mało mnie interesuje co w nim jest, Ty natomiast zanim coś napiszesz to lepiej się doucz coby gaf nie popełniać 

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2351 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Niestety w mojej ocenie Polon ciałem może dorosły a umysłem zatrzymał się na etapie wcześniejszym albo ma jakąś traumę z dzieciństwa i teraz odbija sobie "karami" na forum, wymyśla bzdety a te jego "kary" i reszta mnie nawet nie wzrusza, nie chce mi się screen robić tych jegoż kar u mnie w profilu nawet tego nie czytam z automatu klikam "zapoznałem się" i tyle na bzdety szkoda sobie głowę zawracać a POradnika Pisał nie będę a że on sobie coś wymyślił to niech sam pisze jak się tak mu bardzo nudzi

Ja również nie marnuję czasu na czytanie takich pierdół jak regulamin na zwykłym forum więc mało mnie interesuje co w nim jest, Ty natomiast zanim coś napiszesz to lepiej się doucz coby gaf nie popełniać 

To co się dzieje w tym wątku jest dla mnie wręcz niepojęte. Użytkownik @scooter jak widać nic sobie nie robi z wcześniejszych ostrzeżeń, które miały mu pomóc w poprawie zachowania. Kontynuuje swoją pogardliwą mowę w stosunku do całego Hyipforum, regulaminu i mechanizmów tu rządzących. 

Dodatkowo odnosi się personalnie do mojej osoby i w moim odczuciu obraża mnie, twierdząc że jestem umysłowo niedojrzały w stosunku do swojego wieku. Ponadto w bezczelny i chamski sposób sugeruje, jakoby przyznawane mu przeze mnie ostrzeżenia wynikały z jakichś traum z dzieciństwa. Jest to po prostu kontynuacja jego obrzydliwych wcześniejszych obelg i ataków na forumowiczów. Ja już nie mam wątpliwości, że obietnica poprawy, którą chciał wyegzekwować Egzekutor na nic się zdała, skoro następnego dnia ponownie zaczyna obrażać i pogardliwie odnosić się do Hyipforum.

Jeśli obietnica poprawy miała być rozwiązaniem tej skargi, to wnioskuję o ponowne jej rozpatrzenie, biorąc pod uwagę inne propozycje jej rozwiązania, ponieważ to rozwiązanie w mojej ocenie nie poskutkowało i nie przyniosło absolutnie żadnych pozytywnych efektów.

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4201 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Mam takie same odczucie. Dlatego zawieszam możliwość pisania postów dla konta @scooter na okres 30 dni celem przemyślenia czym jest agresja słowna i jak jej unikać. 

• pepperoniss i Polon lubią to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA | fundusz bezpieczeństwa z kwotą startową 10 BTC!
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
50EX Intuicyjnie zrobiony program z instant/automatycznymi wypłatami. RECENZJA
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3104 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

@scooter chyba jest nie reformowalny, taki typ i raczej nie może być lubiany. Sam może doświadczył w dzieciństwie

jakiś przyrych wydarzeń co odbija się teraz. Nie to że chcę go obrażać ale powinno sie mu odpowiadać takim samym tonem

jak On to robi. Oczywiście to droga do nikąd bo rozmowa będzie przepełniona wyzwiskami i jak sądzę nerwową atmosferą.

Szkoda że nie umie okazać trochę szacunku i pokory ale to jego sprawa.

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1758 postów
Poradniki
Proponuję z jego historii za każdy post, który zawiera obelgi - nałożyć punkty ostrzeżenia. Zbierze się 100% i wątek będzie można zamknąć, a skarga nie będzie już potrzebna =)

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów

Przedszkolanka to dziewczynka chodząca do przedszkola, a chłopiec to przedszkolak, natomiast Pani to nauczycielka.

http://sjp.pwn.pl/sl...dszkolanka.html

http://sjp.pwn.pl/po...kola;12954.html

Nie chodziłem do przedszkola a wiem takie podstawowe rzeczy,

A tu wierzę. Zresztą chyba masz braki w dalszej edukacji wczesnoszkolnej.

Jak sam powiedziałeś. "Weź się człowieku nie błaźnij proszę Cię bardzo."

Ogólnie z chamami się nie dyskutuje i tyle.

Użytkownik manitugg edytował ten post 09 wrzesień 2016 - 18:07

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

hcpdyzio

hcpdyzio

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 481 postów

ban na rok ,sie z dzieciakiem bedziecie uzerac

Sygnatura

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10798 postów
Poradniki

Zwracam uwagę, że skarga została już rozstrzygnięta (link)

• VinXin lubi to

Posłusznie melduję, tutaj jestem! Zatrudnij Robota do pracy!

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

MrRabbit

MrRabbit

Weteran

• SuperVIP
  • 1758 postów
Poradniki

@pepperoniss, ale praktycznie nie przeszkadza to w rozwiązaniu sprawy w inny sposób. Chociaż teraz niby niepotrzebnie bo i tak @scooter pyskować nie będzie więc przez te 30 dni regulaminu łamać nie będzie. Jednak uważam, że jako Moderatorzy mogliście już na początku nałożyć punkty na jego posty i nie tworzyć tematu. Ciekawe, czy 30 dni tym razem poskutkuje ;)

Zaczynasz inwestować w HYIPy? Zapraszam do zapoznania się z moim poradnikiem: PORADNIK

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10798 postów
Poradniki

I nakładaliśmy :)

O ile mnie pamięć nie myli to @scooter notorycznie bywał w kolejce moderacyjnej i miał kilka przerw w pisaniu na forum.

Tak jak pisałem wcześniej. Ostrzeżenia wraz z sankcjami za punkty to zwyczajny, forumowy środek przywoływania niepokornych forumowiczów do porządku, zaś nadzwyczajnym jest skarga i rozstrzygnięcie Administratora.

Tak na marginesie, rozstrzygnięcie niezaskarżalne choć niekoniecznie ostateczne :)

Posłusznie melduję, tutaj jestem! Zatrudnij Robota do pracy!

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.