Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Perły

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Obywatel

Obywatel

Aktywny inwestor

• VIP
  • 244 postów
  • LokalizacjaTrzecia planeta od Słońca.

Witam,

gdzie mogę sprzedać perły? Pomijam miejsca typu stragan, czy portale aukcyjne.

Szukam w necie, i ciężko znaleźć. Jubilerzy głównie sprzeją.  Do kupna, niezbyt skorzy.

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów
Jeśli chodzi o jubilerów to szukaj rzemieślników, którzy produkują biżuterię, oni mogą być zainteresowani.

Myślę też, że tutaj możesz się skontaktować i mogą Ci podpowiedzieć kto skupuje:
http://www.srj.org.p...eksperci-perel/

możesz też spróbować w lombardach, ale nie spodziewaj się wysokiej ceny ;)

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

trader98

trader98

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Dokładnie poszukaj rzemieślników, tam na pewno uda Ci się sprzedać :) 

Obywatel

Obywatel

Aktywny inwestor

• VIP
  • 244 postów

Jeśli chodzi o jubilerów to szukaj rzemieślników, którzy produkują biżuterię, oni mogą być zainteresowani.

Myślę też, że tutaj możesz się skontaktować i mogą Ci podpowiedzieć kto skupuje:
http://www.srj.org.p...eksperci-perel/

możesz też spróbować w lombardach, ale nie spodziewaj się wysokiej ceny ;)

Z tego co się orientuję, to jubiler, czy złotnik jest rzemieślnikiem.....

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Z tego co się orientuję, to jubiler, czy złotnik jest rzemieślnikiem.....

Zależy co kto pod tym rozumie. Apart czy W. Kruk to jubilerzy, ale mało mają wspólnego z rzemieślnikami. Lepiej drobne, niezrzeszone w wielkich sieciach punkty jubilerskie.

PS. W Trójmieście są też raz do roku targi: https://pl.wikipedia.org/wiki/Amberif - tam mogą być chętni na zakup.

Prywatny INV€$TOR

Skaner

Skaner

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
  • LokalizacjaPolska

kiedyś znałem artystę który skupował perły do swojej galerii - zdobił nimi ramy. może w środowiskach artystycznych właśnie?

cashmaker23

cashmaker23

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

Trzeba się znać na tym biznesie? jestem zainteresowany ale nie wiem od czego zacząć

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

jak na każdym biznesie trzeba się znać inaczej kupisz perłę za "okazyjne" $50 dolarów i będziesz się zastanawiał czemu tą "okazję" inni wyceniają na $10... Generalnie rynek kamieni szlachetnych (perły też można pod to podciągnąć) jest dość ograniczony. Ja na razie unikam tego tematu.

Prywatny INV€$TOR

Obywatel

Obywatel

Aktywny inwestor

• VIP
  • 244 postów

Pytałem dlatego, iż koleżanki znajomy posiada hodowlę pereł. Do każdej daje certyfikat. Znajoma ma ich sporo, sprawdzała, ma potwierdzoną autentyczność, ale problem z odsprzedażą jest.

Mikandero

Mikandero

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 8 postów

A może ludzie kasy nie mają na nie ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.