Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
920 odpowiedzi w tym temacie

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2240 postów

Start za 17 dni.

de5721268a536.jpg

Prowizja od poleconych 13%.
Minimum do wypłaty 10$.
Procesory: Payza, Perfectmoney, Payeer, Bitcoin i SolidTrustPay.

Nie polecam strony.

------------------------

Uzupełnienie @Kanibal

Witajcie,
Program obserwowałem odkąd wystartował Pre-launch.
Postanowiłem roszerzyć swoje portolio a także poprowadzić wątek na naszym forum dołączając do projektu.
Poniżej szeroko uzupełnione informacje dla nowych użytkowników.
Administrację proszę o zaaktualizowanie pierwszego posta, bo info jest nie pełne, bądź nie do końca zgodne.

Nazwa programu: TheAdsTeam

Plany reklamowe:
nvdf7w4.png

Naliczenia:
Paczka 10$ - 2,5%
Paczka 25$ - 2,25%
Paczka 50$ - 2,0%

Oczywiście admin zastrzega sobie, że naliczenia zależą od sprzedaży.

Minimalnla wypłata: 10$
Maksymalna wypłata: 300$ dziennie

Wypłaty: manualne

Procesory płatnicze: Payza, Perfect money, Payeer ,Bitcoin, SolidTrustPay

Prowizja od poleconych: 5 lvl (8% 2% 1% 1% 1%)

Klikanie reklam: 10 dziennie

Produkty reklamowe:
-Banner Ads
-Text Ads
-Login Ads
-PPC Ads
-Traffic Exchange
-PTC Ads
-Ad packs

Rejestracja Firmy:
Program zarejestrowany w Irlandii pod nazwa:
THEADSTEAM ADVERTISING SOLUTIONS LIMITED
numer firmy: 585013
https://search.cro.i...panySearch.aspx

adres: OFFICE 29 CLIFTON HOUSE, FITZWILLIAM STREET LOWER, DUBLIN 2
biuro wynajete: http://www.clifton-house.com

Admini programu:
raarlnM.png
XfdK9Nd.png

Oficjalna grupa FB:
https://www.facebook...ups/theadsteam/

Prezentacja programu:

Start programu: 14 października

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Program na oklepanym skrypcie co znane MPA oraz My24. Niezbyt wysokie ROI 110-120% zapewnie skłoni użytkowników do ponownego wykupywania paczek reklamowych. Przez co jest szansa, że program dłużej pochodzi. Admini to realne osoby, które są znane w branży marketingu sieciowego. Firma zarejestrowana jest w Irlandii oraz jedna osoba z Polski miała okazję spotkać się z właścicielami. Na stronie widnieje również informacja o programie partnerskim firm Amazon, Uswitch, Olympus, Domain.com, Digicel, Etihad Airways. Zarobek z tego ma być przydzielony do puli zarobkowej aktywnych użytkowników. Program promuje wielu liderów z Polski i z zagranicy. Jako ciekawostkę od siebie dodam, że dołączyli tutaj także admin MyTrenindingAds oraz HQRevShare :) Jest tutaj też bonus za rejestrację 10 aktywnych osób pod sobą dostajemy 50$. To jeden z tych programów w które chcę wejść grubo. Zobaczymy jak temat dalej sie rozwinie.

https://www.theadsteam.com/ref/kanibal

Zgoda na reflink - @Kanibal
Zadeklarowane dokonanie depozytu po starcie programu.

Edit: Depozyt

9OoxdKB.png

skEHCfZ.png

FEeoBA4.png

Użytkownik Polon edytował ten post 09 grudzień 2016 - 13:15

• Gosiaczek24 lubi to

dzygitek

dzygitek

Weteran

• Premium
  • 1489 postów
  • Lokalizacjawarminsko-mazurskie

Moze jakies Info dlaczego nie polecasz...?

I po co zakladasz tematy z programami w ktore nie polecasz? Zaloz oddzielny temat z programami ktore nie polecasz...

Użytkownik dzygitek edytował ten post 28 wrzesień 2016 - 17:31

RECYCLIX - 14% W 5-TYGODNI - DARMOWE 20 EURO !!! przy rejestracji wpisz ID sponsora 0277-DF02-C71C AdPackPro - ROI 125% MERCHANTSHARES - Od 0.25% do 2.25% Dziennie ROI 150%

Maczeta

Maczeta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPolska

Właśnie też mnie zastanawiało czym się kierujesz i jaką masz pewność że to może być scamm

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2240 postów

Moze jakies Info dlaczego nie polecasz...?

Nic ciekawego tutaj nie widzę. Strona podobna do tych większość byle jakich stron. Admin żebrak na swojej grupie od trzech miesięcy nieudolnie nagania bajeczkami.

jaką masz pewność że to może być scamm

Nic nie pisałem o scamie.
  • xavix87 lubi to

Maczeta

Maczeta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPolska

Mój znajomy osobiście rozmawiał z administratorem zapowiedział że to może być dobry program w 2 dni weszło ponad 400 osób 

xavix87

xavix87

Aktywny inwestor

• Premium
  • 283 postów

Mój znajomy osobiście rozmawiał z administratorem zapowiedział że to może być dobry program w 2 dni weszło ponad 400 osób 

Znajomy mojego znajomego zna osobe, ktora ma znajomego i osobiscie  pisala ona z adminem na facebooku i zapowiedziala ze to moze byc strzal w 10.

Jak masz podawac takie argumenty, to przepraszam ale one do mnie nie przemawiają, moze jakies KONKRETY?

Wystartował nowy program 157%, tego samego admina który prowadził Adstimer (działał i płacił 3-4 miesiące)

Zapisz się 157%

Maczeta

Maczeta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPolska

ten znajomy jest adminem grupy na FB 

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki

Mi akurat zupełnie nie przeszkadzają wątki zakładane, jak ten, dla programów, których autor nie poleca.

Przypominam, że forum jest forum dyskusyjnym a nie reklamowym.

Nie widzę przeszkód by dyskutować o programie, którego autor wątku nie poleca i mieć od niego całkowicie odmienne zdanie.

@overold25 słusznie też zwrócił uwagę, że Jego stwierdzenie, że programu nie poleca wcale nie musi być jednoznaczne z tym, że program jest scamem...

ten znajomy jest adminem grupy na FB 

Każdy może być Adminem grupy na FB :)

Mój znajomy osobiście rozmawiał z administratorem zapowiedział że to może być dobry program [---]

A wyobrażasz sobie admina, który zapowiada, że jego program może być niewypałem...

Gdyby się taki znalazł to byłbym bardzo mocno zdziwiony...

• Wkkkis lubi to

728x90.gif

Wspólna Inwstycja w Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Maczeta

Maczeta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPolska

Jeżeli wstawiający wstawia negatywną opinie powinen to czymś argumentować lub mieć konkretne uzasadnienie dlaczego nie poleca 

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9907 postów
Poradniki

Którą opinię uważasz za negatywną?

Bo jeśli chodzi o pierwszy post kol. @overlord25 to nie widzę tam żadnej opinii. W drugim zaś wyjaśnił dlaczego nie poleca tego programu.

Nic, zupełnie nic, nie stoi na przeszkodzie byś przedstawił argumenty przeciwne. Za przyłączeniem się do programu.

Póki co Twoim argumentem było, że kolega, który jest adminem strony na fb, pewnie też jej założycielem, i pewnie na tej stronie udostępnia swój reflink, rozmawiał z adminem a ten mu powiedział, że program może być dobry...

To bardziej liche powody za przystąpieniem do programu niż wskazane przez twórce wątku tania templataka i długi, niezbyt energiczny przedstart.

Jednak wszystkim wchodzącym w program życzę by program się rozwinął i dał świetnie im zarobić. Myślę, że @overlord25 też nie będzie miał nic przeciwko temu...

728x90.gif

Wspólna Inwstycja w Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

LesnyTroll

LesnyTroll

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 763 postów
  • LokalizacjaSandnes, Norwegia

A ja spróbuje.

Ktoś z polaków spotkał się na żywo z adminami i zrobił wywiad.

Numer 1 w branży

Bezpośredni kontakt z supportem! 

20160908075246.gif

zeno13

zeno13

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3653 postów

I ja również mam zamiar tutaj wejść :)

Maczeta

Maczeta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPolska

Wiem że mój sponsor jest adminem oficjalnej grupy theadsteam na FB osobiście spotkał sie z adminem w UK 

cytuje jego wypowiedz :Real Business, Real owners and Top UK Network Marketers at one place. 

I met the owners in person and I am sure this is going to be the next top revenue share.

PS: Company's first event is scheduled to happen in London,UK on 22nd Oct, 2016.

Takiktos

Takiktos

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaDolny sląsk

Poważnie się zastanawiam nad wejściem do tego programu tylko jeszcze pomyśle czy od samego początku czy odczekam chwilkę, no i na ile cykli może tylko jeden zobaczę.Chciałbym poznać waszą opinie co myślicie o tym programie?

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1387 postów
Zaaktualizowałem pierwszego posta :-)

Obecnie TOP 1 !! Promocja dla nowych osób w moim zespole !! tylko na HyipForum !!
 20160908075324.gif

Takiktos

Takiktos

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaDolny sląsk

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Program na oklepanym skrypcie co znane MPA oraz My24. Niezbyt wysokie ROI 110-120% zapewnie skłoni użytkowników do ponownego wykupywania paczek reklamowych. Przez co jest szansa, że program dłużej pochodzi. Admini to realne osoby, które są znane w branży marketingu sieciowego. Firma zarejestrowana jest w Irlandii oraz jedna osoba z Polski miała okazję spotkać się z właścicielami. Na stronie widnieje również informacja o programie partnerskim firm Amazon, Uswitch, Olympus, Domain.com, Digicel, Etihad Airways. Zarobek z tego ma być przydzielony do puli zarobkowej aktywnych użytkowników. Program promuje wielu liderów z Polski i z zagranicy. Jako ciekawostkę od siebie dodam, że dołączyli tutaj także admin MyTrenindingAds oraz HQRevShare :) Jest tutaj też bonus za rejestrację 10 aktywnych osób pod sobą dostajemy 50$. To jeden z tych programów w które chcę wejść grubo. Zobaczymy jak temat dalej sie rozwinie.

Moje pytanie czy ten program działa lub działał w jakimś innym państwie?

Użytkownik Takiktos edytował ten post 04 październik 2016 - 15:57

hcpdyzio

hcpdyzio

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 360 postów

wejde za jakas niewielka sume 50-100$

zeno13

zeno13

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3653 postów

To co przy każdym revshare jak się admin nie zwinie to da zarobić ;) a na poważnie to zawsze lepiej wiedzieć kto jest adminem i jak jest transparenty to większa szansa na sukces całego programu. Nigdy gwarancji nie ma ale to jeden z tych według mnie który powinien chwilę podziałać.

Program dopiero ma wystartować więc nie działał wcześniej nigdzie.

Takiktos

Takiktos

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaDolny sląsk

powiem wam że program łudząco podobny do My24

LesnyTroll

LesnyTroll

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 763 postów
  • LokalizacjaSandnes, Norwegia
A moim zdaniem po za ROI różni się wszystkim. Od narodowości admina przez brak reinwestycji z procesora po brak podziału na portfele procesorowe.

Numer 1 w branży

Bezpośredni kontakt z supportem! 

20160908075246.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

1 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Facebook (2), nybatteri82

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.