Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
919 odpowiedzi w tym temacie

MyCarlow

MyCarlow

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaIrlandia

U mnie tak samo - każda wypłata co tydzień zlecona na następny dzień jest na portfelu.

Maczeta

Maczeta

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaPolska

Potwierdzam u mnie tak samo po 24 godzinach jest na koncie

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1369 postów
Naliczenia niezmienne :)
10$ Adpack - 2,2560 %
25$ Adpack - 2,1024 %
50$ Adpack - 1,9920 %

Obecnie TOP 1 !! Promocja dla nowych osób w moim zespole !! tylko na HyipForum !!
 20160908075324.gif

Casey67

Casey67

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaPoznan

U mnie nadal pending, wypłate robiłem wczoraj o godzinie 18 więc 24h mija a kasy jeszcze nie mam na koncie.

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 798 postów

Dziś rano zlecałem wypłatę i po 18 dotarła na Payzę.

Evo Binary - pośrednik w forexie. Zarabiaj na forexie nawet do 27% miesięcznie z wkładu.

We Like Fund: ROI 120-200% - revshare promowany przez top liderów | MyAdStory: ROI do 125%

Naliczenia do 7% dziennie -  Crypto Wealth Fund | Promoteam Cykler - polski cykler liniowy. Multikonta.

Merchant Shares: ROI 150% | AdPackPro: ROI 125% - stabilny szwajcarski revshare

damixon37

damixon37

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 35 postów

dziś w południe zleciłem wypłatę o godzinie 12, o 20 logując sie na payze środki miałem już na koncie :)

Użytkownik damixon37 edytował ten post 19 styczeń 2017 - 20:06

hcpdyzio

hcpdyzio

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 357 postów

takze rano zlecalem i popoludniu byla

czosownik

czosownik

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 420 postów

Póki co to wypłaty bardzo ładnie dochodzą. Nigdy dłużej niż 24h 

Marcin2107

Marcin2107

Aktywny inwestor

• Premium
  • 215 postów
  • LokalizacjaKraków

Jak mam napis ,że musze obejrzec ileś tam reklam dziś to nie ma wtedy naliczeń? czy dopiero po 24 godzinach od tego momentu

Dzipsiok87

Dzipsiok87

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • LokalizacjaZamość

Odlicza Ci czas? Jak nie to musisz wyklikać

Marcin2107

Marcin2107

Aktywny inwestor

• Premium
  • 215 postów
  • LokalizacjaKraków

Nie odlicza. I pewnie też nie ma wtedy naliczeń?

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1925 postów
Dokładnie. Musisz odrobić ,,panszczyzne", dopiero wtedy ponownie zacznie naliczac :)

ban.gif

Jeśli nie wierzysz, że możesz tyle zarabiać, to znak,
że musisz popracować nad mentalnością, ew. brak Ci dobrej strategii.

overlord25

overlord25

Demon

• SuperVIP
  • 2240 postów

Biznes na lata ma pociągnąć do 2022 roku.

7694978517302.jpg

Jelenie bardzo się cieszą.

• Ernest lubi to

Finger

Finger

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

No mają licencje, ile pochodzi kto wie ! Ale o co Tobie chodzi ? Że piramida ,że co ? bo nie wiem 

Future AdPro bardzo stabilny revshare 1% dziennie finger.futureadpro.com

WeLikeFund Start 17.01.2017r.https://www.welikefund.com/ref/2663

AndziaGandzia

AndziaGandzia

Inwestor

• Premium
  • 80 postów

do grudnia i będą zadowolone osoby z 3 pierwszych miesięcy co weszli a o 2022 hmm opcja jest z mikro naliczeniami :-) przykład MX

20141017104303.gif

Zapraszam do współpracy w dobrze zapowiadającym się RevShare

Zapraszam do kontaktu po rejestracji

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1925 postów

W MX był ten problem, że kasa im wypływała szerokim strumieniem - raz do użytkowników, bo nie było żadnego ograniczenia, a dwa że jeszcze mieli włamanie.
Ponadto tam były większe %%, także tutaj Ci co wejdą do końca marca jeśli nie będą chciwi to zarobią na spokojnie :)

ban.gif

AndziaGandzia

AndziaGandzia

Inwestor

• Premium
  • 80 postów

Wszystko zależy także od chciwości adminów, a pamiętać trzeba ze apetyt rośnie w miarę jedzenia, mnie tam nie przeszkadza ze 200$ na dzień bo i tak wypłacam mniej, ale raz ludzie się stresują i coś uciekają a plus taki ze ci lepsi mają ograniczenie i nie pompują za szybko

20141017104303.gif

Zapraszam do współpracy w dobrze zapowiadającym się RevShare

Zapraszam do kontaktu po rejestracji

Ambiwalentny

Ambiwalentny

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

16142822_198536923946871_833543471444849

• kanibal lubi to

SideWays

SideWays

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów

Cześć!
Czy jest opcja zmiany portfela wypłaty w TAT?
Tzn. jeśli wpłaciłem pieniądze z payeer, wykupiłem paczki, chcę wyprowadzić już kapitał, to czy mogę to zrobić na payze, albo jakiś rachunek bitcoin?
Próbowałem, ale coś nie wyszło, dlatego pytam, czy to w ogóle możliwe.

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1925 postów

Nie ma takiej możliwości. Wypłacasz na ten procesor, z którego dokonywałeś wpłaty :)

ban.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

3 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych

Ermin, Fremen, Bydle

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.