Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1438 odpowiedzi w tym temacie

bayan2682

bayan2682

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZamość

Ja zawsze czekam powyżej 24h na bitbay, ale zawsze mieszczą się w przedziale 24-48.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Nun

Nun

Bywalec

• VIP
  • 42 postów

Nie wypłacam bezpośrednio na giełdę. Portfel blockchain daje możliwość tworzenia subkont. Można je potem przypisać do danego programu. To bardzo ułatwia weryfikację wypłat. Zwłaszcza jak ktoś wypłaca z 20 tematów.

Rozsądnie Zaprojektowany Bitcoinowy Long Term --- Czytaj Pełny Opis

Lista Priorytetowa --- Kliknij i Zapisz się

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1740 postów

Zanim zaczniecie marudzić na wypłaty powyżej 24h na BTC spójrzcie co się dzieje z kursem.

Nowy program typu RevenueShare !!                   Potężny projekt oparty na BTC !!
468x60.gif p2I3PZs.png

hcpdyzio

hcpdyzio

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 480 postów

930 przed sekunda

Sygnatura

Skurysyn

Skurysyn

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

Witam,

Takie szybkie pytanie, weszli byście w tym momencie w TAT za 4k $? czy już się nie opłaca?

Pozdrawiam

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1740 postów

Ryzyko większe niż na początku, ale na początku nikt nie przewidywał, że program aż tak się rozwinie. Są tacy co wchodzą, a są tacy co rezygnują na poczet czegoś nowszego.

Nowy program typu RevenueShare !!                   Potężny projekt oparty na BTC !!
468x60.gif p2I3PZs.png

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSucha Beskidzka
Ja jestem ZA wejściem teraz. Dlaczego? Program jest w miarę świeży póki co, więc przyjmując, że podziała jeszcze pół roku to spokojnie można wejść, "przemielić" wkład, wyciągnąć go, a później jeszcze zarobić ;)

http://UniwersytetMarketingu.pl - Najlepsze Sposoby Zarabiania w Internecie

Dodaj Mnie Do Znajomych Na FB >>>

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

Prawie pół roku to jest świeży program? ... Dobrze, że nie napisałeś, że jest jeszcze w fazie prelauchu...

• overlord25 i hcpdyzio lubią to

Dołącz do ekipy Rock Team i zacznij w końcu zarabiać!

2017-03-15_1217.png

Zapisując się z mojego polecenia otrzymasz powiększenie swojego depozytu w wysokości naliczonej bezpośredniej prowizji.

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
Oczywiscie, ze jest swiezy i z potencjalem na pobicie rekordu wszystkich Revow, ktore do tej pory dzialaly. To nie HYIP, chlopie ogarnij sie :)

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

Aha, ok to już się ogarniam skoro to nie jest hyip...

2017-03-15_1217.png

Zapisując się z mojego polecenia otrzymasz powiększenie swojego depozytu w wysokości naliczonej bezpośredniej prowizji.

Nun

Nun

Bywalec

• VIP
  • 42 postów

No tak, nie hyip. Tylko krok dzieli nas od bezpiecznego i stabilnego biznesu na lata.

Mimo iż teraz kondycja programu jest dobra może się to zmienić w krótkim czasie. Wystarczy kilka dni masowych wypłat.

Taki stan rzeczy mogą spowodować zdarzenia niezależne, jak spadek kursu BTC czy nawet zwykła plotka w stylu: ADS się kończy - wypłacamy.

Spadek kursu ma bardziej znaczenie psychologiczne. Admini jeśli potrafią przewidywać - na biegu sprzedają wpływające bitcoiny, na portfelach trzymając tylko kwoty niezbędne do płynnego działania wypłat.

Tłum natomiast reaguje impulsywnie i emocjonalnie. Widzi mega spadki na BTC więc w panice robi wypłaty z programu - bezzasadnie wiążąc te dwa elementy.

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
Ale limit 300$ robi swoje.

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 427 postów
  • LokalizacjaKraków
Daniel podziwiam Twój hurraoptymizm ale nie nazywanie hyipa hyipem to lekka przesada

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów
Ok, moze lekko przesadzilem, ale Skyllex albo jakis Coffee Wealth to to nie jest :)

Nun

Nun

Bywalec

• VIP
  • 42 postów

Oczywiście, że to nie to samo co chamski 50% rusek :lol:

Jeśli dojdzie do paniki limit 300$ niewiele da. Pogramy wykańczają masowe wypłaty w okolicach właśnie 100, 200$ a nie te większe ale sporadyczne.

Plemnik

Plemnik

Zawodowy inwestor

• SuperVIP
  • 955 postów

A ja przed tym hurraoptymizmem przestrzegam. Już był tu na forum jegomość z bardzo dużym stażem, który sypał euforią z rękawa z byle pierdnięcia promowanych przez siebie programów. Nawet jak program był sraczką od początku. Naganiał w ten sposób wielu ludzi i wielu traciło przez niego. Od ostatniego mega kitu zapadł się pod ziemię. I mam nadzieję, że nie powstanie jak feniks z popiołu.

Do samego TAT nic nie mam. Dobry program. Ale nie popadajmy w skrajności. Wchodzenie obecnie wiąże się z większym ryzykiem. I nie jest to świeży program. Ale rozwija się dobrze.

• hcpdyzio lubi to

2017-03-15_1217.png

LesnyTroll

LesnyTroll

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 784 postów
  • LokalizacjaSandnes, Norwegia
Limit dla osób niepromujacych to $200. Po za tym jeśli ktoś wbija rangę i ma możliwość wiekszych wypłat toteż nie na wieczność. Wystarczy że zespół przestanie reinwestować i taki liderek który ma 1000 paczek zostanie ograniczony do $200 dziennie. Nadwyżkę prawdopodobnie wykorzysta w usługi typu login ads i kasa wraca do podziału. Zamiast spekulować i wróżyć z fusów skupcie się na sobie. To nawet nie jest racjonalna ocena programu popadacie ze skrajności w skrajność. Ile razy trzeba trąbić w koło że to co jest dziś jutro może nie być.

Bezpośredni kontakt z supportem! 

20160908075246.gif

MyCarlow

MyCarlow

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 439 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Dziś po 1-ej w nocy otrzymałam wypłatę zleconą 23.03 o 14:30 :afro: trochę trwało ale jest przepisowe 48h.

pietras1984

pietras1984

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

Jak czytam wasze komentarze to aż ręce opadają.. Własnie taka mentalność, że pól roku to już wiekowy rev zabija programy...Chcecie co stabilnego   to skończcie z mentalnością 3-6 miesięcy to będziecie dużej zarabiać :) Przecież to od was zależy ile program podziała.

Użytkownik pietras1984 edytował ten post dziś, 19:27

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

2 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Skurysyn, andrzejqrcze

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.