Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W jaki sposób buki rozpoznają czy ktoś gra surebety?


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1
antyhyip

antyhyip

  Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1955 postów
Czy ktoś może mi wyjaśnić w jaki sposób buki rozgryzają to, że delikwent gra na surebetach?
Nie znam się na tym i tylko sobie teoretyzuję: obstawiam 3 różne typy u 3 różnych buków. Dla każdego z buka to jest zwykły pojedynczy zakład jakich mają wiele. Skąd wiedzą, że obstawiłem surebeta?
Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

#2
karocris

karocris

  Maniak inwestycyjny

 • Premium
 • 3416 postów

teraz gra /na surebetach nie jest opłacalna bardzo , dużo buków odpadło dla Polaków,no chyba że się dopiero zaczyna , to można na początku trochę zarobić , dopóki nie dostaniesz limitów, parę buków ma w miarę wysokie stawki do grania , nawet po paru latach grania sure/betów , wciąż są dla mnie dobre. Ale ogólnie czasy są dużo gorsze niż kiedyś .


Użytkownik karocris edytował ten post 02 październik 2016 - 08:36


#3
Polon

Polon

  Weteran

 • Moderatorzy
 • 2468 postów
 • LokalizacjaWioska Smerfów
 • Grupy:Prywatna
Poradniki
@antyhyip, z punktu widzenia bukmachera to nie jest takie trudne wywnioskować kto gra na surebetach. Właściwie jedynymi informacjami na podstawie których buk może podejrzewać że ktoś gra na surebetach są zakłady obstawiane przez gracza. Oczywiście jeden buk nie może wiedzieć że gracz obstawia przeciwny wynik w innym buku. Weźmy taki przykład dla uproszczenia na zdarzenie dwudrogowe:
 
Bukmacher A ma kurs na wynik jakiegoś zdarzenia wynoszący 1,8
Bukmacher B ma kurs na przeciwny wynik tego samego zdarzenia wynoszący 2,5
 
Mamy tu więc surebeta.
 
Jeśli gracz chce obstawić oba te zakłady u tych buków i chce mieć taki sam zysk niezależnie od wyniku, to zakładając, że chce przeznaczyć na to 100 zł, będzie musiał:
 
- postawić 58,14 zł na kurs 1,8 u bukmachera A
- oraz postawić 41,86 zł na kurs 2,5 u bukmachera B
 
Wygrana w każdym z tych przypadków wyniesie 104,65 zł, co da 4,65 zł zysku niezależnie od wyniku.
 
Jeśli zatem gracz gra na surebetach, to raczej zmuszony jest grać obstawiając "nietypowe" stawki gdzie wymagana jest dokładność co do grosza. Normalny gracz który nie obstawia surebetów, a gra sobie powiedzmy dla przyjemności, albo nawet gracz zawodowy, który wyłania typ po głębokich analizach raczej podczas obstawiania nie będzie się bawił w obstawianie takich "dziwnych" stawek typu 38,77 zł, albo 64,21 zł, itp. Po prostu obstawi 39 albo 40 zł bo nie ma powodu aby wpisywać tak dokładne stawki co do grosza. Jeśli zatem ktoś notorycznie obstawia zakłady za stawki z dokładnością co do grosza, to bukmacher może podejrzewać że gracz gra surebety. 
 
Natomiast gracz może spróbować ograniczyć ryzyko że bukmacher wykryje że gra na surebetach. Przykład do kursów podanych wyżej:
 
- gracz obstawia 57 zł na kurs 1,8 u buka A
- oraz obstawia 41,04 zł na kurs 2,5 u buka B
 
Wygrana w każdym z tych przypadków wyniesie 102,60 zł, co da zysk 4,56 zł niezależnie od wyniku.
 
A więc można tak ustalić stawki, aby przynajmniej u jednego bukmachera była ona "normalna". Więc nawet jeśli ktoś ma konta u kilku, kilkunastu bukmacherów i używa ich do grania surebetów, to w przypadku zdarzeń dwudrogowych może aż o 50% zmniejszyć ilość obstawianych stawek które obstawia z dokładnością co do grosza, i jednocześnie zapewniając równomierny zysk niezależnie od wyniku. 

Użytkownik Polon edytował ten post 02 październik 2016 - 09:56


#4
karocris

karocris

  Maniak inwestycyjny

 • Premium
 • 3416 postów

na dłuższą metę buki i tak wykryją grających surebetami , jest tylko parę dobrych które nie limitują, albo limity są akceptowalne . Ale jest ich niewiele niestety#5
Omnibetpl

Omnibetpl

  Aktywny inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPip
 • 231 postów
 • LokalizacjaUK

Jest to bardzo proste. Bukmacherzy korzystają z oprogramowania w którym mają podgląd do wszystkich kursów u innych bukmacherów. Dzięki temu widzą które ich kursy tworzą surebeta z innym bukami. Jeśli dany gracz będzie grał seryjnie takie zdarzenia to zostanie szybko zauważony.#6
karocris

karocris

  Maniak inwestycyjny

 • Premium
 • 3416 postów

oczywiście grający surebety również korzystają z tego samego typu programów lub stron :D#7
koczan1

koczan1

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów

jezeli konto zostane zablokowane to srodki sa zwracane na konto ?#8
Columbo

Columbo

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 7 postów
 • LokalizacjaUnited Kingdom

Trzeba będzie zweryfikować konto poprzez dostarczanie dokumentów, po to pieniądze muszą się zwrócić. Chociaż są tacy bukmacherzy, które bardzo źle zwracają pieniądze lub w ogóle nie zwracają.#9
Todds

Todds

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 8 postów

:offtopic:


Użytkownik vojtec edytował ten post 17 maj 2017 - 19:32
Todds otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

#10
BartoszBartosz

BartoszBartosz

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 416 postów
 • LokalizacjaPolska

:offtopic:


Użytkownik vojtec edytował ten post 17 maj 2017 - 19:42
BartoszBartosz otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

#11
karocris

karocris

  Maniak inwestycyjny

 • Premium
 • 3416 postów

:offtopic:


Użytkownik vojtec edytował ten post 17 maj 2017 - 19:43
karocris otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.