Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Skarga na moderatora @pepperoniss

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 30 listopad 2016 - 10:55

START: Przy ilości 300 000 użytkowników zarejestrowanych

Members Registered
301,010

Gdzie ten start? Gdzie wypłaty? Brak wypłat = SCAM, decyzja była więc słuszna, są programy gdzie wystarczy spojrzeć tylko na nie i wiadomo w jakim dziale powinny trafić (np THWGlobal) choć okazało się to dopiero po czasie.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Skarga dotyczy następującego postu/postów: http://www.hyipforum...minut-zarabiaj/

Uzasadnienie skargi: Moderator przeniósł do działu SCAM bez żadnego uzasadnienia. Program dopieru ruszył a Modeator przenosi do SCAM. Nie ma żadnych przesłanek ani motywów. Chciałem rozwiażać i poprosiłem o wiećej szczegółów na PW z uzasadnieniem lub informacją dlaczego poszło do SCAM. Nie odpisuje na PW a dotego dał mi ostrzeżenie za reflink w dziale SCAM. Widocznie nie umie wytłumaczyć i jest złośliwy.

Proponowane rozwiązanie:

1. Proszę o informację czemu przeniesiono do SCAM. Z informacją i rzetelnym poparciem faktami dlaczego to SCAM.

lub

2. Jeśli nie ma przesłanek do SCAM proszę o przeniesienie i przywrócenie do odpowiedniego działu.

3. Cofniecie ostrzeżenia i przeprosiny za złośliwość i nierzetelne działania.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Po pierwsze.

Program został przeniesiony do działu SCAM na skutek zgłoszeń innych forumowiczów oraz analizy programu oraz informacji pojawiających się w sieci.

Z opisu programu na stronie jasno wynika, że program jest typową matrycą 5x4, w której zyski będą pochodziły z wpłat kolejnych użytkowników.

Program jest stworzony przez znanego scamera Turan Uzunsokakli (by to stwierdzić wystarczy wejść na stronę z czystego linku lub przejrzeć whois)wcześniej prowadzącego Magic Seven i 12 Week Millionaire.

Obecny program jest trzecim w niedługim czasie opartym na tym samym rekrutacyjnym schemacie.

Wszystkie łączy byle jaka oprawa graficzna, byle jaka promocja, fałszowane statystyki.

Po drugie

Moderator nie ma obowiązku tłumaczyć swoich decyzji na PW. Mówi o tym jasno Regulamin.

4. Sprawy forum prosze poruszać na forum, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora czy administratora nie wysyłaj PW tylko załóż skargę/zażalenie w dziale skarg i zażaleń.

Administracja nie odpowiada na PW, maile, chyba że sprawa ma ściśle charakter prywatny.

Po to jest ten dział by zweryfikować decyzje moderatorskie.

Po trzecie

Program, jak już wspomniałem jest programem matrycowym a w konsekwencji umieszczenie reflinka w tym dziale wymaga posiadania subskrypcji Premium, której forumowicz nie posiada.Z tego powodu reflink został usunięty.

Nie otrzymał on ostrzeżenia, a jedynie informację z wyjaśnieniem powodów moderacji reflinka.

Nie bardzo więc wiem cofnięcia czego skarżący się domaga.

Po czwarte

Publicznie oświadczam, że bez względu na rozstrzygnięcie pozostałych kwestii nie przeproszę skarżącego za złośliwość gdyż ani przez sekundę nie byłem wobec niego złośliwy. Zawsze jednak się z przyjemnością do Niego uśmiechnę :)

• PanInwestor i VinXin lubią to

728x90.gif

Wspólna Inwstycja w Nowy Projekt Twórcy MTV i Paidverts - Banana Fund

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Widzę że brak informacji to najlepsza informacja. Proszę dla jasności podesłać linki do tych informacji z sieci.

Jak na razie to wszędzie jest info tylko spekulacyjne. I nikt nie mówi że to SCAM na 100%

Każdy Nowy program może być Scamem możemy spekulować.

Jak można mówić o wpłatach jak w programie nie ma mowy o wpłatach od użytkowników. Tylko o zarabianiu na oglądaniu od 15 do 30 minut dziennie reklam.

Czyli jakbyśmy za te 15-30 minut dziennie dostali 4,12 $ czyli za miesiąc 127,50 $. 110 $ dla NAS a 17,50 $ do rozdzielenia na poleconych. Nie mówię że tak będzie ale to nie jest aż takie niemożliwe.

Matryca polega na tym iż dostajemy za poleconych od 0,25 do 0,5 $ z tego co obejrzeli miesięcznie.

Czy 0,5 $ od poleconego to dużo ? To bardzo mało ale za to zasada jest by mieć ich dużo.

A zasada jest jak w THW Global tylko tam obiecują nawet 1000 $ i 5 $ z 25 $ zarobionego od poleconych. Więc większe prawdopodobieństwo SCAMU.

Do tego THW Global wprowadziło opłaty/subskrypcję dla chcących więcej zarabiać. Tutaj nie ma takiego zapisu ani żadnej informacji.

A co do Grafiki to THW Global też tak wyglądało.

A z czego są wypłaty w niektórych działach tego Forum czyż nie z wpłat innych ? To proszę 90 % programów od razu przenieść do SCAM.

A jak wynika z informacji nie ma tutaj wpłat !

Dlatego nie można przed otwarciem mówić o SCAMIE. SCAM się kojarzy z programem do którego wpłacamy a nie wypłaca.

A jeśli to będzie SCAM to i tak bezpłatny. Proszę zobaczyć ile jest SCAMÓW w które ludzie wpłacili pieniądze.

Wypłaty będą 15 i ostatniego dnia miesiąca. Więc w najgorszym wypadku stracę i inni stracą 15 minut przez 15 dni. Bo jak nie będzie po 15 wypłat to wtedy będzie SCAMEM :)

Jeśli się pojawi propozycja wpłat SAM powysyłam maila do ludzi pode mną zarejestrowanych że to SCAM a także Napiszę na Forum. Ale póki co nie jest :)

Użytkownik fugas40 edytował ten post 03 październik 2016 - 19:57

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Proponuję merytoryczną dyskusję przenieść do właściwego wątku http://www.hyipforum...minut-zarabiaj/.

W tym rozpatrywana jest Twoja skarga na moją decyzję moderatorską. Ja nie znam rozstrzygnięcia Administratora.

Nie twierdze, że się nie mylę. Po to jest ta procedura by zweryfikować nasze decyzje.

Ja nie znalazłem podstaw do jej zmiany. 

Darmowy SCAM, który zbierze tysiące adresów mailowych za obietnice milionowych zysków bez wysiłku nie jest wcale taki darmowy jak się wydaje.

Nie jest też tak, że program nie będzie przyjmował wpłat od użytkowników. Z podstawowej matrycy możliwe jest wygenerowanie ok. 300$ miesięcznie. Osiągnięcie rzekomego zarobku ok. 12.000$ wymaga jednak wprowadzenia i redystrybouwania opłat członkowskich . Nie istnieje nawet hipotetyczna możliwość by 15 minut oglądania czegokolwiek mogło przynieść zyski pozwalające na wypłatę osobie na szczycie średnio 15$ miesięcznie a biorąc pod uwagę matrycę nawet 60$ za "łebka". To tylko kuszenie wizją bogactwa.. Do tego kuszenie przez wielokrotnego scamera.

To, że program będzie płacił z wpłat kolejnych użytkowników i oparty jest na matrycy 5x4 nie stanowiło powodu przeniesienia wątku do działu SCAM lecz uznania, że program powinien znaleźć się w dziale Matrixów i hybryd a w konsekwencji, że nie miałeś prawa do umieszczenia w wątku reflinka.

Forum nie jest monitorem więc przeniesienie do działu SCAM ma jedynie znaczenie orientacyjne a nie deklaratoryjne.

Jeśli uważasz, że inne programy powinny zostać przeniesione do działu SCAM to zgłoś je do moderacji.

.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 04 październik 2016 - 03:09

728x90.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

To, że program będzie płacił z wpłat kolejnych użytkowników i oparty jest na matrycy 5x4 nie stanowiło powodu przeniesienia wątku do działu SCAM lecz uznania, że program powinien znaleźć się w dziale Matrixów i hybryd a w konsekwencji, że nie miałeś prawa do umieszczenia w wątku reflinka.

W takim razie program bez mojego reflinka w dziale Matrixów i hybryd.

Pozdrawiam

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2304 postów
Poradniki

Pragnę zauważyć, że skarga nie została jeszcze rozstrzygnięta, co oznacza, że ewentualne decyzje co do przywrócenia wątku lub jego pozostawienia w dziale SCAM zostaną dopiero podjęte. I nie da się obejść tego procesu poprzez umieszczenie nowego zdublowanego wątku w miejscu w którym chcesz aby on się mieścił, tak jak to usiłowałeś uczynić.

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Umiecie czytać czy nie ?

Napisane jest że było w złym dziale i reflink.

To nie mógł moderator przenieść do dobrego działu i usunąć ( i tak osunął reflinka) a nie wrzucać do SCAM ?

Dla mnie sprawa zamknięta i ten ze SCAM możecie usunąć a post w dobrym miejscu bez reflinka zostawić.

A co do czy SCAM czy nie to proponuje jak zacznie działać osądzać.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Przy okazji kolejny raz zachęcam do lektury Regulaminu, ponieważ gdybym zdążył zadziałać przed @Polonem w zdublowanym przez Ciebie temacie to znów pewnie pisałbyś, że jestem złośliwy ponieważ dodałbym Ci jeszcze ostrzenie za spamowanie. Regulamin zabrania bowiem zachęcania do klikania w sygnaturkę a Ty to w nim uczyniłeś.

Możesz mi wierzyć lub nie ale te ostrzeżenie nie byłoby przejawem złośliwości lecz własnie pilnowania przeze mnie przestrzegania Regulaminu. A pewnie po jego lekturze zauważysz, że go tą zachętą naruszyłeś.

728x90.gif

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

A kto pisał o klikaniu ? Twój kolega nic nie pisze o zachęcaniu tylko o dublowaniu temat.

Macie problem z czytaniem ?

Nie umiałeś wytłumaczyć czemu przeniosłeś do SCAM. Raz pisałeś ze to scam a za chwile że przeniosłeś bo zły dział i reflink.

Więc proszę o rozwiązanie o przywrócenie tematu zgodnie z regulaminem w odpowiednim dziale i bez reflinka.

Użytkownik fugas40 edytował ten post 05 październik 2016 - 16:21

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Napisane jest że było w złym dziale i reflink.

To nie mógł moderator przenieść do dobrego działu i usunąć ( i tak osunął reflinka) a nie wrzucać do SCAM ?

Nie tylko mógł ale to zrobił. 

Z tym, że w wyniku mojej decyzji rozpoznawanej w tym wątku, trafił ostatecznie do działu SCAM, który jest wspólny dla wszystkich programów.

Dla mnie sprawa zamknięta i ten ze SCAM możecie usunąć a post w dobrym miejscu bez reflinka zostawić.

Wątek dotyczący tego programu już jest. Nie ma potrzeby tworzenia nowego.

Po rozstrzygnięciu przez Administratora pozostanie w dziale SCAM bądź wróci do odpowiedniego działu.

728x90.gif

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2304 postów
Poradniki

Co do zdublowanego wątku, @Pepperoniss ma rację, a wynika to z tego że przegapiłem fakt Twojego spamowania.

@fugas, nie ma potrzeby tworzyć nowego wątku, jeśli jest stary. Decyzja zostanie podjęta odnośnie starego wątku czy zostanie tam gdzie jest, czy zostanie przeniesiony z powrotem. 

Użytkownik Polon edytował ten post 05 październik 2016 - 16:26

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

A kto pisał o klikaniu ? Twój kolega nic nie pisze o zachęcaniu tylko o dublowaniu temat.

@fukas40 Chyba raczysz sobie kpić z inteligencji moderatorów i Administracji forum a czym jak nie zachęcaniem do klikania w sygnaturkę jest tekst "Mój link w sygnaturze"?

Ja to napisałem czy może @Polon?

Ja zaś wyraźnie napisałem, że gdybym to ja rozpatrywał Twój post to oprócz ostrzeżenia za dubel otrzymałbyś jeszcze ostrzeżenie za spamowanie, którym jest zachęta do klikania w sygnaturę.

Nie umiałeś wytłumaczyć czemu przeniosłeś do SCAM. Raz pisałeś ze to scam a za chwile że przeniosłeś bo zły dział i reflink.

Mylisz i mieszasz 2 podjęte przeze mnie decyzję moderatorskie.

Pierwsza dotyczyła przeniesienia programu do działu SCAM i nie wiązała się ona z żadnym ostrzeżeniem dla Ciebie.

Drugą decyzją było zwrócenie Ci uwagi, że program umieściłeś w niewłaściwym dziale a we właściwym nie miałeś prawa do zamieszczenia reflinka i dlatego reflink został usunięty. Nie otrzymałeś jednak za te przewinienie ostrzeżenia. Informacja ta, a nawet ewentualne ostrzeżenie, nie pozostaje w żadnym z pierwszą decyzją o przeniesieniu programu do działu SCAM.

Podsumowując: W dziale Matrixów bez subskrypcji Premium nie masz prawa do zamieszczenia reflinka. Nie masz też prawa do zachęcania do klikania w sygnaturkę.

728x90.gif

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Piszesz wyraźnie że przeniosłeś do SCAM bo było w złym dziale i był reflink.

A teraz wyżej piszesz że przeniesienie do SCAM było z innego powodu  ?  Wiec jakiego ?

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Skoro tak bardzo apelujesz o czytanie ze zrozumieniem  to mam małą prośbę:

Zrób to sam :)!

W cytowanym przez Ciebie fragmencie masz wszystko co potrzeba do zrozumiał.

Innymi słowy, to, że program jest matrycą stanowi powodu do przeniesienia wątku do działu scam lecz skutkuje uznaniem go za Matrycę i przeniesienie do działu Matryc i hybryd.

To zaś powoduje, że nie masz prawa do zamieszczenia reflinka (vide Regulamin).

Skutkiem tego było jego usunięcie (zresztą bez przyznawania punktów ostrzeżenia z tego powodu)

I w tym miejscu kończy się temat właściwego działu, Twojego prawa do zamieszczenia reflinka oraz ewentualnego ostrzeżenia.

Drugą kwestią jest przeniesienie przeze mnie programu do działu SCAM.

Jeden temat z drugim nie pozostaje w żadnym związku.

W tym wątku rozstrzygane są dwie kwestie:

1) zasadności mojej decyzji o przeniesieniu projektu do działu SCAM,

2) zasadności uznania programu za matrycę, usunięciu Twojego reflinka i udzieleniu ostrzeżenia.

728x90.gif

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

Już się gubisz chyba co troszkę ???

A najlepsze że dalej nie wiesz dlaczego przeniosłeś do SCAM.

hehe najlepiej coś zrobić a potem nie umieć tego obronić :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 9904 postów
Poradniki

Proponuję więc uważnie, jeszcze raz przeczytać ten wątek. Jeśli to nie pomoże Ci w jego zrozumieniu to możesz spróbować zrobić to jeszcze raz.

Jeśli nadal nie będziesz rozumiał to nie potrafię Ci pomóc.

Powody decyzji podałem w tym wątku. Nie musisz się z nimi zgadzać, co zresztą czynisz w tym wątku.

Nie znalazłem też żadnych powodów do zmiany mojej decyzji. Natomiast Administrator rozstrzygnie czy była ona błędna czy nie.

728x90.gif

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

[---] Prowokacja + offtop.

Należy skupić się na temacie wątku, a nie niepotrzebnie prowokować i offtopować.

Użytkownik Polon edytował ten post 06 październik 2016 - 10:29

fugas40 otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

fugas40

fugas40

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

I co na wiosnę rozpatrzenie skargi będzie ?

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3698 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

START: Przy ilości 300 000 użytkowników zarejestrowanych

Members Registered
301,010

Gdzie ten start? Gdzie wypłaty? Brak wypłat = SCAM, decyzja była więc słuszna, są programy gdzie wystarczy spojrzeć tylko na nie i wiadomo w jakim dziale powinny trafić (np THWGlobal) choć okazało się to dopiero po czasie.

Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
Money-Monitor Monitor programów inwestycyjnych
HYIP (opis ryzyka) Opis
BitJack Totalna świeżynka, godzinne naliczenia
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego
Xabo ROI do 150% od inwestycji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.