Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Wniosek o zbanowanie @AniaMali

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 07 październik 2016 - 20:14

Poszedł ban. Ale z innego powodu, multikonto.

Dlatego nie rozpatruję merytorycznie treści tej skargi, bo skutek ten sam.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2350 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki
Składam wniosek o zbanowanie użytkownika @AniaMali za dokonanie kłamstwa oraz wykorzystanie przestrzeni publicznej Hyipforum do usiłowania dokonania oszustwa na naszym forum. Działania te polegały na opublikowaniu w wątku o programie Btctrade.pl kilku wypowiedzi, w tym kłamstwa, które miały za zadanie zachęcić forumowiczów do przystąpienia do programu, który nosi znamiona scamu.

Cytuję istotne wypowiedzi @AniaMali:

Czy znajac polskie prawa, podatki i inne [wulgaryzmy], bylbys sklonny podac swoje dane na tego typu stronie? Ja na pewno nie.  :)

http://www.hyipforum...pl/#entry439233

Aby w Polsce zajmowac sie obracaniem pieniedzmi obcych ludzi, trzeba spelnic nierealne warunki, jak na osobe prywatna. Nie wystarczy znac sie na gieldzie. Na stronie jest dosc informacji na temat dzialania, a wiem, ze strona bedzie sie jeszcze rozwijac, to sa dopiero poczatki. Ja jestem zadowolona, bo wplacilam tam pewna sume i w kazdej chwili moge sie dowiedziec co sie obecnie dzieje z moimi pieniedzmi, bo kontakt jest bardzo szybki i konkretny. Tak jak pisalam, strona zostala mi polecona przez bliska osobe, ktora zna tworce programu, wiec wszystko wiem. 

http://www.hyipforum...pl/#entry439261

Ta strona nie bedzie super reklamowana, bo to nie jest Ponzi system, a zbyt duze zainteresowanie mogloby 'przeciazyc' tworce. Poczatkowo mial to byc system na zasadzie klubu znajomych, dla niewielkiej ilosci osob, ale minimalna reklama nikomu nie zaszkodzi.  :) Warto sie przekonac, tym bardziej, ze 0.5 BTC to moim zdaniem nie jest duza kwota, chociaz ja wplacilam nieco wiecej, ale na najkrotszy okres. 

http://www.hyipforum...pl/#entry439267

Moim zdaniem to jest niewielka kwota.  :) Dla mnie to nie sa do konca anonimowe osoby, dlatego wlaczylam sie do dyskusji. Wszystkie HYIPy dzialaja tak samo, a wydaje mi sie, ze zaatakowaliscie ta strone tylko ze wzgledu na wyglad i poziom zaawansowania. 

http://www.hyipforum...e-2#entry439388

Kłamstwo @AniaMali:

1. @AniaMali dwukrotnie napisała, że wpłaciła do programu środki pieniężne. Kwota ta miała wynosić nieco powyżej 0,5 BTC. Jest to kłamstwo, co zostało wykazane w dalszej części dyskusji, gdzie został przedstawiony dowód w postaci adresu wpłat, skąd można się dowiedzieć, że do programu nikt nic jeszcze nie wpłacił LINK

2. Na pytania o kwestię wpłaty której nie było, @AniaMali zbyła to stwierdzeniem, że nie ma zamiaru tego udowadniać. Co więcej, na wcześniejszą prośbę o przedstawienie dowodu wpłaty zanim zostało ujawnione kłamstwo, nawet nie zareagowała unikając odpowiedzi. Tym samym ignorowała prośby o przedstawienie dowodu wpłaty, którego to dowodu nie mogła przedstawić bo go od samego początku nie było.

Próba dokonania oszustwa na forum:

Manipulując i wprowadzając w błąd forumowiczów odnośnie nieprawdziwej informacji o dokonaniu wpłaty do programu, @AniaMali w taki sposób się wypowiadała, aby zachęcić do wejścia do skrajnie ryzykownego programu:

1. Usprawiedliwiała brak istotnych informacji na stronie programu podatkami, polskim prawem, nierealnymi polskimi warunkami do prowadzenia takiej działalności, itp... Miało to na celu usprawiedliwić fakt, że na stronie programu praktycznie nie ma żadnych informacji o działaniu programu, co mógłby ten fakt skutecznie odstraszać potencjalnych użytkowników. Ona jednak usprawiedliwiała to argumentami wątpliwej jakości.

2. Pisząc, że strona została polecona przez bliską osobę która zna twórcę i że twórcy nie są dla niej do końca anonimowymi osobami, stwarzała wrażenie bliższych relacji z twórcami, co miało z kolei w mojej ocenie wytworzyć u forumowiczów atmosferę zaufania do programu, że jednak jest ktoś, kto zna twórców. Tym bardziej, że jest ktoś kto zna twórców i na dodatek dokonał wpłaty do programu (co okazało się jednak kłamstwem).

3. Epatowanie zadowoleniem z dokonanej inwestycji (której nie było), co wg mnie miało za zadanie zachęcić użytkowników do uczestnictwa w programie.

4. Dwukrotne stwierdzenie, że 0,5 BTC to niewielka kwota (0,5 BTC to minimalny depozyt w programie) - w mojej ocenie takie wypowiedzi miały na celu próbę uspokojenia sumienia potencjalnego użytkownika, który wahałby się, czy 0,5 BTC to dużo, czy mało i potencjalna zachęta do dokonania inwestycji. Jest to tym bardziej bezczelne, jeśli się weźmie pod uwagę że @AniaMali oszukała i nie dokonała wpłaty, o której pisała że dla niej to "niewielka kwota".

5. Stwierdzenie że "warto się przekonać" (do programu) miało na celu oczywiste zachęcanie do uczestnictwa w programie.

Reasumując, w mojej ocenie kłamstwo o dokonaniu wpłaty było narzędziem służącym do zachęcenia forumowiczów do uczestnictwa w programie. Narzędziami pomocniczymi do takiego zachęcania były również wypowiedzi mające wzbudzić zaufanie do programu, oraz wypowiedzi mające zredukować obawy potencjalnych użytkowników co do działania programu.

W tym kontekście istotny jest również fakt, że na stronie programu pojawił się komunikat:

Kopia-3jp_arxsaaq.jpg

Komunikat ten jasno sugeruje, że w programie uczestniczą jacyś użytkownicy i że dokonali oni wpłat. Kłóci się to z faktem, że w adresie wpłat nie figurują żadne wpłaty.

W mojej ocenie oznacza to, że @AniaMali usiłowała za pomocą publikowania kłamstw na forum oraz zachęt, zwerbować użytkowników do programu, który przedstawia bardzo wątpliwą jakość, a jego komunikat na stronie nie zgadza się z faktem, że nie zostały dokonane żadne wpłaty do programu, co potęguje wątpliwości odnośnie uczciwości twórców programu. 
Z tego też powodu można nawet wysnuć wniosek, że @AniaMali w jakiś sposób jest powiązana z twórcami programu, bo jaki inny byłby cel rozpowszechniania kłamstw o dokonaniu wpłaty, której nie było i zachęcania do przystąpienia do programu. Jaki miałaby w tym interes, jeśli nie miałaby nic wspólnego z programem, tym bardziej że nie mogłaby również liczyć na ewentualne prowizje z poleconych, bo nie ma programu polecającego. Jaki w tym sens?

Reasumując, wnioskuję o ban dla @AniaMali za dokonanie perfidnego kłamstwa na forum, oraz usiłowania dokonania oszustwa na forum w postaci próby zwerbowania forumowiczów do wybitnie ryzykownego i poważnie wątpliwego w kwestii uczciwości programu, posługując się wcześniej wspomnianym kłamstwem.

Kłamstwo to wraz z zachętami w mojej ocenie miało na celu zmanipulowanie i  wprowadzenie w błąd forumowiczów, czego następstwem mogłoby być ich uczestnictwo w skrajnie ryzykownym programie i w mojej ocenie bardzo prawdopodobna możliwość utraty zainwestowanych pieniędzy.

Ps. Do wniosku dołączam treść, którą zgłosilem do Administracji.

Użytkownik Polon edytował ten post 07 październik 2016 - 11:06

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

WskoczPodKoc

WskoczPodKoc

Zawodowy inwestor

• Premium
  • 645 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Poradniki

Popieram.

logo-fx.png- Zapraszam od obserwacji i dyskusji.

Innowacyjna platforma inwestycyjna oparta o strukturę PAMM.

Statystyki : MyFXBook, InstaForex

slawek107

slawek107

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3104 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

Dokładam się do wniosku, użytkownik @AniaMali jak mniemam po zadeklarowanej mojej woli wpłacenia 5 BTC 

ochoczo i z "dumą" przedstawia na PW "zalety" i porównania tego super hiper biznesu na lata bez ryzyka.

Już w mojej "karierze" były takie przypadki i niestety żadne nie odniosły sukcesu.

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1621 postów
Myślę, że mógłbyś się pokusić o wrzucenie tej rozmowy do materiału dowodowego.
  • pepperoniss lubi to

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4191 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Poszedł ban. Ale z innego powodu, multikonto.

Dlatego nie rozpatruję merytorycznie treści tej skargi, bo skutek ten sam.

• WskoczPodKoc lubi to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, RECENZJA | Zobacz jak działa fundusz bezpieczeństwa
Norde Bank Mocno reklamujący się program na forum, RECENZJA | fundusz bezpieczeństwa z kwotą startową 10 BTC!
EcoCoins kopanie BTC z wykorzystaniem 'zielonej energii' RECENZJA
50EX Intuicyjnie zrobiony program z instant wypłatami
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.