Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

GoldSmugglers - gra twórców GoldenTowns i Anno1777 i Pipstycoon - www.goldsmugglers.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

djeerg

djeerg

Aktywny inwestor

• Premium
  • 180 postów
  • Lokalizacjarybnik

GoldSmugglers to ekonomiczna gra w której z pewnościa odnajdą się ci, którzy grali już w gry tych twórców(goldentowns, pipstycoon i anno1777). Oczywiście zarabiamy tutaj $$$.

W grze walutą jest Gold, warty jest w tej chwili ok. 6.5$(jeszcze niedawno kosztował 1.5$). Za jego pomocą możemy kupować wszystko począwszy od akcji gry, po ubrania, biżuterię, samochody i wiele innych rzeczy które dają nam energię.

Kolejnym ważnym elementem gry jest świat 3D, po którym wędrujemy i otwieramy skrzynki(w których znajduje sie Gold) konsumując energię, duuużo energii (ta bardzo szybko znika regenerując się przy tym dosyć powoli). Żeby wędrować po tym świecie należy najpierw ściągnąć ten świat na dysk tutaj http://www.goldsmugg...ew/download.php

Energia jak już pisałem jest nam bardzo potrzebna, a że standardowo regeneruje się dosyć powoli (1 pkt/h) można to przyspieszyć poprzez kupno:

-cygar, drinków, jedzenia i wina, które dawają na od razu ustaloną ilość energii;

-ubrań, biżuterii, samochodów i domów które zwiększają regenerację energii o ustaloną wartość na godzinę;

Poziom energii spada o 10% na godzinę.

Podobnie jak w Pipstycoon tutaj też możemy pracować, lecz konsumuje to 1 energii czyniąc pracę nieopłacalną.

Możemy założyć także własną firmę. Gdy się na to zdecydujemy musimy przygotować kilkanaście/kilkadziesiąt $$(w zależności od rodzaju firmy - jest ich dużo) na rozkręcenie biznesu (kupno licencji, zatrudnienie pracowników, kupno narzędzi i materiałów itp.). Każda firma ma swoje akcje, na których także możemy zarabiaćna wzroście ich wartości.

W grze - jak w życiu obowiązuje podatek, ale trochę mniejszy, bo 10% od zarobku z pracy oraz 0.0001 Gold od kupna/sprzedaży czegokolwiek z naszej firmy.

Bardzo ciekawym sposobem zarobku jest kupno akcji gry. Ich wartość cały czas rośnie, a co jakiś czas (najprawdopodobniej co 2 tygodnie) wypuszczane są dywidendy - następne będą rozdzielone za tydzień.

W przyszłości tj. 20.11.2016 wprowadzona będzie mapka multiplayer, gracze będą strzelać do innych graczy (chyba coś w stylu CS) i będą dostawać Gold za każde trafienie, więcej info tutaj: http://www.goldsmugg...s/next/main.php.

Wpłaty są akceptowane w BTC od 0.01;

Wypłaty od 5$ na BTC;

Mam nadziej, że wszystko wyjaśniłem wystarczająco dokładnie, pewnie przeoczyłem dużo rzeczy wartych wspomnienia, ale jest tego bardzo dużo i cieżko jest wszystko opisać.

[---]

Czysty link do rejestracji: http://www.goldsmugglers.com/

Użytkownik Polon edytował ten post 23 październik 2016 - 15:17

• Larmaris lubi to

Goldsmugglers - nowa gra zarobkowa twórców Goldentowns, Anno1777 i Pipstycoon - ZAREJESTRUJ SIĘ

Sprzedam konta e-mail WP i ONET(i inne) z imieniem i nazwiskiem w nazwie

djeerg otrzymał ostrzeżenie. Powód: Zła budowa tematu

Captaii

Captaii

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 532 postów

Gram w to. Polecam bo gold który leci ze skrzyń na mapie jest dużo wart. Naprawdę ładnie można zarobić, aż się zastanawiam czy aby na pewno program jest wypłacalny. No ale chyba jest bo w koncu to program tych samych tworcow co inne gry zarobkowe ktore dzialają i wyplacają.

Ale to dobrze, ze dużo warty. Bardzo dobrze. Im większy zarobek tym lepiej :)

Co do kupowania jedzenia i napoi zwiększających przyrost energii to to się chyba nie opłaca. Potwornie drogie one są i raczej się nie zwróci ich zakup. Może po kolejnych aktualizacjach cos się zmieni i staną się one bardziej opłacalne.

Rejuvenate

Rejuvenate

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaPolska
Włączyłem to by sprawdzić ale wpadłem do jakiejś dziury i nie mogę się wydostać... Jest może jakiś sposób na "pojawienie się" w możliwym do grania miejscu ?

Captaii

Captaii

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 532 postów

Na stronie obok tego przycisku od pobierania mapy masz drugi, mniejszy z symbolem odświeżania. Kliknij go to zrestartuje się miejsce startowe Twojej postaci.

djeerg

djeerg

Aktywny inwestor

• Premium
  • 180 postów
  • Lokalizacjarybnik

#Rejuvenate

Nie do końca rozumiem o co dokładnie Ci chodzi, ale jeśli utknąłeś/aś w jakimś miejscu z którego nie możesz się wydostać to wystarczy na stronie kliknąć "HOME"=>"reset position on map"

PS: Sorki za dubel odpowiedzi, ale jak to pisałem odpowiedzi Captaii jeszcze nie było :)

Użytkownik djeerg edytował ten post 23 październik 2016 - 17:28

Goldsmugglers - nowa gra zarobkowa twórców Goldentowns, Anno1777 i Pipstycoon - ZAREJESTRUJ SIĘ

Rejuvenate

Rejuvenate

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaPolska
Dzięki, pierwszą mapkę przeszedłem i zarobiłem 0.03 złota.

zeno13

zeno13

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3945 postów

Ten guzik do powrotu postać na pozycję startową to dodali dopiero wczoraj. Chyba jaki im zaspamowałem suport :P Przyglądałem się i dzisiaj coś wrzuciłem na kupno biżu i ciuchów. Z tym adminem jest ciężko zawsze bo dla niego się liczy zysk. Suport był w każdej grze na słabym poziomie. Ale na każdej grze zarobiłem wię tutaj też się bawie. Kilka dni temu też testowałem czy wypłaca i po kilku godzinach kasa była na btc. Póki co małe minimum.

Adscrypto  

djeerg

djeerg

Aktywny inwestor

• Premium
  • 180 postów
  • Lokalizacjarybnik

mam nadzieję, że pracują nad zabugowanymi skrzynkami, bo często się zdarza, że po otwarciu skrzynki nie ma żadnego komunikatu (ani o wygranej ani o tym, że skrzynka jest pusta)

kirk55

kirk55

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

A te skrzynki co 24h się otwiera? Pełno jest pustych niestety :(

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

Co myślicie o poważnym pograniu w tą gip.erkę?

GoldenTowns chodziło dość długo, tutaj też byśmy mogli zawiązać jakąś klikę i wspólnymi siłami kosić golda, kupując wspólnie jakieś akcje, fabryki itp.

Space of Gold, chcesz coś kupić, zamienić, zapytać? Pisz na PW, odradzę:(

djeerg

djeerg

Aktywny inwestor

• Premium
  • 180 postów
  • Lokalizacjarybnik

#kirk55

tak. Co 24h pojawiają się nowe w tym samych miejscach

#kotos123

Ja wszedłem jak najbardziej na poważnie inwestując w akcje gry. Wydaje mi się, że do czasu pierwszych dywidend (za 4 dni) ich wartość jeszcze trochę wzrośnie

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

a bardzo spada mi ten wzrost energii na godzinę :(

jak miałem na początku konta 1.0, tak teraz 0.66.

Trzeba jeść po prostu, żeby to wzmocnić?

Chociaż, teraz wygrałem tą energię i znowu mam 1.0 na godzinę :)

Użytkownik kotos123 edytował ten post 26 październik 2016 - 13:21

UploadereQ

UploadereQ

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

Witam. Mam kilka pytań dotyczące tej gry. A mianowicie gdy najade na energie to pisze ze minimalny wzrosta na godzine to 1 (no minus te 10%) to daleczego obecnie mam +0.22 energy / hour? Nie wiem czy mam nieziemskiego niefarta ale od dwoch dni wchodze do gry i w sumie wydalem 20 energii i nie zdobylem żadnego golda ;/ czy to jakis bug czy nie fart? Po tych próbach pomyślałem ze kupie troche ubrań i będę zarabiał na pracy ale kolejny problem podczas chęci podjęcia pracy na 30 min wyskakuje taki error "Invalid entry data" co z tym zrobic? Kolejne pytanko myslałem o zakupie ubrań (pełny pakiet) ale czy nie lepiej otworzyć swoją firmę? czy to wyglada tak samo jak na pipstycoon?

kirk55

kirk55

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Mi strasznie energia spada nie idzie ogarnąć tych skrzynek z tą ilością energii, myśle wrzucić tam troche hajsu kupić jakieś ubrania i założyć firme co o tym sądzicie?

zeno13

zeno13

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3945 postów

Jak ma się więcej energii to dochodzi mniej na godzinę. Ja mam biżu i ciuchy i mam jej aż za dużo wszystkie skrzynki zdołam otworzyć w ciągu dnia.

Adscrypto  

kirk55

kirk55

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

tylko szkoda ze payeer tam nie działa bo nie mam żadnego BT założonego

Captaii

Captaii

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 532 postów

20 energii i nie zdobylem żadnego golda ;/

To nie jest normalne aby mając tyle energii nie zdobyć golda. Albo nie umiesz kompletnie w to grać, albo coś masz tam zbugowane.

Pamiętajcie aby po wejściu do gry nie tracić czasu tylko jak najszybciej wyszukiwać i otwierać skrzynie bo energia zużywa się nawet za samo stanie i patrzenie.

Pawelek1983

Pawelek1983

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 590 postów

mozecie chodzic do pracy? bo ja mam taki napis Unexpected error. i ani jednego dnia nie przepracowalem a apropo skrzynek to jeszce nic nie znalazlem co robic?

5 skrzynek i nic nie ma ani napisu ze pusta ani nic

Naliczenia 2% dziennie od poniedzialku do piatku  X-binary

kirk55

kirk55

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

a gdzie te akcje się kupuje?

kotos123

kotos123

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 913 postów

To to właśnie ponoć jest bug :(

U mnie jest kłopot, że nie mogę wynająć nic :(

Jak chcę wynająć na 1-2 dni coś, to tam jakby nic się nie działo niestety, to też muszą dopracować.

Mam 7 energii idę zbierać skrzynie :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.