Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] Unico-Invest - 8-15% miesiecznie - unico-invest.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
950 odpowiedzi w tym temacie

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Dyskusja na temat programu Unico-Invest, min. wejscia $100. Program prywatny, tylko na zaproszenie.

http://unico-invest.net

Artykul - ostrzezenie:
http://www.money-mon...ponzi-structure

Uwaga!

Unico-Uinvest nie zezwala swoim inwestorom na aktywnosc na forach, robisz to wiec na wlasne ryzyko.
Posty w tym watku nie beda kasowane!

Mój obecny faworyt: brak

Paulo99

Paulo99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
Zainwestowalem 100$, ale to za mała kwota, zeby zarobic. Ci ktorzy juz tam sa bardzo chwalą. Obawiam sie,ze to moze byc zwykła piramidka, a rzekoma gra na Forexie to sciema.
Czy mogłbym poznac opinie bardziej doswiadczonych inwestorów zanim zaiwestuje u nich wiecej?
Dzieki

nico

nico

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
Szukaj tematu o virex, Ivaho też już chyba coś pisał o unico.

maciek

maciek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 250 postów
W kwietniu minie rok odkąd wrzuciłem tam pieniądze i co miesiąc pierwszego mam odsetki. Z tego co się orientuję, to nie życzą sobie, aby pisać o nich na forach.

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
A ja sobie nie zycze, zeby sobie tego zyczyli :P
Zyczenia wzajemnie zlozone, a wiec zapraszam do dyskusji ;)

alexlor

alexlor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 51 postów
OO, czyli mozna wchodzic - tzn. rokowania dobre? :)

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Najpierw dowiedz sie jak wygladaja zyski na przestrzeni tego roku.

maciek

maciek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 250 postów
Zyski nie są oszałamiające i może właśnie dlatego program działa już dość długo.
100,00 $ - 500,00 $ - 8 %
501,00 $ - 2.500,00 $ - 10 %
2.501,00 $ - 10.000,00 $ - 12 %
>10.001,00 $ - 15 %

Ivaho

Ivaho

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Przeczytaj jeszcze ten artykul:
http://www.money-mon...ponzi-structure

alexlor

alexlor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 51 postów
czyli maksymalizacja ryzyka, a szkoda, bo program wyglada fajnie. No nic trzeba bedzie zrobic own DD :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6568 postów

trzeba bedzie zrobic own DD :)

Zdecydowanie , podziel sie z nami jak juz bedziesz mial wynik , ja to za piramide uwazam .

Paulo99

Paulo99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
Sorry za dyletanckie pytanie- co to jest DD?

alexlor

alexlor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 51 postów
powiedzmy, dochodzenie :) Due diligence

money3000

money3000

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
Witam,
mam kogos dosc bliskiego, kto zainwestowal najpierw troche kasy w ten caly klub inwestora, dostal calosc, i teraz zainwestowal "dziesiat" tys. zlotych i co miesiac wyciaga prawie 10tys zlotych. Brzmi niewiarygodnie ale to prawda. Mimo wszystko troche strach taka kase zainwestowac no i co bedzie jak program sie zamknie?
Dziwi mnie troche to pseudo zamkniecie i ze wejsc mozna tylko z poleconych. Choc mozna znalezc w necie chetnych ktorzy Cie poleca.

Paulo99

Paulo99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
Ja tez zastanawiam sie nad włożeniem tam  kilkudziesieciu tysiecy. Jest niestety troche przesłanek wskazujących,ze to ponzi, a nie zaden forex.

alexlor

alexlor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 51 postów
daj znac jesli sie zdecydujesz

flogopit

flogopit

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
czy ma ktoś informacje czy uczestnicy otrzymali wreszcie karty czy dalej bajeczka jest klepana ?

money3000

money3000

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
Narazie kart nie ma.
Podobno maja byc "legalni" i wszystko ma byc opodatkowane. Tak szlyszalem od "investora"

flogopit

flogopit

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
aha czyli kolejna wersja, bo wersja z kartami miała być wprowadzona po to aby być "w cieniu". Coś mi tu źle pachnie...

Yogi

Yogi

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
macie moze jakiegos linka do nich?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.