Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

POZOSTALI
PARTNERZY:

liliontransfer
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!
Zdjęcie

[SCAM] Unico-Invest - 8-15% miesiecznie - unico-invest.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
946 odpowiedzi w tym temacie

ScamKiller

ScamKiller

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 6430 postów
...twa mać, rzeczywiście nie działa.
Ale przynajmniej jest info o pracach serwisowych. Nie zawsze tak było.
Mam nadzieję, że aktywnych inwestorów informują na bieżąco, bo bym pewnie zawału dostał, będąc w trakcie operacji na koncie.

EKSPRESOWY KANTOR ON-LINE STP/PAYZA/EP/PM/PP * Bieżące portfolio: AUTOSURFON - Zamiast paść HYIP'y wspieraj polską inicjatywę!
* PaidVerts * MyTrafficValue * WWSz * Treeneo AdHitProfitsGenesis Global Network * OneBiz* Promocja bloga/strony/sklepu za grosze: HitLeap

*** Zanim zarejestrujesz się w jakimkolwiek projekcie, przemyśl temat wyboru opiekuna/wprowadzającego, żebyś się później nie bujał po forum jak obłąkany ;)  Pomogłem w czymś? Napisałem z sensem "pro publico bono"? Wrzuć Koledze "zielony +"  :)  Coś Cię zaintrygowało? Zapraszam: GG: 43325284.

Greg

Greg

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów
Virex wyłączyli razem z pozostałymi stronami kilka tygodni temu. Ważne że virex-enterprises działa i ma się dobrze.
Zobaczymy co nowy miesiąc przyniesie i co na konfie powiedzą.

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Konferencja była wczoraj i wciąż to samo... pozostaje nadzieja...

pankracy

pankracy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów
Co konkretnie wiadomo ? jakie są ustalenia? proszę o konkrety . I po kiego grzyba uruchomili epaya jak nie mozna wypłacac z niego kasy to jakaś normalnie paranoja. I znowu sie okaże że coś tam coś tam i trzeba czekac nie wiadomo na co , nie wiadomo ile i no niestety dywidend za wrzesień tez nie będzie , no ale wlascicelowi jest przykro i wogole...... przeciez to jest takie w chu...... walene że szkda gadać. Ciekaw jestem czy okres depozytu zostanie przedłuzony o te nie wypłacone miesiące ? Zresztą co ja gadam tej kasy juz i tak nie mam.......

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6430 postów
@pankracy: czas pokaże.
Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. ;)
Każdy program ma prawo się wywalić, nawet taki jak ten, ze stosunkowo niewysokim ROI.

Użytkownik RobertL edytował ten post 31 sierpień 2012 - 19:41

EKSPRESOWY KANTOR ON-LINE STP/PAYZA/EP/PM/PP * Bieżące portfolio: AUTOSURFON - Zamiast paść HYIP'y wspieraj polską inicjatywę!
* PaidVerts * MyTrafficValue * WWSz * Treeneo AdHitProfitsGenesis Global Network * OneBiz* Promocja bloga/strony/sklepu za grosze: HitLeap

*** Zanim zarejestrujesz się w jakimkolwiek projekcie, przemyśl temat wyboru opiekuna/wprowadzającego, żebyś się później nie bujał po forum jak obłąkany ;)  Pomogłem w czymś? Napisałem z sensem "pro publico bono"? Wrzuć Koledze "zielony +"  :)  Coś Cię zaintrygowało? Zapraszam: GG: 43325284.

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Nie ma co panikować ani płakać, chwilowo nie działa i tyle... kontakt z właścicielem jest, twierdzi że są postępy a kiedy system zacznie poprawnie funkcjonować czas pokaże.Obietnice i puste gadanie niczego nie zmienią.Lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym.Dlatego też przestańcie siać zamęt, lamentować i krytykować bo jak na razie, nikt nie ogłosił zamknięcia systemu.Jeżeli nie macie nadziei i pogodziliście się ze stratą pieniędzy to po co tu jesteście i wypisujecie te żałosne teksy? skoro nie ma.. to nie nie ma...

Perla1

Perla1

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • Lokalizacjawybrzeże
to jest wątek dla cierpliwych, emocje nikomu tu nie pomogą gdyż nikt z nas nie ma wpływu na bieg zdarzeń <_<

Familo - zakupy z darmową dostawą !
Grupa MTW - dajesz aby dostawać !

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6430 postów
Trzymajmy się terminów i zamiast kwilić przenieśmy (tymczasem) swoją uwagę na inne ciekawe tematy.
;)
Do pierwotnych założeń pozostało zaledwie kilka dni.

Konik

Konik

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
Witam wszystkich.
Jestem jakiś czas inwestorem w Unico Invest jednak nigdy nie korzystałem z wypłat poprzez Perfect Money. Założyłem konto które jest pozytywnie zweryfikowane i chcę się dowiedzieć czy rzeczywiście można przelewać środki na własne konto osobiste z PM. Jak długo trwają takie przelewy. Szukałem informacji na forum jednak nic konkretnego nie znalazłem.
Z postów wywnioskowałem że wypłaty z LR na własne konto nie są możliwe.
Jest ktoś zorientowany w temacie?

wojciech630

wojciech630

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • Lokalizacjaslaskie poland

W kwietniu minie rok odkąd wrzuciłem tam pieniądze i co miesiąc pierwszego mam odsetki. Z tego co się orientuję, to nie życzą sobie, aby pisać o nich na forach.

mam znajomego na facebook pracuje u nich jako makler ale znam go słabo intersuje sie nimi od jakiegos czasu ******** gg czekam

Dawidos

Dawidos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
Cos wiadomo kiedy konferencja i co na niej bedzie ?

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6430 postów
Bliższe info miało być dopiero ok. 06.09.

Dawidos

Dawidos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
Nic tylko czekać i mieć nadzieje że w końcu cos się ruszy

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6430 postów
Jeśli tylko czegoś się dowiem, z pewnością dam znać. ;)

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Konferencja była 30.08 nie ma żadnych konkretów, trzeba czekać...

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6430 postów
@Robson: wcześniej byłą mowa o nowych wiadomościach w okolicy 6.09.
Rozumiem, że coś się pozmieniało i nadal czekamy.

Użytkownik RobertL edytował ten post 04 wrzesień 2012 - 15:29

Perla1

Perla1

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • Lokalizacjawybrzeże
Pomijając fakt, że na forum data 6.09 była wcześniej podawana to potwierdzam, że o takiej też wiem ze źródła nie zależnego od tego forum. Więc jeśli jest ktoś bardziej poinformowany to może poda jakieś szczegóły z tej konferencji, która rzekomo była 30.08
Zapewne każda nawet najmniejsza informacja "zadowoli" odwiedzających ten wątek ^_^

Familo - zakupy z darmową dostawą !
Grupa MTW - dajesz aby dostawać !

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Tak jak napisałem wcześniej, nie ma żadnych konkretów, sprawy są w toku, trzeba cierpliwie czekać. Konkretem jest termin kiedy zaczną płacić a takiego nie ma... .ma być ok i na to czekamy

ScamKiller

ScamKiller

• SuperVIP
  • 6430 postów
Czyli konferencja się odbyła, a realnych rozwiązań i konkretów 0 (słownie: zero).
Nie żebym się czepiał, ale wygląda na to, że tzw. konferencje (szczególnie ostatnio) poza tym, że się odbywają, to nic poza tym. ;)
Piszę to z lekkim uśmiechem, nie narzekaniem, bo zdążyłem do pewnych kwestii już przywyknąć... niestety.

Kubex

Kubex

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 38 postów
hmmmm, dziwne z ta konferencja. Bo mam dosc "wysoko" w hierarchi znajomego i nie przypomina sobie zeby jakakolwiek konferencja byla. Ma byc dopiero 06.09. No chyba ze mnie wkreca, ale nie podejrzewam go o to.... Czemu piszecie tylko ze nic nie dowiedzieliscie sie z konferencji. Zawsze na nich byly konkretne informacje.... Mam wrazenie ze ktos tu sciemnia .... No ale na szczescie jeszcze tylko 2 dni i sie wszystko powinno okazac :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)