Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] Unico-Invest - 8-15% miesiecznie - unico-invest.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
950 odpowiedzi w tym temacie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
...twa mać, rzeczywiście nie działa.
Ale przynajmniej jest info o pracach serwisowych. Nie zawsze tak było.
Mam nadzieję, że aktywnych inwestorów informują na bieżąco, bo bym pewnie zawału dostał, będąc w trakcie operacji na koncie.

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Greg

Greg

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów
Virex wyłączyli razem z pozostałymi stronami kilka tygodni temu. Ważne że virex-enterprises działa i ma się dobrze.
Zobaczymy co nowy miesiąc przyniesie i co na konfie powiedzą.

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Konferencja była wczoraj i wciąż to samo... pozostaje nadzieja...

pankracy

pankracy

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów
Co konkretnie wiadomo ? jakie są ustalenia? proszę o konkrety . I po kiego grzyba uruchomili epaya jak nie mozna wypłacac z niego kasy to jakaś normalnie paranoja. I znowu sie okaże że coś tam coś tam i trzeba czekac nie wiadomo na co , nie wiadomo ile i no niestety dywidend za wrzesień tez nie będzie , no ale wlascicelowi jest przykro i wogole...... przeciez to jest takie w chu...... walene że szkda gadać. Ciekaw jestem czy okres depozytu zostanie przedłuzony o te nie wypłacone miesiące ? Zresztą co ja gadam tej kasy juz i tak nie mam.......

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
@pankracy: czas pokaże.
Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. ;)
Każdy program ma prawo się wywalić, nawet taki jak ten, ze stosunkowo niewysokim ROI.

Użytkownik RobertL edytował ten post 31 sierpień 2012 - 19:41

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Nie ma co panikować ani płakać, chwilowo nie działa i tyle... kontakt z właścicielem jest, twierdzi że są postępy a kiedy system zacznie poprawnie funkcjonować czas pokaże.Obietnice i puste gadanie niczego nie zmienią.Lepiej być miło zaskoczonym niż rozczarowanym.Dlatego też przestańcie siać zamęt, lamentować i krytykować bo jak na razie, nikt nie ogłosił zamknięcia systemu.Jeżeli nie macie nadziei i pogodziliście się ze stratą pieniędzy to po co tu jesteście i wypisujecie te żałosne teksy? skoro nie ma.. to nie nie ma...

Perla1

Perla1

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • Lokalizacjawybrzeże
to jest wątek dla cierpliwych, emocje nikomu tu nie pomogą gdyż nikt z nas nie ma wpływu na bieg zdarzeń <_<

Familo - zakupy z darmową dostawą !
Grupa MTW - dajesz aby dostawać !

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
Trzymajmy się terminów i zamiast kwilić przenieśmy (tymczasem) swoją uwagę na inne ciekawe tematy.
;)
Do pierwotnych założeń pozostało zaledwie kilka dni.

Konik

Konik

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
Witam wszystkich.
Jestem jakiś czas inwestorem w Unico Invest jednak nigdy nie korzystałem z wypłat poprzez Perfect Money. Założyłem konto które jest pozytywnie zweryfikowane i chcę się dowiedzieć czy rzeczywiście można przelewać środki na własne konto osobiste z PM. Jak długo trwają takie przelewy. Szukałem informacji na forum jednak nic konkretnego nie znalazłem.
Z postów wywnioskowałem że wypłaty z LR na własne konto nie są możliwe.
Jest ktoś zorientowany w temacie?

wojciech630

wojciech630

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • Lokalizacjaslaskie poland

W kwietniu minie rok odkąd wrzuciłem tam pieniądze i co miesiąc pierwszego mam odsetki. Z tego co się orientuję, to nie życzą sobie, aby pisać o nich na forach.

mam znajomego na facebook pracuje u nich jako makler ale znam go słabo intersuje sie nimi od jakiegos czasu ******** gg czekam

Dawidos

Dawidos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
Cos wiadomo kiedy konferencja i co na niej bedzie ?

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
Bliższe info miało być dopiero ok. 06.09.

Dawidos

Dawidos

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 26 postów
Nic tylko czekać i mieć nadzieje że w końcu cos się ruszy

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
Jeśli tylko czegoś się dowiem, z pewnością dam znać. ;)

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Konferencja była 30.08 nie ma żadnych konkretów, trzeba czekać...

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
@Robson: wcześniej byłą mowa o nowych wiadomościach w okolicy 6.09.
Rozumiem, że coś się pozmieniało i nadal czekamy.

Użytkownik RobertL edytował ten post 04 wrzesień 2012 - 15:29

Perla1

Perla1

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 366 postów
  • Lokalizacjawybrzeże
Pomijając fakt, że na forum data 6.09 była wcześniej podawana to potwierdzam, że o takiej też wiem ze źródła nie zależnego od tego forum. Więc jeśli jest ktoś bardziej poinformowany to może poda jakieś szczegóły z tej konferencji, która rzekomo była 30.08
Zapewne każda nawet najmniejsza informacja "zadowoli" odwiedzających ten wątek ^_^

Familo - zakupy z darmową dostawą !
Grupa MTW - dajesz aby dostawać !

Robson77

Robson77

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • Lokalizacjawarszawa
Tak jak napisałem wcześniej, nie ma żadnych konkretów, sprawy są w toku, trzeba cierpliwie czekać. Konkretem jest termin kiedy zaczną płacić a takiego nie ma... .ma być ok i na to czekamy

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8788 postów
Poradniki
Czyli konferencja się odbyła, a realnych rozwiązań i konkretów 0 (słownie: zero).
Nie żebym się czepiał, ale wygląda na to, że tzw. konferencje (szczególnie ostatnio) poza tym, że się odbywają, to nic poza tym. ;)
Piszę to z lekkim uśmiechem, nie narzekaniem, bo zdążyłem do pewnych kwestii już przywyknąć... niestety.

Kubex

Kubex

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 38 postów
hmmmm, dziwne z ta konferencja. Bo mam dosc "wysoko" w hierarchi znajomego i nie przypomina sobie zeby jakakolwiek konferencja byla. Ma byc dopiero 06.09. No chyba ze mnie wkreca, ale nie podejrzewam go o to.... Czemu piszecie tylko ze nic nie dowiedzieliscie sie z konferencji. Zawsze na nich byly konkretne informacje.... Mam wrazenie ze ktos tu sciemnia .... No ale na szczescie jeszcze tylko 2 dni i sie wszystko powinno okazac :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.