Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Skarga na użytkownika Alduviel - spamowanie oraz oferowanie szkodliwego produktu i nieetyczne praktyki z tym związane

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 30 listopad 2016 - 11:36

Krótko:

1) robienie z wątku dyskusyjnego wątku ofertowego jest nadużyciem. Po to jest dział ofert aby tam umieszczać swoje oferty nawet jeśli są darmowe, ewentualnie mozna wspomagać się sygnaturą. 

Promowanie wątku nie jest zabronione, należy to jednak robić ze smakiem. @Alduviel, jeżeli tworzysz tego typu oferty po to tylko, aby powiększać grono kontaktów na swoim skype/facebooku to takie działania są skierowane na szkodę forum, gdyż takim działaniem dążysz do przekierowania dyskusji i dyskutantów na inne formy komunikacji.

Konsekwencja: 15 pkt ostrzeżenia dla użytkownika @Alduviel

2) nie możemy zmuszać nikogo do umieszczania bardziej etycznych treści na swoich stronach internetowych jeśli nie dotyczą samego forum. To jakie kto tam umieszcza treści jest świadectwem o samym autorze. Wnioski w tym zakresie pozostawiamy jednak czytelnikom, nie możemy za nich myśleć a tym bardziej na siłę tłumaczyć komuś czym jest etyka i jak powinno się prowadzić stronę. Dbamy o swoje podwórko i w tym działaniu moim zdaniem leży atrakcyjność tego forum.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2321 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

*
Popularny

Skarga ta dotyczy dwóch kwestii, które jednak są ze sobą ściśle powiązane. Proszę wybaczyć, jeśli wyszło trochę za długo, ale chciałem w miarę dokładnie przybliżyć problem  :)

1. Sprawa pierwsza - spamowanie.
W mojej ocenie Alduviel w ostatnich dniach nachalnie spamował w wątku dyskusyjnym o programie RapidAds składając oferty w postaci oferowania strony landing page rapidads.pl (za darmo). Gwoli ścisłości, pierwszy post jaki się tam pojawił z tą ofertą (15.11) był rozpatrywany przez moderatorów w kierunku możliwego spamu i ostateczna decyzja była taka, że Alduviel został poproszony o doprecyzowanie tej oferty, ponieważ nie umieścił w niej informacji że produkt jest darmowy. I ja to w zasadzie rozumiem, bo zdarza się również w innych wątkach dyskusyjnych, że ktoś zaoferuje coś za darmo w ramach pomocy, np. jakiś kalkulator, itp. 

Jednakże to co się działo dalej, skłania mnie do wniosku że nie o żadną pomoc chodzi, a umieszczanie ofert produktu jakim jest wspomniany landing page, nie dość że wg mnie stanowi nachalny spam w wątku dyskusyjnym, to na dodatek oferowany produkt zawiera kłamliwe treści mogące wprowadzić w błąd użytkowników Hyipforum, do których jest m.in. kierowany, o czym dalej napiszę. Skupiając się na razie na spamie, spośród swoich postów, Alduviel w ciągu 7 dni umieścił 7 wpisów w których oferował tenże produkt (a także inne), co wg mnie kwalifikuje to zachowanie do miana nachalnego spamu. Oto linki do postów:

Dla ułatwienia, cytuję fragmenty z tych postów, dotyczące oferty:

15.11
Z tego względu, mój team promujący RA udostępnia kilka ciekawych narzędzi a jedną z nich jest własny landing page na polskiej domenie rapidads. Jeśli ktoś jest chętny to niech pisze na priv w celu wypełnienia formularza niezbędnego do posiadania skutecznego narzędzia promocyjnego własnego linku.

16.11
Landing Page dla zainteresowanych osób na reprezentatywnej domenie ZA DARMO!  są po polsku, ale dzisiaj ; góra jutro powinny być po angielsku - wystarczy napisać :) 

16.11
Ktoś mnie zgłaszał za spam, że oferuję LANDING PAGE za darmo... to jest właśnie przez niektórych rozumienie robienia biznesu :) także tak jak mówiłem - albo masz racje, albo masz hajs a ja się na rzecz niektórych osób racji, swojej racji zrzekam ! Ale dla sprostowania ( instrukcja moderatora ) landing page jest dla każdego, nie tylko dla moich poleconych i otrzymać go można poprzez prywatną wiadomość do mnie :)

17.11
Nowość : został stworzony przez mojego znajomego kalkulator do obliczania strategii rozwoju konta - tak jak w przypadku landingu, link do pobrania na priv dla każdego użytkownika HF :)

18.11
Kto chce landing lub kalkulator - pisać ! 

21.11
każda osoba na HF, która do mnie napisze otrzyma własną spersonalizowaną stronę landingową na reprezentatywnej domenie polskiej, kalkulator obliczający prace paczek oraz wejście w skład rotatora banera z własnym ref linkiem na innych stronach :)

21.11
Jak coś to stronkę rapidads.pl dostaniesz odemnie, powiedz tylko słowo ! 

Wg mnie wątek dyskusyjny nie służy do tego aby z tak wysoką częstotliwością umieszczać tego typu oferty, o ile w ogóle. Od umieszczenia ofert jest Targowisko, gdzie dostępne jest użycie prefixu "za darmo", jeśli ktoś coś oferuje za darmo. Ewentualnie jest jeszcze do dyspozycji sygnaturka. Tak duże nagromadzenie ofert w wątku dyskusyjnym w mojej ocenie stanowi nachalny spam.

I to tyle, jeśli chodzi o kwestię spamowania.

2. Kwestią drugą jest zawartość produktu oferowanego przez Alduviela. Produktem tym jest darmowa strona landing page, o której wyżej była mowa, i której zawartość stanowią treści promocyjne programu RapidAds. Na stronie tej jest jednak sporo nieprawdziwych informacji dotyczących działania programu, a konkretnie możliwego zarobku, co może wprowadzić użytkowników w błąd. Tu kilka wyciętych fragmentów:

3jpg_axqqsws.jpg

W skrócie, nieprawdziwe informacje stanowią teksty mówiące o zarobku 12$, podczas gdy 10$ z tych 12$ to zaledwie zwracany wkład. Więc zarobek wyniósłby 2$, ale w rzeczywistości część zwracanej kwoty idzie jeszcze do Repurchase Balance i AdBalance. Zatem nie ma tutaj mowy o zarobku 12$, gdy wkład wynosi 10$. Matematyki nie da się oszukać. Niemożliwe jest aby 12 - 10 = 12. Podobnie przy sekundowych zarobkach, gdzie ktoś kto wszedł do programu nie zarabia co sekundę, tylko wpierw odzyskuje wkład, co jest jawną manipulacją.

Reasumując, zawartość produktu przedstawia nieprawdziwe treści. Należy nadmienić, że w wątku dyskusyjnym zwróciłem na to uwagę TUTAJ i w dyskusji zostałem personalnie zaatakowany, co utwierdziło mnie w przekonaniu że ktoś ma w tym swój interes, aby oferować i rozpowszechniać wśród forumowiczów produkt zawierający kłamliwe treści, wykorzystując do tego na dodatek wątek dyskusyjny na Hyipforum. Tym bardziej, że Alduviel nawet jednym zdaniem w kolejnych postach nie odniósł się do kłamliwych treści umieszczonych w produkcie, który oferuje. Zupełna obojętność, albo udawanie że problem nie istnieje. Zamiast tego - personalny atak na moją osobę w celu zdyskredytowania mnie, cytuję:

Problem w tym też taki, że Polon jest niedoedukowany, w przeciwieństwie do Ciebie pepperoniss co udowodnił dzisiejszymi swoimi bzdurnymi wnioskami i zerową wiedzą

Oczywiście zgłosiłem to do administracij, i ta wypowiedź została zmoderowana. To jednak w mojej ocenie świadczy tylko o tym, jak bardzo silny jest opór przed ujawnianiem kłamstw zawierających się choćby w oferowanym przez Alduviela produkcie. 

Dwa dni temu w swoim poście  http://www.hyipforum...e-9#entry444737 zwróciłem się z prośbą do Alduviela, aby wpłynął na poprawienie nieprawdziwych informacji zawartych w oferowanym przez niego produkcie, tym bardziej że to team Alduviela udostępnia ten produkt. Wg mnie 48 godzin to był wystarczający okres czasu na wprowadzenie poprawek w zawartości produktu lub podania informacji zwrotnej, że z jakichś powodów wprowadzenie poprawek jest niemożliwe (w co wątpię), lub że trwają nad tym prace. Jednak nie było żadnego odzewu w tej kwestii, co skłania mnie do przekonania że Alduviel akceptuje fakt oferowania przez siebie "wadliwego" produktu na Hyipforum.

Ponieważ nic w tym względzie nie zostało zrobione, skłania mnie to do przypuszczenia, że oferowanie produktu z kłamliwą treścią jest celowym i świadomym działaniem. Dodam - działaniem mogącym zaszkodzić użytkownikom Hyipforum, bo do nich m.in. Alduviel kieruje swoją ofertę, spamując przy okazji w wątku. 

Produkt zawierający nieprawdziwe treści może wprowadzić w błąd zarówno osoby które posiądą taką stronę, jak i czytelników tych stron, zwłaszcza jeśli ktoś jest osobą nieobeznaną w świecie hyipów lub nie ma pełnej wiedzy o zasadach działania programu. Ponadto osoby będące w posiadaniu takiej strony i reklamujące ją, narażone mogą być na konsekwencje opisane w regulaminie programu, dotyczące stosowania uczciwych/nieuczciwych metod promocji programu. 

Być może ktoś napisze, że przecież każda zainteresowana osoba powinna prześwietlić tego typu produkt który być może będzie sygnowała swoim nazwiskiem i zdjęciem. Ale czy to usprawiedliwiałoby oferowanie produktu z kłamliwymi treściami i na dodatek wykorzystywanie do tego wątku dyskusyjnego na Hyipforum? W mojej ocenie nie. 

Cała ta sytuacja skłania mnie do wniosku, że nie chodzi tutaj o jakąkolwiek pomoc i w tym kontekście uwypuklanie że to jest przecież darmowy produkt, lecz o rozpowszechnienie jak największej ilości tego typu stron promocyjnych wśród użytkowników Hyipforum i ogólnie w internecie, i tym samym za pomocą kłamliwych treści nagonienie ludzi do programu. Tym samym, w mojej ocenie Hyipforum ma stanowić istotny trybik w tym procesie bo jest jednym z elementów, gdzie spamując, oferuje się forumowiczom produkt z zawartością mogącą wprowadzić jej posiadacza i czytelnika w błąd. Nachalne spamowanie ofertą w której produktem jest strona internetowa, gdzie treści bazują na kłamstwie, oraz wykorzystywanie wątku na Hyipforum w celu rozpowszechniania tego produktu, wg mnie jest bardzo szkodliwym działaniem niemającym nic wspólnego z etycznym promowaniem programu. 

Jest to tym bardziej smutne, że Alduviel z racji swojej aktywności na forum, może być postrzegany jako doświadczona i obeznana w hyipowym światku osoba. Tymczasem oferując produkt z kłamliwą treścią, a ponadto unikając prób jakichkolwiek wyjaśnień na ten temat, a w zamian odnosząc się personalnie na ujawnienie tychże kłamstw, w mojej ocenie mogę to jednoznacznie określić jako szkodliwe i nieetyczne działanie. Wg mnie lider (a na takiego lidera wg mnie kreuje się Alduviel) z pewnością nie powinien stosować tego typu narzędzi, a tym bardziej oferować i zachęcać innych do ich stosowania.

Podsumowując, w całej tej sytuacji można wyróżnić następujące szkodliwe elementy, które składają się na całościowy obraz oferowanego produktu oraz w szerszej perspektywie - na skrajnie nieetyczne metody promowania programu:

- nachalne spamowanie w wątku dyskusyjnym
- oferowanie użytkownikom Hyipforum produktu ze zmanipulowaną i kłamliwą zawartością
- wykorzystywanie wątku dyskusyjnego do oferowania tegoż produktu
- brak jakiejkolwiek reakcji na ujawnione kłamstwa i manipulacje zawarte w oferowanym przez Alduviela produkcie
- atak personalny i usiłowanie zdyskredytowania mnie w obliczu ujawnienia tych kłamstw

Zapewne wielu z Was wie, jakie mam podejście do kwestii nieetycznego promowania tego typu programów. Dlatego też zdecydowałem się odnieść do tej sprawy, zwłaszcza że w istotnym zakresie dotyczy ona Hyipforum, gdzie wg mnie powinno się dążyć do eliminowania tego typu szkodliwych zachowań. Oczywiście, można próbować w wątku pisać posty prostujące te kłamliwe treści, co też robiłem, jednak opór przed ujawnianiem kłamstw czasami potrafi być wyjątkowo silny, a niejednokrotnie może sprowadzić się wręcz do ataku personalnego, zwłaszcza jeśli dodatkowo dyskutant unika przedstawiania argumentów na obronę tego co oferuje. Dlatego ostatecznie zdecydowałem się poruszyć tę sprawę w tym wątku, nie widząc zbytniej możliwości innego rozwiązania tego problemu.

Jednocześnie chcę poinformować, iż nie jest moją intencją ograniczanie umieszczania ofert lub ograniczanie swobodnej wypowiedzi w wątkach dyskusyjnych, lecz ograniczenie nachalnego, kłamliwego, zmanipulowanego i szkodliwego spamu, gdyż w tym konkretnym przypadku, w mojej ocenie, nagromadzenie szkodliwych, a wręcz niebezpiecznych treści i praktyk sięgnęło niemalże zenitu.

Decyzję o rozstrzygnięciu obydwu kwestii pozostawiam oczywiście Egzekutorowi.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam  :)

Użytkownik Polon edytował ten post 24 listopad 2016 - 10:34

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

xavix87

xavix87

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 324 postów

Ja jako srednio doswiadczony uzytkownik forum, podpisuje sie pod tym i jestem ZNIESMACZONY, ze moge tu doswiadczac nachalnego i nieetycznego marketingu Alduviela, wyjętego żywcem z pejsbuków slabej klasy naganiaczy.

Hyip forum oczywiscie sluzy w jakims stopniu do marketingu i przekazywania informacji o programie, ale zmiana frontu o 360 stopni przez Alduviela i zaczecie propagowania stylu ,, albo masz race albo masz hajs,, jest żalosne i wedlug MNIE wplywa negatywnie na to forum, gdzie mowilo sie jak jest.

• HYIPRoulette i hcpdyzio lubią to

HyipMan

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3583 postów
Poradniki

Odnoszę się do pierwszego podpunktu

Strona, która jest marketingowo atrakcyjna została stworzona przez Luka Ozimskiego, jest tylko dla osób chętnych które otrzymują dostęp po napisaniu PW - bo należy podać swój reflink, kilka słów o sobie, maila do spresonalizowania landingu, który przełoży się na lepsze rezultaty przy wykorzystywaniu kredytów reklamowych w innych programach.

Kilkukrotne umieszczenie informacji w przeciągu tygodnia jest wywołane sporami filozoficzno-etycznymi i niepoprawnymi teoriami jak program funkcjonuje przez Polona, który zaśmiecił w ten sposób wątek zasłaniając istotne informacje.

Ponadto, nie były to posty stricte związane z ofertą, ale została ona napomniana przy okazji.

Oferta jest skierowana do wszystkich na HF, którzy mają możliwość wysyłania PW, jest za darmo, nie musisz być moim poleconym 

Drugi podpunkt,

treść nie była nigdy cytowana przezemnie ani HF, landing służy do promocji przez osoby zainteresowane i skarga na HF o to jest raczej nieuzasadniona.

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

Alduviel otrzymał ostrzeżenie. Powód: Inne przewinienie

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2321 postów
Poradniki

Strona, która jest marketingowo atrakcyjna została stworzona przez Luka Ozimskiego, jest tylko dla osób chętnych które otrzymują dostęp po napisaniu PW - bo należy podać swój reflink, kilka słów o sobie, maila do spresonalizowania landingu, który przełoży się na lepsze rezultaty przy wykorzystywaniu kredytów reklamowych w innych programach.

Oczywiście, że ta strona może być marketingowo atrakcyjna - poprzez wprowadzanie w błąd za pomocą znajdujących się tam treści, może być atrakcyjnym narzędziem dla nieetycznych promotorów do nagonienia ludzi do programu, którzy celowo rozpowszechniają taki produkt z taką zawartością, a część osób, która otrzyma taką stronę może nawet nie być świadoma o przekłamaniach, zwłaszcza osoby mniej doświadczone w inwestowaniu w hyipy.

Generalnie widzę, że liczy się tylko cel, kosztem etycznego promowania. 

Kilkukrotne umieszczenie informacji w przeciągu tygodnia jest wywołane sporami filozoficzno-etycznymi i niepoprawnymi teoriami jak program funkcjonuje przez Polona, który zaśmiecił w ten sposób wątek zasłaniając istotne informacje.

Ponadto, nie były to posty stricte związane z ofertą, ale została ona napomniana przy okazji.

Nie. Umieszczenie tych ofert nie miało żadnego związku z problemami o których dyskutowano w wątku. 

Całkowitym absurdem jest natomiast stwierdzenie, że umieszczenie ofert miałoby być spowodowane bliżej nieokreślonymi moimi teoriami.

Po pierwsze, umieszczając oferty nie wykazałeś w treści tych ofert żadnych argumentów na moje wypowiedzi, więc w tym względzie te oferty były bezwartościowe treściowo.

Po drugie, jak za pomocą takiej oferty produktu z oczywistymi kłamliwymi treściami, można cokolwiek wykazać? Absurd goni absurd.

Po trzecie, nieistotne jest, czy oferty umieszczane są "przy okazji". Oferta to oferta, nawet jeśli stanowi tylko część wypowiedzi.

Po czwarte, nie zaśmieciłem wątku, lecz usiłowałem dociec w czym tkwi źródło Twojego hurraoptymizmu. Zamiast rzeczowych informacji, zaspamowałeś wątek ofertami, nic nie wnoszącymi ogólnikami i wizjami rodem z filmu science-fiction.

Drugi podpunkt,

treść nie była nigdy cytowana przezemnie ani HF, landing służy do promocji przez osoby zainteresowane i skarga na HF o to jest raczej nieuzasadniona.

A co to zmienia, czy była cytowana, czy nie? Ja odnoszę się do oferowanego przez Ciebie produktu oraz do metod promocji tego produktu na Hyipforum. 

Użytkownik Polon edytował ten post 24 listopad 2016 - 13:48

• djeerg i xavix87 lubią to

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3583 postów
Poradniki

Glumber napisał, załóż wątek "nieetyczne praktyki Alduviela" i tam przedyskutujemy treść strony lub moje sformułowania.

Twoje posty na temat treści o landingu zostały zignorowane bo to jest wątek o rapidads.net a każde moje zdanie w przeciągu kilku lat na temat treści lub innych stron w wątku jakiegoś programu, spotyka się z czerwoną linią i punktami ostrzeżenia za spam dlatego nie rozumiem czemu robimy tam śmietnik :) 

5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2321 postów
Poradniki

Jeśli uważasz, że jakieś decyzje moderatorskie były niesłuszne, to załóż oddzielny wątek skargowy. Ten wątek ma określony temat i dotyczy złożonej przeze mnie skargi, a nie innych spraw. 

Skoro zaspamowałeś wątek dyskusyjny poprzez umieszczanie ofert, to nie dziw się, że odniosłem się do kłamliwych treści prezentowanych w oferowanym przez Ciebie produkcie. Co więcej, nawet gdybyś umieścił ofertę tego produktu w dziale Targowisko, to widząc jaki produkt oferujesz, z pewnością bym to tam skomentował.

Powiem nawet jeszcze więcej, niejednokrotnie w wątkach dyskusyjnych różnych programów wklejałem screeny z różnych blogów, stron promocyjnych, fb, gdzie promowane treści były nieprawdziwe lub naciągane. I nie widzę w tym nic złego, bo pozwala to pokazać w jaki sposób dany program jest promowany, a ponadto uświadomić niedoświadczonych użytkowników że mogą trafić na strony zawierające kłamstwa o danym programie.

• xavix87 lubi to

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1661 postów

Skoro już ktoś założył skargę na Alduwiela to i ja wrzucę swoje 3 grosze.
Nie chce już się tutaj rozpisywać, ponieważ takowe posty już napisałem: tutaj:

http://www.hyipforum...oncom/?p=433920

i tutaj:

http://www.hyipforum...stcom/?p=433293

Gdzie to Alduviel obiecał użytkownikom zwrot części pieniędzy a później zamilknął w temacie.

Wcale nie musiał nikomu zwracać ani grosza, ale skoro już zamieścił publicznie taką wiadomość to powinien dotrzymać słowa.

PS moja wiadomość ma się nijak do 1. części skargi, ale do 2. już jak najbardziej, ponieważ zalicza to się do nieetycznego i kłamliwego promowania.

Offtop. Przedmiotem skargi nie są takie czy inne zachowania @Alduviela przy innych okazjach. Proponuję ewentualne otwarcie nowego wątku skargowego.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 24 listopad 2016 - 15:30

• xavix87 lubi to

| Palmills - 3.5% dziennie do 210% | | PaytUP - 3% dziennie dożywotnio |

| Recyclix |

5f8101d8a9138.gif b4701b51c6d9c.gif

HYIPRoulette otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3583 postów
Poradniki

@UP 

skarga na to, że postawiłem ultimatum adminowi ponziaka po scamie ( czyli jak kasa przepadła ) albo oddaje, albo koniec współpracy i będę śledził jego scamy,

obiecał kontakt przy nowym programie i zwrot kasy z nowych funduszy ale słuch zaginął - więc to co mówisz roulette jest po prostu krzywdzące, nieuczciwe i niepoważne - bo ja staram się ludziom pomóc i eliminować złodziei a osoba, która będzie rozpatrywać tą skargę dobrze o tym wie - i dlatego wy nie rozpatrujecie skargi, tylko Egzekutor bo on nie kieruje się niewiedzą, nienawiścią i śmiesznymi teoriami.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 24 listopad 2016 - 15:32

Alduviel otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1661 postów

Mogłeś tak napisać w wątku, kiedy zostałeś wywołany do tablicy, a pomimo kilku miesięcy nikt takiej odpowiedzi nie otrzymał - dopiero teraz w tym wątku coś wyjaśniasz.

Wiem prawda w oczy kuje, ale nawet najgorsza prawda jest lepsza niż piękne kłamstwo.
Pewnie nie jeden Twój polecony czekał na zwrot tych pieniędzy, a Ty nie dałeś żadnych wyjaśnień do tej pory.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 24 listopad 2016 - 15:33

• xavix87 lubi to

| Palmills - 3.5% dziennie do 210% | | PaytUP - 3% dziennie dożywotnio |

| Recyclix |

5f8101d8a9138.gif b4701b51c6d9c.gif

HYIPRoulette otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

Tak z kronikarskiego obowiązku.

Rzeczywiście @Alduviel zgłaszał do moderacji jako spam i offtop m.in. posty @Polona w których odnosił się do treści oferowanego przez Niego landing page.

Rozpatrując te zgłoszenia wszystkie je odrzuciłem jako bezzasadne uznjąc, że mimo iż odwołują się do zewnętrznych stron to odnoszą się do zasad działania dyskutowanego programu szczególnie, że strona ta oferowana jest forumowiczom - nie stanowią więc offtopu. Tym bardziej nie były spamem.

Co do treści skargi to natarczywość a bardziej częstotliwość oferty w mojej ocenie jest niesmaczna lecz samej treści nie oceniałem jako naruszającej Regulamin aczkolwiek powtarzanie tej samej treści nic nie wnoszącej do wątku jest na pograniczu wg mnie offtopu.

Zawartość oferowanej strony, w mojej ocenie, nie powinna być jednak przedmiotem oceny w wątku gdyż niebezpiecznie zbliża nas to do wprowadzenia cenzury jakie treści mogą a jakie nie mogą być prezentowane/oferowane na forum, Rolą forum dyskusja nad tymi treściami a nie ich eliminowanie. 

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2321 postów
Poradniki

Gwoli ścisłości, nie jest moją intencją eliminowanie tego typu treści z Hyipforum, tylko umieszczanie ich w sposób nie tak nienachalny, jak to miało tu miejsce. Napisałem w pierwszym poście, że wg mnie tego typu oferta powinna być umieszczona na Targowisku lub w sygnaturce, zwłaszcza w przypadku, gdy użytkownik planuje spamować nią wątek dyskusyjny:

Wg mnie wątek dyskusyjny nie służy do tego aby z tak wysoką częstotliwością umieszczać tego typu oferty, o ile w ogóle. Od umieszczenia ofert jest Targowisko, gdzie dostępne jest użycie prefixu "za darmo", jeśli ktoś coś oferuje za darmo. Ewentualnie jest jeszcze do dyspozycji sygnaturka. Tak duże nagromadzenie ofert w wątku dyskusyjnym w mojej ocenie stanowi nachalny spam.

Natomiast na zawartość strony zwróciłem uwagę jako na jeden z elementów spamowania oraz nieetycznego promowania programu, która składa się na całokształt tej sytuacji. 

Rolą forum dyskusja nad tymi treściami a nie ich eliminowanie. 

Zgadzam się, jednakże trudno dyskutować o produkcie, jeśli osoba która go oferuje unika tej dyskusji, w zamian personalnie atakując, a jeśli nie ma z kim dyskutować, to nie ma dyskusji. I to jest dosyć prosty sposób osoby oferującej produkt na wyeliminowanie dyskusji o produkcie z przestrzeni publicznej.  W mojej ocenie, normalnym zachowaniem byłoby, gdyby osoba oferująca produkt była w stanie odpowiadać na pytania dotyczące tego produktu, a tym bardziej jeśli produkt zawiera oczywistą nieprawdę. Oczywiście taka dłuższa dyskusja o takim produkcie mogłaby w końcu zaśmiecić wątek o programie. Dlatego wg mnie zamiast ofertę umieszczać w wątku dyskusyjnym, zwłaszcza w takich ilościach, należałoby stworzyć wątek ofertowy na Targowisku. To jednak oczywiście nie gwarantuje, że osoba oferująca będzie tam odpowiadała na pytania.

Zawartość oferowanej strony, w mojej ocenie, nie powinna być jednak przedmiotem oceny w wątku gdyż niebezpiecznie zbliża nas to do wprowadzenia cenzury jakie treści mogą a jakie nie mogą być prezentowane/oferowane na forum, Rolą forum dyskusja nad tymi treściami a nie ich eliminowanie. 

Nie do końca się zgodzę  :)

Ocena w tym wątku produktu który jest oferowany na Hyipforum nie musi mieć konsekwencji w ustalaniu jakichś nowych zasad na forum, które by ograniczały umieszczanie ofert. Tym bardziej nie ma tu mowy o cenzurze i eliminowaniu różnych treści. Zresztą zawartość produktu wskazałem jako jeden z elementów nieetycznych działań Alduviela, w połączeniu ze spamowaniem, i w tym kontekście było konieczne umieścić te informacje.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

Ocena w tym wątku produktu który jest oferowany na Hyipforum nie musi mieć konsekwencji {---}

Nieprecyzyjnie się wyraziłem. Miałem na myśli nie wątek dyskusyjny a skargowy....

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

VinXin

VinXin

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 514 postów

Hmmm odniosę się tylko do jednej rzeczy. Nie sądzę, że będzie to offtop - bardziej uzupełnienie/dodanie informacji.

Strona, która jest marketingowo atrakcyjna została stworzona przez Luka Ozimskiego, jest tylko dla osób chętnych które otrzymują dostęp po napisaniu PW.

To jedno zdanie definiuje wszystko - Luke Ozimski to nieetyczny promotor - zdanie o tej osobie wyrobiłem już sobie w czasie gdy promował i udzielał się w grupie AB na fb. Zna się razem z Chajkowskim i współpracowali w niektórych grupach, tak więc jakiejkolwiek zmiany w landing page'ach nie będzie, a wszelkie przekłamania są stuprocentowo celowe.

Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć do interpretacji danych lub postów w dniach kolejnych bo jak wiadomo zdanie może się zmienić zależnie od wielu czynników. Używam konta jedynie na tym forum - konta z tą nazwą/podobną na innych stronach nie należą do mnie.

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3882 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

*
Popularny

Krótko:

1) robienie z wątku dyskusyjnego wątku ofertowego jest nadużyciem. Po to jest dział ofert aby tam umieszczać swoje oferty nawet jeśli są darmowe, ewentualnie mozna wspomagać się sygnaturą. 

Promowanie wątku nie jest zabronione, należy to jednak robić ze smakiem. @Alduviel, jeżeli tworzysz tego typu oferty po to tylko, aby powiększać grono kontaktów na swoim skype/facebooku to takie działania są skierowane na szkodę forum, gdyż takim działaniem dążysz do przekierowania dyskusji i dyskutantów na inne formy komunikacji.

Konsekwencja: 15 pkt ostrzeżenia dla użytkownika @Alduviel

2) nie możemy zmuszać nikogo do umieszczania bardziej etycznych treści na swoich stronach internetowych jeśli nie dotyczą samego forum. To jakie kto tam umieszcza treści jest świadectwem o samym autorze. Wnioski w tym zakresie pozostawiamy jednak czytelnikom, nie możemy za nich myśleć a tym bardziej na siłę tłumaczyć komuś czym jest etyka i jak powinno się prowadzić stronę. Dbamy o swoje podwórko i w tym działaniu moim zdaniem leży atrakcyjność tego forum.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
investment dragons mój obecny faworyt, szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, szczegółowa recenzja
chattie cukierkowy program oparty o czat, szczegółowa recenzja
zinc7 mocno reklamujący się na forum, 7% dziennie
sumwex 8-12% dziennie, wysokie roi
passiveloan zarejestrowany w usa. szczegółowa recenzja
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
autobitcointrading automatyczny handel na rynku kryptowalut (bitcoin)
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.
decentralized inv. program oparty o bot telegram. automatyczne wypłaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.