Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

BitcoFarm - od 0,001 - www.bitcofarm.com

bitcofarm monitoring investment btc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1627 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
Nazwa kraniku: BitcoFarm

Rodzaj kryptowaluty: BTC
Wypłaty (manualne/aut.): Manual
Minimum wypłaty: nieznany - wymagana wpłata
Tempo naliczania: minimum 0,001 BTC dziennie

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

banner1.gif

15 listopada pojawiła się taka hybryda, program który w zasadzie jest HYIPem, ale wymaga nadzoru jak kran. 
Mamy tu 4 rodzaje kurczaków i krowę.
Darmowe konto daje mozliwość zakupu najtańszych kurczaków, które dają 20% z inwestycji - trzeba jednak codziennie odbierać jedno jajko, któe można sprzedać.
Płatne konta dają spore możliwości zarobkowe nawet do 40% miesięcznie.
Oprócz tego można ustrzelić ponad 2000 satoshi dziennie na klikaniu reklam.

Całość fajnie działa i wygląda, jednak ostatnio zawsze tak jest...

Z moich informacji wynika, że program płaci.

Fininet

Fininet

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Mamy jakieś info o wypłacalności tego programu?

W tych kranikach (faucets) zbieram Bitcoiny(Satoshi): Crypto - 65-120 co 5 min. / XtenFaucet - 100 co 30 min.

antwan99

antwan99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 191 postów

darmowe konto  20 procent a  płatne  40  procent no chyba

nie  bez depozytu nie wypłacisz 

co masz na mysli darmowe konto   a płatne abonamentu nie ma przynajmniej takiego inof nie znalazłem

i równiez podłączam sie pod pytanie czy wypłaca

Pawelek1983

Pawelek1983

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 590 postów

gra ktos z was w to?

Naliczenia 2% dziennie od poniedzialku do piatku  X-binary

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Zastanawiam się przy jakiej kwocie wypłaty jest opłacalne wyciągać kasę z programu.

Pierwszy kurczak zarobił na drugiego + mały plus z inwestycji.

Dwa kurczaki zarobiły na przedłużenie pierwszego.

Teraz chciałem wypłacić trochę i pomijając to, że o wypłaty mam około 0,02BTC, to dziś mogę wypłacić tylko 10% tego, a dokładniej 0,0023 BTC, a przy takiej wypłacie fee wynosi 0,002 BTC.  trochę przesada :)

Użytkownik Powadzi edytował ten post 04 marzec 2017 - 19:37

:) ZADANIA i ANKIETY / PTC - wypłacalny od 2007 CLIXSENSE :)                                                    :) BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC  :)
                                                                      Najprzyjemniejszy sposób zarabiania - :) BUDOWA BARU   :) ///  BUDOWA MIASTA

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Dwie wypłaty w portfelu. Zaczyna się robić przyjemniej.

Kupiony trzeci kurczak, kasa odłozona na przedłużenie nowego.

Powoli do przodu. Niestety program bez wkładu własnego nieco monotonny i mozolny. Ja włozyłem 0,05BTC i jak narazie wyjąłem około 20% wkładu.

Wypłaty instant.

:) ZADANIA i ANKIETY / PTC - wypłacalny od 2007 CLIXSENSE :)                                                    :) BITCOFARM - tu zainwestowałem 0,05BTC  :)

Marcin2107

Marcin2107

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 467 postów
  • LokalizacjaKraków

To fee jest stałe czy zależy od czegoś

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

za każdym razem przy wypłacie mam inne fee.

Niekiedy w przeciągu jednego dnia sprawdzając możliwość wypłaty, to jej wartość i fee są różne.

Strona ma bardzo ciekawy skrypt, który nie pozwala, aby dziś wypłacić za dużo w stosunku do wpłat z dnia poprzedniego.

vojtec

vojtec

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 420 postów
  • Lokalizacjanieznana

Przenoszę do Gry przeglądarkowe.

Krany Bitcoin? Tylko sprawdzona firma :)

D'AlienGames    ABITofNEWS    tubers.tv    Ƀlockchain$tats    GAMEOFWEIGHTLOSS    PAIDBOOKS

goldenheart

goldenheart

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

Jeszcze wypłaca? Bo nie wiem czy reinvestować w kury czy wykupić reklame?

Autorski Program Hybrydowy HYIP + Automatyczna matryca + Plan Binary https://myfreedomslot.tech Beta Testing Prelaunch.

Powadzi

Powadzi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

ostatnia moja wypłata 28.05.

Kolejna bedzie 5.06

Regularnie wypłacam i nigdy nie było problemów

goldenheart

goldenheart

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów

czyli przejsc z białej kury na czarną :D I nadwyżkę na reklame swojego projektu choć ciekawi mnie jaka konwersja jest w tym ptc...

Autorski Program Hybrydowy HYIP + Automatyczna matryca + Plan Binary https://myfreedomslot.tech Beta Testing Prelaunch.

Grzenio99

Grzenio99

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów

Ktoś w to się bawi? Jak obecnie z wypłatami bo albo podatek większy od kwoty i wypłata wychodzi na minus albo ostatnio jakieś błędy przy próbie wypłaty:

2-Internal Service Error, please try again later!

diabelek1983

diabelek1983

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

żyje to to jeszcze ;-) warto wchodzić z 200 zł ?

https://qoinpro.com/...d44f8de16867b59 codzienne darmowe coiny + bonusy

Grzenio99

Grzenio99

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów

Powinienem (jak większość "inwestorów") zachęcić Cię i podać mojego reflinka - ale tego nie zrobię. Serwis żyje i działa ale jako zabawa - aby coś wypłacić to już jest problem - podatek większy niż kwota wypłaty (przy odrobinie szczęścia i kilkudziesięciu próbach wypłaty możesz odzyskać jakieś grosze).

leon2006

leon2006

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
Zdecydowanie odradzam !
Działa to jak scam , bo niby wypłaca ale na poziomie 0.3% do 1.5% zarobionej kasy
Ma moje wpisy na forum i zapytania na support moje konto zostało dziś zawieszone

korlim

korlim

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaLublin

również nie polecam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bitcofarm, monitoring, investment, btc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.