Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Instrukcja Kopania na komputerze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 659 postów
  • Lokalizacjaszafa twojej dziewczyny
Nie jestem pewny czy ona juz nie jest za stara na kopanie. Stara już wersja CUDA.
Zobacz innego minera, np tego z nicehash. Jak tam nie bedzie obslugi dla tej karty,
to raczej potrzebny bedzie nowszy model aby kopać.

[EDIT]
u mnie w nicehashminerze tez juz nie ma obslugi daggerhashimoto dla karty GTX960
czyli na maxwellu .

Kolokwialnie mowiac jesli chcesz kopac eth/etc to zaopatrz sie w karte minimum
GTX10xx albo jakiegos AMD RX. Na starszych nie ma za bardzo juz sensu kopac o ile nie masz darmowego pradu.

Użytkownik bufi edytował ten post 04 kwiecień 2017 - 16:47

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

kopacz

kopacz

Aktywny inwestor

• Premium
  • 196 postów
Poradniki

adm rx 470 ładnie kopie a są stosunkowo tanie. 

kopacz

kopacz

Aktywny inwestor

• Premium
  • 196 postów
Poradniki

Na poolu http://ethpool.pl/ jest bardzo ładny luck i się bardzo fajnie zarabia polecam!

Pudelkolobrzeg

Pudelkolobrzeg

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPoznań

Na poolu http://ethpool.pl/ jest bardzo ładny luck i się bardzo fajnie zarabia polecam!

Czy mogę prosić jakiś kontakt na priv ? Wyskakuje mi okienko i do końca nie wiem co jest nie tak. Kupiłem sobie niedawno antminer`a i jestem na początku drogi z miningiem. Pozdrawiam. 

killertema

killertema

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjarybnik

jak wygląda sprawa z antminer'ami?? bo niby pisze, że mają moc 441 GH/s lub nawet Wydajność: 4,86 ​​TH / s ± 5% jak to się przekłada np na kopanie eth?? Jak to wtedy wygląda z wydajnością oraz co najważniejsze czy taka konfiguracja pod ten program jest możliwa i niezbyt trudna dla początkującego górnika

z tego co wyczytałem te antminery są do kopania kryptowalut opartych o SHA-256 więc ETH nie da się tym chyba wykopać

Użytkownik killertema edytował ten post 10 kwiecień 2017 - 09:54

Najprzyjemniejsze sposoby zarabiania - Zostań drwalem || Budowa miasta Zapraszam do programu 0,8%-1,3% profitu dziennie sam zainwestowałem 70$

kopacz

kopacz

Aktywny inwestor

• Premium
  • 196 postów
Poradniki

antiminer kopie tylko bitcoina niestety więc tym się nie da kopać eth 

nefretette

nefretette

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaManchester

pobralam ten program i ogladnelam na youtubie  ale nie mam tych notatnikowych plikow w ktorych zmieniasz te adresy , zalozylam tez kontow  poloniexie i nie moge tez znalezc adresu waluty mozesz mnie rpzeprowadzic ?

r00ts

r00ts

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów

Plik start.bat otwórz poprzez notatnik i tam edytuj. Odnośnie poloniex: zakładka Balances, wybierasz kryptowalutę i klikasz na deposit a następnie deposit adress i ukaże się adres do przelania. Zwróć także uwagę na deposit id, które trzeba podać w momencie transferowania waluty na poloniex.

"Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted."

DK

endie72

endie72

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

Witam serdecznie, jak skonfigurować plik start.bat aby kopać na CPU?

Posiadam płytę 2 procesory po 16 rdzeni każdy z Intela... jeśli są potrzebne dodatkowe szczegóły to proszę pisać na priv. Z góry dzięki za pomoc.

Mr.Cogito

Mr.Cogito

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

Czy ktoś próbował, kopać eth lub etc za pomocą PS4? Jak mają się możliwości kopania za pomocą PS4 w stosunku do omawianych koparek PC?

Użytkownik Mr.Cogito edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 18:24

• opeael2 lubi to

kopacz

kopacz

Aktywny inwestor

• Premium
  • 196 postów
Poradniki

myślałem o tym w oparciu o xboxa ale szczerze zabrakło czasu ^^ 

opeael2

opeael2

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 74 postów

Czy ktoś próbował, kopać eth lub etc za pomocą PS4? Jak mają się możliwości kopania za pomocą PS4 w stosunku do omawianych koparek PC?

Tez o tym pomyślałem bo konsolka stoi mało używana

kopacz

kopacz

Aktywny inwestor

• Premium
  • 196 postów
Poradniki

ETC ponad 4$ za sztukę :) zapraszam do kopania http://etcpool.pl/

nefretette

nefretette

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaManchester

kopacz - mozesz mnie przeprowadzic krok po kroku jak to uruchomic ? wchodze w to rozpakowalam klikam plik exe z uruchomieniem i nie hula  wylacza sie pokazuje z ebrakuje jakiegos pliku , mozna sie z toba jakos inaczek skontaktowac  zeby szybciej bylo ? fb ? futurenet? 

kopacz

kopacz

Aktywny inwestor

• Premium
  • 196 postów
Poradniki

nie uruchamiasz pliku exe tylko .bat taka pomoc tylko przez pw 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.