Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Instrukcja Kopania na komputerze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

michalw

michalw

Weteran

• SuperVIP
  • 1450 postów
  • Lokalizacjakrk
Poradniki

Zainstalowałem dziś windowsa dla próby odpalenia tego programu, niestety mam pewny problem:
22:42:19:099 1e84 CUDA error - cannot allocate big buffer for DAG. Check readme.txt for possible solutions.

karta obecnie nvidia 750 1GB ddr5, nie da rady odpalić na takiej ?

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów
  • Lokalizacjaszafa twojej dziewczyny
Mało RAMu. Teraz to minimum 3GB. Mozesz sprobowac kopac ZEC albo XMR, tylko nie spodziewaj sie spektakularnych wyników.

michalw

michalw

Weteran

• SuperVIP
  • 1450 postów
  • Lokalizacjakrk
Poradniki

Chodzi o ram w Grafice? bo w samym PC mam 16GB.
Nie spodziewam się nawet grosza:) chcę po prostu uruchomić :D windowsa nie widziałem od wieków i staram się zobaczyć czy jeszcze go umiem ogarnąć. Docelowo chciałbym zakupić 6x 570/580

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 678 postów
  • Lokalizacjaszafa twojej dziewczyny
Tak, chodzi o RAM na karcie. Teraz karty z ponizej 4GB na pokładzie nie ma sensu kupować a najlepiej od razu coś z 8GB
i miec spokoj na jakis czas.

Shiro

Shiro

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice

Próbowałem dziś zainstalować minera Claymore Dual Ethereum i ciągle pokazuje mi coś takiego

AMD Cards available: 1
GPU #0: Pitcairn, 2048 MB available, 20 compute units
GPU #0 recognized as Radeon 270/270X
POOL/SOLO version
GPU #0: set -etha as 1 (ETH algo for slow cards)
No NVIDIA CUDA GPUs detected.
Total cards: 1
ETH: Stratum - connecting to '79.98.144.27' <79.98.144.27> port 8008
ETH: Stratum - Connected (79.98.144.27:8008)
ETH: Authorized
No pool specified for Siacoin! Ethereum-only mining mode is enabled
ETHEREUM-ONLY MINING MODE ENABLED (-mode 1)
ETH: eth-proxy stratum mode
"-allpools" option is set, default pools can be used for devfee, check "Readme" file for details.
Watchdog enabled

Setting DAG epoch #130...
Setting DAG epoch #130 for GPU #0
Create GPU buffer for GPU #0
OpenCL error - cannot allocate big buffer for DAG. Check readme.txt for possible solutions.
Setting DAG epoch #130 for GPU #0
GPU 0, OpenCL error -38 - cannot write buffer for DAG
ETH: 06/17/17-18:06:23 - New job from 79.98.144.27:8008
ETH - Total Speed: 0.000 Mh/s, Total Shares: 0, Rejected: 0, Time: 00:00
ETH: GPU0 0.000 Mh/s
GPU0 t=43C fan=25%
WATCHDOG: GPU error, you need to restart miner :(
Restarting OK, exit...

Help

Clagon

Clagon

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Mam pytanie, czy nadal opłaca się kopać? Mój sprzęt: INTEL i5-2410M 2.4GHz, 6 GB RAM, GeForce GT540M.

dariuszkow4

dariuszkow4

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów

Działa jeszcze? 

r00ts

r00ts

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1197 postów

Proszę o podpowiedź co poza pojemnością dysku i wyborem kopalni wpływa na wydobycie Burstcoina?

Kopie go testowo prawie tydzień i w jeden dzień mam wydobycie coś około 1 Burst natomiast w drugi 0.3.

Pojemność dysku jest kluczowa. Poza tym jakość wykonanych plotów przez plotter. Rozbieżność w wydobyciu jest spowodowana ilością Twoich udziałów w czasie wydobywania oraz ilością wydobytych bloków przez pool w tym czasie. Z informacji uzyskanych wynika że sens kopania Burst zaczyna się od pojemności dysków od +3TB.

Oczywiście wybór pool'a jest także sprawą istotną. Dysponując niewielką powierzchnią dysków należy wybrać taki pool który jest dostosowany dla takich górników, np. BTFG pool.

Testowe wydobycie jakie wykonałem wynosi około 5 Burstcoin dziennie(3 dni wydobywania). Parametry wydobywania:

pool: pool.burstcoin.ro

sprzęt: dysk 1TB, 800 GB przeznaczone na ploty, komputer z procesorem intel core i7 2,40 Ghz, ploty wykonane plotterem dostępnym w burst_wallet 0.3.9.1 z użyciem CPU.

Użytkownik r00ts edytował ten post wczoraj, 08:23

"Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted."

DK

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

r00ts

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.