Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

skarga na uzytkownika @pepperonis, zamieszczenie watku handlowego w dziale hyip,brak wszystkich informacji,zachecanie do promowania piramidy

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 14 grudzień 2016 - 12:24

Zgadzam się w tym zakresie ze skargą (o ile takie były jej intencje), że dział hyip nie jest odpowiedni dla tego rodzaju programu. Przeniosłem do bardziej odpowiedniego.

Zgadzam się również w tym zakresie, że przedstawiony temat ma nieodpowiednio oddzieloną część informacyjną od opinii. Temat ma głównie formę opinii. Prosiłbym więc autora tematu o dodanie informacji o ofercie programu i nie traktowanie tego jako formy promocji ale informacji.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

xavix87

xavix87

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 400 postów

Skarga dotyczy następującego postu/postów: http://www.hyipforum...wthegcccoincom/

Uzasadnienie skargi:
 ,,nie widzę żadnych informacji o tym, że program oferuję nie więcej niż 5% dziennie, baa nie widzę, że w ogóle coś oferuje oprócz kupna 3D - pierdół. Także proszę o uzupełnienie wątku.  

Co do admina to widzę ze miał firme i tu i tu i tam, a nic o nich nie napisali. A sam temat już ma blisko roku ,,

,,Cytat
c) Watęk powinien zawierać jak najwiecej informacji o programie a więc opis programu, plany inwestycyjne, min. inwestycyjne, akceptowane systemy płatności czy własne Due Diligence.

Nie mają być najważniejsze tylko ma być ich jak najwięcej. Dopiero w kolejnym poście odesłałeś do odpowiednich stron, gdzie dowiedziałem się jak wygląda program re komendacyjny i ile z tego można mieć. A powinno być to wszystko w pierwszym poście... 

To w jakiej formie podałeś to jako strażnik regulaminu nadaję się do jakiegoś działu handlowego. ,,

Narzucanie swoich mysli i zachecanie do rejestracji z linku.

No i najważniejsze są...

Jeśli kogoś interesuje zakup drukarki, skanera czy pióra 3D w cenie trzykrotnie a nawet pięciokrotnie wyższej od dostępnej na rynku to może skorzystać z linku.

Jeśli zaś widzi biznes w promowaniu takiej oferty to tym bardziej powinien z linku  skorzystać.

Jeśli uzna, że chce się szczegółami podzielić z forumowiczami to pewnie niechybnie to uczyni...

Proponowane rozwiązanie:

Osoba ta bezkarnie codziennie, lamie regulamin. A temat zalozony powyzej nadaje sie do zwierzynca.

Proponowane rozwiazanie, usuniecie moderatora.

Gardze koloryzującymi naganiaczami

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

Na początku chciałbym stwierdzić, że w mojej ocenie zarówno ta, jak i druga skarga tego forumowicza (LINK) ma  charakter wybitnie pieniaczy.

Ale cóż, na wolnym forum wolno się skarżyć nawet jeśli w skardze pisze się bzdury :)

Ale po kolei...

Po pierwsze...

Nie bardzo można zrozumieć na co skarżący się skarży...

Ale spróbuję popuścić wodze fantazji i się domyslić :)

Po drugie...

Inkryminowany przez skarżącego post nie ma charakteru handlowego.

Wystarczy przeczytać i nietrudno jest zauważyć, że nie oferuję sprzedaży niczego, nikomu.

Po trzecie...

Ani w inkryminowanym poście ani w całym wątku nie zachęcam do promowania piramidy.

Po czwarte...

Regulamin forum nie zabrania prezentowania a nawet promowania piramid finansowych czego pośrednim dowodem, poza treścią Regulaminu, jest fakt promowania piramidy finansowej w Jego sygnaturze.

Po piąte...

Pierwszy post zawiera podstawowe informacje. Tzn. nie ukryty pod banerem link do programu. Minimalne kwoty inwestycji oraz jej walutę oraz opis programu - tak jak ja go widzę.

Po szóste...

Cytowany przez skarżącego punkt Regulaminu dotyczy całego watku a nie wyłącznie pierwszego postu. Skoro skarżący uważa informacje dotyczące programu za niewystarczające ma pełne prawo uzupełnić go zarówno o opis programu ze swojej perspektywy, jak i przytoczyć w skrócie bądź całości legendę programu podawaną przez jego twórcę.

Po siódme...

Nikomu nie narzucam swoich myśli i jak wielokrotnie już to na forum pisałem w wątkach dyskusyjnych, także w tym wątku, prezentuję swoje subiektywne zdanie a od innych dyskutantów nie wymagam podzielania mojego zdania i w pełni akceptuję ich prawo do wyrażania swoich subiektywnych zdań.

Po ósme...

Gdyby skarżący miast wnosić pieniaczą skargę raczył przeczytać posty w wątku na które się skarży byłby w stanie zauważyć, że w żadnym miejscu nie zachęcam do rejestracji. Wręcz przeciwnie :)

Po dziewiąte...

Byłby też zauważył, że w zaskarżonym wątku nie ma reflinka :)

Po dziesiąte...

Skarga dotyczy tego czego dotyczy więc trudno mi się odnieść do zarzutu codziennego, bezkarnego łamania Regulaminu.

Aż boję się zaproponować otwarcie kolejnego wątku skargowego :)

Wnoszę o odrzucenie skargi.

trinity3.me płaci nieprzerwanie od kwietnia...

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1671 postów

Fakt pierwszy post mógłby być uzupełniony o większą ilość treści, ale po co. Treści najważniejsze to pojęcie względne. Jeśli wg. pepperonisa to są najważniejsze treści to ok, a jeśli ktoś uważa inaczej to może wszystko przedstawić w wątku dyskusyjnym.

Nie ma też dodanego reflinka, więc jest możliwość przejęcia reflinka i uzupełnienie najważniejszych informacji przez osobę, która zechce promować program.

• pepperoniss lubi to

0318d34706e59.gif

Genesis-mining - zacznij kopanie kryptowalut, a przy składaniu zamówienia otrzymasz 3% rabatu z tym kodem promocyjnym: 1MF0Pr

65d7fb427abd3.jpg

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

Dokładnie...

Co znamienne to tak właśnie było w wątku, którego dotyczy druga skarga skarżącego (Theadsteam), który po lakonicznej treści i ocenie programu przez @overlord25 został przejęty i uzupełniony przez @kanibala i jak łatwo zauważyć ma się całkiem dobrze. Zarówno wątek, jak i program...

BlWTYW7.png

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów

Na pewno większość osób zauważyła ze program nie ma być promocją a wręcz ostrzeżeniem.

I tak jak HYIPRoulette napisałeś "mógłby być uzupelniony o wieksza ilość treści".

Dla mnie dział HYIP gdzie w temacie kategori napisane jest o tym ze można dostać nie wiecej niż 5% dziennie powinny byc informacje o ewentualnym zarobku tj planie inwestycyjnym/marketingowym. Dla mnie osobiście nie jest to powód by karać peppe wykluczeniem, jest to dosyć mocno przesadzone, jednak ktoś inny dostał by prawdopodobnie ostrzezenie za to ze nie wyczerpał wątku. Argument ze moze zrobić to inna osoba jest o kant deski rozbić, bo idąc tym tokiem myślenia kazdy z forumowiczów może teraz zacząć umieszczać posty z linkiem do programu i powiedziec ze Adminem jest pan X z Dubaju i powiedziec ze temat jest wystarczajaco uzupelniony według niego, a jak ktoś chce to niech sobie dopiszę.  

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

jednak ktoś inny dostał by prawdopodobnie ostrzezenie za to ze nie wyczerpał wątku. 

Nie przypominam sobie by ktokolwiek z tego powodu otrzymał ostrzeżenie.

Jak słusznie zauważył @HYIPRoulete to co jest najważniejsze to rzecz względna.

A informacje ile ile można zarobić... No cóż... 

Ja nie wiem...

Przypomina mi się za to skecz "Sęk" Kabaretu Dudek, którego fragment pozwolę sobie przytoczyć...

- Jest interes do zrobienia!

- Interes?

- Tak

- Ile można stracić?

- Co się mnie pytasz ile można stracić! Natychmiast zapytaj się mnie ile można zarobić!

- Ile się zarobi, to się zarobi. Ja się pytam: ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie, że się straci?

No i właśnie tę informację ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie gdy się straci podałem :)

BlWTYW7.png

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1671 postów

"Argument ze moze zrobić to inna osoba jest o kant deski rozbić, bo idąc tym tokiem myślenia kazdy z forumowiczów może teraz zacząć umieszczać posty z linkiem do programu i powiedziec ze Adminem jest pan X z Dubaju i powiedziec ze temat jest wystarczajaco uzupelniony według niego, a jak ktoś chce to niech sobie dopiszę. 
"

To akurat nie do końca prawda. Czasem zdarzy się, że jakiś świerzak założy wątek o jakimś programie i pyta się innych użytkowników o opinię nie opisując specjalnie danego programu, bo np ktoś tam im polecił i chcą się dopytać forumowiczów. Nie widziałem jakoś aby tacy użytkownicy byli za to karani, ale ciężko będzie mi znaleźć teraz jakiś przykład - często się to nie zdarzało.

0318d34706e59.gif

Genesis-mining - zacznij kopanie kryptowalut, a przy składaniu zamówienia otrzymasz 3% rabatu z tym kodem promocyjnym: 1MF0Pr

65d7fb427abd3.jpg

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4729 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Zgadzam się w tym zakresie ze skargą (o ile takie były jej intencje), że dział hyip nie jest odpowiedni dla tego rodzaju programu. Przeniosłem do bardziej odpowiedniego.

Zgadzam się również w tym zakresie, że przedstawiony temat ma nieodpowiednio oddzieloną część informacyjną od opinii. Temat ma głównie formę opinii. Prosiłbym więc autora tematu o dodanie informacji o ofercie programu i nie traktowanie tego jako formy promocji ale informacji.

• xavix87 lubi to
forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
CryptoSolutions Nowy Fundusz Bezpieczeństwa ($2000)
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Jeest juz hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

W ciągu 2-3 dni uzupełnię wątek o te informacje.

BlWTYW7.png

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11659 postów
Poradniki

W związku z przedświątecznym rozgardiaszem zapomniałem i ne zrealizowałem obietnicy z poprzedniego postu. Za co przepraszam. 

O obietnicy przypomniał mi post innego forumowicza, który stworzył zdublowany watek. 

Jego post przeniosłem do wątku a w związku z tym, że stanowi on pełniejszy od mojego opis projektu pozwolę sobie nie uzupełniać już pierwszego postu.

BlWTYW7.png

DanielKepa

DanielKepa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaSucha Beskidzka

Pepperoniss zdecydowanie NIE nadaje się na moderatora. Gość umie rozdawać tylko ostrzeżenia. Ewidentnie psuje to forum. Administracja powinna zadbać o dobry wizerunek forum i jak najszybciej odsunąć go od tej funkcji.

Offtopic. Jeżeli masz zastrzeżenia do pracy któregokolwiek z moderatorów zaskarż rozstrzygnięcie moderatorskie odrębną skargą. Tutaj Twoje żale stanowią offtop. Pozdrawiam i zapraszam do lektury Regulaminu.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 12 styczeń 2017 - 15:38

http://UniwersytetMarketingu.pl - "Jak Zacząć Zarabiać DZIENNIE w Internecie 10$ na START?"

DanielKepa otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.