Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

skarga na uzytkownika pepperonis(klamstwa i oczernianie)

Najlepsza odpowiedź Egzekutor , 14 grudzień 2016 - 12:31

Tego typu wyjaśnienia powinny być prostowane w formie dyskusji w temacie a nie skargi. Każdy może się pomylić czy czegoś nie pamiętać. Nie jest konieczna skarga aby takie rzeczy prostować, chyba że użytkownik będzie świadomie i permanentnie powielał jakąś nieprawdę. A tutaj takiej sytuacji nie mamy.

Przejdź do postu »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

xavix87

xavix87

Doświadczony inwestor

• Premium
  • 381 postów

Skarga dotyczy następującego postu/postów:http://www.hyipforum...teamcom/page-26

pepperoniss, dnia 12 Gru 2016 - 00:21, napisał:

A co się dziwisz skoro to już bodajże setny pomysł na ratowanie ponziaka rzekomymi wielkimi zyskami:

- z tutoriali i sprzedaży motywacyjnych gadek,

- podpięcia affiliacyjnej wyszukiwarki pod ebaya, amazona czy też jakiś inny "shoping",

- utworzenie subprogramu, czyli piramidy w piramidzie - oczywiście w ramach promocji  :)?

Stąd też tego typu wypowiedzi i pomysły raczej zdradzają przejście programu na etap wysychania źródełka niż wskazują na jakieś realne, potencjalne perspektywy wzbicia się na wyżyny...

Oczywiście, wprowadzane uczciwie przyczyniają się do wydłużenia żywota projektu. Niemniej jednak powinny być zawsze oceniane jako sygnał do wycofywania się z programu a nie do angażowania weń.

Ten program ma 3 miesiące, nic więc dziwnego, że może dostawać zadyszki.Wszak jest na etapie zamykania pierwszego kółka a okreś świąteczno-noworoczny zawsze jest trudnym okresem dla hyipów. Wszak userzy mają w tym czasie zwiększone wydatki i niejednokrotnie nad marzenia zostania milionerami przekładają świąteczną codziennąść.

Uzasadnienie skargi:

Swiadome zawyzenie dlugosci programu i wymyslanie teorii, ze podupada w celu zniechecenia ludzi.

Proponowane rozwiązanie:

Ban permanentny

Gardze koloryzującymi naganiaczami

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

No cóż, forum jest wolnym forum i każdy może się skarżyć na każdego i na wszystko :)

Na początek uprzejmie przeproszę, forumowiczów, że pisząc o długości istnienia programu posłużyłem się pamięcią i moim pierwszym kontaktem z promocją tego programu.

Przyznaję! Nieprawdą jest, że program jest promowany od 3 miesięcy...

Wystarczy kilka minut przy komputerze by znaleźć dowody, że promocja programu zaczęła się najpóźniej 08 lipca 2016 roku, co oznacza, że można śmiało stwierdzić, że

TheAdsTeam jest promowany do ponad 5 miesięcy...

Dowodów w tym wątku nie mogę wskazać, gdyż zawierają niedozwolone linki pośrednie ale jesli będzie to niezbędne dla rozstrzygnięcia skargi przekażę Administratorowi na PW.

Nie jest też prawdą, że twierdziłem, że program podupada aczkolwiek nawet gdybym tak twierdził to nie jest to w mojej ocenie temat podlegający rozstrzygnięciu w wątku skargowym lecz co najwyżej przyczynek do dyskusji w wątku dyskusyjnym programu.

Wnoszę o odrzucenie skargi.

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

Ja nie widzę w wyżej wymienionym poście nic co mogłoby nadawać się do zaskarżenia. Żadnego SPAMU, linków, obraźliwych słów, czy jakiejkolwiek promocji.
Widzę tylko ostrzeżenie przed inwestycją co może zrobić każdy użytkownik - mamy przecież wolność słowa, a to wątek dyskusyjny.

• RianesS lubi to

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów

Nie wnoszę o żaden ban permanentny, ale wolę podyskutować tutaj, bo tam byłoby to offtopem.

W ostatnim poście po moim peppe próbujesz mi wmówić ze ja kwestionuje  - " że historia programu jest trzymiesięczna." Ja ani razu tego nie kwestionowałem. Program uznany w społeczności ze działa jest od momentu startu możliwosci kupowania paczek (baa reklam :) ) Czyli program ma podobno zadyszkę, bo działa już od 5 miesiecy tak ?

Tak jak powiedzialeś o Banana fund to rozumiem, ze jak program wystartuje za pół roku i problemy z wyplatami beda po tygodniu to będzie mozna mówić ze to nic dziwnego ze ma zadyszke bo działa już od roku ?

Nie mam nic do tego ze ostrzegasz ludzi, bo admin szuka zewnetrznych źródeł, ze moze byc to przejaw wysychania puli pieniedzy. To jest Twoje subiektywne zdanie i każdy indywidualnie powinien interpretować słowa admina programu czy też ludzi z zewnatrz, którzy mają większe doswiadczenie. 

I pytanie czy rozmawiać z d... to Cie może o... jest wulgaryzmem za które dostałem ostrzeżenie (nie od Ciebie). Przecież tam jest napisane "rozmawiać z despotą to Cie może opluć" ? 

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Tak jak powiedzialeś o Banana fund to rozumiem, ze jak program wystartuje za pół roku i problemy z wyplatami beda po tygodniu to będzie mozna mówić ze to nic dziwnego ze ma zadyszke bo działa już od roku ?

Dokładnie tak!

Przecież nie od dziś wiadomo, że rejestracje przed rozpoczęciem sprzedaży mają przede wszystkim marketingowy. Doświadczenie też uczy, że trudno rejestracje z okresu między startem programu a rozpoczęciem sprzedaży paczek przekuć w aktywnych userów. Nie twierdzę, że nikomu i nigdy się to nie udało ale odsetek martwych dusz często z rejestracji z tego okresu jest bardzo duży. Ma to więc wpływ na kondycję programu. Nie ilością userów wszak ponziak żyje.

W ostatnim poście po moim peppe próbujesz mi wmówić ze ja kwestionuje  - " że historia programu jest trzymiesięczna." Ja ani razu tego nie kwestionowałem. 

Skoro nie kwestionujesz, a ja próbuję Ci wmówić, to znaczy że źle odczytałem Twoje intencje, za co przepraszam. Mogę chyba w takim razie stwierdzić, że w tej kwestii jesteśmy zgodni :)

Czyli program ma podobno zadyszkę, bo działa już od 5 miesiecy tak ?

Ale ja nic takiego nie napisałem :) 

Ale tu już odeślę do wątku dyskusyjnego, bo stworzymy offtop w wątku skargowym :)

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów

Ok peppe to myślę ze w miarę wyjaśniliśmy sobie o co nam chodzi. 

Co do skargi to jak dla mnie odrzucenie, bo nie można kogoś karać za jego zdanie. Nawet jak ktoś próbuje ostrzegać. Świat hyipów jest ciężki i trzeba patrzeć na każdy przejaw innego zachowania. Było wiele programów, które gdy zaczynały szukać innych źródeł finansowania zaraz kończyły karierę. Co prawda admin akurat o tym mówił od samego początku, ale wiadomo jak jest. 

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1880 postów

O to o co możnaby się przyczepić to pisanie, że program ma 3 miesiące, bo każdy szary użytkownik, który wcześniej nie interesował się programem odczyta to jako, iż program nalicza już od 3 miesięcy a to nie jest zgodne z prawdą. W rzeczywistości program ma 57 dni. Idąc dalej tą logiką inny program ma już rok mimo tego że jeszcze nie wystartował, czy to jest powód aby do niego nie wchodzić i przestrzegać innych użytkowników? W mojej opinii NIE.

Propozycja: Niech Pepe się doprecyzuje, że to 57 dzień programu, ale pierwsze materiały pojawiły się 8 lipca ( wg. Pepe - nie sprawdzałem tego info ) w wątku w którym temat się zaczął i nie róbmy zadymy.

• czosownik lubi to

Miceolution-Program  oparty o rynek Forex !! TCC-Potężny projekt oparty na kryptowalutę BTC !!

JFXehjg.png p2I3PZs.png

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

Tylko, że ja w następnym zdaniu napisałem, że program kończy pierwsze cykl. W którymś z następnych postów wręcz nawet oceniłem to jako sygnał pozytywny i powtórzyłem to kilka razy.

Ja nawet byłbym skłonny inkryminowany post w tym kierunku skorygować. Tylko, że wtedy późniejsza wymiana zdań nie miałaby żadnego sensu :)

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1880 postów

Odnośnie powyższego to dla mnie proponowane rozwiązanie to: Edycja postów i jeżeli reszta się zgodzi to temat zamykamy.

Jeżeli sobie tutaj jeszcze luźno dyskutujemy to fajnie Pepe, że zwracasz uwagę na wszystki symptomy programu również te negatywne.
Tylko przez to, że ludzie wchodzą z Tobą w dyskusje w wątku powtarzasz  to co właściwie napisałeś w jednym poście, więc Twoje 1-2 negatywne argumenty powtórzone x10 tworzą pozorny obraz tego że tych argumentów jest 20 i w mojej opinii nie do końca odzwierciedlają obecną sytuację w programie.

Miceolution-Program  oparty o rynek Forex !! TCC-Potężny projekt oparty na kryptowalutę BTC !!

JFXehjg.png p2I3PZs.png

czosownik

czosownik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 647 postów

Jak dla mnie mozna skasować wszystkie moje posty dotyczace bardziej wymiany zdań z peppe aniżeli odnośnie samego programu. 

To co zauważył kanibal jest akurat bardzo trafne odnośnie powtórzonych argumentów i pozornego obrazu

HYIPRoulette

HYIPRoulette

Weteran

• SuperVIP
  • 1664 postów

A moim zdaniem edycja postów nie ma żadnego sensu - to jest forum a nie blog...

Jeśli uważasz, że dokładnie ta sama kwestia została powielona x razy, to załóż skargę z powodem SPAMu.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11215 postów
Poradniki

rzecz w tym, że ja w tym wątku nie wyrażałem opinii na temat programu.

Nic nie poradzę na to, że niektórzy są nadwrażliwi i próbują się doszukiwać drugiego dna w sytuacji gdy w następnym poście wystarczyłoby przytoczyć pozytywne sygnały. Jak to zresztą rozsądnie uczynił @DonMike (LINK).

To co zauważył kanibal jest akurat bardzo trafne odnośnie powtórzonych argumentów i pozornego obrazu

Obraz jest taki jak wypłynął z dyskusji. Usuwanie postów ją wypaczy.

Ja nie podejmuję się moderacji postów w tej części dyskusji, gdyż nie dopatruję się w nich offtopa a przede wszystkim nie ma u nas zwyczaju rozpatrywania zgłoszeń, które dotyczą postów moderatora.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zgłosić posty do moderacji i poddać rozstrzygnięciu innego moderatora.

Raport @pepperonissa

GIEFcpR.gif

K98awXC.gif

kanibal

kanibal

Weteran

• SuperVIP
  • 1880 postów

A moim zdaniem edycja postów nie ma żadnego sensu - to jest forum a nie blog...

Jeśli uważasz, że dokładnie ta sama kwestia została powielona x razy, to załóż skargę z powodem SPAMu.

Nie będę zakładał skargi, bo nie mam na co się skarżyć. Jeżeli Pepe zasugerował edycję to niech to zrobi a ten wątek jest dla mnie do zamknięcia.
@Czosownik doskonale zrozumiał o co mi chodziło. Kilka osób zarzuciło Pepe jego argumentacje. Pepe broniąc się przytaczał właściwie to co napisał wcześniej stąd stworzył się pozorny obraz tego, że tych argumentów jest więcej aniżeli jeden, bądź dwa.

JFXehjg.png p2I3PZs.png

VinXin

VinXin

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 514 postów

Rzadko się wypowiadam, ale w takiej sprawie jak ta zabiorę głos. "Swiadome zawyzenie dlugosci programu i wymyslanie teorii, ze podupada w celu zniechecenia ludzi." + w tytule "kłamstwa i oczernianie" - nie ważne z której strony patrzę w powyższym poście nie widzę niczego o czym mówisz, jedynie niesprecyzowanie tego, że słowa "Ten program ma 3 miesiące" to czas właściwy (liczony od startu naliczeń) + pre-launch.

Na forum panuje wolność słowa i nie widzę powodu, żeby jakkolwiek karać kogokolwiek za zdanie odmienne niż Twoje, moje lub pana Jana Kowalskiego z Warszawy - to nie jest system a la grupa naganiaczy na fb gdzie odmienne zdanie = wywalenie z grupy/ban etc.

Inną kwestią jest natomiast próbowanie używania regulaminu do prowadzenia personalnych bojów.

Tak samo ze względu na używany schemat działania jakikolwiek hyip/revshare od momentu startu umiera - różne działania jedynie opóźniają/wydłużają w czasie ten proces, więc jedynie osoby które o tym nie wiedzą/są naganiane bajeczką o super biznesie zniechęcą się w tym momencie. Reszta przeanalizuje wszelakie sygnały i sama wyciągnie wnioski zamiast słuchać tłumów - toć nie o tym chodzi wszystkim promotorom i to właśnie "samodoskonalenie i rozwój" jest myślą przewodnią? Czemu więc chcesz zabrać wszystkim możliwość przeczytania odmiennej opinii? Toć kłamstwa i oszczerstwa łatwo jest obalić faktami i danymi. Niezliczoną ilość razy promotorzy programów przeinaczali prawdę, kłamali lub przemilczali fakty - jednak nie widzę z tego powodu fali banów/ostrzeżen etc.

PS Może to stanowić tutaj mały offtop, ale względem poruszanego programu moim zdaniem cokolwiek by nie było powiedziane nie można tego nazwać oczernianiem skoro admin to osoba wielbiąca Hitlera... I zanim cokolwiek zostanie powiedziane w moją stronę wystarczy sekunda żeby to zweryfikować - https://www.facebook...152587599758615  Jeżeli ktoś miałby ochotę zniechęcać ludzi do programu to wystarczyłoby dokładne prześwietlenie trójki adminów - to o czym wspomniałem to tylko wierzchołek góry lodowej.

• overlord25 lubi to

Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć do interpretacji danych lub postów w dniach kolejnych bo jak wiadomo zdanie może się zmienić zależnie od wielu czynników. Używam konta jedynie na tym forum - konta z tą nazwą/podobną na innych stronach nie należą do mnie.

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4498 postów
Poradniki
✓  Najlepsza odpowiedź

Tego typu wyjaśnienia powinny być prostowane w formie dyskusji w temacie a nie skargi. Każdy może się pomylić czy czegoś nie pamiętać. Nie jest konieczna skarga aby takie rzeczy prostować, chyba że użytkownik będzie świadomie i permanentnie powielał jakąś nieprawdę. A tutaj takiej sytuacji nie mamy.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
BitArb Następca programu Sportarb. Arbitraż na kryptowalutach. PRE-LAUNCH
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
investment dragons Wejście smoka z przytupem. szczegółowa recenzja | fundusz bezpieczeństwa $5000 na start!
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
Autobitcointrading Automatyczny system tradingu, ostatnie dni zapisu
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.