Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] worldminers - 10% dziennie dożywotnio - worldminers.biz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

taz89742

taz89742

Aktywny inwestor

• VIP
  • 118 postów
  • LokalizacjaKatowice

468x60.gif

Nazwa programu: worldminers

Plany inwestycyjne:
Minimum inwestycyjne:

10% dziennie dożywotnio 

12% dziennie dożywotnio

15% dziennie dożywotnio

Akceptowane systemy płatności:

Bitcoin

Wypłaty (manualne/aut.):

Instant

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Dobrze przygotowany program myślę że średnioterminowy, zarejestrowana działalność poniżej link do certyfikatu. Program działa 2 dni.  Cały skrypt przypomina mi cryptoshare miejmy nadzieje że pochodzi tak długo jak cryptoshare :)

CERTYFIKAT

Dowód wpłaty

0.038 btc jakieś 30$

wp_ata.jpg

Rejestracja w programie

468x60.gif

Użytkownik taz89742 edytował ten post 14 grudzień 2016 - 18:51

kamil1278

kamil1278

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Napisz czy wypłaca :)

taz89742

taz89742

Aktywny inwestor

• VIP
  • 118 postów
  • LokalizacjaKatowice

dam znać do 2 godzin :)

wypłata na koncie instant :)

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów
  • LokalizacjaMATKA ZIEMIA! <3 <3 <3
Bardzo podobne do cryptoshare. Różnica jest w spółce - tutaj jest w UK a nie w Hong Kongu.
Akurat nie mam wolnych BTC bo reszta poszła w btclab, ale jutro coś się skombinuje i tak z ciekawości wrzucę z 20$

FRee WĄTEK NA TYM FORUM! GrrATiS

BO TO NIE CZAS ZMIENIA NAS, A MY ZMIENIAMY CZAS I TAK TIK TAK PRZEZ CAŁY NASZ CZAS !!! - CZAS TERAŹNIEJSZY

SYGNATURA.jpg

migbor

migbor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaRabka
jestem z drobniakami 0.03 btc 😉

mateoCO

mateoCO

Aktywny inwestor

• VIP
  • 159 postów
  • LokalizacjaKluczbork
Ja również wszedłem za drobniaki ;) coś tam powinno Ci kapnac ode mnie!

Dioner

Dioner

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaUK

Tez wchodzę za drobne  z polecania zobaczymy ile podziała 

taz89742

taz89742

Aktywny inwestor

• VIP
  • 118 postów
  • LokalizacjaKatowice

wypłaty z poleceń instant :)

robert0709

robert0709

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaKraków

Wrzucłem trochę BTC:) oby podziałało +10dni 

nowampson

nowampson

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

a sobie wbije za 12.5 $ :D 

taz89742

taz89742

Aktywny inwestor

• VIP
  • 118 postów
  • LokalizacjaKatowice

wypłata instant :) 

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów

wszedłem za drobne, ale jestem trochę sceptycznie teraz nastawiony, bo też trochę przypomina yiwu-world, ale kto ich tam wie kto prowadzi tego hyipa :P

BO TO NIE CZAS ZMIENIA NAS, A MY ZMIENIAMY CZAS I TAK TIK TAK PRZEZ CAŁY NASZ CZAS !!! - CZAS TERAŹNIEJSZY

SYGNATURA.jpg

mateoCO

mateoCO

Aktywny inwestor

• VIP
  • 159 postów
  • LokalizacjaKluczbork
Pierwsza wyplata instant ;)

Driv3r

Driv3r

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów

Wypłata instant

migbor

migbor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaRabka
20% w kieszeni, wieczorkiem może będzie następne 10😉. Potwierdzam wszystko instant😂

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów

pierwsza wypłata instant - 10% odzyskane.

SYGNATURA.jpg

migbor

migbor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • LokalizacjaRabka
Cały czas instant😃

nowampson

nowampson

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

2 wypłatka :D 

nowampson

nowampson

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 60 postów

nadal instant :D 

SamSzakal666999

SamSzakal666999

Weteran

• SuperVIP
  • 1733 postów

wciąż instant - 30% wypłacone.

SYGNATURA.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.